2015 жылға субсидияланатын тыңайтқыштардың түрлерін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 301 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қыркүйекте № 4511 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 5 тамыздағы № 318 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 05.08.2016 № 318 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 бұйрығымен бекітілген тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау Қағидаларының 4-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын отандық тыңайтқыштардың түрлері және тыңайтқыштарды сатушыдан сатып алынған тыңайтқыштардың 1 тоннасына (килограмына, литрiне) арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Мыналардың:
1) Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 228 "Субсидиялар нормаларын және субсидияланатын гербицидтердің, тыңайтқыштардың түрлерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3971 тіркелген, 2014 жылғы 31 шілдеде "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысының;
2) Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 қарашадағы № 408 "Ақтөбе облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 шілдедегі № 228 "Субсидиялар нормаларын және субсидияланатын гербицидтердің, тыңайтқыштардың түрлерін белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы"(нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4091 тіркелген, 2014 жылғы 9 желтоқсанда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.С. Жұмағазиевке жүктелсін.

Об утверждении видов субсидируемых удобрений и норм субсидий на 2015 год
Постановление акимата Актюбинской области от 11 августа 2015 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 сентября 2015 года № 4511. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 5 августа 2016 года № 318
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 05.08.2016 № 318 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических), утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305, акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить виды субсидируемых удобрений и нормы субсидий на 1 тонну (килограмм, литр) удобрений, приобретенных у продавца удобрений, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Актюбинской области от 8 июля 2014 года № 228 "Об установлении норм субсидий и видов субсидируемых гербицидов, удобрений" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3971, опубликованное 31 июля 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник");
2) постановление акимата Актюбинской области от 20 ноября 2014 года № 408 "О внесении изменения в постановление акимата Актюбинской области от 8 июля 2014 года № 228 "Об установлении норм субсидий и видов субсидируемых гербицидов, удобрений" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 4091, опубликованное 9 декабря 2014 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").

4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі, бірақ, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауқағидаларын бекіту туралы" бұйрығы қолданысқа енгізілгеннен бұрын емес.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі А. Мамытбеков

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Джумагазиева М.С.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, но не ранее введения в действие приказа Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года № 4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)".
Аким области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан А.Мамытбеков