Ақтөбе қаласы бойынша 2015 жылы субсидиялауға жататын, әлеуметтік мәні бар залалды маршруттар тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 279 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4243 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 қыркүйектегі № 1014 қаулысымен бекітілген, әлеуметтік мәні бар жолаушылар тасымалдауларын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың залалдарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидасының 11-тармағына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об утверждении перечня социально значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в 2015 году по городу Актобе
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 февраля 2015 года № 279. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2015 года № 4243. Срок действия постановления – до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 11 Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2011 года № 1014, Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ: