Облыс әкімдігінің "Карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақты анықтау туралы" 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 424 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 5 наурыздағы № 82 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 4253 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 сәуірдегі № 192 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы әкімдігінің 23.04.2018 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабының 3) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитетінің Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясының 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 06-13/120 ұсынысы негізінде Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Облыс әкімдігінің 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 424 "Карантин режимін енгізе отырып карантиндік аймақты анықтау туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3385 тіркелген, 2012 жылғы 28 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасына:
"Мәртөк ауданы" тарауындағы:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 12 декабря 2011 года № 424 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима"
Постановление акимата Актюбинской области от 5 марта 2015 года № 82. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 марта 2015 года № 4253. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 23 апреля 2018 года № 192
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 23.04.2018 № 192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", на основании представления Актюбинской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 января 2015 года № 06-13/120 акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 12 декабря 2011 года № 424 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3385, опубликованное 28 января 2012 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
в приложение 1 к указанному постановлению:
в таблице "Мартукский район":

"Абай ауылдық округі" деген бөлім мынадай мазмұндағы 24-1 жолымен толықтырылсын:
"
24-1
"Шығанбай" шаруа қожалығы
23
";
"Абай ауылдық округі" деген жолдағы "893" деген сандар "916" деген сандармен ауыстырылсын;
"Тассай ауылдық округі" деген бөлім мынадай мазмұндағы 34-1 жолымен толықтырылсын:
"
34-1
"Сұлтан" акционерлік қоғамы
15
";
"Тассай ауылдық округі" деген жолдағы "1174" деген сандар "1189" деген сандармен ауыстырылсын;
"Құдықсай ауылдық округі" деген бөлім мынадай мазмұндағы 36-1 жолымен толықтырылсын:
"
36-1
"Асан" шаруа қожалығы
44
";
"Құдықсай ауылдық округі" деген жолдағы "705" деген сандар "749" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиынтығы" деген жолдағы "6467" деген сандар "6593" деген сандармен ауыстырылсын;
"Ақтөбе қаласы" тарауындағы:
"Новый ауылдық округі" деген бөлім мынадай мазмұндағы 8-1 жолымен толықтырылсын:
"
8-1
"Регина" өндірістік кооперативі
1
";
"Новый ауылдық округі" деген жолдағы "18" деген сандар "19" деген сандармен ауыстырылсын;
"Жиынтығы" деген жолдағы "1496" деген сандар "1497" деген сандармен ауыстырылсын;
"Облыс бойынша 258 шаруашылық" деген сөздер "Облыс бойынша 267 шаруашылық" деген сөздермен ауыстырылсын;
"20180,9" деген сандар "20312,9" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Орыс тіліндегі қаулының 1-қосымшасының барлық мәтінінде "крестянское" сөзі "крестьянское" сөзімен ауыстырылсын.
3. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов

раздел "Абайский сельский округ" дополнить строкой 24-1 следующего содержания:
"
24-1
Крестьянское хозяйство "Шыганбай"
23
";
строке "Абайский сельский округ" цифры "893" заменить цифрами "916";
раздел "Кудыксайский сельский округ" дополнить строкой 36-1 следующего содержания:
"
36-1
Крестьянское хозяйство "Асан"
44
";
строке "Кудыксайский сельский округ" цифры "705" заменить цифрами "749";
раздел "Тассайский сельский округ" дополнить строкой 34-1 следующего содержания:
"
34-1
Акционерное общество "Султан"
15
";
строке "Тассайский сельский округ" цифры "1174" заменить цифрами "1189";
строке "Итого" цифры "6467" заменить цифрами "6593";
в таблице "город Актобе":
раздел "Новый сельский округ" дополнить строкой 8-1 следующего содержания:
"
8-1
Производственный кооператив "Регина"
1
";
строке "Новый сельский округ" цифры "18" заменить цифрами "19";
строке "Итого" цифры "1496" заменить цифрами "1497";
строку:
"
По области 258 хозяйств
20180, 9
"
изложить в следующей редакции:
"
По области 267 хозяйств
20312,9
".
2. По всему тексту приложения 1 указанного постановления на русском
языке слово "крестянское" заменить словом "крестьянское".
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов