Бурабай ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тiзбесiн, қоғамдық жұмыстардың түрлерiн, көлемi мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерiн және оларды қаржыландыру көздерiн бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 29 қаңтардағы № а-1/50 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда № 4643 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, Бурабай ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бурабай ауданы бойынша 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қоса беріліп отырған Бурабай ауданы бойынша 2015 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    Т.Ташмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ
«Ақмола облысының мұрағаттар
және құжаттамалар басқармасының
Бурабай ауданының мемлекеттік
мұрағаты» мемлекеттік
мекемесінің директоры                      М.Ә.Шәкиев
«Ақмола облысы Щучинск қаласының
қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі»
республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        П.Ф.Стадников
Бурабай аудандық сотының төрағасы          М.Қ.Сейдахметов
Бурабай ауданының мамандандырылған
әкімшілік сотының төрағасы                 Ж.Қ.Темиров
Бурабай ауданының прокуроры
әділет кеңесшісі                           А.С.Жақыпбеков
«Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Ақмола облысының
әділет департаментінің Бурабай
ауданының әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесі басшысының м.а.       Ж.К.Мұхамеджанов
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Бурабай ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы» республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы            С.А.Қойшыбаев
«Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігі Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
«Бурабай» мемлекеттік кірістер
басқармасы» республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы            А.К.Есполов
«Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Ақмола облысының
ішкі істер департаментінің Бурабай
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            О.Б.Бейсенов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 29 қаңтардағы
№ а-1/50 қаулысына қосымша
Бурабай ауданы бойынша 2015 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1.
Бурабай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің жанындағы «Тазалық-Сервис» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
37
37
2.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының соты
6
6
3.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
4
4
4.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Бурабай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесі
10
10
5
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің «Бурабай» мемлекеттік кірістер басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесі
4
4
6.
«Ақмола облысының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының прокуратурасы
4
4
7
«Бурабай ауданының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
8.
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаментінің Бурабай ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
4
4
9
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаментінің Бурабай ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5
5
10.
«Ақмола облысы Щучинск қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
11
11
11.
«Ақмола облысының мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының Бурабай ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
4
4
12.
«Бурабай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
5
5
13.
«Бурабай ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
4
4
14.
«Бурабай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1
1
15.
«Бурабай ауданының жер қатынастары бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
16.
«Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
17.
«Бурабай ауданының дене тәрбиесі және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
18.
«Бурабай ауданының ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
19.
«Бурабай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
2
2
20.
«Бурабай ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
10
10
21.
«Бурабай ауданының Щучинск қаласы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
12
22.
«Бурабай ауданының Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
5
23.
«Бурабай ауданының Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
24.
«Бурабай ауданының Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
5
25.
«Бурабай ауданының Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
14
26.
«Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
10
27.
«Бурабай ауданының Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
8
28.
«Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
29.
«Бурабай ауданының Наурызбай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
6
30.
«Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
7
31.
«Бурабай ауданының Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
10
32.
«Бурабай ауданының Бурабай кенті әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
9
Бурабай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 29 қаңтардағы
№ а-1/50 қаулысымен
бекітілді
Бурабай ауданы бойынша 2015 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
2
3
4
1.
Бурабай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің жанындағы «Тазалық-Сервис» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Қаланы көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Бурабайскому району на 2015 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 29 января 2015 года № а-1/50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 февраля 2015 года № 4643
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Бурабайскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Бурабайскому району на 2015 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   Т.Ташмагамбетов
СОГЛАСОВАНО
Директор государственного
учреждения «Государственный
архив Бурабайского района
Управления архивов и документации
Акмолинской области»                       М.А.Шакиев
Начальник республиканского
государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам
обороны города Щучинск
Акмолинской области»                       П.Ф.Стадников
Председатель Бурабайского
районного суда                             М.К.Сейдахметов
Председатель Специализированного
административного суда
Бурабайского района                        Ж.К.Темиров
Прокурор Бурабайского района
советник юстиции                           А.С.Джакипбеков
И.о. руководителя государственного
учреждения «Управление юстиции
Бурабайского района Департамента
юстиции Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      Ж.К.Мухамеджанов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
«Управление государственных
доходов по Бурабайскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан»                      С.А.Койшыбаев
Руководитель республиканского
государственного учреждения
Управление государственных
доходов «Бурабай» Департамента
государственных доходов по
Акмолинской области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан»                      А.К.Есполов
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Бурабайского района
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства Внутренних
дел Республики Казахстан»                  О.Б.Бейсенов
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района
от 29 января 2015
года № а-1/50
Спрос и предложение на общественные работы по Бурабайскому району на 2015 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык-Сервис» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
37
37
2.
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)» Бурабайский районный суд
6
6
3.
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)» Специализированный административный суд Бурабайского района
4
4
4.
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов по Бурабайскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
10
10
5.
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов «Бурабай» Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
4
4
6.
Государственное учреждение «Прокуратура Акмолинской области» Прокуратура Бурабайского района
4
4
7.
Государственное учреждение «Отдел экономики и финансов Бурабайского района»
2
2
8.
Государственное учреждение «Управление юстиции Бурабайского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
4
4
9.
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
5
5
10.
Республиканское государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск Акмолинской области»
11
11
11.
Государственное учреждение «Государственный архив Бурабайского района Управления архивов и документации Акмолинской области»
4
4
12.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Бурабайского района»
5
5
13.
Государственное учреждение «Отдел образования Бурабайского района»
4
4
14.
Государственное учреждение «Отдел архитектуры и градостроительства Бурабайского района»
1
1
15.
Государственное учреждение «Отдел земельных отношений Бурабайского района»
2
2
16.
Государственное учреждение «Отдел культуры и развития языков Бурабайского района»
2
2
17.
Государственное учреждение «Отдел физической культуры и спорта Бурабайского района»
2
2
18.
Государственное учреждение «Отдел внутренней политики Бурабайского района»
2
2
19.
Государственное учреждение «Отдел сельского хозяйства»
2
2
20.
Государственное учреждение «Аппарат акима Бурабайского района»
10
10
21.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима города Щучинск Бурабайского района»
12
12
22.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района»
5
5
23.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Веденовского сельского округа Бурабайского района»
4
4
24.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района»
5
5
25.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района»
14
14
26.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района»
10
10
27.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа Атамекен Бурабайского района»
8
8
28.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
4
4
29.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»
6
6
30.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района»
7
7
31.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
10
10
32.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
9
9
Утвержден
постановлением акимата
Бурабайского района
от 29 января 2015
года № а-1/50
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Бурабайскому району на 2015 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем общественных работ
1
2
3
4
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Тазалык-Сервис» при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении города

266 400 шаршы метр
2.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардын қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының соты
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
28 800 құжат
3.
«Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардын қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының мамандандырылған әкімшілік соты
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
9 600 құжат
4.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Бурабай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
24 000 құжат
5.
«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің «Бурабай» мемлекеттік кірістер басқармасы» республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
9 600 құжат
6.
«Ақмола облысының прокуратурасы» мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының прокуратурасы
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
9 600 құжат
7.
«Бурабай ауданының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 құжат
8.
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысының Әділет департаментінің Бурабай ауданының әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
9 600 құжат
9.
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаментінің Бурабай ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
12 000 құжат
10.
«Ақмола облысы Щучинск қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
26 400 құжат
11.
«Ақмола облысының мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының Бурабай ауданының мемлекеттік мұрағаты» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
9 600 құжат
12.
«Бурабай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету

266 400 квадратных метров
2.
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)» Бурабайский районный суд
Оказание помощи в технической обработке документации
28 800 документов
3.
Государственное учреждение «Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)» Специализированный административный суд Бурабайского района
Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
4.
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов по Бурабайскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
24 000 документов
5.
Республиканское государственное учреждение «Управление государственных доходов «Бурабай» Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
6.
Государственное учреждение «Прокуратура Акмолинской области» Прокуратура Бурабайского района
Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
7.
Государственное учреждение «Отдел экономики и финансов Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
8.
Государственное учреждение «Управление юстиции Бурабайского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
9.
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан»
Оказание помощи в технической обработке документации
12 000 документов
10.
Республиканское государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск Акмолинской области»
Оказание помощи в технической обработке документации
26 400 документов
11.
Государственное учреждение «Государственный архив Бурабайского района Управления архивов и документации Акмолинской области»
Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
12.
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Бурабайского района»
Оказание помощи в технической обработке документации

1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
50 400 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
7 200 құжат
27.
«Бурабай ауданының Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
43 200 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 құжат
28.
«Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
21 600 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
2 400 құжат
29.
«Бурабай ауданының Наурызбай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
28 800 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 құжат
30.
«Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
36 000 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
4 800 құжат
31.
«Бурабай ауданының Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету
43 200 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
9 600 құжат
32.
«Бурабай ауданының Бурабай кенті әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
43 200 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өндеуде көмек көрсету
7 200 құжат
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшелері
Қаржыландыру көздері
5
6
7
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
50 400 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
7 200 документов
27.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа Атамекен Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
43 200 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
28.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
21 600 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 документов
29.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Наурызбайского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
30.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
36 000 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
31.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
43 200 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
32.
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района»
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении поселка
43 200 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
7 200 документов
продолжение таблицы
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
5
6
7
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет