Облыстық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 309 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 5 маусымда № 4341 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4147 тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер –
"100 831 193,3" деген цифрлар "100 832 254" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша –
"69 608 100,3" деген цифрлар "69 609 161" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар-
"102 658 963" деген цифрлар "102 660 023,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 15-тармақта:
екінші абзацтың бөлігінде:
"36 296" деген цифрлар "44 446" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтың бөлігінде:
"135 227" деген цифрлар "96 081,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтың бөлігінде:
"1 807 527,7" деген цифрлар "2 039 891,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтың бөлігінде:
"1 239 413" деген цифрлар "1 325 208" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзацтың бөлігінде:
"651 205" деген цифрлар "688 467" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтың бөлігінде:
"155 908" деген цифрлар "203 074,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтың бөлігінде:
"268 954" деген цифрлар "449 954" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтың бөлігінде:
"214 682" деген цифрлар "339 237,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтың бөлігінде:
"37 090" деген цифрлар "32 621" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтың бөлігінде:
"116 125" деген цифрлар "319 730,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацтың бөлігінде:
"196 700" деген цифрлар "343 053" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 4 860 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 мая 2015 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 июня 2015 года № 4341. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4147, опубликованное 20 января 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "100 831 193,3" заменить цифрами "100 832 254",
в том числе по:
поступлениям трансфертов –
цифры "69 608 100,3" заменить цифрами "69 609 161";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "102 658 963" заменить цифрами "102 660 023,7".
2) в пункте 15:
в части второго абзаца:
цифры "36 296" заменить цифрами "44 446";
в части третьего абзаца:
цифры "135 227" заменить цифрами "96 081,5";
в части четвертого абзаца:
цифры "1 807 527,7" заменить цифрами "2 039 891,1";
в части девятого абзаца:
цифры "1 239 413" заменить цифрами "1 325 208";
в части десятого абзаца:
цифры "651 205" заменить цифрами "688 467";
в части одиннадцатого абзаца:
цифры "155 908" заменить цифрами "203 074,7";
в части четырнадцатого абзаца:
цифры "268 954" заменить цифрами "449 954";
в части шестнадцатого абзаца:
цифры "214 682" заменить цифрами "339 237,7";
в части семнадцатого абзаца:
цифры "37 090" заменить цифрами "32 621";
в части восемнадцатого абзаца:
цифры "116 125" заменить цифрами "319 730,6";
в части двадцать первого абзаца:
цифры "196 700" заменить цифрами "343 053";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 4 860 тысяч тенге;

шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз етуге – 39 586 мың теңге.".
3) 16-тармақта:
"1 808 646,4" деген цифрлар "411 000,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.
4) көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы
Облыстықмәслихаттың хатшысы
В. ЩЕГЕЛЬСКИЙ С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

на обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов – 39 586 тысяч тенге.".
3) в пункте 16:
цифры "1 808 646,4" заменить цифрами "411 000,7".
4) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарьобластного маслихата
В. ЩЕГЕЛЬСКИЙ С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение 1
к решению областного

210 358
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
271 950
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
422 739
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
353 293
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
685 246
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
22 985
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 123 842
4
Емханалар
13 681 241
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 681 241
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
988 813
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
227 111
05
4
253
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 013 905
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
451 412
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
821 695
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
821 695
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
782 232
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 463
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 251 588
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 149 295
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 098
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 517
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
93 124
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметтер
55 116
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 126
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары

210 358
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
271 950
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
422 739
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
353 293
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
685 246
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
22 985
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 123 842
4
Поликлиники
13 681 241
253
Управление здравоохранения области
13 681 241
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
988 813
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
227 111
05
4
253
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 013 905
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
451 412
5
Другие виды медицинской помощи
821 695
253
Управление здравоохранения области
821 695
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
782 232
029
Областные базы спецмедснабжения
39 463
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 251 588
253
Управление здравоохранения области
1 149 295
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 098
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 517
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
93 124
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
55 116
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 126
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения

27 395
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 368
06
9
268
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 368
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
44 479
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 479
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
6 850 327,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 069 991,7
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 762
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 762
261
Облыстың білім басқармасы
42 384
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 378
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17 006
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 999 512,7
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 032 954
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
966 558,7
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
8 497
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 373
016
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2 124
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 836
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
870
07
1
285
010
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 966
2
Коммуналдық шаруашылық
3 458 189,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 293 419,1
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
90 313

27 395
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 368
06
9
268
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 368
270
Управление по инспекции труда области
44 479
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
44 479
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 850 327,6
1
Жилищное хозяйство
3 069 991,7
253
Управление здравоохранения области
13 762
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
13 762
261
Управление образования области
42 384
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
25 378
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
17 006
271
Управление строительства области
2 999 512,7
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 032 954
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
966 558,7
273
Управление культуры, архивов и документации области
8 497
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
6 373
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
2 124
285
Управление физической культуры и спорта области
5 836
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
870
07
1
285
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
4 966
2
Коммунальное хозяйство
3 458 189,3
271
Управление строительства области
2 293 419,1
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
90 313

7 675 486
1
Ауыл шаруашылығы
6 925 873
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 925 873
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 624
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 403
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
0
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 900
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
784 076
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
76 104
10
1
255
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
30 972
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
111 690
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 385
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 561
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
59 200
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
35 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
558 977
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
22 196
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 185
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 946 414
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
79 057
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
79 057
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

7 675 486
1
Сельское хозяйство
6 925 873
255
Управление сельского хозяйства области
6 925 873
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
81 624
002
Поддержка семеноводства
82 403
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 900
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
784 076
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
76 104
10
1
255
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
30 972
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
111 690
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 385
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 561
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
59 200
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
35 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
558 977
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 196
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
28 185
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 946 414
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
79 057
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
79 057
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

728 080,5
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
312 867,3
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
950 848,3
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
152 002,4
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
3 379 379,1
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 327 499,1
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 108
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
259 500
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 039 891,1
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 051 880
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
1 051 880
13
Басқалар
9 154 099,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 735 791
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 735 791
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 323
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 420
005
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
13
3
275
008
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 629 048
015
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
53 000
9
Басқалар
7 418 308,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 896 807,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
411 000,7
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 485 807
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
90 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
90 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
127 686,7
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

728 080,5
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
312 867,3
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
950 848,3
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
152 002,4
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
3 379 379,1
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 327 499,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
28 108
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
259 500
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 039 891,1
271
Управление строительства области
1 051 880
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
1 051 880
13
Прочие
9 154 099,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 735 791
275
Управление предпринимательства области
1 735 791
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
38 323
003
Капитальные расходы государственного органа
1 420
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
14 000
13
3
275
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 629 048
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
53 000
9
Прочие
7 418 308,4
257
Управление финансов области
2 896 807,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
411 000,7
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 485 807
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
90 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
90 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
127 686,7
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов