Ақтөбе облысында тауарлық газдың тұтыну нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 100 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 4304 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2017 жылғы 1 ақпандағы № 16 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 01.02.2017 № 16 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 9 қаңтардағы "Газ және газбен жабдықтау туралы" Заңының 7 бабы 5-тармағының 6-2) тармақшасына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақтөбе облысында тауарлық газдың тұтыну нормалары бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының энергетика және тұрғын үй коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.С.Жұмағазиевқа жүктелсін.

Об утверждении норм потребления товарного газа в Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 19 марта 2015 года № 100. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 апреля 2015 года № 4304. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 1 февраля 2017 года № 16
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 01.02.2017 № 16 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и подпунктом 6-2) пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 9 января 2012 года "О газе и газоснабжении" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые нормы потребления товарного газа в Актюбинской области.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Джумагазиева М.С.

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Мұхамбетов
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 19 наурыздағы
№ 100 қаулысымен бекітілген
Тауарлық газдың тұтыну нормалары
№ п.п.
Газды тұтыну сипаттамасы (Тауарлық газ)
Өлшеу бірлігі
Бір айлық тұтыну нормасы
1
пәтерде газ плитасы және орталықтандырылған ыссы су болғанда
айына 1 адамға
9,74
2
пәтерде газ плитасы және газ сужылытқыш болғанда (орталықтандырылған ыссы су болмағанда)
айына 1 адамға

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Утвержден
постановлением акимата
Актюбинской области
от 19 марта 2015 г.
№ 100
Нормы потребления товарного газа
№ п.п.
Характеристика потребления газа (товарный газ)
Единица измерения
Среднемесячная норма потребления
1
При наличии в квартире газовой плиты и центрального водоснабжения
1 человек в месяц
9,74
2
При наличии в квартире газовой плиты и газового водонагревателя (при отсутствии централизованного горячего водоснабжения)
1 человек в месяц