Ақтөбе қаласы әкімінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 179 "Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 3 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4205 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің 26.05.2016 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес сайлаушыларға барынша қолайлылық туғызу мақсатында Ақтөбе қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласы әкімінің 2014 жылғы 20 қаңтардағы № 179 "Ақтөбе қаласының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3768 болып тіркелген, 2014 жылдың 30 қаңтарында "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Ж. Оразаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
Е. Омаров
КЕЛІСІЛДІ:
Ақтөбе қалалық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
М. Тәджібаева
Қала әкімінің
2014 ж. 20 қаңтардағы
№ 1 шешіміне
ҚОСЫМША
Қала әкімінің
2015 ж. 26 ақпандағы
№ 3 шешіміне
ҚОСЫМША
Ақтөбе қаласының аумағындағы сайлау учаскелері № 1 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, В.Чапаев көшесі, 8,
№ 14 орта мектеп, тел. 21-16-48
М.Ряхов көшесі № 86, № 88, № 90, № 92, № 92А, № 94, № 94А, № 96, № 96А, № 98, № 98А, № 100, № 100А, № 102, № 104, № 106, № 108, № 108А, № 110, № 112, № 112А, № 114, № 116, № 116А, № 118, № 118А, № 120, № 122, № 122А, № 122Б, № 124, № 126, № 126А, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 138А, № 140, № 142, № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168;
Кобозев көшесі № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 82, № 82А, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 93, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 116А, № 117, № 118, № 119, № 120, № 120А, № 121, № 122, № 123, № 124, № 124А, № 125, № 126, № 127, № 129, № 131, № 133;

О внесении изменений и дополнений в решение акима города Актобе от 20 января 2014 года № 179 "Об образовании избирательных участков на территории города Актобе"
Решение акима города Актобе Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4205. Утратило силу решением акима города Актобе Актюбинской области от 26 мая 2016 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Актобе Актюбинской области от 26.05.2016 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в целях создания максимального удобства для избирателей аким города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Актобе от 20 января 2014 года № 179 "Об образовании избирательных участков на территории города Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3768, опубликованное 30 января 2014 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник") следующее изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Ж. Оразаева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города
Е. Умаров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Актюбинской
городской территориальной
избирательной комиссии
М. Таджибаева
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению акима города
от 20 января 2014 г.
№ 1
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению акима города
от 26 февраля 2015 г.
№ 3
Избирательные участки на территории города Актобе Избирательный участок № 1
город Актобе, улица В.Чапаева, 8,
средняя школа № 14, тел. 21-16-48
улица М.Ряхова № 86, № 88, № 90, № 92, № 92А, № 94, № 94А, № 96, № 96А, № 98, № 98А, № 100, № 100А, № 102, № 104, № 106, № 108, № 108А, № 110, № 112, № 112А, № 114, № 116, № 116А, № 118, № 118А, № 120, № 122, № 122А, № 122Б, № 124, № 126, № 126А, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 138А, № 140, № 142, № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168;
улица Кобозева № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 82, № 82А, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 93, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 116А, № 117, № 118, № 119, № 120, № 120А, № 121, № 122, № 123, № 124, № 124А, № 125, № 126, № 127, № 129, № 131, № 133;

В.Чапаев көшесі № 10, № 12, № 14, № 16, № 16А, № 18, № 18А, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 59А, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 66/1, № 66/2, № 67, № 68, № 68/1, № 68/3, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 82/2, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 88/1, № 89, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 93, № 93А, № 95, № 97, № 99, № 99А, № 101;
Нахимов көшесі № 5, № 5А, № 7, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 43А, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 55А, № 55/1, № 56, № 56А, № 57, № 58, № 59, № 59А, № 60, № 60А, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 71А, № 71Б, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 75, № 75А, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88;
Мебельный көшесі № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 22, № 24;
Ұ.Құлымбетов көшесі № 120, № 122, № 124, № 124А, № 126, № 128, № 130, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 142А, № 142Б, № 142В, № 143, № 144, № 144А, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 164, № 165, № 167, № 168;
Ә.Жангильдин көшесі № 125, № 127, № 127А, № 129, № 131, № 133, № 135, № 136, № 136А, № 137, № 138, № 138А, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 150А, № 151, № 152, № 152А, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 157А, № 158, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 167, № 167 кор.1, № 168, № 168А, № 170;
А.Әкімжанов көшесі № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 121, № 124, № 125, № 126, № 132, № 136;
Ә.Смағұлов көшесі № 82, № 84, № 86, № 86А, № 88, № 88А, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100;
Н.Байғанин көшесі № 135, № 137, № 139, № 139А, № 141, № 141А, № 143, № 145, № 147, № 147А, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159;
Л.Чайкина тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 16;

улица В.Чапаева № 10, № 12, № 14, № 16, № 16А, № 18, № 18А, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 59А, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 66/1, № 66/2, № 67, № 68, № 68/1, № 68/3, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 82/2, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 88/1, № 89, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 93, № 93А, № 95, № 97, № 99, № 99А, № 101;
улица Нахимова № 5, № 5А, № 7, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 43А, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 55А, № 55/1, № 56, № 56А, № 57, № 58, № 59, № 59А, № 60, № 60А, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 71А, № 71Б, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 75, № 75А, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88;
улица Мебельная № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 22, № 24;
улица У.Кулымбетова № 120, № 122, № 124, № 124А, № 126, № 128, № 130, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 142А, № 142Б, № 142В, № 143, № 144, № 144А, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 164, № 165, № 167, № 168;
улица А.Джангильдина № 125, № 127, № 127А, № 129, № 131, № 133, № 135, № 136, № 136А, № 137, № 138, № 138А, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 150А, № 151, № 152, № 152А, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 157А, № 158, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 167, № 167 кор.1, № 168, № 168А, № 170;
улица А.Акимжанова № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 121, № 124, № 125, № 126, № 132, № 136;
улица А.Смагулова № 82, № 84, № 86, № 86А, № 88, № 88А, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100;
улица Н.Байганина № 135, № 137, № 139, № 139А, № 141, № 141А, № 143, № 145, № 147, № 147А, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159;
переулок Л.Чайкиной № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 16;

Полярный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 2 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, В.Чапаев көшесі, 8,
№ 14 орта мектеп, тел. 21-16-48
Н.Байғанин көшесі № 126, № 128, № 130, № 132, № 133, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156;
Т.Жүргенов көшесі № 135, № 137, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 146А, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 162А, № 163, № 164, № 167, № 169А, № 171, № 172, № 173, № 174, № 174Б, № 175, № 175А, № 175Б, № 176, № 176А, № 178, № 178А, № 178Б, № 178В, № 178Г, № 180;
М.Ряхов көшесі № 2, № 2А, № 2В, № 2/1, № 4, № 5, № 5А, № 5Б, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 44А, № 44Б, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 48А, № 48Б, № 49, № 49Б, № 50, № 51, № 52, № 53, № 53А, № 54, № 55, № 56, № 58, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 62А, № 63, № 64, № 65, № 65А, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 69А, № 69Б, № 69/1, № 70, № 71, № 71А, № 72, № 73, № 74, № 76, № 78, № 79, № 79А, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 83, № 84, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95;
Ағ.Коростылевтар көшесі № 2, № 4, № 6, № 6А, № 8А, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 34А, № 34Б, № 36, № 38, № 42, № 44, № 46, № 46А, № 48, № 48А, № 50, № 50А, № 52, № 52А, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 68А, № 70, № 70А, № 70Б, № 72, № 72А, № 74, № 76, № 76А, № 78, № 80, № 84, № 84А, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 94А, № 96, № 96А, № 98, № 98А, № 100, № 102, № 102А, № 104, № 104А, № 104Б, № 106;
Әйтеке би көшесі № 128, № 128Б, № 131, № 133, № 135, № 137, № 137/1, № 137/2, № 137Г, № 139, № 141, № 143;
Шернияз көшесі № 139, № 141, № 141А, № 143, № 143А, № 145, № 147, № 149;
Нахимов көшесі № 2, № 2А, № 4, № 6, № 6А, № 6Б, № 8, № 8А, № 8Б, № 8В, № 10, № 12, № 14;
Кузнечные ряды көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 8Б, № 8В, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33;
Жанқожа батыр көшесі № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 138А, № 140, № 142, № 142А, № 144, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 151А, № 152, № 153, № 153А, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 168А, № 169, № 170, № 171, № 171А, № 172, № 173, № 174, № 176, № 178;

переулок Полярный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 2
город Актобе, улица В.Чапаева, 8,
средняя школа № 14, тел. 21-16-48
улица Н.Байганина № 126, № 128, № 130, № 132, № 133, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156;
улица Т.Жургенова № 135, № 137, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 146А, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 162А, № 163, № 164, № 167, № 169А, № 171, № 172, № 173, № 174, № 174Б, № 175, № 175А, № 175Б, № 176, № 176А, № 178, № 178А, № 178Б, № 178В, № 178Г, № 180;
улица М.Ряхова № 2, № 2А, № 2В, № 2/1, № 4, № 5, № 5А, № 5Б, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 44А, № 44Б, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 48А, № 48Б, № 49, № 49Б, № 50, № 51, № 52, № 53, № 53А, № 54, № 55, № 56, № 58, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 62А, № 63, № 64, № 65, № 65А, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 69А, № 69Б, № 69/1, № 70, № 71, № 71А, № 72, № 73, № 74, № 76, № 78, № 79, № 79А, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 83, № 84, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95;
улица Бр.Коростылевых № 2, № 4, № 6, № 6А, № 8А, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 34А, № 34Б, № 36, № 38, № 42, № 44, № 46, № 46А, № 48, № 48А, № 50, № 50А, № 52, № 52А, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 68А, № 70, № 70А, № 70Б, № 72, № 72А, № 74, № 76, № 76А, № 78, № 80, № 84, № 84А, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 94А, № 96, № 96А, № 98, № 98А, № 100, № 102, № 102А, № 104, № 104А, № 104Б, № 106;
улица Айтеке би № 128, № 128Б, № 131, № 133, № 135, № 137, № 137/1, № 137/2, № 137Г, № 139, № 141, № 143;
улица Шернияза № 139, № 141, № 141А, № 143, № 143А, № 145, № 147, № 149;
улица Нахимова № 2, № 2А, № 4, № 6, № 6А, № 6Б, № 8, № 8А, № 8Б, № 8В, № 10, № 12, № 14;
улица Кузнечные ряды № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 8Б, № 8В, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33;
улица Жанкожа батыра № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 138А, № 140, № 142, № 142А, № 144, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 151А, № 152, № 153, № 153А, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 168А, № 169, № 170, № 171, № 171А, № 172, № 173, № 174, № 176, № 178;

М.Өтемісов көшесі № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 161, № 162, № 163, № 164, № 164А, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 177, № 177А, № 178, № 179, № 179А, № 180, № 181, № 181А, № 182, № 183, № 183А, № 184, № 185, № 186, № 188, № 188А, № 188Б, № 190, № 192, № 193, № 193/1, № 194, № 195, № 196, № 197, № 198, № 199, № 199А, № 199А/1, № 199Б, № 199Б/1, № 199В, № 200, № 202, № 203, № 203А, № 204, № 206, № 208;
Кобозев көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7Б, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 19Б, № 20, № 20А, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 25А, № 25Б, № 25В, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29; № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 39, № 39А, № 39Б, № 41, № 41А, № 43, № 45, № 47, № 49, № 49Б, № 51;
Фрунзе тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21;
Советский тұйық көшесі № 2,№ 4, № 6, № 8, № 10 № 12;
Столетов тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
В.Чапаев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 9А, № 11, № 11А, № 13, № 14А, № 15, № 15А, № 17,№ 19;
К.Нокин көшесі, 1;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 3 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ә.Смағұлов көшесі, 1,
Ақтөбе техникалық колледжі, тел. 22-14-56
312 атқыштар дивизиясы даңғылы № 1, № 1А, № 1В, № 1М, № 1З;
М.Ряхов көшесі № 97, № 99, № 101, № 101А, № 103, № 103А, № 105, № 107, № 109, № 109А, № 109Б, № 111, № 111А, № 113, № 115, № 119, № 119А, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 129А, № 129Б, № 131, № 131А, № 133, № 137, № 139, № 141, № 143, № 143А, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173;
Н.Байғанин көшесі № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 89А, № 91, № 91А, № 93, № 93Б, № 95, № 95А, № 97, № 97А, № 97Б, № 99, № 99А, № 101, № 101А, № 103, № 105, № 107, № 109, № 109А, № 111, № 111А, № 111Б, № 113, № 113А, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 123А, № 124, № 125, № 127, № 129, № 131;
Жамбыл көшесі № 100, № 102А, № 104, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 136А, № 136Б, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146, № 148, № 152, № 154, № 156, № 158, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168, № 170, № 172, № 174, № 176, № 178;
Ә.Смағұлов көшесі № 1А, № 1В, № 7В, № 24, № 26, № 26А, № 26Б, № 28, № 28А, № 28Б, № 30А, № 30Б, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 50А, № 50Б, № 52, № 52А, № 52Б, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80;

улица М.Утемисова № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 161, № 162, № 163, № 164, № 164А, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 177, № 177А, № 178, № 179, № 179А, № 180, № 181, № 181А, № 182, № 183, № 183А, № 184, № 185, № 186, № 188, № 188А, № 188Б, № 190, № 192, № 193, № 193/1, № 194, № 195, № 196, № 197, № 198, № 199, № 199А, № 199А/1, № 199Б, № 199Б/1, № 199В, № 200, № 202, № 203, № 203А, № 204, № 206, № 208;
улица Кобозева № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7Б, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 19Б, № 20, № 20А, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 25А, № 25Б, № 25В, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29; № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 39, № 39А, № 39Б, № 41, № 41А, № 43, № 45, № 47, № 49, № 49Б, № 51;
переулок Фрунзе № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21;
переулок Советский № 2, № 4, № 6, № 8, № 10 № 12;
переулок Столетова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
улица В.Чапаева № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 9А, № 11, № 11А, № 13, № 14А, № 15, № 15А, № 17, № 19;
улица К.Нокина, 1;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 3
город Актобе, улица А.Смагулова, 1,
Актюбинский технический колледж, тел. 22-14-56
проспект 312 стрелковой дивизии № 1, № 1А, № 1В, № 1М, № 1З;
улица М.Ряхова № 97, № 99, № 101, № 101А, № 103, № 103А, № 105, № 107, № 109, № 109А, № 109Б, № 111, № 111А, № 113, № 115, № 119, № 119А, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 129А, № 129Б, № 131, № 131А, № 133, № 137, № 139, № 141, № 143, № 143А, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173;
улица Н.Байганина № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 89А, № 91, № 91А, № 93, № 93Б, № 95, № 95А, № 97, № 97А, № 97Б, № 99, № 99А, № 101, № 101А, № 103, № 105, № 107, № 109, № 109А, № 111, № 111А, № 111Б, № 113, № 113А, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 123А, № 124, № 125, № 127, № 129, № 131;
улица Жамбыла № 100, № 102А, № 104, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 136А, № 136Б, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146, № 148, № 152, № 154, № 156, № 158, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168, № 170, № 172, № 174, № 176, № 178;
улица А.Смагулова № 1А, № 1В, № 7В, № 24, № 26, № 26А, № 26Б, № 28, № 28А, № 28Б, № 30А, № 30Б, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 50А, № 50Б, № 52, № 52А, № 52Б, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80;

Д.Қонаев көшесі № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 115А, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 122А, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 138А, № 139, № 140, № 140А, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 155А, № 156, № 157, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 166, № 168, № 170, № 172, № 174, № 174А, № 176, № 178, № 180, № 182, № 184, № 186, № 188, № 190, № 192, № 194, № 196, № 196А, № 198А, № 202;
Ұ.Құлымбетов көшесі № 59, № 61, № 63, № 65, № 65А, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 69А, № 69Б, № 70, № 71, № 71А, № 71Б, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80А, № 81, № 81А, № 82, № 82А, № 82Б, № 83, № 84, № 85, № 86, № 86А, № 87, № 87А, № 88, № 88А, № 88Б, № 88В, № 89, № 89А, № 90, № 90А, № 90Б, № 91, № 91А, № 92, № 93, № 93А, № 94, № 95, № 95А, № 95Б, № 96, № 97, № 98, № 99, № 99А, № 100, № 100А, № 101, № 102, № 102А, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 109, № 110, № 110А, № 110Б, № 111, № 112, № 112А, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131;
Ә.Жангильдин көшесі № 57, № 57А, № 59, № 59А, № 61, № 61А, № 63, № 64, № 65, № 65А, № 66, № 66А, № 67, № 67А, № 68, № 68А, № 69, № 69А, № 70, № 70Б, № 71, № 72, № 72А, № 73, № 73Б, № 74, № 74А, № 75, № 76, № 76А, № 76Б, № 78, № 78А, № 79, № 80, № 80Б, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 89Б, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 92А, № 92Б, № 93, № 93А, № 93Б, № 94, № 94А, № 94Б, № 95, № 96, № 96А, № 96Б, № 97, № 98, № 98А, № 98Б, № 99, № 100, № 100А, № 100Б, № 101, № 101А, № 101Б, № 102, № 102А, № 102Б, № 103, № 103А, № 103Б, № 103В, № 104, № 104А, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 115А, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 124, № 126, № 128, № 128А, № 130, № 132, № 132А, № 132/1;
А.Әкімжанов көшесі № 37, № 39, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 43А, № 43Б, № 44, № 44А, № 45, № 45А, № 45Б, № 46, № 46А, № 47, № 47А, № 47Б, № 48, № 48А, № 49, № 49А, № 49Б, № 50, № 50А, № 51, № 51А, № 51Б, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 59А, № 60, № 61, № 63, № 64, № 64А, № 65, № 65А, № 67, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 70А, № 70Б, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 77, № 78, № 78А, № 79, № 80, № 80А, № 80Б, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96;

улица Д.Кунаева № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 115А, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 122А, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 138А, № 139, № 140, № 140А, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 155А, № 156, № 157, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 166, № 168, № 170, № 172, № 174, № 174А, № 176, № 178, № 180, № 182, № 184, № 186, № 188, № 190, № 192, № 194, № 196, № 196А, № 198А, № 202;
улица У.Кулымбетова № 59, № 61, № 63, № 65, № 65А, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 69А, № 69Б, № 70, № 71, № 71А, № 71Б, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80А, № 81, № 81А, № 82, № 82А, № 82Б, № 83, № 84, № 85, № 86, № 86А, № 87, № 87А, № 88, № 88А, № 88Б, № 88В, № 89, № 89А, № 90, № 90А, № 90Б, № 91, № 91А, № 92, № 93, № 93А, № 94, № 95, № 95А, № 95Б, № 96, № 97, № 98, № 99, № 99А, № 100, № 100А, № 101, № 102, № 102А, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 109, № 110, № 110А, № 110Б, № 111, № 112, № 112А, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131;
улица А.Джангильдина № 57, № 57А, № 59, № 59А, № 61, № 61А, № 63, № 64, № 65, № 65А, № 66, № 66А, № 67, № 67А, № 68, № 68А, № 69, № 69А, № 70, № 70Б, № 71, № 72, № 72А, № 73, № 73Б, № 74, № 74А, № 75, № 76, № 76А, № 76Б, № 78, № 78А, № 79, № 80, № 80Б, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 89Б, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 92А, № 92Б, № 93, № 93А, № 93Б, № 94, № 94А, № 94Б, № 95, № 96, № 96А, № 96Б, № 97, № 98, № 98А, № 98Б, № 99, № 100, № 100А, № 100Б, № 101, № 101А, № 101Б, № 102, № 102А, № 102Б, № 103, № 103А, № 103Б, № 103В, № 104, № 104А, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 115А, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 124, № 126, № 128, № 128А, № 130, № 132, № 132А, № 132/1;
улица А.Акимжанова № 37, № 39, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 43А, № 43Б, № 44, № 44А, № 45, № 45А, № 45Б, № 46, № 46А, № 47, № 47А, № 47Б, № 48, № 48А, № 49, № 49А, № 49Б, № 50, № 50А, № 51, № 51А, № 51Б, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 59А, № 60, № 61, № 63, № 64, № 64А, № 65, № 65А, № 67, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 70А, № 70Б, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 77, № 78, № 78А, № 79, № 80, № 80А, № 80Б, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96;

Н.Жуковский көшесі № 109, № 110, № 111, № 111А, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 120А, № 121, № 121А, № 122, № 123, № 124, № 125, № 125А, № 126, № 126А, № 126Б, № 127, № 128, № 128А, № 128Б, № 128В, № 129, № 130, № 130А, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 142А, № 143, № 143А, № 144, № 144А, № 144Б, № 145, № 145А, № 146, № 146А, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 161А, № 162, № 163, № 163А, № 164, № 165, № 166, № 166А, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 173А, № 174, № 175, № 175А, № 175Б, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 180А, № 181, № 182, № 183, № 184, № 186, № 188, № 188А, № 190, № 192;
Ағ.Коростылевтар көшесі № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 103А, № 105, № 107, № 108, № 109, № 110, № 110А, № 110Б, № 111, № 111Б, № 112, № 112А, № 112Б, № 113, № 113А, № 114, № 114А, № 114Б, № 115, № 116, № 116А, № 117, № 118, № 119, № 119А, № 119Б, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 134А, № 135, № 135А, № 136, № 136А, № 136Б, № 137, № 137А, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 156А, № 156Б, № 157, № 158, № 158А, № 159, № 160, № 160А, № 161, № 162, № 162А, № 163, № 164, № 165, № 166, № 168, № 170, № 172, № 172А, № 174, № 176, № 178, № 178А, № 180, № 180А, № 182, № 184, № 186, № 188, № 190;
Халықаралық тұйық көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6;
Батыс тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26;
Школьный тұйық көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24;
Ю.Смирнов тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 10.
№ 4 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Жамбыл көшесі, 102,
№ 31 орта мектеп, тел. 40-03-13
Н.Байғанин көшесі № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 78А, № 80, № 82, № 82А, № 84, № 84А, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 94А, № 96, № 96А, № 98, № 98А, № 98Б, № 100, № 100А, № 100Б, № 100В, № 102, № 102А, № 102Б, № 102В, № 104, № 104А, № 106, № 106А, № 108, № 110, № 114, № 116, № 116А, № 116Б, № 118, № 118А, № 118Б, № 118/2, № 120, № 122;
Ағ.Коростылевтар көшесі № 19, № 21, № 23, № 25, № 25А, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 35А, № 37, № 43, № 45, № 45А, № 45Б, № 45В, № 45Г, № 45Д, № 45Е, № 45Ж, № 47, № 49, № 51, № 51А, № 53, № 53А, № 55, № 57, № 59, № 61, № 61А, № 61Б, № 63, № 65, № 65А, № 67, № 69, № 75, № 77, № 79, № 81, № 81А, № 83, № 83А, № 85, № 85А;

улица Н.Жуковского № 109, № 110, № 111, № 111А, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 120А, № 121, № 121А, № 122, № 123, № 124, № 125, № 125А, № 126, № 126А, № 126Б, № 127, № 128, № 128А, № 128Б, № 128В, № 129, № 130, № 130А, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 142А, № 143, № 143А, № 144, № 144А, № 144Б, № 145, № 145А, № 146, № 146А, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 161А, № 162, № 163, № 163А, № 164, № 165, № 166, № 166А, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 173А, № 174, № 175, № 175А, № 175Б, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 180А, № 181, № 182, № 183, № 184, № 186, № 188, № 188А, № 190, № 192;
улица Бр.Коростылевых № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 103А, № 105, № 107, № 108, № 109, № 110, № 110А, № 110Б, № 111, № 111Б, № 112, № 112А, № 112Б, № 113, № 113А, № 114, № 114А, № 114Б, № 115, № 116, № 116А, № 117, № 118, № 119, № 119А, № 119Б, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 134А, № 135, № 135А, № 136, № 136А, № 136Б, № 137, № 137А, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 156А, № 156Б, № 157, № 158, № 158А, № 159, № 160, № 160А, № 161, № 162, № 162А, № 163, № 164, № 165, № 166, № 168, № 170, № 172, № 172А, № 174, № 176, № 178, № 178А, № 180, № 180А, № 182, № 184, № 186, № 188, № 190;
переулок Халыкаралык № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6;
переулок Батыс № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26;
переулок Школьный № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24;
переулок Ю.Смирнова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 10.
Избирательный участок № 4
город Актобе, улица Жамбыла, 102,
средняя школа № 31, тел. 40-03-13
улица Н.Байганина № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 78А, № 80, № 82, № 82А, № 84, № 84А, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 94А, № 96, № 96А, № 98, № 98А, № 98Б, № 100, № 100А, № 100Б, № 100В, № 102, № 102А, № 102Б, № 102В, № 104, № 104А, № 106, № 106А, № 108, № 110, № 114, № 116, № 116А, № 116Б, № 118, № 118А, № 118Б, № 118/2, № 120, № 122;
улица Бр.Коростылевых № 19, № 21, № 23, № 25, № 25А, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 35А, № 37, № 43, № 45, № 45А, № 45Б, № 45В, № 45Г, № 45Д, № 45Е, № 45Ж, № 47, № 49, № 51, № 51А, № 53, № 53А, № 55, № 57, № 59, № 61, № 61А, № 61Б, № 63, № 65, № 65А, № 67, № 69, № 75, № 77, № 79, № 81, № 81А, № 83, № 83А, № 85, № 85А;

Әйтеке би көшесі № 45, № 47, № 47А, № 49, № 51, № 51А, № 53, № 55, № 57А, № 61, № 63, № 65, № 65А, № 65Б, № 65В, № 67, № 67А, № 67Б, № 67В, № 69, № 71, № 75 № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 89А, № 91, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 103А, № 103Б, № 105, № 105А, № 105Б, № 107, № 107А, № 107Б, № 109, № 109А, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 127А, № 127Б;
Некрасов көшесі № 124, № 126, № 126А, № 126Б, № 128, № 128А, № 128Б, № 130, № 130Б, № 132, № 132А, № 132Б, № 132В, № 132/1, № 132/2, № 134Б, № 136;
М.Өтемісов көшесі № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 82А, № 82/1, № 82/2, № 84, № 84А, № 86, № 86/1, № 86/2, № 88, № 88/1, № 88/2, № 90, № 92, № 92А, № 94, № 94А, № 96, № 96А, № 96Б, № 98, № 98А, № 100, № 100А, № 102, № 104, № 105, № 105А, № 106, № 106А, № 108, № 108А, № 109А, № 111, № 112, № 113, № 113А, № 113Б, № 114, № 114А, № 114Б, № 115, № 116, № 116А, № 116Б, № 116В, № 117, № 117В, № 118, № 118А, № 118Б, № 119, № 119А, № 121, № 121А, № 122, № 123, № 124, № 125, № 125Б, № 126, № 126А, № 128, № 129, № 129/1, № 129/2, № 130, № 131А, № 131Б, № 131/1, № 132, № 133, № 133А, № 134, № 134А, № 134Б, № 135, № 135А, № 136, № 136А, № 137, № 137Б, № 138, № 138А, № 138Б, № 139, № 139А, № 139Б, № 141, № 143, № 144, № 144А, № 144Б, № 144В, № 144Г, № 145, № 145Б, № 146, № 147, № 148, № 149, № 151, № 153, № 153А, № 153Б, № 153В, № 153Г, № 155, № 157;
Жамбыл көшесі № 26, № 27А, № 28, № 28А, № 29, № 29А, № 29/1, № 29/2, № 30, № 30А, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 39, № 40, № 41, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 49, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61Б, № 62, № 62А, № 64, № 64А, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 88А, № 92, № 94, № 96, № 96А, № 98;
Д.Қонаев көшесі № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 31, № 32, № 32/1,2,3,4, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 37А, № 37Б, № 38, № 39, № 39А, № 39Б, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 43, № 44, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 57А, № 59, № 60, № 62, № 63, № 64, № 64/1, № 64/А1, № 64А, № 66, № 66А, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 75А, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 82, № 82А, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102, № 102А, № 104, № 104А, № 106, № 108, № 110;
Н.Жуковский көшесі № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 50, № 52, № 53, № 55, № 56, № 57, № 58, № 58А, № 59, № 59А, № 60, № 61, № 62, № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80Г, № 81, № 82, № 82А, № 84, № 84А, № 84Б, № 84В, № 84Г, № 84Д, № 86, № 86А, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 102А, № 103, № 104, № 104А, № 105, № 105А, № 106, № 107, № 108, № 110, № 110А, № 112;

улица Айтеке би № 45, № 47, № 47А, № 49, № 51, № 51А, № 53, № 55, № 57А, № 61, № 63, № 65, № 65А, № 65Б, № 65В, № 67, № 67А, № 67Б, № 67В, № 69, № 71, № 75 № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 89А, № 91, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 103А, № 103Б, № 105, № 105А, № 105Б, № 107, № 107А, № 107Б, № 109, № 109А, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 127А, № 127Б;
улица Некрасова № 124, № 126, № 126А, № 126Б, № 128, № 128А, № 128Б, № 130, № 130Б, № 132, № 132А, № 132Б, № 132В, № 132/1, № 132/2, № 134Б, № 136;
улица М.Утемисова № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 82А, № 82/1, № 82/2, № 84, № 84А, № 86, № 86/1, № 86/2, № 88, № 88/1, № 88/2, № 90, № 92, № 92А, № 94, № 94А, № 96, № 96А, № 96Б, № 98, № 98А, № 100, № 100А, № 102, № 104, № 105, № 105А, № 106, № 106А, № 108, № 108А, № 109А, № 111, № 112, № 113, № 113А, № 113Б, № 114, № 114А, № 114Б, № 115, № 116, № 116А, № 116Б, № 116В, № 117, № 117В, № 118, № 118А, № 118Б, № 119, № 119А, № 121, № 121А, № 122, № 123, № 124, № 125, № 125Б, № 126, № 126А, № 128, № 129, № 129/1, № 129/2, № 130, № 131А, № 131Б, № 131/1, № 132, № 133, № 133А, № 134, № 134А, № 134Б, № 135, № 135А, № 136, № 136А, № 137, № 137Б, № 138, № 138А, № 138Б, № 139, № 139А, № 139Б, № 141, № 143, № 144, № 144А, № 144Б, № 144В, № 144Г, № 145, № 145Б, № 146, № 147, № 148, № 149, № 151, № 153, № 153А, № 153Б, № 153В, № 153Г, № 155, № 157;
улица Жамбыла № 26, № 27А, № 28, № 28А, № 29, № 29А, № 29/1, № 29/2, № 30, № 30А, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 39, № 40, № 41, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 49, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61Б, № 62, № 62А, № 64, № 64А, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 88А, № 92, № 94, № 96, № 96А, № 98;
улица Д.Кунаева № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 31, № 32, № 32/1,2,3,4, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 37А, № 37Б, № 38, № 39, № 39А, № 39Б, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 43, № 44, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 57А, № 59, № 60, № 62, № 63, № 64, № 64/1, № 64/А1, № 64А, № 66, № 66А, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 75А, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 82, № 82А, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102, № 102А, № 104, № 104А, № 106, № 108, № 110;
улица Н.Жуковского № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 50, № 52, № 53, № 55, № 56, № 57, № 58, № 58А, № 59, № 59А, № 60, № 61, № 62, № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80Г, № 81, № 82, № 82А, № 84, № 84А, № 84Б, № 84В, № 84Г, № 84Д, № 86, № 86А, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 102А, № 103, № 104, № 104А, № 105, № 105А, № 106, № 107, № 108, № 110, № 110А, № 112;

Жанқожа батыр көшесі № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 60А, № 62, № 62А, № 62/2, № 63, № 63/1,2,3, № 65, № 65/1,2,3, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 70, № 70/1,2 № 71, № 72, № 72/2, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 82А, № 83, № 84, № 85, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 89/1, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 94, № 95, № 96, № 96А, № 96Б, № 97, № 98, № 98А, № 99, № 100, № 100А, № 100Б, № 101, № 102, № 102А, № 103, № 104, № 104А, № 104Б, № 105, № 106, № 106А, № 106Б, № 107, № 108, № 109, № 109А, № 109Б, № 110, № 111, № 111А, № 112, № 113, № 113А, № 114, № 114А, № 114В, № 115, № 116, № 116А, № 116Б, № 117, № 117А, № 118, № 119, № 120, № 121, № 121А, № 121Б, № 123, № 123А, № 123Б, № 123В, № 123Г, № 123Е, № 125, № 125А, № 125Б, № 125В, № 125Г, № 125Д, № 129, № 129А, № 131, № 133, № 135, № 137, № 141, № 141Д, № 143, № 145;
Т.Жүргенов көшесі № 79, № 81, № 83, № 83А, № 85, № 85А, № 87, № 87А, № 87Б, № 87В, № 89, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 97Б, № 98, № 98А, № 98Б, № 100, № 100А, № 100Б, № 100В, № 101, № 102, № 103, № 105, № 106, № 107, № 107А, № 107Б, № 107В, № 107Г, № 108, № 109, № 109А, № 109Б, № 109В, № 110, № 111, № 111А, № 111Б, № 112, № 112А, № 113, № 113А, № 113Б, № 113В, № 114, № 114А, № 114Б, № 115, № 115А, № 115Б, № 115В, № 115Г, № 115Д, № 115Е, № 116, № 116А, № 116Б, № 116Г, № 117, № 117А, № 118, № 118А, № 118Б, № 119, № 120, № 120А, № 120Б, № 122, № 122А, № 122Б, № 123, № 123А, № 124, № 125, № 125А, № 125Б, № 125В, № 126, № 127, № 127А, № 127Б, № 129, № 130, № 131, № 132, № 132А, № 132Б, № 133, № 133Б, № 134А, № 136, № 138;
Асау-Барақ көшесі № 53, № 55, № 63, № 65, № 69, № 69А, № 69Б, № 71, № 71А, № 71Б, № 72, № 72А, № 73, № 73Б, № 74, № 74А, № 75, № 75А, № 76, № 77, № 78, № 78А, № 80, № 82, № 82А, № 82Б, № 84, № 84А, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 100, № 102;
Первый тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15.
№ 5 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Жамбыл көшесі, 102,
№ 31 орта мектеп, тел. 40-03-13
Жамбыл көшесі № 117, № 119, № 119А, № 121, № 123, № 125, № 125А, № 127, № 129, № 131, № 133, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 147А, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173, № 173А, № 175;
Ұ.Құлымбетов көшесі № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13Б, № 14, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 29А, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 43А, № 45, № 45А, № 45Б, № 47, № 47А, № 47Б, № 49, № 49А, № 49Б, № 51, № 51А, № 53, № 53А, № 55, № 57;

улица Жанкожа батыра № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 60А, № 62, № 62А, № 62/2, № 63, № 63/1,2,3, № 65, № 65/1,2,3, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 70, № 70/1,2 № 71, № 72, № 72/2, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 82А, № 83, № 84, № 85, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 89/1, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 94, № 95, № 96, № 96А, № 96Б, № 97, № 98, № 98А, № 99, № 100, № 100А, № 100Б, № 101, № 102, № 102А, № 103, № 104, № 104А, № 104Б, № 105, № 106, № 106А, № 106Б, № 107, № 108, № 109, № 109А, № 109Б, № 110, № 111, № 111А, № 112, № 113, № 113А, № 114, № 114А, № 114В, № 115, № 116, № 116А, № 116Б, № 117, № 117А, № 118, № 119, № 120, № 121, № 121А, № 121Б, № 123, № 123А, № 123Б, № 123В, № 123Г, № 123Е, № 125, № 125А, № 125Б, № 125В, № 125Г, № 125Д, № 129, № 129А, № 131, № 133, № 135, № 137, № 141, № 141Д, № 143, № 145;
улица Т.Жургенова № 79, № 81, № 83, № 83А, № 85, № 85А, № 87, № 87А, № 87Б, № 87В, № 89, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 97Б, № 98, № 98А, № 98Б, № 100, № 100А, № 100Б, № 100В, № 101, № 102, № 103, № 105, № 106, № 107, № 107А, № 107Б, № 107В, № 107Г, № 108, № 109, № 109А, № 109Б, № 109В, № 110, № 111, № 111А, № 111Б, № 112, № 112А, № 113, № 113А, № 113Б, № 113В, № 114, № 114А, № 114Б, № 115, № 115А, № 115Б, № 115В, № 115Г, № 115Д, № 115Е, № 116, № 116А, № 116Б, № 116Г, № 117, № 117А, № 118, № 118А, № 118Б, № 119, № 120, № 120А, № 120Б, № 122, № 122А, № 122Б, № 123, № 123А, № 124, № 125, № 125А, № 125Б, № 125В, № 126, № 127, № 127А, № 127Б, № 129, № 130, № 131, № 132, № 132А, № 132Б, № 133, № 133Б, № 134А, № 136, № 138;
улица Асау-Барака № 53, № 55, № 63, № 65, № 69, № 69А, № 69Б, № 71, № 71А, № 71Б, № 72, № 72А, № 73, № 73Б, № 74, № 74А, № 75, № 75А, № 76, № 77, № 78, № 78А, № 80, № 82, № 82А, № 82Б, № 84, № 84А, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 100, № 102;
переулок Первый № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15.
Избирательный участок № 5
город Актобе, улица Жамбыла, 102,
средняя школа № 31, тел. 40-03-13
улица Жамбыла № 117, № 119, № 119А, № 121, № 123, № 125, № 125А, № 127, № 129, № 131, № 133, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 147А, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173, № 173А, № 175;
улица У.Кулымбетова № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13Б, № 14, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 29А, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 43А, № 45, № 45А, № 45Б, № 47, № 47А, № 47Б, № 49, № 49А, № 49Б, № 51, № 51А, № 53, № 53А, № 55, № 57;

Некрасов көшесі № 141, № 141А, № 143, № 145, № 145А, № 147, № 149, № 149А, № 149Б, № 151, № 151А, № 153, № 153А, № 153Б, № 155, № 155А, № 155Б, № 157, № 159, № 159Б, № 161, № 163, № 163А, № 165, № 165А, № 165Б, № 167, № 169, № 169А, № 169Б, № 171, № 171А, № 171Б, № 171В, № 173, № 173А, № 175, № 177, № 179, № 181, № 183, № 183А, № 185, № 185А, № 187, № 187Б, № 189, № 189А, № 189Б, № 191, № 193, № 195, № 197, № 199, № 200, № 202, № 202А, № 204, № 206, № 206А, № 208, № 210, № 212, № 214, № 216, № 218, № 220, № 222, № 228, № 230, № 230А, № 232, № 232Б, № 234, № 234А, № 234Б, № 236, № 236А, № 236Б, № 238, № 238А, № 240, № 242, № 244, № 246, № 246А ;
Н.Байғанин көшесі № 1, № 3, № 5, № 5А, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 31, № 33;
Ы.Алтынсарин көшесі № 82, № 84;
Ломоносов көшесі № 34, № 36, № 38, № 40, № 40А, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 52А, № 54, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 62, № 64, № 68, № 70, № 70А, № 70Б, № 72, № 72А, № 74, № 74А, № 76, № 76А, № 78, № 80, № 80А, № 80Б, № 82, № 84, № 84А, № 86, № 86А, № 88, № 90, № 92, № 92А, № 94, № 96А;
Асау-Барақ көшесі № 141, № 141А, № 143, № 145, № 145А, № 145Б, № 147, № 147А, № 149, № 149А, № 149Б, № 151, № 153, № 153А, № 155, № 155А, № 157, № 159, № 159А, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 164А, № 165, № 165А, № 165Б, № 166, № 166А, № 167, № 167А, № 168, № 168А, № 169, № 169А, № 170, № 171, № 171А, № 172, № 173, № 173А, № 173Б, № 174, № 174А, № 175, № 175А, № 175Б, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 181, № 182, № 183, № 184, № 185, № 185А, № 186, № 186А, № 186Б, № 186В, № 187, № 188, № 188А, № 188Б, № 188В, № 189, № 190, № 191, № 191А, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, № 197, № 198, № 200, № 200А, № 202, № 204, № 206, № 206А, № 208, № 210, № 210А, № 212, № 212А, № 214, № 216;
Қарасай батыр көшесі № 87, № 89, № 91, № 91А, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 112, № 113, № 113А, № 114, № 115, № 116, № 116А, № 117, № 118, № 118Б, № 119, № 120, № 120А, № 121, № 122, № 122А, № 123, № 124, № 124А, № 125, № 126, № 126А, № 127, № 128, № 128А, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 140А, № 142, № 142А, № 144, № 144А, № 146, № 148, № 148В, № 150, № 150А, № 152, № 154, № 156, № 158, № 158А;
А.Әкімжанов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 26А, № 27, № 27А, № 27Б, № 28, № 28А, № 28Б, № 29, № 29А, № 30, № 30А, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 36, № 38;

улица Некрасова № 141, № 141А, № 143, № 145, № 145А, № 147, № 149, № 149А, № 149Б, № 151, № 151А, № 153, № 153А, № 153Б, № 155, № 155А, № 155Б, № 157, № 159, № 159Б, № 161, № 163, № 163А, № 165, № 165А, № 165Б, № 167, № 169, № 169А, № 169Б, № 171, № 171А, № 171Б, № 171В, № 173, № 173А, № 175, № 177, № 179, № 181, № 183, № 183А, № 185, № 185А, № 187, № 187Б, № 189, № 189А, № 189Б, № 191, № 193, № 195, № 197, № 199, № 200, № 202, № 202А, № 204, № 206, № 206А, № 208, № 210, № 212, № 214, № 216, № 218, № 220, № 222, № 228, № 230, № 230А, № 232, № 232Б, № 234, № 234А, № 234Б, № 236, № 236А, № 236Б, № 238, № 238А, № 240, № 242, № 244, № 246, № 246А ;
улица Н.Байганина № 1, № 3, № 5, № 5А, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 31, № 33;
улица Ы.Алтынсарина № 82, № 84;
улица Ломоносова № 34, № 36, № 38, № 40, № 40А, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 52А, № 54, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 62, № 64, № 68, № 70, № 70А, № 70Б, № 72, № 72А, № 74, № 74А, № 76, № 76А, № 78, № 80, № 80А, № 80Б, № 82, № 84, № 84А, № 86, № 86А, № 88, № 90, № 92, № 92А, № 94, № 96А;
улица Асау-Барака № 141, № 141А, № 143, № 145, № 145А, № 145Б, № 147, № 147А, № 149, № 149А, № 149Б, № 151, № 153, № 153А, № 155, № 155А, № 157, № 159, № 159А, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 164А, № 165, № 165А, № 165Б, № 166, № 166А, № 167, № 167А, № 168, № 168А, № 169, № 169А, № 170, № 171, № 171А, № 172, № 173, № 173А, № 173Б, № 174, № 174А, № 175, № 175А, № 175Б, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 181, № 182, № 183, № 184, № 185, № 185А, № 186, № 186А, № 186Б, № 186В, № 187, № 188, № 188А, № 188Б, № 188В, № 189, № 190, № 191, № 191А, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, № 197, № 198, № 200, № 200А, № 202, № 204, № 206, № 206А, № 208, № 210, № 210А, № 212, № 212А, № 214, № 216;
улица Карасай батыра № 87, № 89, № 91, № 91А, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 112, № 113, № 113А, № 114, № 115, № 116, № 116А, № 117, № 118, № 118Б, № 119, № 120, № 120А, № 121, № 122, № 122А, № 123, № 124, № 124А, № 125, № 126, № 126А, № 127, № 128, № 128А, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 140А, № 142, № 142А, № 144, № 144А, № 146, № 148, № 148В, № 150, № 150А, № 152, № 154, № 156, № 158, № 158А;
улица А.Акимжанова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 26А, № 27, № 27А, № 27Б, № 28, № 28А, № 28Б, № 29, № 29А, № 30, № 30А, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 36, № 38;

Жамбыл көшесі № 61, № 61А, № 63, № 65, № 67, № 69, № 69А, № 71, № 73А, № 73Б, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 97А, № 99, № 99А, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115;
Асау-Барақ көшесі № 79, № 81, № 81А, № 83, № 85, № 85Б, № 87, № 87А, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 101А, № 103, № 104, № 106, № 107А, № 107Б, № 107В, № 108, № 109, № 109А, № 109Б, № 110, № 110А, № 111, № 111А, № 112, № 112А, № 113, № 114, № 114А, № 114Б, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 123А, № 125, № 125А, № 125Б, № 125В, № 126, № 126А, № 127, № 127А, № 127Б, № 128, № 128А, № 129, № 130, № 131, № 131А, № 131Б, № 132, № 133, № 133А, № 134, № 135, № 135А, № 136, № 137, № 137А, № 137Б, № 138, № 139, № 140, № 142, № 142А, № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158;
Қарасай батыр көшесі № 33, № 35, № 35А, № 37, № 39, № 41, № 43, № 43А, № 45, № 45/1, № 45/3, № 45/4, № 45/5, № 45/6, № 47, № 49, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 55А, № 55Б, № 56, № 57, № 57А, № 58, № 58А, № 58Б, № 58В, № 59, № 59А, № 59Б, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 63, № 63А, № 64, № 64А, № 65, № 66, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 72А, № 72Б, № 73, № 73А, № 74, № 74А, № 75, № 75А, № 76А, № 78, № 79, № 81, № 81А, № 82, № 82А, № 83, № 83А, № 83Б, № 83В, № 84, № 84А, № 86, № 86А, № 86Б, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 96А, № 98, № 98/2, № 98А, № 98Б, № 100, № 100А, № 102, № 102А, № 104, № 106, № 108, № 110;
Т.Жүргенов көшесі № 1, № 3, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 43А, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 48А, № 50, № 52, № 58, № 60, № 62, № 62А, № 63, № 63А, № 64, № 64А, № 65, № 66, № 66А, № 68, № 69, № 69А, № 69/2, № 70, № 71, № 71А, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 74А, № 74Б, № 75, № 75А, № 76, № 76А, № 76Б, № 76В, № 77, № 78, № 78А, № 78Б, № 80, № 80А, № 80Б, № 80В, № 80Г, № 82, № 84, № 86, № 88.
№ 7 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, 4,
Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің оқу корпусы,
тел. 21-03-71
Әйтеке би көшесі № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 90/2, № 92, № 94, № 94А, № 96, № 98, № 100, № 102, № 102А, № 104, № 104А, № 104Б, № 106, № 106А, № 108, № 110, № 112, № 112А, № 114, № 114А, № 116, № 120, № 122, № 122А, № 126;
Ағ.Коростылевтар көшесі № 3, № 5, № 5А, № 5Б, № 7, № 7А, № 7Б, № 9, № 9А, № 9Б, № 9В, № 11, № 13, № 15, № 17;

улица Жамбыла № 61, № 61А, № 63, № 65, № 67, № 69, № 69А, № 71, № 73А, № 73Б, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 97А, № 99, № 99А, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115;
улица Асау-Барака № 79, № 81, № 81А, № 83, № 85, № 85Б, № 87, № 87А, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 101А, № 103, № 104, № 106, № 107А, № 107Б, № 107В, № 108, № 109, № 109А, № 109Б, № 110, № 110А, № 111, № 111А, № 112, № 112А, № 113, № 114, № 114А, № 114Б, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 123А, № 125, № 125А, № 125Б, № 125В, № 126, № 126А, № 127, № 127А, № 127Б, № 128, № 128А, № 129, № 130, № 131, № 131А, № 131Б, № 132, № 133, № 133А, № 134, № 135, № 135А, № 136, № 137, № 137А, № 137Б, № 138, № 139, № 140, № 142, № 142А, № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158;
улица Карасай батыра № 33, № 35, № 35А, № 37, № 39, № 41, № 43, № 43А, № 45, № 45/1, № 45/3, № 45/4, № 45/5, № 45/6, № 47, № 49, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 55А, № 55Б, № 56, № 57, № 57А, № 58, № 58А, № 58Б, № 58В, № 59, № 59А, № 59Б, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 63, № 63А, № 64, № 64А, № 65, № 66, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 72А, № 72Б, № 73, № 73А, № 74, № 74А, № 75, № 75А, № 76А, № 78, № 79, № 81, № 81А, № 82, № 82А, № 83, № 83А, № 83Б, № 83В, № 84, № 84А, № 86, № 86А, № 86Б, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 96А, № 98, № 98/2, № 98А, № 98Б, № 100, № 100А, № 102, № 102А, № 104, № 106, № 108, № 110;
улица Т.Жургенова № 1, № 3, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 43А, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 48А, № 50, № 52, № 58, № 60, № 62, № 62А, № 63, № 63А, № 64, № 64А, № 65, № 66, № 66А, № 68, № 69, № 69А, № 69/2, № 70, № 71, № 71А, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 74А, № 74Б, № 75, № 75А, № 76, № 76А, № 76Б, № 76В, № 77, № 78, № 78А, № 78Б, № 80, № 80А, № 80Б, № 80В, № 80Г, № 82, № 84, № 86, № 88.
Избирательный участок № 7
город Актобе, улица Ы.Алтынсарина, 4,
учебный корпус Актюбинского регионального государственного университета
имени К.Жубанова, тел. 21-03-71
улица Айтеке би № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 90/2, № 92, № 94, № 94А, № 96, № 98, № 100, № 102, № 102А, № 104, № 104А, № 104Б, № 106, № 106А, № 108, № 110, № 112, № 112А, № 114, № 114А, № 116, № 120, № 122, № 122А, № 126;
улица Бр.Коростылевых № 3, № 5, № 5А, № 5Б, № 7, № 7А, № 7Б, № 9, № 9А, № 9Б, № 9В, № 11, № 13, № 15, № 17;

Шернияз көшесі № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 75, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 84А, № 85, № 85А, № 85Б, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 92А, № 92/1,2, № 93, № 93А, № 94, № 95, № 96, № 97, № 97А, № 97Б, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 102А, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 109А, № 109Б, № 109В, № 109Д, № 109Ж, № 110, № 111, № 111А, № 111Б, № 111Г, № 111Д, № 112, № 113, № 114, № 115, № 115А, № 115Б, № 115В, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 122А, № 123, № 124, № 125, № 126, № 126А, № 126Б, № 127, № 128, № 128А, № 128Б, № 129, № 130, № 131, № 133, № 133А, № 134, № 134/1, № 135, № 136, № 136А, № 137,№ 138, № 138А, № 140, № 140А, № 142, № 142А, № 144, № 146, № 148, № 148А, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 160;
Жамбыл көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 10А, № 10Б, № 12, № 14, № 16, № 16А, № 15, № 17, № 19, № 22А, № 24;
Некрасов көшесі № 3, № 5, № 7, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 12, № 12А, № 12Б, № 13, № 14, № 14А, № 14Б, № 14В, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 16Б, № 17, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 21А, № 21Б, № 21В, № 21Г, № 22, № 22А, № 22Б, № 23, № 23А, № 24А, № 24Б, № 24В, № 24Г, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 28Б, № 28В, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 46Б, № 48, № 48А, № 48Б, № 49, № 50, № 51, № 52, № 52А, № 52Б, № 52В, № 54, № 55, № 56, № 58, № 58А, № 58В, № 59, № 60, № 61, № 62, № 62Б, № 64, № 64А, № 66, № 68, № 68А, № 70, № 70А, № 72, № 72А, № 74, № 74А, № 76, № 76А, № 78, № 80, № 82, № 84, № 84А, № 84Б, № 86, № 86Б, № 88, № 88А, № 90, № 90А, № 90Б, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102, 102А, № 104, № 106, № 110, № 112;
Гарнизон көшесі № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34;
Пожарный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 4Д, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 7Б, № 7В, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 28, № 28А, № 30, № 30А, № 30Б, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 38, № 40, № 40А, № 42, № 44;
Бершүгір көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7,№ 7Б, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 39, № 43, № 43А;
Қарасай батыр көшесі № 1, № 2А, № 2Б, № 2В, № 2Г, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9;

улица Шернияза № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 75, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 84А, № 85, № 85А, № 85Б, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 92А, № 92/1,2, № 93, № 93А, № 94, № 95, № 96, № 97, № 97А, № 97Б, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 102А, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 109А, № 109Б, № 109В, № 109Д, № 109Ж, № 110, № 111, № 111А, № 111Б, № 111Г, № 111Д, № 112, № 113, № 114, № 115, № 115А, № 115Б, № 115В, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 122А, № 123, № 124, № 125, № 126, № 126А, № 126Б, № 127, № 128, № 128А, № 128Б, № 129, № 130, № 131, № 133, № 133А, № 134, № 134/1, № 135, № 136, № 136А, № 137, № 138, № 138А, № 140, № 140А, № 142, № 142А, № 144, № 146, № 148, № 148А, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 160;
улица Жамбыла № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 10А, № 10Б, № 12, № 14, № 16, № 16А, № 15, № 17, № 19, № 22А, № 24;
улица Некрасова № 3, № 5, № 7, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 12, № 12А, № 12Б, № 13, № 14, № 14А, № 14Б, № 14В, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 16Б, № 17, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 21А, № 21Б, № 21В, № 21Г, № 22, № 22А, № 22Б, № 23, № 23А, № 24А, № 24Б, № 24В, № 24Г, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 28Б, № 28В, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 46Б, № 48, № 48А, № 48Б, № 49, № 50, № 51, № 52, № 52А, № 52Б, № 52В, № 54, № 55, № 56, № 58, № 58А, № 58В, № 59, № 60, № 61, № 62, № 62Б, № 64, № 64А, № 66, № 68, № 68А, № 70, № 70А, № 72, № 72А, № 74, № 74А, № 76, № 76А, № 78, № 80, № 82, № 84, № 84А, № 84Б, № 86, № 86Б, № 88, № 88А, № 90, № 90А, № 90Б, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102, 102А, № 104, № 106, № 110, № 112;
улица Гарнизонная № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34;
улица Пожарная № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 4Д, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 7Б, № 7В, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 28, № 28А, № 30, № 30А, № 30Б, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 38, № 40, № 40А, № 42, № 44;
улица Берчогурская № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7,№ 7Б, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 39, № 43, № 43А;
улица Карасай батыра № 1, № 2А, № 2Б, № 2В, № 2Г, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9;

Қазақстанның 30 жылдығы көшесі № 34, № 36А, № 38, № 52, № 52А, № 52Б, № 54, № 56, № 56А, № 60, № 62, № 64, № 66, № 66А, № 68, № 70;
Ы.Алтынсарин көшесі № 1, № 5, № 6;
А.Яншин көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А;
Асау-Барақ көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 15А, № 15Б, № 16, № 17, № 17А, № 17Б, № 17В, № 17Г, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 27Б, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 35 кор.1, № 35 кор.2, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 43А, № 44, № 46А, № 50, № 52;
Жазғы көшесі № 1, № 1Б, № 1В, № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 23/1, № 23/2, № 25, № 25/1, № 25/3;
Т.Ахтанов көшесі № 50, № 52, № 54, № 58, № 60, № 62, № 62/1,2, № 71;
Набережный көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 7А, № 9, № 11, № 13, № 13/2, № 15, № 15/1, № 17, № 17/1,2, № 19, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 25А, № 25/2, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 35А, № 37, № 39, № 41, № 41А, № 43, № 45, № 45А, № 47, № 49, № 51, № 53, № 53А, № 53Б, № 53В, № 55, № 55А, № 55/1,2 № 57, № 57А, № 57Б, № 59, № 59А, № 59Б, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 69А, № 69Б, № 71, № 73, № 73А, № 75, № 77;
Д.Қонаев көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 20, № 22, № 22А, № 24, № 24А, № 24Б, № 26, № 26А, № 26Б, № 28, № 30;
Н.Жуковский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14/2, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 21, № 21А, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27;
Н.Қобыландин көшесі № 8, № 10, № 12, № 14;
№ 8 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, 24,
Қалалық балалар және жасөспірімдер шығармашылығы орталығы, тел. 21-22-05
Ж.Кереев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4 кор.1, № 5, № 6, № 7, № 7А;
Н.Қобыландин көшесі № 26;
Әйтеке би көшесі № 25, № 27;
Жанқожа батыр көшесі № 3, № 5, № 8, № 9, № 30, № 34;
Ы.Алтынсарин көшесі № 17, № 18, № 19, № 21, № 21А, № 21Б, № 23, № 25А;
Ш.Уәлиханов көшесі № 30, № 32, № 34.
№ 9 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Әйтеке би көшесі, 35,
№ 11 орта мектеп-гимназиясы, тел. 96-04-12
Ломоносов көшесі № 2, № 2 кор.1, № 4, № 4 кор.1, № 8 кор.2, № 8 кор.6, № 28, № 30;
Ы.Алтынсарин көшесі № 31, № 33, № 33 кор.1, № 35, № 37.
№ 10 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Шернияз көшесі, 41,

улица 30 лет Казахстана № 34, № 36А, № 38, № 52, № 52А, № 52Б, № 54, № 56, № 56А, № 60, № 62, № 64, № 66, № 66А, № 68, № 70;
улица Ы.Алтынсарина № 1, № 5, № 6;
улица А.Яншина № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А;
улица Асау-Барака № 1, № 2, № 2А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 15А, № 15Б, № 16, № 17, № 17А, № 17Б, № 17В, № 17Г, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 27Б, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 35 кор.1, № 35 кор.2, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 43А, № 44, № 46А, № 50, № 52;
улица Жазгы № 1, № 1Б, № 1В, № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 23/1, № 23/2, № 25, № 25/1, № 25/3;
улица Т.Ахтанова № 50, № 52, № 54, № 58, № 60, № 62, № 62/1,2, № 71;
улица Набережная № 1, № 3, № 5, № 7, № 7А, № 9, № 11, № 13, № 13/2, № 15, № 15/1, № 17, № 17/1,2, № 19, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 25А, № 25/2, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 35А, № 37, № 39, № 41, № 41А, № 43, № 45, № 45А, № 47, № 49, № 51, № 53, № 53А, № 53Б, № 53В, № 55, № 55А, № 55/1,2 № 57, № 57А, № 57Б, № 59, № 59А, № 59Б, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 69А, № 69Б, № 71, № 73, № 73А, № 75, № 77;
улица Д.Кунаева № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 20, № 22, № 22А, № 24, № 24А, № 24Б, № 26, № 26А, № 26Б, № 28, № 30;
улица Н.Жуковского № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14/2, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 21, № 21А, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27;
улица Н.Кобландина № 8, № 10, № 12, № 14;
Избирательный участок № 8
город Актобе, улица Ы.Алтынсарина, 24,
Городской центр детского и юношеского творчества, тел. 21-22-05
улица Ж.Кереева № 1, № 2, № 3, № 4, № 4 кор.1, № 5, № 6, № 7, № 7А;
улица Н.Кобландина № 26;
улица Айтеке би № 25, № 27;
улица Жанкожа батыра № 3, № 5, № 8, № 9, № 30, № 34;
улица Ы.Алтынсарина № 17, № 18, № 19, № 21, № 21А, № 21Б, № 23, № 25А;
улица Ш.Уалиханова № 30, № 32, № 34.
Избирательный участок № 9
город Актобе, улица Айтеке би, 35,
средняя школа-гимназия № 11, тел. 96-04-12
улица Ломоносова № 2, № 2 кор.1, № 4, № 4 кор.1, № 8 кор.2, № 8 кор.6, № 28, № 30;
улица Ы.Алтынсарина № 31, № 33, № 33 кор.1, № 35, № 37.
Избирательный участок № 10
город Актобе, улица Шернияза, 41,

Кооперативтік колледжі, тел. 21-08-53
Т.Ахтанов көшесі № 59, № 61, № 63;
Қарасай батыр көшесі № 11, № 13, № 15, № 18, № 20, № 24;
Ы.Алтынсарин көшесі № 8, № 14, № 15А, № 16;
Шернияз көшесі № 33, № 35, № 37, № 39, № 43, № 45, № 51, № 53, № 55, № 57, № 58, № 60;
Әйтеке би көшесі № 19, № 38, № 38А, № 40, № 41, № 42, № 46, № 48, № 48А, № 54;
Н.Қобыландин көшесі № 5, № 9, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
Ш.Уәлиханов көшесі № 10, № 14, № 16, № 18, № 18А, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 28А;
Некрасов көшесі № 67, № 71, № 75, № 79, № 81;
Жанқожа батыр көшесі № 24, № 46.
№ 11 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Н.Қобыландин көшесі, 4,
№ 6 орта мектеп, тел. 21-79-10
Интернациональный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 13А, № 13Б, № 13В, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 24Б, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 29, № 29Б, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39;
М.Патоличев көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 7А, № 9, № 13, 15, № 15А, № 17, № 17А, № 19;
Зауыт көшесі № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 16Б, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 28, № 30;
Тамды көшесі № 2, № 2А, № 4, № 6, № 8;
Гарнизон көшесі № 1, № 1А, № 3, № 5, № 7, № 9, № 9А, № 11, № 13, № 15, № 19, № 21, № 27, № 29, № 31, № 31Б, № 32А, № 33, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 51, № 51А, № 51Б, № 52, № 53, № 53А, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 70;
Нариманов көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9/2, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 34, № 35, № 35А, № 37, № 38А, № 40, № 42, № 44, № 46;
Ерназаров көшесі № 1, № 1А, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 29Б, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 38А № 39, № 40, № 41, № 44;
Жыра көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 40, № 45;

Кооперативный колледж, тел. 21-08-53
улица Т.Ахтанова № 59, № 61, № 63;
улица Карасай батыра № 11, № 13, № 15, № 18, № 20, № 24;
улица Ы.Алтынсарина № 8, № 14, № 15А, № 16;
улица Шернияза № 33, № 35, № 37, № 39, № 43, № 45, № 51, № 53, № 55, № 57, № 58, № 60;
улица Айтеке би № 19, № 38, № 38А, № 40, № 41, № 42, № 46, № 48, № 48А, № 54;
улица Н.Кобландина № 5, № 9, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
улица Ш.Уалиханова № 10, № 14, № 16, № 18, № 18А, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 28А;
улица Некрасова № 67, № 71, № 75, № 79, № 81;
улица Жанкожа батыра № 24, № 46.
Избирательный участок № 11
город Актобе, улица Н.Кобландина, 4,
средняя школа № 6, тел. 21-79-10
улица Интернациональная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 13А, № 13Б, № 13В, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 24Б, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 29, № 29Б, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39;
улица М.Патоличева № 1, № 3, № 5, № 7, № 7А, № 9, № 13, 15, № 15А, № 17, № 17А, № 19;
улица Заводская № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 16Б, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 28, № 30;
улица Тамдинская № 2, № 2А, № 4, № 6, № 8;
улица Гарнизонная № 1, № 1А, № 3, № 5, № 7, № 9, № 9А, № 11, № 13, № 15, № 19, № 21, № 27, № 29, № 31, № 31Б, № 32А, № 33, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 51, № 51А, № 51Б, № 52, № 53, № 53А, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 70;
улица Нариманова № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9/2, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 34, № 35, № 35А, № 37, № 38А, № 40, № 42, № 44, № 46;
улица Ерназарова № 1, № 1А, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 29Б, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 38А № 39, № 40, № 41, № 44;
улица Жыра № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 40, № 45;

Қазақстанның 30 жылдығы көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 40, № 40А, № 42, № 42А, № 42Б, № 46, № 48, № 50, № 50А;
Баспахана тұйық көшесі № 1, № 1А, № 1Б, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 42А, № 42Б, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56;
Безымянный тұйық көшесі № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13;
Матросов көшесі № 1, № 3А/1, № 3А/2, № 3А/3, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11/1, № 11А, № 12, № 13, № 13Д, № 14, № 15, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32;
Самал тұйық көшесі № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 7"З", № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 11А, № 11"З", № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20;
Жәрмеңке көшесі № 1, № 2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 12А, № 14;
Көкжиек тұйық көшесі № 3, № 5, № 5А, № 7, № 7А, № 7Б, № 7В;
Т.Ахтанов көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 22А, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38;
Ш.Берсиев көшесі № 5, № 5Б, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 12, № 14, № 16, № 20, № 22, № 28;
Н.Қобыландин көшесі № 2, № 2А, № 4, № 6;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 12 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Герцен көшесі, 19,
№ 42 орта мектеп, тел. 21-17-72
Ломоносов көшесі № 1, № 3, № 5, № 5А, № 11;
Герцен көшесі № 17, № 21, № 23;
8 Март көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 18А, № 20, № 22, № 24, № 24А, № 26, № 28, № 28 кор.1;
Ш.Уәлиханов көшесі 35Б;
темір жол үйлері № 1, № 1А, № 11, № 16, № 25, № 32, № 35, № 36, № 37, № 43, № 77.
№ 13 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Шернияз көшесі, 29,
№ 22 орта мектеп, тел. 21-04-35
Элеваторный тұйық көшесі № 1, № 1А, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 13А, № 15, № 15А;
Элеваторный двор тұйық көшесі № 2;
Ш.Уәлиханов көшесі № 13, № 17, № 19, № 21, № 23, № 29, № 29А, № 31;
Жанқожа батыр көшесі № 2, № 4, № 6, № 10;
Герцен көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 24, № 26, № 26А;
Шернияз көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 13, № 15, № 15 кор.1, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 20Г, № 20Д, № 21, № 23, № 23Г, № 23Д, № 25, № 26, № 27, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 42, № 42А, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54;

улица 30 лет Казахстана № 1, № 1А, № 2, № 2А № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 40, № 40А, № 42, № 42А, № 42Б, № 46, № 48, № 50, № 50А;
переулок Баспахана № 1, № 1А, № 1Б, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 42А, № 42Б, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56;
переулок Безымянный № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13;
улица Матросова № 1, № 3А/1, № 3А/2, № 3А/3, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11/1, № 11А, № 12, № 13, № 13Д, № 14, № 15, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32;
переулок Самал № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 7"З", № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 11А, № 11"З", № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20;
переулок Жарменке № 1, № 2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 12А, № 14;
переулок Кокжиек № 3, № 5, № 5А, № 7, № 7А, № 7Б, № 7В;
улица Т.Ахтанова № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 22А, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38;
улица Ш.Берсиева № 5, № 5Б, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 12, № 14, № 16, № 20, № 22, № 28;
улица Н.Кобландина № 2, № 2А, № 4, № 6;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 12
город Актобе, улица Герцена, 19,
средняя школа № 42, тел. 21-17-72
улица Ломоносова № 1, № 3, № 5, № 5А, № 11;
улица Герцена № 17, № 21, № 23;
улица 8 Марта № 1, № 2, № 3, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 18А, № 20, № 22, № 24, № 24А, № 26, № 28, № 28 кор.1;
улица Ш.Уалиханова 35Б;
железнодорожные дома № 1, № 1А, № 11, № 16, № 25, № 32, № 35, № 36, № 37, № 43, № 77.
Избирательный участок № 13
город Актобе, улица Шернияза, 29,
средняя школа № 22, тел. 21-04-35
переулок Элеваторный № 1, № 1А, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 13А, № 15, № 15А;
переулок Элеваторный двор № 2;
улица Ш.Уалиханова № 13, № 17, № 19, № 21, № 23, № 29, № 29А, № 31;
улица Жанкожа батыра № 2, № 4, № 6, № 10;
улица Герцена № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 24, № 26, № 26А;
улица Шернияза № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 13, № 15, № 15 кор.1, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 20Г, № 20Д, № 21, № 23, № 23Г, № 23Д, № 25, № 26, № 27, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 42, № 42А, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54;

Т.Ахтанов көшесі № 3, № 5, № 5А, № 7, № 7А, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 55, № 57;
Орский көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 15, № 15А, № 19, № 21;
Центральный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 9, № 11, № 11А;
Интернациональный көшесі № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 46, № 47, № 48, № 48А, № 49, № 50, № 54, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 68А, № 69, № 71;
М.Патоличев тұйық көшесі № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 42, № 43, № 43А, № 45, № 47, № 53;
Әйтеке би көшесі № 1, № 2, № 4, № 6, № 8, № 9, № 9А, № 9Б, № 10, № 10А, № 12, № 12А, № 14, № 15, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26;
Матросов көшесі № 17, № 19, № 19А, № 21, № 23, № 23/1, № 25, № 27, № 28, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 52/1, № 52/2, № 54, № 54А, № 54Б, № 56, № 58;
Тельман көшесі № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 51А, № 53, № 55, № 57, № 59.
№ 14 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Л.Мирзоян көшесі, 6,
№ 13 орта мектеп, тел. 40-25-07
Тельман көшесі № 23, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 31А, № 33, № 35, № 37, № 39;
Л.Мирзоян көшесі № 2, № 2 кор.1, № 4, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21 кор.1, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 46, № 48, № 50, № 52, № 52А, № 54;
Ташкент көшесі № 2, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49;
С.Жиенбаев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 8А, № 8Б, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 16Б, № 17, № 17А, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 25 кор.1, № 25 кор.2, № 25 кор.3, № 26, № 28, № 30, № 30А, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 36А, № 38, № 40, № 40А, № 42, № 42А, № 44, № 46;
Панфилов көшесі № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66;
Жұмысшы көшесі № 1, № 3, № ЗА, № 3Б, № 3В, № 5, № 5А, № 5Б, № 5В, № 7, № 9, № 11, № 11 А, № 11Б, № 13, № 13А, № 13Б, № 15, № 15А, № 15Б, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 25А, № 27, № 27А, № 27Б, № 29, № 29А, № 29Б, № 31, № 31А, № 33, № 35, № 35А, № 37, № 37А, № 39, № 41;
Лермонтов көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 17А, № 19, № 21, № 21А, № 21Б, № 23, № 23А, № 23Б, № 23В, № 25, № 25А, № 27, № 27А, № 29, № 29А, № 31, № 33;

улица Т.Ахтанова № 3, № 5, № 5А, № 7, № 7А, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 55, № 57;
улица Орская № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 15, № 15А, № 19, № 21;
переулок Центральный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 9, № 11, № 11А;
улица Интернациональная № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 46, № 47, № 48, № 48А, № 49, № 50, № 54, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 68А, № 69, № 71;
улица М.Патоличева № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 42, № 43, № 43А, № 45, № 47, № 53;
улица Айтеке би № 1, № 2, № 4, № 6, № 8, № 9, № 9А, № 9Б, № 10, № 10А, № 12, № 12А, № 14, № 15, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26;
улица Матросова № 17, № 19, № 19А, № 21, № 23, № 23/1, № 25, № 27, № 28, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 52/1, № 52/2, № 54, № 54А, № 54Б, № 56, № 58;
улица Тельмана № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 51А, № 53, № 55, № 57, № 59.
Избирательный участок № 14
город Актобе, улица Л.Мирзояна, 6,
средняя школа № 13, тел. 40-25-07
улица Тельмана № 23, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 31А, № 33, № 35, № 37, № 39;
улица Л.Мирзояна № 2, № 2 кор.1, № 4, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21 кор.1, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 46, № 48, № 50, № 52, № 52А, № 54;
улица Ташкентская № 2, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49;
улица С.Жиенбаева № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 8А, № 8Б, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 16Б, № 17, № 17А, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 25 кор.1, № 25 кор.2, № 25 кор.3, № 26, № 28, № 30, № 30А, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 36А, № 38, № 40, № 40А, № 42, № 42А, № 44, № 46;
улица Панфилова № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66;
улица Жумысшы № 1, № 3, № ЗА, № 3Б, № 3В, № 5, № 5А, № 5Б, № 5В, № 7, № 9, № 11, № 11 А, № 11Б, № 13, № 13А, № 13Б, № 15, № 15А, № 15Б, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 25А, № 27, № 27А, № 27Б, № 29, № 29А, № 29Б, № 31, № 31А, № 33, № 35, № 35А, № 37, № 37А, № 39, № 41;
улица Лермонтова № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 17А, № 19, № 21, № 21А, № 21Б, № 23, № 23А, № 23Б, № 23В, № 25, № 25А, № 27, № 27А, № 29, № 29А, № 31, № 33;

Краснощеков көшесі № 1, № 1А, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 21Б, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44Б, № 45, № 47, № 47А, № 48, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 63А, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 77, № 77А, № 77Б, № 79, № 79А, № 81, № 83;
Кленовый көшесі № 2, № 4, № 4А, № 6, № 8, № 8А, № 12, № 12А, № 14, № 16;
Тамды көшесі № 5, № 7, № 9, № 9А, № 11, № 13, № 14, № 16, № 16А, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 20В, № 21, № 22, № 22А, № 22Б, № 22В;
Зауыт көшесі № 33, № 33А, № 35, № 35А, № 37А, № 39А, № 41, № 43, № 54, № 56, № 58, № 60, № 60А, № 60Б, № 62А, № 64, № 64А, № 66А, № 66Б, № 68, № 70;
Өнеркәсіпті көшесі № 4, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 21А, № 21Б, № 22, № 22А, № 23, № 23А, № 24, № 24А, № 24Б, № 25, № 26, № 26А, № 28, № 29, № 29А, № 30;
Еңбекші көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 17, № 17А, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 23Б, № 23В, № 24, № 24А, № 24Б, № 25, № 26, № 27, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53;
Т.Айбергенов көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 16А, № 16Б, № 18, № 18А, № 20А, № 22, № 22А, № 22Б, № 22В, № 24, № 24А, № 24Б, № 26, № 26А, № 26Б, № 28, № 30;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 15 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Л.Мирзоян көшесі, 17 А",
Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің заң факультетінің
оқу корпусы, тел. 40-63-49
Л.Мирзоян көшесі № 1, № 3, № 5, № 7;
Ташкент көшесі № 3, № 7, № 9, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27;
С.Жиенбаев көшесі № 27, № 29, № 31, № 31А, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 41А, № 43, № 45, № 47, № 49, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123;
Панфилов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 33А, № 34, № 35, № 36, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48;
Т.Айбергенов көшесі № 1, № 3, № 5, № 5А, № 5Б, № 7, № 9, № 9А, № 9Б, № 11, № 11А, № 13, № 13А, № 13Б, № 15, № 17, № 17А, № 19, № 21, № 23, № 25, № 25А, № 27, № 27А, № 29, № 29А, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 33А, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 38, № 38А, № 38Б, № 38В, № 40, № 40А, № 41, № 41А, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 73, № 75, № 77, № 79, № 96, № 98, № 98А, № 100, № 106, № 110, № 112;

улица Краснощекова № 1, № 1А, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 21Б, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44Б, № 45, № 47, № 47А, № 48, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 63А, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 77, № 77А, № 77Б, № 79, № 79А, № 81, № 83;
улица Кленовая № 2, № 4, № 4А, № 6, № 8, № 8А, № 12, № 12А, № 14, № 16;
улица Тамдинская № 5, № 7, № 9, № 9А, № 11, № 13, № 14, № 16, № 16А, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 20В, № 21, № 22, № 22А, № 22Б, № 22В;
улица Заводская № 33, № 33А, № 35, № 35А, № 37А, № 39А, № 41, № 43, № 54, № 56, № 58, № 60, № 60А, № 60Б, № 62А, № 64, № 64А, № 66А, № 66Б, № 68, № 70;
улица Онеркасипти № 4, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 21А, № 21Б, № 22, № 22А, № 23, № 23А, № 24, № 24А, № 24Б, № 25, № 26, № 26А, № 28, № 29, № 29А, № 30;
улица Енбекши № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 17, № 17А, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 23Б, № 23В, № 24, № 24А, № 24Б, № 25, № 26, № 27, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53;
улица Т.Айбергенова № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 16А, № 16Б, № 18, № 18А, № 20А, № 22, № 22А, № 22Б, № 22В, № 24, № 24А, № 24Б, № 26, № 26А, № 26Б, № 28, № 30;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 15
город Актобе, улица Л.Мирзояна, 17 "А",
учебный корпус юридического факультета Актюбинского регионального
государственного университета имени К.Жубанова, тел. 40-63-49
улица Л.Мирзояна № 1, № 3, № 5, № 7;
улица Ташкентская № 3, № 7, № 9, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27;
улица С.Жиенбаева № 27, № 29, № 31, № 31А, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 41А, № 43, № 45, № 47, № 49, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123;
улица Панфилова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 33А, № 34, № 35, № 36, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48;
улица Т.Айбергенова № 1, № 3, № 5, № 5А, № 5Б, № 7, № 9, № 9А, № 9Б, № 11, № 11А, № 13, № 13А, № 13Б, № 15, № 17, № 17А, № 19, № 21, № 23, № 25, № 25А, № 27, № 27А, № 29, № 29А, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 33А, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 38, № 38А, № 38Б, № 38В, № 40, № 40А, № 41, № 41А, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 73, № 75, № 77, № 79, № 96, № 98, № 98А, № 100, № 106, № 110, № 112;

Тимирязев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 43А, № 45, № 47, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 67А;
Жұмысшы көшесі № 79, № 81, № 81А, № 83, № 85, № 85А, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97;
Кленовый көшесі № 13, № 13 кор.1, № 13А, № 15, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 30Б, № 30В, № 31, № 32, № 32А, № 32Б, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 48А, № 48Б, № 49, № 49А, № 50, № 50А, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 56А, № 56Б, № 57, № 58, № 58А, № 58Б, № 60, № 60А, № 60Б, № 62, № 62А, № 64, № 66, № 70;
Б.Тәжібаев көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 25А, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 30А, № 32, № 34, № 36, № 38, № 42, № 44, № 56Б;
Қандыағаш көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 7А, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 21Б, № 22, № 23, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 53, № 55, № 55А, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 59А, № 60, № 61,№ 61А, № 62, № 67, № 67А, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83;
В.Куйбышев көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 5А № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36;
Қ.Жазықов көшесі № 2, № 3, № 4, № 4А, № 4Б, № 5, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 8, № 8А, № 8Б, № 9, № 10, № 10А, № 10Б, № 10В, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 31А,№ 31Б, № 32, № 32А, № 33, № 33А, № 34, № 35, № 35А, № 35Б, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 42А, № 42Б, № 42В, № 42Г, № 43, № 44, № 44А, № 44Б, № 46, № 46А, № 47, № 47А, № 48, № 48А, № 49, № 49А, № 50, № 50А, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 53А, № 53Б, № 54, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61А, № 61Б, № 63, № 63А, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 81А, № 83;

улица Тимирязева № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 43А, № 45, № 47, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 67А;
улица Жумысшы № 79, № 81, № 81А, № 83, № 85, № 85А, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97;
улица Кленовая № 13, № 13 кор.1, № 13А, № 15, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 30Б, № 30В, № 31, № 32, № 32А, № 32Б, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 48А, № 48Б, № 49, № 49А, № 50, № 50А, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 56А, № 56Б, № 57, № 58, № 58А, № 58Б, № 60, № 60А, № 60Б, № 62, № 62А, № 64, № 66, № 70;
улица Б.Тажибаева № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 25А, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 30А, № 32, № 34, № 36, № 38, № 42, № 44, № 56Б;
улица Кандагачская № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 7А, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 21Б, № 22, № 23, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 53, № 55, № 55А, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 59А, № 60, № 61,№ 61А, № 62, № 67, № 67А, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83;
улица В.Куйбышева № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 5А № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36;
улица К.Жазыкова № 2, № 3, № 4, № 4А, № 4Б, № 5, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 8, № 8А, № 8Б, № 9, № 10, № 10А, № 10Б, № 10В, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 31А,№ 31Б, № 32, № 32А, № 33, № 33А, № 34, № 35, № 35А, № 35Б, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 42А, № 42Б, № 42В, № 42Г, № 43, № 44, № 44А, № 44Б, № 46, № 46А, № 47, № 47А, № 48, № 48А, № 49, № 49А, № 50, № 50А, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 53А, № 53Б, № 54, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61А, № 61Б, № 63, № 63А, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 81А, № 83;

Мичурин көшесі № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35;
Рентгензаводской көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 44, № 44А;
Көктем көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 47А;
Мұнайшылар тұйық көшесі № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9.
№ 16 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Н.Гоголь көшесі, 12,
№ 15 орта мектеп, тел. 40-71-44
Жұмысшы көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 49А, № 50, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 53А, № 53Б, № 54, № 55, № 55А, № 55Б, № 56, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 65А, № 66, № 66А, № 67, № 67А, № 68, № 68А, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 71А, № 72, № 73, № 73А, № 73Б, № 74, № 74А, № 75, № 75А, № 75Б, № 76, № 77, № 77А, № 78, № 80, № 80А, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92;
Панфилов көшесі № 37, № 39, № 39А, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 51А, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 63А, № 65, № 67, № 69;
Т.Айбергенов көшесі № 54, № 56, № 56А, № 58, № 58А, № 60, № 60А, № 62, № 62А, № 64, № 64А, № 66, № 66А, № 66Б, № 68, № 68А, № 70, № 72, № 74, № 74А, № 76, № 76А, № 78, № 80, № 82, № 82А, № 84, № 84А, № 86, № 86А, № 88, № 90, № 90А;
Тимирязев көшесі № 36, № 38,№ 38А, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70;
Алматы көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15;
В.Зинченко көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 13А, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 75А, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85;
С.Жиенбаев көшесі № 50, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 58А, № 59, № 60, № 60А, № 61, № 62, № 62А, № 63, № 63А, № 63Б, № 64, № 65, № 65А, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 74А, № 74Б, № 75, № 76, № 76А, № 77, № 78, № 78А, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 81А, № 82, № 82А, № 83, № 83А, № 84, № 85, № 85А, № 87, № 89, № 89А, № 91;

улица Мичурина № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35;
улица Рентгензаводская № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 44, № 44А;
улица Коктем № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 47А;
переулок Мунайшылар № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9.
Избирательный участок № 16
город Актобе, улица Н.Гоголя, 12,
средняя школа № 15, тел. 40-71-44
улица Жумысшы № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 49А, № 50, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 53А, № 53Б, № 54, № 55, № 55А, № 55Б, № 56, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 65А, № 66, № 66А, № 67, № 67А, № 68, № 68А, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 71А, № 72, № 73, № 73А, № 73Б, № 74, № 74А, № 75, № 75А, № 75Б, № 76, № 77, № 77А, № 78, № 80, № 80А, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92;
улица Панфилова № 37, № 39, № 39А, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 51А, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 63А, № 65, № 67, № 69;
улица Т.Айбергенова № 54, № 56, № 56А, № 58, № 58А, № 60, № 60А, № 62, № 62А, № 64, № 64А, № 66, № 66А, № 66Б, № 68, № 68А, № 70, № 72, № 74, № 74А, № 76, № 76А, № 78, № 80, № 82, № 82А, № 84, № 84А, № 86, № 86А, № 88, № 90, № 90А;
улица Тимирязева № 36, № 38,№ 38А, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70;
улица Алма-Атинская № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15;
улица В.Зинченко № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 13А, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 75А, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85;
улица С.Жиенбаева № 50, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 58А, № 59, № 60, № 60А, № 61, № 62, № 62А, № 63, № 63А, № 63Б, № 64, № 65, № 65А, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 74А, № 74Б, № 75, № 76, № 76А, № 77, № 78, № 78А, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 81А, № 82, № 82А, № 83, № 83А, № 84, № 85, № 85А, № 87, № 89, № 89А, № 91;

Б.Тәжібаев көшесі № 35, № 37, № 39, № 39А, № 41, № 43, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 60, № 62, № 64, № 65, № 66, № 67, № 67А, № 67Б, № 68, № 70, № 72, № 76, № 78, № 80;
Ембі көшесі № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 4А, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66;
Н.Гоголь көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40;
Түрксиб көшесі № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 50, № 51, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78;
Күншуақ көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 17, № 19, № 20, № 21, № 23, № 25, № 27, № 28, № 29, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48;
Южный көшесі № 2, № 3, № 3А, № 5, № 7, № 9, № 11;
Диірменді көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51;
Чкалов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 22, № 22А, № 24, № 26, № 28, № 30;
Алға көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15;
Ташкент көшесі № 36, № 38, № 42, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61
Чкалов тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14;
Маяковский көшесі № 22, № 23, № 24, № 25;
К.Бәйсейітова көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32;

улица Б.Тажибаева № 35, № 37, № 39, № 39А, № 41, № 43, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 60, № 62, № 64, № 65, № 66, № 67, № 67А, № 67Б, № 68, № 70, № 72, № 76, № 78, № 80;
улица Эмбинская № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 4А, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66;
улица Н.Гоголя № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40;
улица Турксиба № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 50, № 51, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78;
улица Куншуак № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 17, № 19, № 20, № 21, № 23, № 25, № 27, № 28, № 29, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48;
улица Южная № 2, № 3, № 3А, № 5, № 7, № 9, № 11;
улица Диирменди № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51;
улица Чкалова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 22, № 22А, № 24, № 26, № 28, № 30;
улица Алгинская № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15;
улица Ташкентская № 36, № 38, № 42, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61
переулок Чкалова № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14;
улица Маяковского № 22, № 23, № 24, № 25;
улица К.Байсеитовой № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32;

Суворов көшесі № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 17 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Н.Гастелло көшесі, 51,
№ 5 орта мектеп, тел. 40-15-30
Шевченко көшесі № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 31А, № 33, № 33 кор.1, № 35, № 35А, № 35Б, № 37, № 37А, № 39А;
Н.Гоголь көшесі № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 89 кор.1, № 89 кор.2;
Суворов көшесі № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28;
Абай көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29;
В.Дубинин көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 26, № 28;
Береговой көшесі № 2, № 2А, № 4, № 6, № 6А, № 8, № 10, № 10А, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 16А, № 18, № 20, № 20А, № 20Б, № 22, № 22А, № 22В, № 24, № 24А, № 26, № 26А, № 28, № 28А, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 46, № 46А, № 48, № 49, № 50, № 51,№ 52, № 53, № 54, № 55, № 57, № 58, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 69А, № 71, № 73, № 73А, № 75, № 77, № 79;
Жағалау тұйық көшесі № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 43, № 45, № 47, № 53, № 55, № 55А, № 55Б, № 55В, № 55Г, № 55Д, № 55Е, № 55Ж, № 57А, № 57Б, № 57В, № 57Г, № 59, № 59А, № 59Б, № 59В, № 59Г, № 61, № 61А, № 61Б, № 61В, № 61Г, № 61Д, № 61Е, № 61Ж, № 63А, № 63Б, № 63Г, № 65А, № 65Б, № 67, № 67А, № 67Б, № 69, № 69Б, № 69В, № 69Г, № 71, № 71А, № 71Б, № 73, № 73А, № 75, № 77, № 79;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 18 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Н.Гастелло көшесі, 51,
№ 5 орта мектеп, тел. 40-15-30
Н.Гастелло көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34;
Можайский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 31Б, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44;
Орынбор көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27;
Авиационный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62;

улица Суворова № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 17
город Актобе, улица Н.Гастелло, 51,
средняя школа № 5, тел. 40-15-30
улица Т.Шевченко № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 31А, № 33, № 33 кор.1, № 35, № 35А, № 35Б, № 37, № 37А, № 39А;
улица Н.Гоголя № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 89 кор.1, № 89 кор.2;
улица Суворова № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28;
улица Абая № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29;
улица В.Дубинина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 26, № 28;
улица Береговая № 2, № 2А, № 4, № 6, № 6А, № 8, № 10, № 10А, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 16А, № 18, № 20, № 20А, № 20Б, № 22, № 22А, № 22В, № 24, № 24А, № 26, № 26А, № 28, № 28А, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 46, № 46А, № 48, № 49, № 50, № 51,№ 52, № 53, № 54, № 55, № 57, № 58, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 69А, № 71, № 73, № 73А, № 75, № 77, № 79;
переулок Жагалау № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 43, № 45, № 47, № 53, № 55, № 55А, № 55Б, № 55В, № 55Г, № 55Д, № 55Е, № 55Ж, № 57А, № 57Б, № 57В, № 57Г, № 59, № 59А, № 59Б, № 59В, № 59Г, № 61, № 61А, № 61Б, № 61В, № 61Г, № 61Д, № 61Е, № 61Ж, № 63А, № 63Б, № 63Г, № 65А, № 65Б, № 67, № 67А, № 67Б, № 69, № 69Б, № 69В, № 69Г, № 71, № 71А, № 71Б, № 73, № 73А, № 75, № 77, № 79;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 18
город Актобе, улица Н.Гастелло, 51,
средняя школа № 5, тел. 40-15-30
улица Н.Гастелло № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34;
улица Можайского № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 31Б, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44;
улица Оренбургская № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27;
улица Авиационная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62;

Қостанай көшесі № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 31, № 33, № 35, № 35А, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 63А, № 65, № 67, № 69;
Нефтяников көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24 кор.1, № 24 кор.2, № 24 кор.3, № 24 кор4, № 24 кор.5, № 24 кор.6, № 24 кор.7, № 24 кор.8, № 24 кор.9, № 24 кор.10;
Штурман көшесі № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25;
Қобда тұйық көшесі № 2, № 3 кор.1, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 45;
Петропавл тұйық көшесі № 2, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 19 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Авиақалашық,
№ 29 орта мектеп, тел. 22-72-45
Авиақалашық тұрғын үйлерінің шекарасында: № 1, № 1А, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 4Б, № 5, № 6, № 6 кор.1, № 6 кор.2, № 7, № 8, № 9, № 9 кор.1, № 9 кор.2, № 9 кор.3, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 20, № 21, № 29, № 29А, № 29Б, № 30, № 30А, № 31, № 32;
Жасөспірімдер үйі.
№ 20 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 41 разъезд, Курсанттар тас жолы, 1
ҚР ІІМ Ақтөбе заң институты, тел. 98-88-61
41 разъезд тұрғын үйлерінің шекарасында:
Элеваторная көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 3Б, № 4, № 4А, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 7А, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 18, № 25, № 26, № 28, № 42, № 44, № 67, № 200, № 201, № 201А, № 204, № 221, № 222, № 223, № 230;
Степной көшесі № 1, № 1А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5А, № 7, № 9, № 10, № 14А, № 16, № 18Б, № 24, № 80;
Зеленая көшесі № 2, № 3, № 4, № 6, № 8;
Придорожный көшесі № 2, № 4, № 6, № 7, № 8, № 15А, № 17, № 18А, № 24, № 26, № 27, № 35, № 37, № 39, № 42, № 44, № 63, № 75, № 76, № 77, № 80, № 85, № 95, № 100, № 103, № 104, № 105, № 114, № 124, № 131, № 133, № 135, № 140, № 144, № 146, № 146А;
Қобыланды батыр көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 12Б, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 46, № 48, № 49, № 52, № 53, № 55, № 57, № 58;
Әлжан стансасы № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 10, № 12, № 17, № 20А, № 21, № 22, № 25, № 26, № 28, № 29А, № 30, № 32, № 39, № 44, № 45, № 48, № 56, жаңадан салынған үйлер, ПМС № 1, № 2, № 3, № 4, ПМС-2 № 1, № 2, № 3, № 4, № 23, № 25, № 27, № 50, РСХТ-1 № 1, СМП-671 № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5,№ 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 24, № 28, № 29, № 30, № 34, № 43, № 69, ОПС-6 № 21, № 24, № 25, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 31, № 34, № 35,№ 39, № 48, № 49, № 52, ОПС № 1, № 2, № 3, № 6, № 9, № 10, № 11, ПМС коттедждер № 24, № 25, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 31, № 34, № 35, № 39,№ 48, № 49, № 52, ПМС-69 № 1, № 2, № 3, № 4, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 20, № 21, № 24, № 25, № 26, № 28, № 31, № 34, № 35, № 55, № 58;

улица Кустанайская № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 31, № 33, № 35, № 35А, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 63А, № 65, № 67, № 69;
улица Нефтяников № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 20Б, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24 кор.1, № 24 кор.2, № 24 кор.3, № 24 кор4, № 24 кор.5, № 24 кор.6, № 24 кор.7, № 24 кор.8, № 24 кор.9, № 24 кор.10;
улица Штурманская № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25;
переулок Хобдинский № 2, № 3 кор.1, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 45;
переулок Петропавловский № 2, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 19
город Актобе, Авиагородок,
средняя школа № 29, тел. 22-72-45
В границах жилых домов Авиагородка: № 1, № 1А, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 4Б, № 5, № 6, № 6 кор.1, № 6 кор.2, № 7, № 8, № 9, № 9 кор.1, № 9 кор.2, № 9 кор.3, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 20, № 21, № 29, № 29А, № 29Б, № 30, № 30А, № 31, № 32;
Дом юношества.
Избирательный участок № 20
город Актобе, 41 разъезд, Курсантское шоссе, 1
Актюбинский юридический институт МВД РК, тел. 98-88-61
В границах жилых домов 41 разъезда:
улица Элеваторная № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 3Б, № 4, № 4А, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 7А, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 18, № 25, № 26, № 28, № 42, № 44, № 67, № 200, № 201, № 201А, № 204, № 221, № 222, № 223, № 230;
улица Степная № 1, № 1А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5А, № 7, № 9, № 10, № 14А, № 16, № 18Б, № 24, № 80;
улица Зеленая № 2, № 3, № 4, № 6, № 8;
улица Придорожная № 2, № 4, № 6, № 7, № 8, № 15А, № 17, № 18А, № 24, № 26, № 27, № 35, № 37, № 39, № 42, № 44, № 63, № 75, № 76, № 77, № 80, № 85, № 95, № 100, № 103, № 104, № 105, № 114, № 124, № 131, № 133, № 135, № 140, № 144, № 146, № 146А;
улица Кобыланды батыра № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 12Б, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 46, № 48, № 49, № 52, № 53, № 55, № 57, № 58;
ст.Альджан № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 10, № 12, № 17, № 20А, № 21, № 22, № 25, № 26, № 28, № 29А, № 30, № 32, № 39, № 44, № 45, № 48, № 56, вновь построенные дома, ПМС № 1, № 2, № 3, № 4, ПМС-2 № 1, № 2, № 3, № 4, № 23, № 25, № 27, № 50, РСХТ-1 № 1, СМП-671 № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5,№ 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 24, № 28, № 29, № 30, № 34, № 43, № 69, ОПС-6 № 21, № 24, № 25, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 31, № 34, № 35,№ 39, № 48, № 49, № 52, ОПС № 1, № 2, № 3, № 6, № 9, № 10, № 11, ПМС коттеджи № 24, № 25, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 31, № 34, № 35, № 39,№ 48, № 49, № 52, ПМС-69 № 1, № 2, № 3, № 4, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 20, № 21, № 24, № 25, № 26, № 28, № 31, № 34, № 35, № 55, № 58;

М.Атаниязов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 42, № 57;
Ақтөбе су қоймасы № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 16, № 19, № 37;
Курсанттар тас жолы № 1, № 102, № 106;
Бакалейторг № 1;
Жаңа-Әлжан элеватор үйлері;
учаскелер № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6Б, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15А, № 16, № 20, № 21, № 23, № 24, № 25, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39 № 40, № 41, № 42, № 46, № 47, № 48, № 53, № 54, № 56, № 57, № 58, № 61, № 64, № 65, № 66, № 68, № 69, № 71, № 74, № 84, № 91.
Қанағат ауылының тұрғын үйлері.
№ 21 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, А.Пушкин көшесі, 68,
№ 12 орта мектеп, тел. 96-31-92
Елек көшесі № 74, № 76, № 78;
Париж коммунасы көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 39;
Островский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40;
Озерный көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 67А, № 69, № 70А, № 71, № 73, № 75, № 77, № 77А, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99;
М.Арынов көшесі № 33, № 35, № 37, № 39, № 39А, № 41, № 43, № 45, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80;
А.Пушкин көшесі № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69;
Орал көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30;
Кольцов көшесі № 2, № 4, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78;
Первомайский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 63, № 64, № 64А, № 65, № 66, № 67, № 68, № 70, № 72, № 74, № 75, № 76, № 78, № 78А, № 80, № 80А, № 82, № 84, № 86, № 88, № 88А, № 90, № 92, № 94, № 94А, № 96, № 98;

улица М.Атаниязова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 42, № 57;
Актобе су коймасы № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 16, № 19, № 37;
Курсантское шоссе № 1, № 102, № 106;
Бакалейторг № 1;
Дома Ново-Альджанского элеватора;
участки № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6Б, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15А, № 16, № 20, № 21, № 23, № 24, № 25, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39 № 40, № 41, № 42, № 46, № 47, № 48, № 53, № 54, № 56, № 57, № 58, № 61, № 64, № 65, № 66, № 68, № 69, № 71, № 74, № 84, № 91.
Жилые дома поселка Канагат.
Избирательный участок № 21
город Актобе, улица А.Пушкина, 68,
средняя школа № 12, тел. 96-31-92
улица Елек № 74, № 76, № 78;
улица Парижской коммуны № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 39;
улица Островского № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40;
улица Озерная № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 67А, № 69, № 70А, № 71, № 73, № 75, № 77, № 77А, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99;
улица М.Арынова № 33, № 35, № 37, № 39, № 39А, № 41, № 43, № 45, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80;
улица А.Пушкина № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69;
улица Уральская № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30;
улица Кольцова № 2, № 4, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78;
улица Первомайская № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 51А, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 63, № 64, № 64А, № 65, № 66, № 67, № 68, № 70, № 72, № 74, № 75, № 76, № 78, № 78А, № 80, № 80А, № 82, № 84, № 86, № 88, № 88А, № 90, № 92, № 94, № 94А, № 96, № 98;

Шалғынды көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 26А, № 27, № 28А, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 38А, № 38Б, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49, № 50, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 86А, № 87, № 88, № 88А, № 88Б, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 95, № 95А, № 97, № 99, № 101;
Р.Люксембург көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 45А, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 60А, № 61, № 62, № 62А, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 76А, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 94А, № 94Б, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 99А, № 100, № 101, № 102, № 103, № 105;
Л.Толстой көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 42, № 44, № 45, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 60А, № 62;
А.Наумов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 53А, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65;
Екпінді көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 45А, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 50, № 51, № 52, № 53, № 53А, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 67А, № 69, № 72;

улица Шалгынды № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 26А, № 27, № 28А, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 38А, № 38Б, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49, № 50, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 86А, № 87, № 88, № 88А, № 88Б, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 95, № 95А, № 97, № 99, № 101;
улица Р.Люксембург № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 45А, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 60А, № 61, № 62, № 62А, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 76А, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 94А, № 94Б, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 99А, № 100, № 101, № 102, № 103, № 105;
улица Л.Толстого № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 42, № 44, № 45, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 60А, № 62;
улица А.Наумова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 53А, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65;
улица Екпинди № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 45А, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 50, № 51, № 52, № 53, № 53А, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 67А, № 69, № 72;

Щорс көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22;
Қарғалы көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 21;
Пугачев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 38, № 38А, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 63А, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 83А, № 84, № 84А, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 94А, № 95, № 96, № 96А, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 109;
Илецкий тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13;
Көлді тұйық көшесі № 77, № 77А, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 107;
Транспортный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18;
Екпінді тұйық көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 24;
Совхозный проезд тұйық көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 15, № 17.
№ 22 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, М.Арынов көшесі, 1,
Ақтөбе қаржы-экономикалық колледжі, тел. 77-83-54
Париж коммунасы көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44;
Д.Бедный көшесі № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 21А, № 23, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 43А, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61;
М.Арынов көшесі № 1, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16В, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 28, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 46А, № 48;
А.Пушкин көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66;
С.Жаманқұлов көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15;

улица Щорса № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22;
улица Каргалинская № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 21;
улица Пугачева № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 38, № 38А, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 63А, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 83А, № 84, № 84А, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 94А, № 95, № 96, № 96А, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 109;
переулок Илецкий № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13;
переулок Колди № 77, № 77А, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 107;
переулок Транспортный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18;
переулок Екпинди № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 24;
переулок Совхозный проезд № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 15, № 17.
Избирательный участок № 22
город Актобе, улица М.Арынова, 1,
Актюбинский финансово-экономический колледж, тел. 77-83-54
улица Парижской коммуны № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44;
улица Д.Бедного № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 21А, № 23, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 43А, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61;
улица М.Арынова № 1, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16В, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 28, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 46А, № 48;
улица А.Пушкина № 1, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66;
улица С.Жаманкулова № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15;

Московский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 19, № 21, № 23, № 25;
Павлов көшесі № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 14, № 16, № 18, № 20, № 26, № 28, № 30, № 32;
А.Иманов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12А, № 13, № 15, № 16, № 16А, № 16Б, № 16В, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 31, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 57, № 59;
Д.Беркімбаев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 65;
С.Разин көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69;
Мөңке би көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72;
Г.Мясоедов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 28, № 30;
Елек көшесі № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 9В, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 11В, № 12, № 13, № 13А, № 13Б, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 56, № 56А, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72;
Жәрмеңке тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 12, № 14;
Орталық тұйық көшесі № 2, № 3, № 3Б, № 4, № 5, № 6, № 7А, № 8, № 10;
Средне-малый тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 14.
№ 23 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, С.Жаманқұлов көшесі, 4, корпус 2,

улица Московская № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 19, № 21, № 23, № 25;
улица Павлова № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 14, № 16, № 18, № 20, № 26, № 28, № 30, № 32;
улица А.Иманова № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12А, № 13, № 15, № 16, № 16А, № 16Б, № 16В, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 31, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 57, № 59;
улица Д.Беркимбаева № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 65;
улица С.Разина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69;
улица Монке би № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72;
улица Г.Мясоедова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 28, № 30;
улица Елек № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 9В, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 11В, № 12, № 13, № 13А, № 13Б, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 56, № 56А, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72;
переулок Жарменке № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 12, № 14;
переулок Орталык № 2, № 3, № 3Б, № 4, № 5, № 6, № 7А, № 8, № 10;
переулок Средне-малый № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 14.
Избирательный участок № 23
город Актобе, улица С.Жаманкулова, 4, корпус 2,

№ 44 бала-бақша "Тұлпар", тел. 96-37-59
Д.Бедный көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 38, № 38А, № 40, № 42, № 42А, № 44, № 44А, № 44Б, № 46, № 48, № 48А, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64;
Париж коммунасы көшесі № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62;
Г.Мясоедов көшесі № 25, № 27, № 29, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 62, № 64, № 66;
1905 жыл көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 31, № 33, № 35, № 55, № 57, № 59, № 61;
Мөңке би көшесі № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 95, № 97;
Д.Беркімбаев көшесі № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94;
А.Иманов көшесі № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 89;
Қызыл көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49;
Московский көшесі № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 72;
С.Жаманқұлов көшесі № 2, № 2А, № 2Б, № 2В, № 2Д, № 4, № 4 кор.1, № 4 кор.2, № 6, № 6 кор.1, № 6А, № 8, № 8Б, № 8Г, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 39, № 41, № 41Б, № 43, № 44Б, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 63А, № 63Б, № 65, № 67, № 69;
Павлов көшесі № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76;
М.Черепанов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 46Б, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 67;

детский сад № 44 "Тулпар", тел. 96-37-59
улица Д.Бедного № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 38, № 38А, № 40, № 42, № 42А, № 44, № 44А, № 44Б, № 46, № 48, № 48А, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64;
улица Парижской коммуны № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62;
улица Г.Мясоедова № 25, № 27, № 29, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 62, № 64, № 66;
улица 1905 года № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 31, № 33, № 35, № 55, № 57, № 59, № 61;
улица Монке би № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 95, № 97;
улица Д.Беркимбаева № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94;
улица А.Иманова № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 89;
улица Кызыл № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49;
улица Московская № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 72;
улица С.Жаманкулова № 2, № 2А, № 2Б, № 2В, № 2Д, № 4, № 4 кор.1, № 4 кор.2, № 6, № 6 кор.1, № 6А, № 8, № 8Б, № 8Г, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 39, № 41, № 41Б, № 43, № 44Б, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 63А, № 63Б, № 65, № 67, № 69;
улица Павлова № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76;
улица М.Черепанова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 46Б, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 67;

Бау-бақша көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 51А, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77;
С.Разин көшесі № 71, № 73, № 75, № 77;
темір жол үйлері № 38, № 39, № 40, № 41, № 42.
№ 24 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Д.Беркімбаев көшесі, 91,
№ 33 орта мектеп, тел. 96-30-22
П.Морозов көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 19, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33А, № 35, № 37, № 39, № 41;
Д.Беркімбаев көшесі № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153;
Вокзал көшесі № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 46, № 47, № 48, № 49, № 52, № 53, № 56, № 58, № 61, № 63, № 64, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 75, № 76, № 77, № 77А, № 77Б, № 77В, № 78, № 79, № 80, № 81А, № 84, № 86, № 92А;
С.Разин көшесі № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 83, № 83А, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 92А, № 93, № 94, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 105А, № 107, № 109, № 111, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 148А, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 153А, № 155, № 155А;
И.Білтабанов көшесі № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 45, № 48, № 49, № 50, № 52, № 54, № 56, № 57, № 58, № 59, № 61, № 62, № 63, № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 71, № 72, № 74, № 76, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95А, № 96, № 98, № 100, № 102, № 104, № 106, № 108, № 108А;
1905 жыл көшесі № 40, № 42, № 44, № 46, № 50, № 52, № 54, № 56, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 70А;
Озерный көшесі № 4, № 4А, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 24А, № 24Б;
Бақтыбай батыр көшесі № 39, № 40, № 41, № 43, № 44, № 45, № 46, № 49, № 50, № 51, № 52, № 54, № 55, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 66, № 67, № 68, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 87А, № 88, № 88А, № 88Б, № 89, № 90, № 90А, № 91, № 92, № 92А, № 93, № 94, № 94А, № 98, № 98А;
Әжібай би көшесі № 36, № 37, № 38, № 40, № 42, № 43, № 45, № 46, № 48, № 49, № 50, № 51, № 55, № 56, № 57, № 58, № 58А, № 60, № 61, № 61А, № 63, № 64, № 66, № 68, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84;

улица Бау-бакша № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 51А, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77;
улица С.Разина № 71, № 73, № 75, № 77;
железнодорожные дома № 38, № 39, № 40, № 41, № 42.
Избирательный участок № 24
город Актобе, улица Д.Беркимбаева, 91,
средняя школа № 33, тел. 96-30-22
улица П.Морозова № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 19, № 27, № 29, № 31, № 33, № 33А, № 35, № 37, № 39, № 41;
улица Д.Беркимбаева № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153;
улица Вокзальная № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 46, № 47, № 48, № 49, № 52, № 53, № 56, № 58, № 61, № 63, № 64, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 75, № 76, № 77, № 77А, № 77Б, № 77В, № 78, № 79, № 80, № 81А, № 84, № 86, № 92А;
улица С.Разина № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 83, № 83А, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 92А, № 93, № 94, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 105А, № 107, № 109, № 111, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 148А, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 153А, № 155, № 155А;
улица И.Билтабанова № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 45, № 48, № 49, № 50, № 52, № 54, № 56, № 57, № 58, № 59, № 61, № 62, № 63, № 64, № 66, № 67, № 68, № 69, № 71, № 72, № 74, № 76, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95А, № 96, № 98, № 100, № 102, № 104, № 106, № 108, № 108А;
улица 1905 года № 40, № 42, № 44, № 46, № 50, № 52, № 54, № 56, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 70А;
улица Озерная № 4, № 4А, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 24А, № 24Б;
улица Бактыбай батыра № 39, № 40, № 41, № 43, № 44, № 45, № 46, № 49, № 50, № 51, № 52, № 54, № 55, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 66, № 67, № 68, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 87А, № 88, № 88А, № 88Б, № 89, № 90, № 90А, № 91, № 92, № 92А, № 93, № 94, № 94А, № 98, № 98А;
улица Ажибай би № 36, № 37, № 38, № 40, № 42, № 43, № 45, № 46, № 48, № 49, № 50, № 51, № 55, № 56, № 57, № 58, № 58А, № 60, № 61, № 61А, № 63, № 64, № 66, № 68, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84;

Мөңке би көшесі № 96, № 98, № 98А, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 122А, № 123, № 124, № 125, № 127, № 128, № 130, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 164А, № 165, № 166, № 166А, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171;
Г.Мясоедов көшесі № 49, № 51, № 53, № 53А, № 55, № 55А, № 59, № 59А, № 61, № 61А, № 63, № 65, № 67, № 68, № 69, № 70, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 77А, № 78, № 79, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 82А, № 83, № 84, № 86, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 101А, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 106А, № 107, № 107А, № 108, № 109, № 109А, № 110, № 111, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124А, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 138А, № 140;
Париж коммунасы көшесі № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 70А, № 71, № 71А, № 72, № 72А, № 73, № 74, № 74А, № 74Б, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 86А, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 108, № 110, № 112, № 114, № 114А, № 116, № 118, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 132А, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142;
Алтай батыр көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 68, № 72, № 74;
А.Чехов көшесі № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 60, № 62, № 64;
Красин көшесі № 1, № 1А, № 1В, № 1Б, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 31, № 33, № 34, № 35, № 36, № 38, № 38А, № 40, № 41, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54;

улица Монке би № 96, № 98, № 98А, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 122А, № 123, № 124, № 125, № 127, № 128, № 130, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 164А, № 165, № 166, № 166А, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171;
улица Г.Мясоедова № 49, № 51, № 53, № 53А, № 55, № 55А, № 59, № 59А, № 61, № 61А, № 63, № 65, № 67, № 68, № 69, № 70, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 77А, № 78, № 79, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 82А, № 83, № 84, № 86, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 101А, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 106А, № 107, № 107А, № 108, № 109, № 109А, № 110, № 111, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124А, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 138А, № 140;
улица Парижской коммуны № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 70А, № 71, № 71А, № 72, № 72А, № 73, № 74, № 74А, № 74Б, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 86А, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 108, № 110, № 112, № 114, № 114А, № 116, № 118, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 132А, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142;
улица Алтай батыра № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 68, № 72, № 74;
улица А.Чехова № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 52А, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 60, № 62, № 64;
улица Красина № 1, № 1А, № 1В, № 1Б, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 31, № 33, № 34, № 35, № 36, № 38, № 38А, № 40, № 41, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54;

А.Иманов көшесі № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 95, № 95кор.2, № 95А, № 96, № 97, № 97 кор.2, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 115, № 116, № 117, № 118, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 124А, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 147Б, № 148, № 149А, № 150;
Бақтыбай батыр көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37;
Әжібай би көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 34.
№ 26 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Станционный көшесі, 1,
Ақтөбе қолдану локомотив депосы, тел. 97-62-54
Станционный көшесі № 1, № 3, № 5А, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 25/3, № 25/7, № 29, № 29/1, № 29/2, № 29/3, № 29/4, № 29/6, № 31, № 33;
Вокзал көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 14А, № 16, № 16А, № 18, № 20, № 22, № 22А, № 24, № 26, № 28;
Д.Беркімбаев көшесі № 150, № 152, № 156, № 158, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168, № 170, № 170А, № 172, № 174, № 176, № 178;
Новокооперативный көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 19А, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 33, № 35, № 39, № 41, № 43, № 45, № 45А, № 47, № 49, № 51, № 51А, № 53;
П.Морозов көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 14А, № 16, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 38, № 38А, № 40, № 42, № 42А, № 44, № 44А;
Московский көшесі № 128, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 137А, № 138, № 139, № 140, № 141, № 141А, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 153А, № 154, № 155, № 156, № 157, № 157А, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 163А, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 179А, № 180, № 181, № 181А, № 182;
Павлов көшесі № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 148, № 150, № 150А, № 152, № 152А, № 154, № 156, № 157А, № 158, № 158А, № 158В, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168;
А.Иманов көшесі № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 155А, № 156, № 157, № 157А, № 158, № 159, № 160, № 160А, № 161, № 162, № 163, № 164, № 164А, № 165, № 166, № 167, № 168, № 168А, № 169, № 170, № 171, № 172, № 172А, № 173, № 174, № 175, № 176, № 178, № 180, № 182, № 184, № 186, № 188, № 188А, № 190, № 192, № 192А, № 196, № 198;

улица А.Иманова № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 95, № 95кор.2, № 95А, № 96, № 97, № 97 кор.2, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 115, № 116, № 117, № 118, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 124А, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 147Б, № 148, № 149А, № 150;
улица Бактыбай батыра № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37;
улица Ажибай би № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 34.
Избирательный участок № 26
город Актобе, улица Станционная, 1,
Актюбинское эксплуатационное локомотивное депо, тел. 97-62-54
улица Станционная № 1, № 3, № 5А, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 25/3, № 25/7, № 29, № 29/1, № 29/2, № 29/3, № 29/4, № 29/6, № 31, № 33;
улица Вокзальная № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 14А, № 16, № 16А, № 18, № 20, № 22, № 22А, № 24, № 26, № 28,;
улица Д.Беркимбаева № 150, № 152, № 156, № 158, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168, № 170, № 170А, № 172, № 174, № 176, № 178;
улица Новокооперативная № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 19А, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 33, № 35, № 39, № 41, № 43, № 45, № 45А, № 47, № 49, № 51, № 51А, № 53;
улица П.Морозова № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 14А, № 16, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 38, № 38А, № 40, № 42, № 42А, № 44, № 44А;
улица Московская № 128, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 137А, № 138, № 139, № 140, № 141, № 141А, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 153А, № 154, № 155, № 156, № 157, № 157А, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 163А, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 179А, № 180, № 181, № 181А, № 182;
улица Павлова № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 148, № 150, № 150А, № 152, № 152А, № 154, № 156, № 157А, № 158, № 158А, № 158В, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168;
улица А.Иманова № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 155А, № 156, № 157, № 157А, № 158, № 159, № 160, № 160А, № 161, № 162, № 163, № 164, № 164А, № 165, № 166, № 167, № 168, № 168А, № 169, № 170, № 171, № 172, № 172А, № 173, № 174, № 175, № 176, № 178, № 180, № 182, № 184, № 186, № 188, № 188А, № 190, № 192, № 192А, № 196, № 198;

Г.Мясоедов көшесі № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 127А, № 129, № 131, № 133, № 135, № 135А, № 137, № 139, № 141, № 142, № 142А, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 150А, № 151, № 152, № 153, № 154, № 156, № 158, № 158А, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168, № 170, № 172, № 174;
Париж коммунасы көшесі № 107, № 109, № 111, № 113, № 113А, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 146, № 147, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 158А, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168, № 170, № 172, № 174, № 176, № 178, № 180;
Алтай батыр көшесі № 67, № 67А, № 69, № 71, № 73, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116;
Морозов тұйық көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22, № 24, № 26;
Н.Бауман көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18, № 18А, № 20, № 20А, № 22, № 22А, № 24, № 26, № 30А;
З.Космедемьянская көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 38А, № 40, № 42, № 44;
И.Крылов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 29, № 30, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 40, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 54;
Ақтау көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А,№ 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62;
Менделеев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 9Б, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 13А, № 13Б, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52;

улица Г.Мясоедова № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 127А, № 129, № 131, № 133, № 135, № 135А, № 137, № 139, № 141, № 142, № 142А, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 150А, № 151, № 152, № 153, № 154, № 156, № 158, № 158А, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168, № 170, № 172, № 174;
улица Парижской коммуны № 107, № 109, № 111, № 113, № 113А, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 146, № 147, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 158А, № 160, № 162, № 164, № 166, № 168, № 170, № 172, № 174, № 176, № 178, № 180;
улица Алтай батыра № 67, № 67А, № 69, № 71, № 73, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116;
переулок Морозова № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22, № 24, № 26;
улица Н.Баумана № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18, № 18А, № 20, № 20А, № 22, № 22А, № 24, № 26, № 30А;
улица З.Космедемьянской № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 38А, № 40, № 42, № 44;
улица И.Крылова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 11Б, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 29, № 30, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 40, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 54;
улица Актау № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А,№ 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 56А, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62;
улица Менделеева № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 9Б, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 13А, № 13Б, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52;

Московский тұйық көшесі № 153А, № 155А, № 157А, № 159А, № 161А, № 163А, № 165А, № 167А, № 169А, № 171А, № 171Б.
№ 27 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 11 шағын аудан, Н.Шәйкенов көшесі, 15,
№ 9 орта мектеп-гимназия, тел. 77-33-14
11 шағын аудан № 44, № 47, № 51, № 52;
Алыс тұйық көшесі № 1, № 2, № 2Б, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 9, № 11, № 12, № 13Б, № 14, № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 25;
Локомотивный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 12, № 12А, № 13, № 13А, № 13Б, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 17Б, № 17В, № 18А, № 19, № 19А, № 21;
Вагонный көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17.
№ 28 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 11 шағын аудан,
№ 35 орта мектеп, тел. 23-42-84
11 шағын аудан № 85, № 85А, № 85В, № 87, № 88, № 89, № 92, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101;
Локомотивный көшесі № 7 ("Фаворит" тұрғын кешені).
№ 29 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 11 шағын аудан,
№ 32 орта мектеп-гимназия, тел. 23-32-33
11 шағын аудан № 103, № 105, № 106, № 110, № 111, № 112, № 112А/1, № 112Б, № 114, № 115.
№ 30 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Кирпичный кенті, Кирпичный көшесі, 5,
№ 18 орта мектеп, тел. 40-30-78
Кирпичный көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2Б, № 2 кор.1, № 2 кор.2, № 2 кор.3, № 2 кор.4, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5Б, № 6, № 7В, № 8, № 9, № 9Б, № 10, № 12, № 12А, № 13/1, № 14, № 16, № 16 кор.1, № 20, № 25, № 27, № 28, № 30, № 32, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 44, № 47, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 58, № 59, № 64, № 66, № 71, № 74, жаңадан салынған үйлер, учаскелер № 1, № 3, № 6, № 8, № 9, № 28, № 28/1, № 28А, № 28Б, № 30, № 30/1, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 42Б, № 43, № 44;
Ақжар көшесі № 1, № 1А, № 1Б, № 3, № 3А, № 3/1,2, № 4, № 4/1,2, № 4А, № 5, № 5/1,2, № 5Е, № 6, № 6/1,2, № 7, № 7/1,2,3, № 8, № 8/2,3,4, № 9, № 9/1,3, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 23, № 25, № 27, № 29, № 56, № 58, № 58А, № 60;
Көлтабан көшесі № 1, № 1А, № 1Б, № 1В, № 1Г, № 2, № 2А, № 2Б, № 2В, № 3 кор.1, № 3 кор.2, № 3А, № 3В, № 4 кор.1, № 4 кор.2, № 4/1, № 5 кор.1, № 5 кор.2, № 6, № 6 кор.1, № 7, № 8, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 24А, № 24Б, № 24В, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34,№ 36, № 38, № 40, № 41,№ 42, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 45А, № 46, № 46А, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 54, № 56, № 56А, № 56Б, № 58, № 58А, № 58Б;

переулок Московский № 153А, № 155А, № 157А, № 159А, № 161А, № 163А, № 165А, № 167А, № 169А, № 171А, № 171Б.
Избирательный участок № 27
город Актобе, 11 микрорайон, улица Н.Шайкенова, 15,
средняя школа-гимназия № 9, тел. 77-33-14
11 микрорайон № 44, № 47, № 51, № 52;
переулок Алыс № 1, № 2, № 2Б, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 9, № 11, № 12, № 13Б, № 14, № 16, № 18, № 19, № 20, № 22, № 25;
улица Локомотивная № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 12, № 12А, № 13, № 13А, № 13Б, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 17Б, № 17В, № 18А, № 19, № 19А, № 21;
улица Вагонная № 1, № 1А, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17.
Избирательный участок № 28
город Актобе, 11 микрорайон,
средняя школа № 35, тел. 23-42-84
11 микрорайон № 85, № 85А, № 85В, № 87, № 88, № 89, № 92, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101;
улица Локомотивная № 7 (жилой комплекс "Фаворит").
Избирательный участок № 29
город Актобе, 11 микрорайон,
средняя школа-гимназия № 32, тел. 23-32-33
11 микрорайон № 103, № 105, № 106, № 110, № 111, № 112, № 112А/1, № 112Б, № 114, № 115.
Избирательный участок № 30
город Актобе, поселок Кирпичный, улица Кирпичная, 5,
средняя школа № 18, тел. 40-30-78
улица Кирпичная № 1, № 1А, № 2, № 2Б, № 2 кор.1, № 2 кор.2, № 2 кор.3, № 2 кор.4, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5Б, № 6, № 7В, № 8, № 9, № 9Б, № 10, № 12, № 12А, № 13/1, № 14, № 16, № 16 кор.1, № 20, № 25, № 27, № 28, № 30, № 32, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 44, № 47, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 58, № 59, № 64, № 66, № 71, № 74, вновь построенные дома, участки № 1, № 3, № 6, № 8, № 9, № 28, № 28/1, № 28А, № 28Б, № 30, № 30/1, № 32, № 32А, № 34, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 42Б, № 43, № 44;
улица Акжарская № 1, № 1А, № 1Б, № 3, № 3А, № 3/1,2, № 4, № 4/1,2, № 4А, № 5, № 5/1,2, № 5Е, № 6, № 6/1,2, № 7, № 7/1,2,3, № 8, № 8/2,3,4, № 9, № 9/1,3, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 23, № 25, № 27, № 29, № 56, № 58, № 58А, № 60;
улица Колтабан № 1, № 1А, № 1Б, № 1В, № 1Г, № 2, № 2А, № 2Б, № 2В, № 3 кор.1, № 3 кор.2, № 3А, № 3В, № 4 кор.1, № 4 кор.2, № 4/1, № 5 кор.1, № 5 кор.2, № 6, № 6 кор.1, № 7, № 8, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 24А, № 24Б, № 24В, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34,№ 36, № 38, № 40, № 41,№ 42, № 43, № 44, № 44А, № 45, № 45А, № 46, № 46А, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 54, № 56, № 56А, № 56Б, № 58, № 58А, № 58Б;

Родниковский көшесі № 1 кор.1, № 1 кор.2, № 1 кор.3, № 2А, № 2 кор.1, № 2 кор.2, № 2 кор.3, № 3, № 3/2, № 3/3, № 4, № 4А, № 4Б, № 5, № 5А, № 5 кор.1, № 5 кор.2, № 7, № 7 кор.1, № 7 кор.2, № 11, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 47А, № 49, № 49А, № 53, № 55, № 57, № 59, № 59А, № 63;
Солтүстік көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29;
"Взрывпром" АҚ тұрғын үйлері № 1, № 2, № 3, № 4, № 10А, № 11Б, № 28, № 29, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 35А, № 39, № 40;
Барақ № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 35, № 35А, № 39, № 40;
учаскелер № 1, № 2, № 2Б, № 3, № 3А, № 4, № 4А, № 6, № 8, № 10, № 12А, № 14, № 15, № 16/1, № 20, № 22, № 25, № 27, № 28А, № 29, № 31, № 32, № 35, № 37, № 39, № 40, № 43, № 46, № 47, № 49, № 51, № 53, № 54, № 59, № 60, № 62, № 67, № 72, № 74, № 81, № 85, № 86, № 90.
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 31 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Т.Рысқұлов көшесі, 8 А,
№ 40 орта мектеп, тел. 53-63-00
Пожарский көшесі № 30, № 32, № 34, № 34 кор.1, № 36, № 36 кор.1, № 36 корп.2, № 36 корп.3, № 36Б;
Т.Рысқұлов көшесі № 10, № 12, № 12 кор.1, № 14, № 14 кор.1(А), № 16, № 16 кор.1, № 16 кор.2, № 18, № 18А, № 18 кор.1, № 18 кор.2, № 20.
№ 32 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Т.Рысқұлов көшесі, 8 А,
№ 40 орта мектеп, тел. 53-63-00
СМП-555 № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 12, № 14, № 14А, № 14Б, № 15, № 17, № 18 және қалған тұрғын үйлер;
Т.Рысқұлов көшесі № 4 кор.2, № 4 кор.3;
А.Чекалин көшесі № 30, № 30Б, № 32 кор. 1, № 34, № 36, № 36А, № 36Б, № 38, № 38А, № 40, № 40А, № 42А, № 44, № 44А, № 44Б;
О.Кошевой көшесі № 105 кор.1, № 105 кор.2, № 105 кор.3, № 109, № 113, № 113 кор.1, № 113 кор.2, № 115
№ 33 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Мир даңғылы, 47,
№ 26 орта мектеп, тел. 50-73-57
Т.Рысқұлов көшесі № 59, № 59А, № 59Б, № 59В, № 67, № 67Б, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143;
Мир даңғылы № 47 № 49, № 59;
Қазанғап көшесі № 46, № 46А, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 58 кор.1, № 60, № 60 кор.1, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 70/2, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94;

улица Родниковская № 1 кор.1, № 1 кор.2, № 1 кор.3, № 2А, № 2 кор.1, № 2 кор.2, № 2 кор.3, № 3, № 3/2, № 3/3, № 4, № 4А, № 4Б, № 5, № 5А, № 5 кор.1, № 5 кор.2, № 7, № 7 кор.1, № 7 кор.2, № 11, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 47А, № 49, № 49А, № 53, № 55, № 57, № 59, № 59А, № 63;
улица Солтустик № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29;
Жилые дома АО "Взрывпром" № 1, № 2, № 3, № 4, № 10А, № 11Б, № 28, № 29, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 35А, № 39, № 40;
Барак № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 35, № 35А, № 39, № 40;
участки № 1, № 2, № 2Б, № 3, № 3А, № 4, № 4А, № 6, № 8, № 10, № 12А, № 14, № 15, № 16/1, № 20, № 22, № 25, № 27, № 28А, № 29, № 31, № 32, № 35, № 37, № 39, № 40, № 43, № 46, № 47, № 49, № 51, № 53, № 54, № 59, № 60, № 62, № 67, № 72, № 74, № 81, № 85, № 86, № 90.
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 31
город Актобе, улица Т.Рыскулова, 8 А,
средняя школа № 40, тел. 53-63-00
улица Пожарского № 30, № 32, № 34, № 34 кор.1, № 36, № 36 кор.1, № 36 корп.2, № 36 корп.3, № 36Б;
улица Т.Рыскулова № 10, № 12, № 12 кор.1, № 14, № 14 кор.1(А), № 16, № 16 кор.1, № 16 кор.2, № 18, № 18А, № 18 кор.1, № 18 кор.2, № 20.
Избирательный участок № 32
город Актобе, улица Т.Рыскулова, 8 А,
средняя школа № 40, тел. 53-63-00
СМП-555 № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 12, № 14, № 14А, № 14Б, № 15, № 17, № 18 и остальные жилые дома;
улица Т.Рыскулова № 4 кор.2, № 4 кор.3;
улица А.Чекалина № 30, № 30Б, № 32 кор. 1, № 34, № 36, № 36А, № 36Б, № 38, № 38А, № 40, № 40А, № 42А, № 44, № 44А, № 44Б;
улица О.Кошевого № 105 кор.1, № 105 кор.2, № 105 кор.3, № 109, № 113, № 113 кор.1, № 113 кор.2, № 115.
Избирательный участок № 33
город Актобе, проспект Мира, 47,
средняя школа № 26, тел. 50-73-57
улица Т.Рыскулова № 59, № 59А, № 59Б, № 59В, № 67, № 67Б, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143;
проспект Мира № 47, № 49, № 59;
улица Казангапа № 46, № 46А, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 58 кор.1, № 60, № 60 кор.1, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 70/2, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94;

Хмельницкий көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 58, № 60, № 62;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 41, № 43, № 45, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 82А, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154;
Снайперский көшесі № 48, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155;
Котовский көшесі № 50, № 52, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 75А, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 96, № 98, № 100;
Актюбинский көшесі № 47, № 47 кор.2, № 47А, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98;
Пожарский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 29, № 31, № 32, № 33;
П.Чайковский көшесі № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54;
Минин тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 48А, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 59, № 61, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 70А, № 70Б, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 100.
№ 34 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Мир даңғылы, 47,

улица Хмельницкого № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 58, № 60, № 62;
улица Бр.Жубановых № 41, № 43, № 45, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 82А, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154;
улица Снайперская № 48, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155;
улица Котовского № 50, № 52, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 75А, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 96, № 98, № 100;
улица Актюбинская № 47, № 47 кор.2, № 47А, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98;
улица Пожарского № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 29, № 31, № 32, № 33;
улица П.Чайковского № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54;
переулок Минина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 48А, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 59, № 61, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 70А, № 70Б, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 100.
Избирательный участок № 34
город Актобе, проспект Мира, 47,

№ 26 орта мектеп, тел. 50-73-57
Қазанғап көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 57, № 59, № 61, № 63;
Мир даңғылы № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64;
П.Чайковский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40;
Актюбинский көшесі № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 45А, № 46, № 48, № 50, № 50А, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 46А;
Снайперский көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 2Б, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49;
Котовский көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 51, № 53;
О.Кошевой көшесі № 78, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 92А, № 94, № 96, № 97, № 97А, № 99, № 101;
А.Чекалин көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 29;
Чернышевский көшесі № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 95А, № 97, № 97/1, № 99, № 101, № 104, № 105, № 106, № 107, № 107 кор.1, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 132А, № 134, № 134А, № 136, № 136А;

средняя школа № 26, тел. 50-73-57
улица Казангапа № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 57, № 59, № 61, № 63;
проспект Мира № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64;
улица П.Чайковского № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40;
улица Актюбинская № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 45А, № 46, № 48, № 50, № 50А, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
улица Бр.Жубановых № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 46А;
улица Снайперская № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 2Б, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49;
улица Котовского № 1, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 51, № 53;
улица О.Кошевого № 78, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 92А, № 94, № 96, № 97, № 97А, № 99, № 101;
улица А.Чекалина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 29;
улица Чернышевского № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 95А, № 97, № 97/1, № 99, № 101, № 104, № 105, № 106, № 107, № 107 кор.1, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 132А, № 134, № 134А, № 136, № 136А;

Т.Рысқұлов көшесі № 3, № 4, № 4/1, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 39, № 41, № 43, № 45, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 57А.
№ 35 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ватутин көшесі, 1,
Құрылыс және бизнес колледжі, тел. 50-05-82
Чернышевский көшесі № 2, № 2Б, № 4, № 4 кор.1, № 4А, № 6, № 8, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 40А, № 41, № 41А, № 41Б, № 42, № 42А, № 43, № 43А, № 44, № 45, № 45А, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 75, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102;
Есет батыр көшесі № 1, № 2, № 2А, № 2Б, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18;
Мир даңғылы № 22, № 24, № 26, № 30, № 32, № 34, № 36;
О.Кошевой көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 9, № 10, № 10Б, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 29А, № 30, № 30А, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 33, № 33А, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 43А, № 43Б, № 43В, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 75, № 75А, № 77, № 77А, № 79;
Саябақ көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 11, № 14, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 33, № 34, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39/1, № 40, № 41, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78;
Ватутин көшесі № 1А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 32А;
Победа даңғылы № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 6, № 7, № 9, № 10, № 12, № 14;
Белинский көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19;
Земледельческий көшесі № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17;
Ленинград көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 22, № 24;
М.Кутузов көшесі № 2, № 4, № 6, № 8;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 36 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Мир даңғылы, 17,

улица Т.Рыскулова № 3, № 4, № 4/1, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 39, № 41, № 43, № 45, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 57А.
Избирательный участок № 35
город Актобе, улица Ватутина, 1,
Колледж строительства и бизнеса, тел. 50-05-82
улица Чернышевского № 2, № 2Б, № 4, № 4 кор.1, № 4А, № 6, № 8, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 40А, № 41, № 41А, № 41Б, № 42, № 42А, № 43, № 43А, № 44, № 45, № 45А, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 75, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102;
улица Есет батыра № 1, № 2, № 2А, № 2Б, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18;
проспект Мира № 22, № 24, № 26, № 30, № 32, № 34, № 36;
улица О.Кошевого № 2, № 4, № 6, № 8, № 9, № 10, № 10Б, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 29А, № 30, № 30А, № 31, № 31А, № 32, № 32А, № 33, № 33А, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 40А, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 43А, № 43Б, № 43В, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 54А, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 61А, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 67А, № 68, № 69, № 69А, № 70, № 71, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 75, № 75А, № 77, № 77А, № 79;
улица Саябак № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 11, № 14, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 33, № 34, № 36, № 37, № 38, № 39, № 39/1, № 40, № 41, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78;
улица Ватутина № 1А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 32А;
проспект Победы № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 6, № 7, № 9, № 10, № 12, № 14;
улица Белинского № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19;
улица Земледельческая № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17;
улица Ленинградская № 1, № 2, № 3, № 4, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 22, № 24;
улица М.Кутузова № 2, № 4, № 6, № 8;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 36
город Актобе, проспект Мира, 17,

"Алақай" қуыршақ театры, тел. 50-24-99
Тургенев көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 30;
Мир даңғылы № 1, № 1 кор.1, № 5, № 5 кор.1, № 5А, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20;
Чернышевский көшесі № 1, № 3, № 5, № 6, № 7;
Есет батыр көшесі № 3, № 5, № 7;
О.Кошевой көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 7;
Ватутин көшесі № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 32А;
Земледельческий көшесі № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33;
Ленинград көшесі № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 29А, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 40, № 42, № 44;
М.Кутузов көшесі № 1, № 3, № 5, № 5Б, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 47, № 47А, № 49, № 51, № 53, № 55;
Ю.Гагарин көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13/2, № 14, № 14 кор.1, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22, № 24, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 34А, № 36, № 36А, № 38, № 40, № 42, № 42А, № 44, № 44А, № 46, № 46А, № 48, № 50, № 52, № 54, № 54А, № 56;
Шығыс тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20.
№ 37 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Красногорский көшесі, 19,
№ 36 орта мектеп, тел. 50-83-30
Б.Қаратаев көшесі № 19, № 21;
Б.Махамбетов көшесі № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33;
Тургенев көшесі № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52;
М.Кутузов көшесі № 50, № 52, № 54;
Ленинградский көшесі № 48, № 49, № 49А, № 50, № 51, № 51А, № 52, № 54, № 55, № 55 кор.1, № 56, № 58, № 60, № 60А, № 62, № 64, № 66;
Есет батыр көшесі № 9, № 9А, № 9Б, № 13;
Красногорский көшесі № 6, № 10, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 18А, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 22А, № 24, № 24А, № 26, № 26А, № 28, № 28А, № 30, № 32, № 34;
Севастопольский көшесі № 10, № 12;
Ю.Гагарин көшесі № 37, № 45, № 53.
№ 38 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Мир даңғылы, 14 А,
Металлургтер мәдениет Үйі, тел. 50-25-10
Есет батыр көшесі № 20, № 22, № 24, № 26, № 32, № 36, № 38;
Севастопольский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9;
Б.Қаратаев көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 13, № 15;
Победа даңғылы № 11, № 16, № 17 № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32;

театр кукол "Алакай", тел. 50-24-99
улица Тургенева № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 30;
проспект Мира № 1, № 1 кор.1, № 5, № 5 кор.1, № 5А, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20;
улица Чернышевского № 1, № 3, № 5, № 6, № 7;
улица Есет батыра № 3, № 5, № 7;
улица О.Кошевого № 1, № 3, № 4, № 5, № 7;
улица Ватутина № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 32А;
улица Земледельческая № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33;
улица Ленинградская № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 23А, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 27А, № 28, № 29, № 29А, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 40, № 42, № 44;
улица М.Кутузова № 1, № 3, № 5, № 5Б, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 33, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 37, № 37А, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 47, № 47А, № 49, № 51, № 53, № 55;
улица Ю.Гагарина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13/2, № 14, № 14 кор.1, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22, № 24, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 32А, № 34, № 34А, № 36, № 36А, № 38, № 40, № 42, № 42А, № 44, № 44А, № 46, № 46А, № 48, № 50, № 52, № 54, № 54А, № 56;
переулок Шыгыс № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20.
Избирательный участок № 37
город Актобе, улица Красногорская, 19,
средняя школа № 36, тел. 50-83-30
улица Б.Каратаева № 19, № 21;
улица Б.Махамбетова № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33;
улица Тургенева № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52;
улица М.Кутузова № 50, № 52, № 54;
улица Ленинградская № 48, № 49, № 49А, № 50, № 51, № 51А, № 52, № 54, № 55, № 55 кор.1, № 56, № 58, № 60, № 60А, № 62, № 64, № 66;
улица Есет батыра № 9, № 9А, № 9Б, № 13;
улица Красногорская № 6, № 10, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 18А, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 22А, № 24, № 24А, № 26, № 26А, № 28, № 28А, № 30, № 32, № 34;
улица Севастопольская № 10, № 12;
улица Ю.Гагарина № 37, № 45, № 53.
Избирательный участок № 38
город Актобе, проспект Мира, 14 А,
Дом культуры металлургов, тел. 50-25-10
улица Есет батыра № 20, № 22, № 24, № 26, № 32, № 36, № 38;
улица Севастопольская № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9;
улица Б.Каратаева № 1, № 3, № 5, № 7, № 13, № 15;
проспект Победы № 11, № 16, № 17 № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32;

Мир даңғылы № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29; № 33;
Маресьев көшесі № 1, № 2, № 2А, № 2Б, № 2Г, № 3, № 4 "З", № 5, № 7, № 9, № 11, № 13;
В.Ливенцов көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16;
Красногорский көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9;
Кәсіподақ тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23.
№ 39 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 10,
Мұнай және газ колледжі, тел. 56-73-89
Сәңкібай батыр даңғылы № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 83А, № 85;
Пожарский көшесі № 35, № 37, № 39, № 41, № 45, № 47, № 49, № 49А, № 51;
Т.Рысқұлов көшесі № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102, № 104, № 106, № 108, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173, № 175, № 177, № 179, № 181, № 183, № 185, № 187, № 189, № 191, № 193;
Хмельницкий көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65;
Қазанғап көшесі № 98, № 100, № 102, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146;
С.Вавилов көшесі № 2, № 2А, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
Снайперский көшесі № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 177, № 179, № 181, № 183, № 185, № 187, № 189, № 191, № 193, № 195, № 197;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 181, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 191, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, № 198, № 200;

проспект Мира № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29; № 33;
улица Маресьева № 1, № 2, № 2А, № 2Б, № 2Г, № 3, № 4 "З", № 5, № 7, № 9, № 11, № 13;
улица В.Ливенцова № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16;
улица Красногорская № 1, № 3, № 5, № 7, № 8, № 9;
переулок Касиподак № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23.
Избирательный участок № 39
город Актобе, улица Маресьева, 10,
колледж нефти и газа, тел. 56-73-89
проспект Санкибай батыра № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 83А, № 85;
улица Пожарского № 35, № 37, № 39, № 41, № 45, № 47, № 49, № 49А, № 51;
улица Т.Рыскулова № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102, № 104, № 106, № 108, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173, № 175, № 177, № 179, № 181, № 183, № 185, № 187, № 189, № 191, № 193;
улица Хмельницкого № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65;
улица Казангапа № 98, № 100, № 102, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146;
улица С.Вавилова № 2, № 2А, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
улица Снайперская № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 177, № 179, № 181, № 183, № 185, № 187, № 189, № 191, № 193, № 195, № 197;
улица Бр.Жубановых № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 181, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 191, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, № 198, № 200;

Металлургический көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 5Б, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 70А, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86;
Декабристер көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 68, № 68А, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 100А;
Қ.Оспанов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87.
№ 40 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 12 шағын аудан,
№ 46 "Әйгерім" бөбек-бақша, тел. 23-00-26
12 шағын аудан № 15, № 16, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21 кор.1, № 21Б, № 21В, № 21Г, № 21Д, № 21Е, № 21З, № 24, № 24А, № 24Б, № 25, № 26, № 28, № 30, № 30АБ.
№ 41 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Победа даңғылы, 34,
№ 16 орта мектеп, тел. 50-22-35
Әбілқайыр хан даңғылы № 10, № 12, № 14, № 16, № 20;
Победа даңғылы № 36, № 38, № 40;
Маресьев көшесі № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61;
Б.Қаратаев көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10;
Тілеу батыр көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 9А;
Лачугин көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
Б.Махамбетов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 18, № 20;
А.Қосжанов көшесі № 1, № 2, № 2Б, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 38 № 41;
В.Козенков көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29,№ 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39;

улица Металлургическая № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 5Б, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 70А, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86;
улица Декабристов № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 68, № 68А, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100, № 100А;
улица К.Оспанова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87.
Избирательный участок № 40
город Актобе, 12 микрорайон,
ясли-сад № 46 "Айгерим", тел. 23-00-26
12 микрорайон № 15, № 16, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21 кор.1, № 21Б, № 21В, № 21Г, № 21Д, № 21Е, № 21З, № 24, № 24А, № 24Б, № 25, № 26, № 28, № 30, № 30АБ.
Избирательный участок № 41
город Актобе, проспект Победы, 34,
средняя школа № 16, тел. 50-22-35
проспект Абилкайыр хана № 10, № 12, № 14, № 16, № 20;
проспект Победы № 36, № 38, № 40;
улица Маресьева № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61;
улица Б.Каратаева № 2, № 4, № 6, № 8, № 10;
улица Тилеу батыра № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 9А;
улица Лачугина № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
улица Б.Махамбетова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 12, № 12А, № 14, № 16, № 18, № 20;
улица А.Кусжанова № 1, № 2, № 2Б, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 38 № 41;
улица В.Козенкова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29,№ 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 37, № 39;

Стадион тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11.
№ 42 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Победа даңғылы, 31,
облыстық филармония, тел. 50-50-31
Әбілқайыр хан даңғылы № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 9, № 11, № 13, № 15, № 18;
М.Прохоров көшесі № 2, № 4, № 8, № 10, № 12.
№ 43 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 7,
№ 34 орта мектеп, тел. 53-20-41
М.Прохоров көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 13А, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 45, 47;
Ш.Қалдаяқов көшесі № 2, № 2А, № 4, № 4А, № 6, № 6А, № 8, № 8А, № 10, № 10А, № 12, № 12А, № 14, № 14А, № 16, № 16А, № 18, № 20, № 22, № 22А, № 24, № 26;
Тургенев көшесі № 54, № 56, № 58, № 60, № 62А;
Б.Махамбетов көшесі № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32;
Тілеу батыр көшесі № 11, № 13, № 15, № 17А, № 19, № 21, № 23;
И.Киселев көшесі № 1, № 3, № 3А, № 5, № 5А, № 7, № 7А, № 9, № 9А, № 11, № 11А, № 13, № 13А, № 15, № 15А, № 19, № 21, № 23, № 24, № 30, № 32, № 34, № 36;
Әскери қалашық № 15, № 15А, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 70, № 71, № 73, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 103, № 104, № 104А, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 132, № 133, № 134, № 134А, № 134Б, № 135, № 136, № 137, № 138;
Есет батыр көшесі № 39, № 39А, № 40, № 41, № 41В, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 59, № 60, № 62, № 62А, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100;
Р.Кутуев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 14Б, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 42;
А.Жанзақов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 14Б, № 14Г, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37;
Ю.Гагарин көшесі № 57, № 59, № 61, № 63;
Победа даңғылы № 33.
№ 44 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 70 А,
№ 30 орта мектеп, тел. 54-05-65
Тургенев көшесі № 64, № 64А, № 64Б, № 66, № 68, № 70, № 74, № 74А, № 76, № 76А, № 76 кор.1, № 78, № 80, № 80А, № 80Б;
Ш.Қалдаяқов көшесі № 1, № 1 А, № 5, № 5А;

переулок Стадионный № 1, № 2, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11.
Избирательный участок № 42
город Актобе, проспект Победы, 31,
областная филармония, тел. 50-50-31
проспект Абилкайыр хана № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 9, № 11, № 13, № 15, № 18;
улица М.Прохорова № 2, № 4, № 8, № 10, № 12.
Избирательный участок № 43
город Актобе, проспект Абилкайыр хана, 7,
средняя школа № 34, тел. 53-20-41
улица М.Прохорова № 1, № 3, № 5, № 7, № 13А, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 45, 47;
улица Ш.Калдаякова № 2, № 2А, № 4, № 4А, № 6, № 6А, № 8, № 8А, № 10, № 10А, № 12, № 12А, № 14, № 14А, № 16, № 16А, № 18, № 20, № 22, № 22А, № 24, № 26;
улица Тургенева № 54, № 56, № 58, № 60, № 62А;
улица Б.Махамбетова № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32;
улица Тилеу батыра № 11, № 13, № 15, № 17А, № 19, № 21, № 23;
улица И.Киселева № 1, № 3, № 3А, № 5, № 5А, № 7, № 7А, № 9, № 9А, № 11, № 11А, № 13, № 13А, № 15, № 15А, № 19, № 21, № 23, № 24, № 30, № 32, № 34, № 36;
Военый городок № 15, № 15А, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 70, № 71, № 73, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 103, № 104, № 104А, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 132, № 133, № 134, № 134А, № 134Б, № 135, № 136, № 137, № 138;
улица Есет батыра № 39, № 39А, № 40, № 41, № 41В, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 59, № 60, № 62, № 62А, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96, № 98, № 100;
улица Р.Кутуева № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 14Б, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 42;
улица А.Жанзакова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 14Б, № 14Г, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37;
улица Ю.Гагарина № 57, № 59, № 61, № 63;
проспект Победы № 33.
Избирательный участок № 44
город Актобе, улица Тургенева, 70 А,
средняя школа № 30, тел. 54-05-65
улица Тургенева № 64, № 64А, № 64Б, № 66, № 68, № 70, № 74, № 74А, № 76, № 76А, № 76 кор.1, № 78, № 80, № 80А, № 80Б;
улица Ш.Калдаякова № 1, № 1 А, № 5, № 5А;

312 атқыштар дивизиясы даңғылы № 12, № 25, № 30, № 114.
№ 45 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 71 Б,
№ 25 орта мектеп, тел. 56-05-73
Есет батыр көшесі № 63, № 65, № 67, № 67А, № 69, № 69Б, № 71А, № 71 кор.1, № 71 кор.2, № 73А, № 73 кор.2, № 75, № 75А, № 77, № 79;
Абай даңғылы № 13, № 15, № 15А, № 17Б;
Ш.Қалдаяқов көшесі № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17А.
№ 46 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 70 А,
№ 30 орта мектеп, тел. 54-05-65
Әбілқайыр хан даңғылы № 35А, № 37, № 39;
Абай даңғылы № 2, № 2 кор.1, № 4, № 8, № 8А, № 10, № 16, № 18, № 20, № 21, № 21А, № 24 кор.1, № 24 кор.2;
Есет батыр көшесі № 122, № 124;
Тургенев көшесі № 82, № 88, № 90, № 92, № 92А.
№ 47 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 73,
Ақтөбе гуманитарлық колледжі, тел. 56-66-97
Есет батыр көшесі № 116, № 116В, № 118, № 120;
Абай даңғылы № 3, № 5, № 7, № 9, № 9А, № 15 корп.2;
Әбілқайыр хан даңғылы № 27, № 27А, № 27 кор.1, № 31.
№ 48 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 25 А,
№ 28 орта мектеп, тел. 56-46-27
Әбілқайыр хан даңғылы № 17, № 21, № 21Б, № 21 кор.1, № 23;
Ш.Қалдаяқов көшесі № 23, № 25, № 27;
Есет батыр көшесі № 102, № 102А, № 104, № 104А, № 106, № 106А, № 108, № 108А, № 108Б, № 110, № 112, № 114, № 114А.
№ 49 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 75 А,
№ 20 орта мектеп-лицей, тел. 56-32-89
Әбілқайыр хан даңғылы № 22, № 24, № 26, № 28, № 30;
Маресьев көшесі № 67, № 69, № 71, № 73, № 75.
№ 50 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 81,
Алматы экономика және статистика академиясының Ақтөбе филиалы, тел. 56-75-18
Әбілқайыр хан даңғылы № 30 кор.1, № 30А, № 32, № 34, № 36, № 38;
Пацаев көшесі № 2, № 4, № 6;
Маресьев көшесі № 77, № 79, № 81, № 83, № 85.
№ 51 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 10,
Мұнай және газ колледжі, тел. 56-73-89
Пацаев көшесі № 62, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82;
Сәңкібай батыр даңғылы № 18, № 20, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135;
С.Вавилов көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 15А, № 17, № 19, № 21, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 39, № 41, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 65А, № 67;
Маресьев көшесі № 10, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
Жастар көшесі № 2, № 4, № 4А, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 18Б, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73;

проспект 312 стрелковой дивизии № 12, № 25, № 30, № 114.
Избирательный участок № 45
город Актобе, улица Есет батыра, 71 Б,
средняя школа № 25, тел. 56-05-73
улица Есет батыра № 63, № 65, № 67, № 67А, № 69, № 69Б, № 71А, № 71 кор.1, № 71 кор.2, № 73А, № 73 кор.2, № 75, № 75А, № 77, № 79;
проспект Абая № 13, № 15, № 15А, № 17Б;
улица Ш.Калдаякова № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17А.
Избирательный участок № 46
город Актобе, улица Тургенева, 70 А,
средняя школа № 30, тел.54-05-65
проспект Абилкайыр хана № 35А, № 37, № 39;
проспект Абая № 2, № 2 кор.1, № 4, № 8, № 8А, № 10, № 16, № 18, № 20, № 21, № 21А, № 24 кор.1, № 24 кор.2;
улица Есет батыра № 122, № 124;
улица Тургенева № 82, № 88, № 90, № 92, № 92А.
Избирательный участок № 47
город Актобе, улица Есет батыра, 73,
Актюбинский гуманитарный колледж, тел. 56-66-97
улица Есет батыра № 116, № 116В, № 118, № 120;
проспект Абая № 3, № 5, № 7, № 9, № 9А, № 15 корп.2;
проспект Абилкайыр хана № 27, № 27А, № 27 кор.1, № 31.
Избирательный участок № 48
город Актобе, проспект Абилкайыр хана, 25 А,
средняя школа № 28, тел. 56-46-27
проспект Абилкайыр хана № 17, № 21, № 21Б, № 21 кор.1, № 23;
улица Ш.Калдаякова № 23, № 25, № 27;
улица Есет батыра № 102, № 102А, № 104, № 104А, № 106, № 106А, № 108, № 108А, № 108Б, № 110, № 112, № 114, № 114А.
Избирательный участок № 49
город Актобе, улица Маресьева, 75 А,
средняя школа-лицей № 20, тел. 56-32-89
проспект Абилкайыр хана № 22, № 24, № 26, № 28, № 30;
улица Маресьева № 67, № 69, № 71, № 73, № 75.
Избирательный участок № 50
город Актобе, улица Маресьева, 81,
Актюбинский филиал Алматинской академии экономики и статистики, тел. 56-75-18
проспект Абилкайыр хана № 30 кор.1, № 30А, № 32, № 34, № 36, № 38;
улица Пацаева № 2, № 4, № 6;
улица Маресьева № 77, № 79, № 81, № 83, № 85.
Избирательный участок № 51
город Актобе, улица Маресьева, 10,
Колледж нефти и газа, тел. 56-73-89
улица Пацаева № 62, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82;
проспект Санкибай батыра № 18, № 20, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135;
улица С.Вавилова № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 15А, № 17, № 19, № 21, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 39, № 41, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 65А, № 67;
улица Маресьева № 10, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
улица Жастар № 2, № 4, № 4А, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 18Б, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73;

Т.Рысқұлов көшесі № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 160, № 162, № 164, № 195, № 195Б, № 197, № 203, № 205, № 207, № 209, № 211, № 213, № 215;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 197, № 199, № 201, № 202, № 203, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, № 212, № 213, № 214, № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 223, № 224;
В.Воровской тұйық көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 52А, № 52/2, № 53, № 54, № 56, № 58, № 59 кор.1;
Новаторов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 48/2, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 80А, № 81;
Н.Зеленский тұйық көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10/3, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 52А, № 54, № 56, № 58.
№ 52 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Сәңкібай батыр даңғылы, 20 А,
Достық үйі, тел. 56-83-67
А.Молдағұлова даңғылы № 36А, № 36Б, № 36Б/3, № 36В, № 36В/1, 36В/2, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 36/5, № 43, № 46, № 46В, № 50, № 50А, № 50Б, № 50В, № 52В, № 54А, № 54Е, № 56Д, № 57В, № 58, № 58/1, № 58/2, № 58/3, № 58/4, № 58/5, № 58/6, № 58/7, № 58/8, № 58А, № 58Б, № 68;
Сәңкібай батыр даңғылы № 28, № 28Б, № 28Б/1, № 28В, № 36Б, № 38Д, № 143, № 145, № 147А, № 147Б, № 147В, № 149, № 151, № 153, № 155;
"Батыс-2" тұрғын массиві № 3, № 8, № 14Б, № 14В-1, № 15, № 16,№ 16В, № 17В, № 19В, № 30В;
Макаренко көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34;
Пацаев көшесі № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
Т.Рысқұлов көшесі № 166, № 168, № 170, № 172, № 174, № 176, № 178, № 180, № 182, № 184, № 186, № 217, № 219, № 221, № 223, № 225, № 227, № 229, № 231, № 233, № 235, № 237, № 239, № 241, № 243, № 245, № 247, № 249, № 251, № 253, № 255, № 257, № 259, № 261, № 263, № 265, № 267;

улица Т.Рыскулова № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144, № 146, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 160, № 162, № 164, № 195, № 195Б, № 197, № 203, № 205, № 207, № 209, № 211, № 213, № 215;
улица Бр.Жубановых № 197, № 199, № 201, № 202, № 203, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, № 212, № 213, № 214, № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 223, № 224;
переулок В.Воровского № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 52А, № 52/2, № 53, № 54, № 56, № 58, № 59 кор.1;
улица Новаторов № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 48/2, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 80А, № 81;
переулок Н.Зеленского № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10/3, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 52А, № 54, № 56, № 58.
Избирательный участок № 52
город Актобе, проспект Санкибай батыра, 20А,
Дом дружбы, тел. 56-83-67
проспект А.Молдагуловой № 36А, № 36Б, № 36Б/3, № 36В, № 36В/1, 36В/2, № 36/2, № 36/3, № 36/4, № 36/5, № 43, № 46, № 46В, № 50, № 50А, № 50Б, № 50В, № 52В, № 54А, № 54Е, № 56Д, № 57В, № 58, № 58/1, № 58/2, № 58/3, № 58/4, № 58/5, № 58/6, № 58/7, № 58/8, № 58А, № 58Б, № 68;
проспект Санкибай батыра № 28, № 28Б, № 28Б/1, № 28В, № 36Б, № 38Д, № 143, № 145, № 147А, № 147Б, № 147В, № 149, № 151, № 153, № 155;
жилой массив "Батыс-2" № 3, № 8, № 14Б, № 14В-1, № 15, № 16,№ 16В, № 17В, № 19В, № 30В.
улица Макаренко № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34;
улица Пацаева № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
улица Т.Рыскулова № 166, № 168, № 170, № 172, № 174, № 176, № 178, № 180, № 182, № 184, № 186, № 217, № 219, № 221, № 223, № 225, № 227, № 229, № 231, № 233, № 235, № 237, № 239, № 241, № 243, № 245, № 247, № 249, № 251, № 253, № 255, № 257, № 259, № 261, № 263, № 265, № 267;

Жастар көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51;
Маресьев көшесі № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 225, № 226, № 227, № 228, № 229, № 230, № 231, № 232, № 233, № 234, № 235, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, № 247, № 248, № 249, № 250, № 251, № 252, № 254, № 256, № 258, № 260, № 262, № 264, № 266, № 268, № 270;
М.Глинка көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10;
И.Айвазовский тұйық көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21;
И.Бабушкин көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22;
Балқытушылар тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82;
Торговый тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 28, № 28А, № 30, № 32, № 33, № 34, № 36;
Литейный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12;
Химиктер тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12;
Арматурный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
Ярославский тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
С. Бәйішев көшесі 7 кор.1.
№ 53 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Т.Рысқұлов көшесі, 267,
Ақтөбе политехникалық колледжі, тел. 56-72-35
Сәңкібай батыр даңғылы № 169, № 169 кор.1, № 169 кор.2, № 169 кор.3, № 171, № 173, № 173 кор.1, № 175;
Ә.Молдағұлова даңғылы № 40, № 42, № 44;
Т.Рысқұлов көшесі № 198, № 200;
Қ.Сәтпаев көшесі № 15.
№ 54 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қ.Сәтпаев көшесі, 13,
№ 23 орта мектеп-лицей, тел. 54-90-97
Сәңкібай батыр даңғылы № 157, № 159, № 159 корп.1, № 159 корп.2, № 159 корп. Б, № 161, № 165, № 167;
Қ.Сәтпаев көшесі № 18, № 20 кор.2, № 22;
Макаренко көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 7 кор.1, № 9;
Т.Рысқұлов көшесі № 192, № 194 кор.1, № 271, № 273, № 275, № 277;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 272, № 272А.
№ 55 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ә.Молдағұлова даңғылы, 34,
Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті, тел. 56-37-73
Ә.Молдағұлова даңғылы № 36, № 36 кор.1;

улица Жастар № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51;
улица Маресьева № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64;
улица Бр.Жубановых № 225, № 226, № 227, № 228, № 229, № 230, № 231, № 232, № 233, № 234, № 235, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, № 247, № 248, № 249, № 250, № 251, № 252, № 254, № 256, № 258, № 260, № 262, № 264, № 266, № 268, № 270;
улица М.Глинки № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9, № 10;
переулок И.Айвазовского № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21;
улица И.Бабушкина № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22;
переулок Балкытушылар № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82;
переулок Торговый № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 28, № 28А, № 30, № 32, № 33, № 34, № 36;
переулок Литейный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12;
переулок Химиков № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12;
переулок Арматурный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
переулок Ярославский № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
улица С.Баишева 7 кор.1.
Избирательный участок № 53
город Актобе, улица Т.Рыскулова, 267,
Актюбинский политехнический колледж, тел. 56-72-35
проспект Санкибай батыра № 169, № 169 кор.1, № 169 кор.2, № 169 кор.3, № 171, № 173, № 173 кор.1, № 175;
проспект А.Молдагуловой № 40, № 42, № 44;
улица Т.Рыскулова № 198, № 200;
улица К.Сатпаева № 15.
Избирательный участок № 54
город Актобе, улица К.Сатпаева, 13,
средняя школа-лицей № 23, тел. 54-90-97
проспект Санкибай батыра № 157, № 159, № 159 корп.1, № 159 корп.2, № 159 корп. Б, № 161, № 165, № 167;
улица К.Сатпаева № 18, № 20 кор.2, № 22;
улица Макаренко № 1, № 3, № 5, № 7, № 7 кор.1, № 9;
улица Т.Рыскулова № 192, № 194 кор.1, № 271, № 273, № 275, № 277;
улица Бр.Жубановых № 272, № 272А.
Избирательный участок № 55
город Актобе, проспект А.Молдагуловой, 34,
Актюбинский региональный государственный университет имени К.Жубанова, 56-37-73
проспект А.Молдагуловой № 36, № 36 кор.1;

Ағ.Жұбановтар көшесі № 257, № 257 кор.1, № 259, № 259 кор.1, № 261, № 274, № 276, № 278, № 280, № 282;
Т.Рысқұлов көшесі № 265;
Қ.Сәтпаев көшесі № 11, № 16 кор.1.
№ 56 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Маресьев көшесі, 68,
М.Оспанов атындағы Батыс-Қазақстан медициналық университетінің бірінші
корпусы, тел. 56-72-43
Маресьев көшесі № 76, № 76 кор.1, № 76 кор.2, № 78, № 80, № 80 кор.1, № 80 кор.2, № 82, № 82 кор.2, № 82 кор.3;
Қ.Сәтпаев көшесі № 5, № 5 кор.1, № 5 кор.2, № 5Б, № 10 кор.1, № 12, № 12 кор.1;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 253/1, № 253/3 № 253/5, № 263, № 263 кор.1.
№ 57 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 144 А,
№ 24 лингвистикалық мектеп-гимназия, тел. 57-83-46
Әбілқайыр хан даңғылы № 37А, № 43, № 43 кор.1, № 45, № 47, № 47А, № 49;
Есет батыр көшесі № 126, № 128, № 128В, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142.
№ 58 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 154 А,
№ 3 орта мектеп, тел. 57-69-27
Әбілқайыр хан даңғылы № 57А, № 61 кор.2, № 61 кор.3, № 63 кор.1;
Есет батыр көшесі № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 158Б.
№ 59 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 154 А,
№ 3 орта мектеп, тел. 57-69-27
Әбілқайыр хан даңғылы № 65А, № 65Б, № 67А, № 67Б;
Есет батыр көшесі № 160, № 160 кор.1, № 160А, № 160Б, № 162, № 164, № 168;
Ә.Молдағұлова даңғылы № 18, № 20, № 22, № 24, № 24 кор.1, № 24Б.
№ 60 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 101 А,
№ 19 орта мектеп, тел. 54-67-72
Есет батыр көшесі № 103 кор.1, № 103 кор.2, № 105, № 105 кор.1, № 105 кор.2, № 107, № 107 кор.1, № 109, № 109 кор.1, № 109 кор.2;
Ә.Молдағұлова даңғылы № 8, № 10, № 10 кор.1, № 12, № 12 кор.1.
№ 61 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 101 А,
№ 19 орта мектеп, тел. 54-67-72
Есет батыр көшесі № 83, № 89, № 89 кор.1, № 91, № 91 кор.1, № 91 кор.2, № 93, № 93 кор.1, № 95, № 95 кор.1, № 95 кор.3, № 97, № 97 кор.1, № 97 кор.2, № 97 кор.3, № 97 кор.4, № 97А, № 101, № 103.
№ 62 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 100,
Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің оқу корпусы,
тел. 54-58-82
Тургенев көшесі № 94 кор.1, № 94 кор.2, № 96 кор.1, № 96 кор.2, № 98, № 98 кор.1, № 98 кор.2, № 98 кор.3, № 98 кор.4, № 98 кор.5, № 98 кор.6, № 100, № 100 кор.3, № 100 кор.4, № 100 кор.5, № 100В, № 102, № 102А.
№ 63 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Тургенев көшесі, 100,
Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің оқу корпусы,
тел. 56-28-25
Тургенев көшесі № 100 кор.1, № 102 кор.1, № 102 кор.2, № 102 кор.3, № 104, № 104 кор.1, № 104 кор.2, № 106, № 106 кор.1, № 106 кор.2, № 108, № 110, № 112, № 112 кор.1;

улица Бр.Жубановых № 257, № 257 кор.1, № 259, № 259 кор.1, № 261, № 274, № 276, № 278, № 280, № 282;
улица Т.Рыскулова № 265;
улица К.Сатпаева № 11, № 16 кор.1.
Избирательный участок № 56
город Актобе, улица Маресьева, 68,
первый корпус Западно-Казахстанского медицинского университета имени М.Оспанова, тел. 56-72-43
улица Маресьева № 76, № 76 кор.1, № 76 кор.2, № 78, № 80, № 80 кор.1, № 80 кор.2, № 82, № 82 кор.2, № 82 кор.3;
улица К.Сатпаева № 5, № 5 кор.1, № 5 кор.2, № 5Б, № 10 кор.1, № 12, № 12 кор.1;
улица Бр.Жубановых № 253/1, № 253/3 № 253/5, № 263, № 263 кор.1.
Избирательный участок № 57
город Актобе, улица Есет батыра, 144 А,
лингвистическая школа-гимназия № 24, тел. 57-83-46
проспект Абилкайыр хана № 37А, № 43, № 43 кор.1, № 45, № 47, № 47А, № 49;
улица Есет батыра № 126, № 128, № 128В, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142.
Избирательный участок № 58
город Актобе,улица Есет батыра, 154 А,
средняя школа № 3, тел. 57-69-27
проспект Абилкайыр хана № 57А, № 61 кор.2, № 61 кор.3, № 63 кор.1;
улица Есет батыра № 144, № 146, № 148, № 150, № 152, № 154, № 156, № 158, № 158Б.
Избирательный участок № 59
город Актобе, улица Есет батыра, 154 А,
средняя школа № 3, тел. 57-69-27
проспект Абилкайыр хана № 65А, № 65Б, № 67А, № 67Б;
улица Есет батыра № 160, № 160 кор.1, № 160А, № 160Б, № 162, № 164, № 168;
проспект А.Молдагуловой № 18, № 20, № 22, № 24, № 24 кор.1, № 24Б.
Избирательный участок № 60
город Актобе, улица Есет батыра, 101 А,
средняя школа № 19, тел. 54-67-72
улица Есет батыра № 103 кор.1, № 103 кор.2, № 105, № 105 кор.1, № 105 кор.2, № 107, № 107 кор.1, № 109, № 109 кор.1, № 109 кор.2;
проспект А.Молдагуловой № 8, № 10, № 10 кор.1, № 12, № 12 кор.1.
Избирательный участок № 61
город Актобе, улица Есет батыра, 101 А,
средняя школа № 19, тел. 54-67-72
улица Есет батыра № 83, № 89, № 89 кор.1, № 91, № 91 кор.1, № 91 кор.2, № 93, № 93 кор.1, № 95, № 95 кор.1, № 95 кор.3, № 97, № 97 кор.1, № 97 кор.2, № 97 кор.3, № 97 кор.4, № 97А, № 101, № 103.
Избирательный участок № 62
город Актобе, улица Тургенева, 100,
учебный корпус Актюбинского регионального государственного университета имени К.Жубанова, тел. 54-58-82
улица Тургенева № 94 кор.1, № 94 кор.2, № 96 кор.1, № 96 кор.2, № 98, № 98 кор.1, № 98 кор.2, № 98 кор.3, № 98 кор.4, № 98 кор.5, № 98 кор.6, № 100, № 100 кор.3, № 100 кор.4, № 100 кор.5, № 100В, № 102, № 102А.
Избирательный участок № 63
город Актобе, улица Тургенева, 100,
учебный корпус Актюбинского регионального государственного университета имени К.Жубанова, тел. 56-28-25
улица Тургенева № 100 кор.1, № 102 кор.1, № 102 кор.2, № 102 кор.3, № 104, № 104 кор.1, № 104 кор.2, № 106, № 106 кор.1, № 106 кор.2, № 108, № 110, № 112, № 112 кор.1;

Ә.Молдағұлова даңғылы № 2, № 2 кор.1, № 2 кор.2, № 4, № 6, № 6 кор.1, № 8 кор.1.
№ 64 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Е.Тайбеков көшесі, 10,
№ 4 орта мектеп, тел. 52-31-21
Ә.Молдағұлова даңғылы № 5, № 5А, № 7, № 9, № 11А, № 11Б, № 11В, № 11Г, № 13;
Ғ.Ибатов көшесі № 2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 46А, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96;
Холмогорский көшесі № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
Ғ.Жұбанова көшесі № 2, № 2А, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
М.Оспанов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51;
Ж.Тілепбергенов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 85, № 87, № 89;
Целинный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57;
Е.Тайбеков көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75;

проспект А.Молдагуловой № 2, № 2 кор.1, № 2 кор.2, № 4, № 6, № 6 кор.1, № 8 кор.1.
Избирательный участок № 64
город Актобе, улица Е.Тайбекова, 10,
средняя школа № 4, тел. 52-31-21
проспект А.Молдагуловой № 5, № 5А, № 7, № 9, № 11А, № 11Б, № 11В, № 11Г, № 13;
улица Г.Ибатова № 2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 42, № 44, № 46, № 46А, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 96;
улица Холмогорская № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
улица Г.Жубановой № 2, № 2А, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
улица М.Оспанова № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51;
улица Ж.Тлепбергенова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 85, № 87, № 89;
улица Целинная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57;
улица Е.Тайбекова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75;

Цемент көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43;
Дмитров көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
Индустриальный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31А, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40;
Фестиваль көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47;
В.Тропинин көшесі № 8, № 9, № 10, № 12, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 23;
Коммунальниктер көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47;
Бақытты тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14;
Механизаторов тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
Құмды тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20;
Қуаныш тұйық көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 17;
Теміржол тұйық көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
Селеу тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
Бакинский тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14;
Жарық тұйық көшесі № 1,№ 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14;
Крымский тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
Қысқа тұйық көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20;
Ө.Қанахин тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13;
Таулы тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10.
№ 65 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, А.Гришин көшесі, 5,

улица Цементная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43;
улица Дмитрова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42;
улица Индустриальная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31А, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40;
улица Фестивальная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47;
улица В.Тропинина № 8, № 9, № 10, № 12, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 23;
улица Коммунальников № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47;
переулок Бакытты № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14;
переулок Механизаторов № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
переулок Кумды № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20;
переулок Куаныш № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 15, № 17;
переулок Темиржол № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
переулок Селеу № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
переулок Бакинский № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14;
переулок Жарык № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14;
переулок Крымский № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
переулок Кыска № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20;
переулок У.Канахина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13;
переулок Таулы № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10.
Избирательный участок № 65
город Актобе, улица А.Гришина, 5,

Ақтөбе байланыс және электротехника колледжі, тел. 51-63-35
Ғ.Жұбанова көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 2Б, № 3, № 3А, № 3Б, № 3В, № 3Г, № 3Д, № 4, № 4Б, № 5, № 5Б, № 5Д, № 6Б, № 7, № 7Д, № 8, № 9, № 10Б, № 11, № 11Б, № 12Б, № 13, № 14, № 14Б, № 15, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22А, № 23, № 23А, № 24Б, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 31, № 32, № 32А, № 32Б, № 33А, № 34, № 34А, № 39, № 39А, № 39Б, № 39В, № 39Г, № 39Д, № 39Е, № 39Ж, № 41, № 41А, № 110, № 112, № 112А, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 142, жаңадан салынған коттедждер;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 312, № 312А, № 312 кор.2, № 312 кор3, № 314 кор.1, № 314 кор.2, № 316, № 318, № 318 кор.1, № 318 кор.2, № 318 кор.3, № 318 кор.4, № 318 кор.5, № 318 кор.6, № 318 кор.7, № 320, № 322, № 324, № 326, № 328, № 330, № 332, № 334, № 336, № 338, № 340, № 342, № 344, № 346, № 348, № 350, № 352, № 354, № 356, № 358, № 360, № 362, жаңадан салынған коттеджер;
М.Оспанов көшесі № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 149;
А.Гришин көшесі № 1, № 1кор.1, № 2,№ 3,№ 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 11, № 11кор.2 № 11А, № 12, № 12 кор.2, № 13, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 42 кор.2, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
С.Құрманалин көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 59А;
Радистов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 27Б, № 27В, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
Почтовый көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60;
Звездный көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 42А, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59;

Актюбинский колледж связи и электротехники, тел. 51-63-35
улица Г.Жубановой № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 2Б, № 3, № 3А, № 3Б, № 3В, № 3Г, № 3Д, № 4, № 4Б, № 5, № 5Б, № 5Д, № 6Б, № 7, № 7Д, № 8, № 9, № 10Б, № 11, № 11Б, № 12Б, № 13, № 14, № 14Б, № 15, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22А, № 23, № 23А, № 24Б, № 25, № 27, № 27А, № 29, № 31, № 32, № 32А, № 32Б, № 33А, № 34, № 34А, № 39, № 39А, № 39Б, № 39В, № 39Г, № 39Д, № 39Е, № 39Ж, № 41, № 41А, № 110, № 112, № 112А, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 142, вновь построенные коттеджи;
улица Бр.Жубановых № 312, № 312А, № 312 кор.2, № 312 кор3, № 314 кор.1, № 314 кор.2, № 316, № 318, № 318 кор.1, № 318 кор.2, № 318 кор.3, № 318 кор.4, № 318 кор.5, № 318 кор.6, № 318 кор.7, № 320, № 322, № 324, № 326, № 328, № 330, № 332, № 334, № 336, № 338, № 340, № 342, № 344, № 346, № 348, № 350, № 352, № 354, № 356, № 358, № 360, № 362, вновь построенные коттеджи;
улица М.Оспанова № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 90, № 92, № 94, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 131, № 133, № 135, № 137, № 139, № 141, № 143, № 145, № 147, № 149;
улица А.Гришина № 1, № 1кор.1, № 2,№ 3,№ 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 11, № 11кор.2 № 11А, № 12, № 12 кор.2, № 13, № 14, № 16, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 42 кор.2, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
улица С.Курманалина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 34, № 35, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59, № 59А;
улица Радистов № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 27А, № 27Б, № 27В, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60;
улица Почтовая № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60;
улица Звездная № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28А, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 42А, № 43, № 45, № 47, № 49, № 51, № 53, № 55, № 57, № 59;

Алабян көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28кор.1, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36;
Ө.Қалыбаев көшесі № 1, № 2, № 5, № 6, № 8, № 11, № 14, № 15, № 16, № 18, № 18А, № 19, № 32, № 34, № 38, № 39, № 40, № 49, № 58, № 63, № 65;
Космонавттар тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 6;
Спартак тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
Театральный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
Никелевый тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9;
Алмазный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 71;
Полтавский тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
Казанский тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
Спортивный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
Каменный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
Орманды тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
Сәңкібай батыр даңғылы № 253/1, № 253/2, № 253/3, № 253/4, № 253/5, № 253/6.
№ 66 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ғ.Ибатов көшесі, 53,
№ 18 "Гаухар" бала-бақшасы, тел. 51-32-48
Әбілқайыр хан даңғылы № 69, № 71, № 71 кор.1, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83;
Ғ.Ибатов көшесі № 43, № 49, № 51, № 55, № 57, № 59, № 61
№ 67 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Е.Тайбеков көшесі, 10,
№ 4 орта мектеп, тел. 52-31-21
Әбілқайыр хан даңғылы № 80, № 82, № 84, № 86, № 87, № 89;
Ғ.Жұбанова көшесі № 3Ж, № 13А, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 67, № 68, № 70, № 72, № 73, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 88, № 90, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102, № 104, № 106, № 108;
М.Оспанов көшесі № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 107, № 109, № 111, № 113;
Қарағұл батыр көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 30;
Т.Алдияров көшесі № 2, № 2А, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43;
Балалар тұйық көшесі № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44А, № 46, № 48, № 50, № 52;
Местпром тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 64А, № 64Б, № 66;

улица Алабяна № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 28кор.1, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36;
улица О.Калыбаева № 1, № 2, № 5, № 6, № 8, № 11, № 14, № 15, № 16, № 18, № 18А, № 19, № 32, № 34, № 38, № 39, № 40, № 49, № 58, № 63, № 65;
переулок Космонавтов № 1, № 2, № 3, № 6;
переулок Спартак № 1, № 2, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
переулок Театральный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
переулок Никелевый № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9;
переулок Алмазный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 71;
переулок Полтавский № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
переулок Казанский № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
переулок Спортивный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10;
переулок Каменный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
переулок Орманды № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
проспект Санкибай батыра № 253/1, № 253/2, № 253/3, № 253/4, № 253/5, № 253/6.
Избирательный участок № 66
город Актобе, улица Г.Ибатова, 53,
детский сад № 18 "Гаухар", тел. 51-32-48
проспект Абилкайыр хана № 69, № 71, № 71 кор.1, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83;
улица Г.Ибатова № 43, № 49, № 51, № 55, № 57, № 59, № 61.
Избирательный участок № 67
город Актобе, улица Е.Тайбекова, 10,
средняя школа № 4, тел. 52-31-21
проспект Абилкайыр хана № 80, № 82, № 84, № 86, № 87, № 89;
улица Г.Жубановой № 3Ж, № 13А, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 67, № 68, № 70, № 72, № 73, № 74, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 88, № 90, № 94, № 96, № 98, № 100, № 102, № 104, № 106, № 108;
улица М.Оспанова № 53, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 81, № 83, № 85, № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 107, № 109, № 111, № 113;
улица Карагул батыра № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 30;
улица Т.Алдиярова № 2, № 2А, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43;
переулок Балалар № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44А, № 46, № 48, № 50, № 52;
переулок Местпрома № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 46, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 64А, № 64Б, № 66;

Жолды тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 299, № 301, № 301 кор.1, № 303, № 305, № 307, № 309, № 311, № 313, № 315, № 317, № 319, № 321, № 323, № 325, № 327, № 329, № 331.
№ 68 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ағ.Жұбановтар көшесі, 293 А,
№ 39 орта мектеп, тел. 51-57-37
М.Оспанов көшесі № 50, № 52, № 52 кор.2, № 54, № 54А, № 54 кор.1, № 54 кор.2, № 56, № 58, № 58 кор.1;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 291, № 293 кор.1, № 295;
Әбілқайыр хан даңғылы № 70 кор.1, № 72, № 74, № 76, № 78.
№ 69 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ағ.Жұбановтар көшесі, 291А,
№ 17 орта мектеп-гимназия, тел. 51-53-17
Ағ.Жұбановтар көшесі № 285 кор.2, № 287, № 289, № 289 кор.1, № 291 кор.1, № 293;
Әбілқайыр хан даңғылы № 64, № 64 кор.1, № 66, № 66 кор.1, № 68, № 68 кор.1, № 70;
101 атқыштар бригадасы көшесі № 7, № 14.
№ 70 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ағ.Жұбановтар көшесі, 273 Б,
№ 21 орта мектеп-гимназия, тел. 51-40-87
Әбілқайыр хан даңғылы № 58, № 58А, № 58 кор.1, № 58 кор.2, № 60 кор.1, № 60 кор.2, № 60 кор.3, № 62 кор.1, № 62 кор.2;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 281 кор.1, № 283 кор.2, № 285 кор.1;
101 атқыштар бригадасы көшесі № 6, № 6А, № 6 кор.1, № 8, № 8 кор.1;
Ә.Молдағұлова даңғылы № 39.
№ 71 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ағ.Жұбановтар көшесі, 273 А,
№ 27 орта мектеп-лицей, тел. 51-24-90
Ә.Молдағұлова даңғылы № 41, № 41 кор.1, № 43 кор.1, № 45, № 45 кор.1, № 47, № 47 кор.1, № 47 кор.2, № 49 кор.1;
Ағ.Жұбановтар көшесі № 269, № 269 кор.1, № 269 кор.2, № 271 кор.1, № 271 кор.2, № 273 кор.1, № 284, № 288, № 288 кор.1, № 290.
№ 72 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, А.Гришин көшесі, 72, кор.3,
№ 1 орта мектеп, тел. 51-79-70
Ағ.Жұбановтар көшесі № 284 кор.1, № 286, № 286А, № 290 кор.1, № 290 кор.2, № 290 кор.3, № 292, № 292 кор.1, № 294, № 296, № 296 кор.3;
А.Гришин көшесі № 74, № 74 кор.1, № 76.
Ә.Молдағұлова даңғылы № 16.
№ 73 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, А.Гришин көшесі, 72, кор.3,
№ 1 орта мектеп, тел. 51-79-70
Ағ.Жұбановтар көшесі № 296 кор.1, № 296 кор.2, № 298 кор.1, № 298 кор.2, № 298 кор.3, № 300 кор.1, № 302, № 302А, № 302 кор.1, № 304;
101 атқыштар бригадасы көшесі № 20, № 22;
А.Гришин көшесі № 29, № 31, № 45, № 47, № 49, № 70, № 70 кор.1, № 70 кор.2, № 72, № 72 кор.1, № 72 кор.2;

переулок Жолды № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 50, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68;
улица Бр.Жубановых № 299, № 301, № 301 кор.1, № 303, № 305, № 307, № 309, № 311, № 313, № 315, № 317, № 319, № 321, № 323, № 325, № 327, № 329, № 331.
Избирательный участок № 68
город Актобе, улица Бр.Жубановых, 293 А,
средняя школа № 39, тел. 51-57-37
улица М.Оспанова № 50, № 52, № 52 кор.2, № 54, № 54А, № 54 кор.1, № 54 кор.2, № 56, № 58, № 58 кор.1;
улица Бр.Жубановых № 291, № 293 кор.1, № 295;
проспект Абилкайыр хана № 70 кор.1, № 72, № 74, № 76, № 78.
Избирательный участок № 69
город Актобе, улица Бр.Жубановых, 291 А,
средняя школа-гимназия № 17, тел. 51-53-17
улица Бр.Жубановых № 285 кор.2, № 287, № 289, № 289 кор.1, № 291 кор.1, № 293;
проспект Абилкайыр хана № 64, № 64 кор.1, № 66, № 66 кор.1, № 68, № 68 кор.1, № 70;
улица 101 стрелковой бригады № 7, № 14.
Избирательный участок № 70
город Актобе, улица Бр.Жубановых, 273 Б,
средняя школа № 21, тел. 51-40-87
проспект Абилкайыр хана № 58, № 58А, № 58 кор.1, № 58 кор.2, № 60 кор.1, № 60 кор.2, № 60 кор.3, № 62 кор.1, № 62 кор.2;
улица Бр.Жубановых № 281 кор.1, № 283 кор.2, № 285 кор.1;
улица 101 стрелковой бригады № 6, № 6А, № 6 кор.1, № 8, № 8 кор.1;
проспект А.Молдагуловой, № 39.
Избирательный участок № 71
город Актобе, улица Бр.Жубановых, 273 А,
средняя школа-лицей № 27, тел. 51-24-90
проспект А.Молдагуловой № 41, № 41 кор.1, № 43 кор.1, № 45, № 45 кор.1, № 47, № 47 кор.1, № 47 кор.2, № 49 кор.1;
улица Бр.Жубановых № 269, № 269 кор.1, № 269 кор.2, № 271 кор.1, № 271 кор.2, № 273 кор.1, № 284, № 288, № 288 кор.1, № 290.
Избирательный участок № 72
город Актобе, улица А.Гришина, 72, кор.3,
средняя школа № 1, тел. 51-79-70
улица Бр.Жубановых № 284 кор.1, № 286, № 286А, № 290 кор.1, № 290 кор.2, № 290 кор.3, № 292, № 292 кор.1, № 294, № 296, № 296 кор.3;
улица А.Гришина № 74, № 74 кор.1, № 76;
проспект А.Молдагуловой № 16.
Избирательный участок № 73
город Актобе, улица А.Гришина, 72, кор.3,
средняя школа № 1, тел. 51-79-70
улица Бр.Жубановых № 296 кор.1, № 296 кор.2, № 298 кор.1, № 298 кор.2, № 298 кор.3, № 300 кор.1, № 302, № 302А, № 302 кор.1, № 304;
улица 101 стрелковой бригады № 20, № 22;
улица А.Гришина № 29, № 31, № 45, № 47, № 49, № 70, № 70 кор.1, № 70 кор.2, № 72, № 72 кор.1, № 72 кор.2;

Сәңкібай батыр даңғылы № 183, № 187, № 191, № 207, жаңадан салынған тұрғын үйлер мен коттедждер;
Сазды-4 № 1, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18, № 30, № 31, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 53, № 60, № 61.
№ 74 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Н.Қобыландин көшесі, 25,
Ақтөбе қаласының ІІБ әкімшілік тәртіпте қамауға алынған
тұлғаларға арналған арнайы қабылдағыш, тел. 72-98-86
Мекеме.
№ 75 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ағ.Жұбановтар көшесі, 306 А,
№ 7 мектеп, тел. 51-78-67
Ағ.Жұбановтар көшесі № 306, № 306 кор.1, № 308, № 308 кор.1, № 308 кор.2;
101 атқыштар бригадасы көшесі № 13, № 13 кор.1, № 15, № 16, № 19, № 21, № 23;
А.Гришин көшесі № 64, № 64А, № 64 кор.1, № 66, № 68, Сазды-4 тұрғын массивінде жаңадан салынған коттедждер № 200, № 201, № 202, № 208, № 209, "Бикеш" тұрғын кешені.
№ 76 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 312 атқыштар дивизиясы даңғылы, 44,
"КЕГОК" АҚ Ақтөбе филиалының әкімшілік ғимараты, тел. 70-03-59
312 атқыштар дивизиясы даңғылы бойында "Энергосистема" ЖШС әкімшілік ғимаратынан бастап, силикат зауытына дейінгі тұрғын үйлер шекарасында.
Махамбетовка кварталындағы үйлер № 1, № 2, № 2А, № 3А, № 4, № 6, № 7, № 8А, № 9, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 33А, № 35, № 38, № 39А, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 44, № 46, № 46А, № 48, № 48А, № 49А, № 50, № 52, № 52А, № 52Б, № 53А, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 60, № 61, № 62, № 63, № 63А, № 64, № 65, № 66, № 68, № 70, № 70А, № 71, № 72, № 74А, № 74В, № 75, № 76, № 77, № 78, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 83, № 88, № 89, № 90, № 92, № 94, № 94А, № 95, № 98, № 100, № 101, № 102, № 105, № 106, № 107, № 108, № 110, № 112, № 113, № 114, № 114А, № 115, № 116, № 117, № 117А, № 119, № 120, № 121, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 179;
ВОХР кварталындағы үйлер № 1, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 8А, № 9, № 9А, № 9Б, № 10, № 10А, № 11/3, № 12, № 12А, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 14Б, № 15, № 17, № 17А, № 19, № 20, № 20А, № 20В, № 21, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 33А, № 34, № 34А, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 40, № 41, № 43А, № 50;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 77 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 50,
Қалалық оқушылар Сарайы, тел. 56-47-85
Әбілқайыр хан даңғылы № 44В, № 46В, № 53, № 53А, № 55, № 57, № 59, № 61 кор.А, № 61 кор.Б, № 61 кор.В, № 61 кор.Г, № 63, № 65, № 67;
Маресьев көшесі № 86, № 86Б, № 86В, № 86Д, № 86Е.
№ 78 сайлау учаскесі

проспект Санкибай батыра № 183, № 187, № 191, № 207, вновь построенные жилые дома и коттеджи;
Сазда-4 № 1, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18, № 30, № 31, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 53, № 60, № 61.
Избирательный участок № 74
город Актобе, улица Н.Кобландина, 25
Специальный приемник для лиц, арестованных в административном порядке УВД города Актобе, тел. 72-98-86
Учреждение.
Избирательный участок № 75
город Актобе, улица Бр.Жубановых, 306 А,
школа № 7, тел. 51-78-67
улица Бр.Жубановых № 306, № 306 кор.1, № 308, № 308 кор.1, № 308 кор.2;
улица 101 стрелковой бригады № 13, № 13 кор.1, № 15, № 16, № 19, № 21, № 23;
улица А.Гришина № 64, № 64А, № 64 кор.1, № 66, № 68, вновь построенные коттеджи жилого массива Сазда-4 № 200, № 201, № 202, № 208, № 209, жилой комплекс "Бикеш".
Избирательный участок № 76
город Актобе, проспект 312 стрелковой дивизии, 44,
административное здание Актюбинского филиала АО "КЕГОК", тел. 70-03-59
В границах жилых домов по проспекту 312 стрелковой дивизии от административного здания ТОО "Энергосистема" до силикатного завода.
Дома квартала Махамбетовка № 1, № 2, № 2А, № 3А, № 4, № 6, № 7, № 8А, № 9, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 21А, № 24, № 25, № 26, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 33А, № 35, № 38, № 39А, № 40, № 41, № 41А, № 42, № 43, № 44, № 46, № 46А, № 48, № 48А, № 49А, № 50, № 52, № 52А, № 52Б, № 53А, № 55А, № 56, № 57, № 58, № 60, № 61, № 62, № 63, № 63А, № 64, № 65, № 66, № 68, № 70, № 70А, № 71, № 72, № 74А, № 74В, № 75, № 76, № 77, № 78, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 83, № 88, № 89, № 90, № 92, № 94, № 94А, № 95, № 98, № 100, № 101, № 102, № 105, № 106, № 107, № 108, № 110, № 112, № 113, № 114, № 114А, № 115, № 116, № 117, № 117А, № 119, № 120, № 121, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 179;
Дома квартала ВОХРА № 1, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 8А, № 9, № 9А, № 9Б, № 10, № 10А, № 11/3, № 12, № 12А, № 13, № 13А, № 14, № 14А, № 14Б, № 15, № 17, № 17А, № 19, № 20, № 20А, № 20В, № 21, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30А, № 31, № 31А, № 32, № 33, № 33А, № 34, № 34А, № 36, № 36А, № 37, № 38, № 40, № 41, № 43А, № 50;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 77
город Актобе, проспект Абилкайыр хана, 50,
Городской дворец школьников, тел. 56-47-85
проспект Абилкайыр хана № 44В, № 46В, № 53, № 53А, № 55, № 57, № 59, № 61 кор.А, № 61 кор.Б, № 61 кор.В, № 61 кор.Г, № 63, № 65, № 67;
улица Маресьева № 86, № 86Б, № 86В, № 86Д, № 86Е.
Избирательный участок № 78

Ақтөбе қаласы, Заречный-1 кенті, М.Бөкенбаев көшесі, 15,
№ 50 орта мектеп, тел. 99-86-68
Заречный-1 кенті шекарасында:
№ 27Б, № 133, № 194, № 337 учаскелер;
Набережная көшесі № 6, № 46;
Полевая көшесі № 21 № 23, № 23/1, № 25, № 25/1, № 27/1, № 27/2, № 29, № 230, № 231, № 502, № 504, № 505, № 508, № 511, № 512, № 513, № 515, № 515А, 516;
Тополинный көшесі № 27, № 28, № 29, № 30, № 30/1, № 31, № 31/1, № 32, № 32/1, № 33, № 34, № 34/2, № 35, № 35/2, № 36, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 41/1, № 41/2, № 42, № 43, № 43/1, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54;
Жауынгер-интернационалистер көшесі № 25, № 26, № 27, № 27А, № 27Б, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 38/1, № 38/2, № 39, № 40, № 40/2, № 41, № 41/1, № 41/2, № 42, № 43, № 43Г, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 277, № 295А;
Ф.Озмитель көшесі № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 44/1, № 45, № 46, № 48, № 48/1, № 48/2, № 50, № 170А;
М.Бөкенбаев көшесі № 1, № 1А, № 3, № 5, № 5А, № 7, № 9, № 9А, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 21А, № 23, № 23А, № 25, № 25Б, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39;
Сулы көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 7А, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 9/1, № 9/2, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13, № 13Д, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 19Б, № 20,№ 20Б, № 20/2, № 21А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26Б, № 27, № 27Б, № 32, № 32А;
С.Ешбаев көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9/2, № 10, № 11, № 12, № 12/2, № 13, № 14, № 14/2, № 15, № 16, № 16/1, № 17, № 18, № 18/1, № 19, № 20, № 20/2, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44/1, № 44/2, № 45, № 46, № 47, № 48, № 51, № 52, № 53, № 54;
Новороссийский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8, № 9, № 10/2, № 12, № 19, № 23, № 27, № 30, № 31, № 33, № 35, № 37, № 48, № 50, № 52;
Энергетиктер көшесі № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5, № 6, № 6А № 6/2, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 10А, № 10Б, № 10/2, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 25, № 102;
Машиностроителей көшесі № 1, № 2, № 3, № 3/2, № 5, № 5/2, № 6, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8, № 8А, № 9, № 9/1, № 9/2, № 11, № 11А, № 12А, № 13, № 15, № 17, № 17/2, № 17А, № 17Б, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 32А, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 37Б, № 39, № 41, № 52, № 57, № 61, № 62, № 62А, № 63, № 64, № 66, № 91;

город Актобе, поселок Заречный-1, улица М.Букенбаева, 15,
средняя школа № 50, тел. 99-86-68
В границах поселка Заречный-1:
участки № 27Б, № 133, № 194, № 337;
улица Набережная № 6, № 46;
улица Полевая № 21 № 23, № 23/1, № 25, № 25/1, № 27/1, № 27/2, № 29, № 230, № 231, № 502, № 504, № 505, № 508, № 511, № 512, № 513, № 515, № 515А, 516;
улица Тополинная № 27, № 28, № 29, № 30, № 30/1, № 31, № 31/1, № 32, № 32/1, № 33, № 34, № 34/2, № 35, № 35/2, № 36, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 41/1, № 41/2, № 42, № 43, № 43/1, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54;
улица Воинов-интернационалистов № 25, № 26, № 27, № 27А, № 27Б, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 38/1, № 38/2, № 39, № 40, № 40/2, № 41, № 41/1, № 41/2, № 42, № 43, № 43Г, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 277, № 295А;
улица Ф.Озмителя № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 42, № 44, № 44/1, № 45, № 46, № 48, № 48/1, № 48/2, № 50, № 170А;
улица М.Букенбаева № 1, № 1А, № 3, № 5, № 5А, № 7, № 9, № 9А, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 21А, № 23, № 23А, № 25, № 25Б, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39;
улица Сулы № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 7А, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 9/1, № 9/2, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13, № 13Д, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 19Б, № 20,№ 20Б, № 20/2, № 21А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26Б, № 27, № 27Б, № 32, № 32А;
улица С.Ешбаева № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9/2, № 10, № 11, № 12, № 12/2, № 13, № 14, № 14/2, № 15, № 16, № 16/1, № 17, № 18, № 18/1, № 19, № 20, № 20/2, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 44/1, № 44/2, № 45, № 46, № 47, № 48, № 51, № 52, № 53, № 54;
улица Новороссийская № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8, № 9, № 10/2, № 12, № 19, № 23, № 27, № 30, № 31, № 33, № 35, № 37, № 48, № 50, № 52;
улица Энергетиков № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5, № 6, № 6А № 6/2, № 7, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 10А, № 10Б, № 10/2, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 25, № 102;
улица Машиностроителей № 1, № 2, № 3, № 3/2, № 5, № 5/2, № 6, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8, № 8А, № 9, № 9/1, № 9/2, № 11, № 11А, № 12А, № 13, № 15, № 17, № 17/2, № 17А, № 17Б, № 18, № 18А, № 18Б, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 32А, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 37Б, № 39, № 41, № 52, № 57, № 61, № 62, № 62А, № 63, № 64, № 66, № 91;

Архитектурный көшесі № 1, № 2, № 3, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 19, № 21/1, № 21/2, № 22/1, № 26, № 37, № 38, № 41А, № 70;
А.Попов көшесі № 48, № 49, № 49А, № 51, № 52, № 56, № 57, № 58, № 58А, № 59, № 60, № 61, № 62, № 64, № 65, № 67, № 68, № 73, № 74, № 75, № 81, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 94, № 96, № 113А, № 336, № 337, № 338, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 345А, № 346, № 347, № 348, № 348А;
Заречный - 3 кентінің тұрғын үйлері;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 79 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Жамбыл көшесі, 1А,
облыстық туберкулезге қарсы диспансер, тел. 21-13-74
Облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансерінің емдеу корпустарының шекарасында.
№ 80 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ы.Алтынсарин көшесі, 3 А,
облыстық перинаталдық орталық, тел. 21-25-74
Учаскеге облыстық перинаталдық орталықтың корпустары кіреді.
№ 81 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Шернияз көшесі, 59,
облыстық тері-венерологиялық диспансер, тел. 21-11-53
Учаскеге облыстық тері-венерологиялық диспансер кіреді.
№ 82 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Бау-бақша көшесі, 36,
"Апаттар медицицнасының темір жолдар госпиталі" АҚФ –
Ақтөбе темір жол ауруханасы, тел. 97-52-27
Біріккен темір жол ауруханасының емдеу корпустары шекарасында.
№ 83 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Мир даңғылы, 43,
облыстық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы, тел. 50-08-83
Облыстық клиникалық жұқпалы аурулар ауруханасы емдеу корпустарының шекарасында.
№ 84 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Пацаев көшесі, 7,
"Жедел медициналық жәрдем ауруханасы" МҚМ, тел. 54-76-65
Жедел медициналық жәрдем ауруханасы және қалалық балалар ауруханасының емдеу корпустарының шекарасында.
№ 85 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Жаңақоныс ауылы,
М.Оспанов атындағы Ақтөбе медициналық университеті жанындағы медицина орталығы, тел. 56-82-88
Учаскеге М.Оспанов атындағы АМУ жанындағы медицина орталығының корпустары кіреді.
№ 86 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Жаңақоныс ауылы,
облыстық наркология диспансерінің стационары, тел. 99-78-58
Учаскеге облыстық наркология диспансерінің стационары кіреді, "Мамандандырылған емдеу-алдын алу кәсіпорны" МКҚК кіреді.
№ 87 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Есет батыр көшесі, 39, тел. 50-03-60
Мекеме.
№ 88 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Жаңақоныс ауылы
Облыстық көпсалалы аурухана, тел. 53-42-45
Облыстық балалар клиникалық ауруханасының және облыстық көпсалалы ауруханасының корпустары шекарасында.
№ 89 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Павлов көшесі, 3, тел. 77-82-46
Мекеме.
№ 90 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Сазды ауылы, Дарын көшесі, 1,

улица Архитектурная № 1, № 2, № 3, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 19, № 21/1, № 21/2, № 22/1, № 26, № 37, № 38, № 41А, № 70;
улица А.Попова № 48, № 49, № 49А, № 51, № 52, № 56, № 57, № 58, № 58А, № 59, № 60, № 61, № 62, № 64, № 65, № 67, № 68, № 73, № 74, № 75, № 81, № 86, № 87, № 88, № 89, № 89А, № 90, № 91, № 91А, № 92, № 94, № 96, № 113А, № 336, № 337, № 338, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 345А, № 346, № 347, № 348, № 348А;
жилые дома поселка Заречный – 3;
прилегающие дачные массивы.
Избирательный участок № 79
город Актобе, улица Жамбыла, 1 А,
областной противотуберкулезный диспансер, тел. 21-13-74
В границах лечебных корпусов областного противотуберкулезного диспансера.
Избирательный участок № 80
город Актобе, улица Ы.Алтынсарина, 3 А,
областной перинатальный центр, тел. 21-25-74
В участок входят корпуса областного перинатального центра.
Избирательный участок № 81
город Актобе, улица Шернияза, 59,
областной кожно-венерологический диспансер, тел. 21-11-53
В участок входят областной кожно-венерологический диспансер.
Избирательный участок № 82
город Актобе, улица Бау-бакша, 36,
ФАО "Железнодорожные госпитали медицинских катастроф" - Актюбинская железнодорожная больница, тел. 97-52-27
В границах лечебных корпусов объединенной железнодорожной больницы.
Избирательный участок № 83
город Актобе, проспект Мира, 43,
областная клиническая инфекционная больница, тел. 50-08-83
В границах лечебных корпусов областной клинической инфекционной больницы.
Избирательный участок № 84
город Актобе, улица Пацаева, 7,
ГКП "Больница скорой медицинской помощи", тел. 54-76-65
В границах лечебных корпусов больницы скорой медицинской помощи и городской детской больницы.
Избирательный участок № 85
город Актобе, село Жанаконыс,
медицинский центр при Актюбинском медицинском университете имени М.Оспанова, тел. 56-82-88
В участок входят корпуса медицинского центра при АМУ имени М.Оспанова.
Избирательный участок № 86
город Актобе, село Жанаконыс,
стационар областного наркологического диспансера, тел. 99-78-58
В участок входит стационар областного наркологического диспансера, ГККП "Специализированное лечебно-профилактическое предприятие".
Избирательный участок № 87
город Актобе, улица Есет батыра, 39, тел. 50-03-60
Учреждение.
Избирательный участок № 88
город Актобе, село Жанаконыс
Областная многопрофильная больница
тел. 53-42-45
В границах корпусов областной детской клинической больницы и областной многопрофильной больницы.
Избирательный участок № 89
город Актобе, улица Павлова, 3, тел. 77-82-46
Учреждение.
Избирательный участок № 90
город Актобе, село Сазда, улица Дарын, 1,

Сазды орта мектеп, тел. 99-18-44
Сазды ауылының шекарасында: Лесное ауылының үйлерін және жақын жатқан бау-бақша учаскелерін қосқанда.
№ 91 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Пригородный ауылы, Бейбітшілік көшесі, 4,
Пригородный орта мектеп, тел. 98-41-44
Пригородное ауылының шекарасында.
№ 92 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Садовый ауылы,
№ 54 негізгі мектеп, тел. 24-81-11
Садовое, Шиелісай ауылдарының шекарасында.
№ 93 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ақшат ауылы,
Ақшат бастауыш мектеп, тел. 24-17-31
Ақшат ауылының шекарасында.
№ 94 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Кеңес Нокин ауылы,
Ауыл шаруашылық колледжі, тел. 99-43-05
Ауыл шаруашылық коледжінің тұрғын үйлері № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, "Чайка" санаторийі.
№ 95 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Кеңес Нокин ауылы,
Благодарный орта мектеп, тел. 99-42-20
Кеңес Нокин ауылының шекарасында:
Мичурин көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34;
Саябақ көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23;
Мир көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31;
Октябрьский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47;
Строительный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23;
Набережный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15;
Клубный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12;
Украинка ауылы.
№ 96 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қызылжар ауылы,
Қызылжар орта мектеп, тел. 22-92-77
Қызылжар ауылының шекарасында.
№ 97 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Бекқұл баба ауылы,
Красносельский негізгі мектеп, тел. 22-57-13
Бекқұл баба, Өлке, Ақтасты ауылдарының шекарасында.
№ 98 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Белогорка ауылы,

Саздинская средняя школа, тел. 99-18-44
В границах села Сазда, включая дома села Лесное и прилегающие дачные участки.
Избирательный участок № 91
город Актобе, село Пригородное, улица Бейбитшилик, 4,
Пригородная средняя школа, тел. 98-41-44
В границах села Пригородное.
Избирательный участок № 92
город Актобе, село Садовое,
основая школа № 54, тел. 24-81-11
В границах сел Садовое, Шилисай.
Избирательный участок № 93
город Актобе, село Акшат,
Акшатская начальная школа, тел. 24-17-31
В границах села Акшат.
Избирательный участок № 94
город Актобе, село Кенеса Нокина,
Актюбинский сельскохозяйственный колледж, тел. 99-43-05
Жилые дома сельскохозяйственного колледжа № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, санаторий "Чайка".
Избирательный участок № 95
город Актобе, село Кенеса Нокина,
Благодарная средняя школа, тел. 99-42-20
В границах селоа Кенеса Нокина:
улица Мичурина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34;
улица Саябак № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23;
улица Мира № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31;
улица Октябрьская № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47;
улица Строительная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23;
улица Набережная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15;
переулок Клубный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12;
село Украинка.
Избирательный участок № 96
город Актобе, село Кызылжар,
Кызылжарская средняя школа, тел. 22-92-77
В границах села Кызылжар.
Избирательный участок № 97
город Актобе, село Беккул баба,
Красносельская основная школа, тел. 22-57-13
В границах сел Беккул баба, Ульке, Актасты.
Избирательный участок № 98
город Актобе, село Белогорка,

Белогорский негізгі мектеп, тел. 24-18-54
Белогорка, Белогорский карьер ауылдарының шекарасында.
№ 99 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ақжар-2 тұрғын массиві,
№ 49 орта мектеп, тел. 99-13-83
Ақжар ауылының шекарасында, Ақжар-2 тұрғындар массивінің шекарасында, жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 100 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауылы, Байғанин көшесі, 2 А,
М. Арынов атындағы Қарғалы қазақ орта мектеп, тел. 99-50-71
Қарғалы ауылының шекарасында:
60 лет Октября көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 14, № 14А, № 16, № 17;
Н.Байғанин көшесі № 1, № 2, № 4, № 6, № 12, № 12А, № 12Б;
Абай көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 12Б;
Нефтеразведчиков көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14;
Первомайский көшесі № 1, № 7, № 7А, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 15, № 15А, № 17;
8 Март көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16;
Қарғалы тұрғындар массиві ("Нұр-Ақтөбе" шағын ауданы) № 5В, № 10В, № 11В, № 12В, № 15В, № 16В, № 21В, № 22В, № 23В, № 24В, № 25В;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 101 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауылы, Қ.Сәтпаев көшесі, 38,
№ 53 орта мектеп, тел. 99-69-32
Қарғалы ауылының шекарасында:
Мир көшесі № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 10, № 11, № 12;
Степной көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 35, № 37, № 38, № 40, № 41, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 52, № 54, № 54А, № 56, № 57;
Дружба көшесі № 1, № 1А, № 1Б, № 2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32 № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 42, № 44, № 46, № 48, № 49, № 50, уч. № 588;
Транспортный көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18;
Дачный көшесі № 25, № 26;
Северный көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20;
Қарғалы көшесі № 1А, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 8, № 10, № 11, № 11Б, № 12, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 27, № 28, № 29;
Қартов көшесі № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 14, № 15;
Цветочный көшесі № 1, № 3, № 3А, № 9, № 11, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 30, № 32, № 32А;
Жасыл тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19;

Белогорская основная школа, тел. 24-18-54
В границах сел Белогорка, Белогорский карьер.
Избирательный участок № 99
город Актобе, жилой массив Акжар-2,
средняя школа № 49, тел. 25-21-06
В границах села Акжар, жилого массива Акжар-2, прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 100
город Актобе, село Каргалинское, улица Байганина, 2 А,
Каргалинская казахская средняя школа имени М.Арынова, тел. 99-50-71
В границах села Каргалинское:
улица 60 лет Октября № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12, № 14, № 14А, № 16, № 17;
улица Н.Байганина № 1, № 2, № 4, № 6, № 12, № 12А, № 12Б;
улица Абая № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 12Б;
улица Нефтеразведчиков № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14;
улица Первомайская № 1, № 7, № 7А, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 15, № 15А, № 17;
улица 8 Марта № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16;
Каргалинский жилой массив (микрорайон "Нур-Актобе") № 5В, № 10В, № 11В, № 12В, № 15В, № 16В, № 21В, № 22В, № 23В, № 24В, № 25В;
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 101
город Актобе, село Каргалинское, улица К.Сатпаева, 38,
средняя школа № 53, тел. 99-69-32
В границах села Каргалинское:
улица Мира № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 10, № 11, № 12;
улица Степная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 35, № 37, № 38, № 40, № 41, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 47А, № 48, № 49, № 50, № 50А, № 52, № 54, № 54А, № 56, № 57;
улица Дружбы № 1, № 1А, № 1Б, № 2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32 № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 42, № 44, № 46, № 48, № 49, № 50, уч. № 588;
улица Транспортная № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 18;
улица Дачная № 25, № 26;
улица Северная № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20;
улица Каргалинская № 1А, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 8, № 10, № 11, № 11Б, № 12, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 27, № 28, № 29;
улица Картова № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 14, № 15;
улица Цветочная № 1, № 3, № 3А, № 9, № 11, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 25, № 30, № 32, № 32А;
переулок Жасыл № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19;

Песочный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 10, № 10А, № 12, № 14, № 15, № 19, № 20, № 21, № 23А, № 25, № 27, № 29, № 29А;
Солнечный көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 49.
№ 102 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауылы, Қ.Сәтпаев көшесі, 10,
әкімшілік ғимарат, тел. 98-64-24
Қарғалы ауылының шекарасында:
Пацаев көшесі № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8/1, № 8/2, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 14;
Әзберген батыр көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16, № 18, № 22, № 24, № 28;
Молодежный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20;
Студенческий көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18;
Советский көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13;
Ясный тұйық көшесі № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 34, № 35;
Абай тұйық көшесі № 2, № 4, № 7, № 7А, № 13;
И.Жандосов көшесі № 2, № 4, № 6, № 7, № 9;
И.Тайманов көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9;
Заречный көшесі № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 2, № 3;
Садовый көшесі (бұрынғы госплемстанция) № 1, № 1А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
Интернациональный көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 16;
Набережный көшесі (бұрынғы госплемстанция) № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17;
И.Мишин көшесі (Каргалинский совхозының бұрынғы Садовая көшесі) № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 32Б, № 33, № 34, № 34А, № 34Б, № 34В, № 34Г, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49;
Комсомольский көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 19;
Центральный көшесі № 1, № 6, № 7, № 8, № 14, № 20;
Набережный көшесі (бұрынғы Каргалинский совхозы) № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12;
"Энергетик" кварталы № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 18, № 20, № 21, № 23, № 25, № 30, № 31, № 34, № 38, № 43, № 50, № 56, № 60;

улица Песочная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 10, № 10А, № 12, № 14, № 15, № 19, № 20, № 21, № 23А, № 25, № 27, № 29, № 29А;
улица Солнечная № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 27, № 29, № 29А, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 49.
Избирательный участок № 102
город Актобе, село Каргалинское, улица Сатпаева, 10,
административное здание, тел. 98-64-24
В границах села Каргалинское:
улица Пацаева № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8/1, № 8/2, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 12/1, № 12/2, № 12/3, № 14;
улица Азберген батыра № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16, № 18, № 22, № 24, № 28;
улица Молодежная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20;
улица Студенческая № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18;
улица Советская № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13;
переулок Ясный № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 5/3, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 34, № 35;
переулок Абая № 2, № 4, № 7, № 7А, № 13;
улица И.Жандосова № 2, № 4, № 6, № 7, № 9;
улица И.Тайманова № 1, № 3, № 5, № 7, № 9;
улица Заречная № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 2, № 3;
улица Садовая (бывшая госплемстанция) № 1, № 1А, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
улица Интернациональная № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 16;
улица Набережная (бывшая госплемстанция) № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17;
улица И.Мишина (бывшая улица Садовая совхоза Каргалинский) № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 32Б, № 33, № 34, № 34А, № 34Б, № 34В, № 34Г, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49;
улица Комсомольская № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 19;
улица Центральная № 1, № 6, № 7, № 8, № 14, № 20;
улица Набережная (бывший совхоз Каргалинский) № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 12;
квартал "Энергетик" № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 18, № 20, № 21, № 23, № 25, № 30, № 31, № 34, № 38, № 43, № 50, № 56, № 60;

Қ.Сәтпаев көшесі № 2, № 3, № 6, № 7, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 34, № 40, № 47, № 49, № 50, № 51, № 53.
№ 103 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Ясный ауылы,
Ақтөбе орта мектеп, тел. 98-83-61
Ясное, Ясное-2 ауылдарының шекарасында.
"Рамазан" АҚ құс фабрикасының тұрғын үйлері № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15.
№ 104 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Құрашасай ауылы, № 400 учаскесі,
Құрашасай орта мектеп, тел. 22-90-18
Құрашасай ауылының шекарасында.
№ 105 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Жаңақоныс ауылы, Ленин көшесі, 25,
Новый орта мектеп, тел. 99-75-17
Алматы көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 25;
Мир көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21/1, № 23, № 23/1, № 24, № 25, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 29/1, № 29/2, № 30, № 32, № 34, № 36;
40 лет Победы көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 3/1, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11/2, № 13, № 13А, № 13/3, № 15А, № 15/1, № 15/2, № 16/2, № 17, № 17/1, № 18, № 19, № 20, № 20/1, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 25А, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 29;
Садовый тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 10/1, № 10/2, № 12, № 12/1, № 12/2;
Ленин көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13, № 15, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 23/1, № 23/2, № 27, № 27А;
Комсомольский көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 18, № 20, № 20А, № 22, № 24, № 26, № 26А, № 26/2, № 27, № 29, № 33, № 38;
Степной көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9;
Больничный көшесі № 1, № 1А, № 2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 12, № 14, № 14/1, № 14/2, № 16, № 16/1, № 16/2;
Молодежный көшесі № 1, № 2/2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22;
көпқабатты тұрғын үйлер № 1, № 2, № 5, № 3А, № 3Б.
"Жастар" тұрғындар массивінің шекарасында (коттедждер, жеке тұрғын үй секторы).
№ 106 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қурайлы ауылы,
Георгиевка орта мектеп, тел. 98-01-02
Жеңіс көшесі № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 1/6, № 1/7, № 1/8, № 1/9, № 1/10, № 1/11, № 1/12, № 1/13, № 1/14, № 1/15, № 1/16, № 1/17, № 1/18, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 3/5, № 3/6, № 3/7, № 3/8, № 3/9, № 3/10, № 3/11, № 3/12, № 3/13, № 3/14, № 3/15, № 3/16, № 3/17, № 3/18, № 5/1, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 5/6, № 5/7, № 5/8, № 5/9, № 5/10, № 5/11, № 5/12, № 5/13, № 5/14, № 5/15, № 5/16, № 5/17, № 5/18, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 7/6, № 7/7, № 7/8, № 7/9, № 7/10, № 7/11, № 7/12, № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16А, № 16, № 18, № 20, № 17/1, № 17/2, № 19/1, № 21/1, № 21/2, № 22/2, № 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 25/1, № 25/2, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 26/4, № 26/5, № 26/6, № 26/7, № 26/8, 27/1, № 27/2, № 28/1, № 28/2, № 30/1, № 30/2, № 32/1, № 32/2, № 34/1, № 34/2, № 36/1, № 36/2, № 38/1, № 38/2, № 38/3, № 38/4, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 40/4, № 40/4, № 44;

улица К.Сатпаева № 2, № 3, № 6, № 7, № 9, № 11, № 11А, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 34, № 40, № 47, № 49, № 50, № 51, № 53.
Избирательный участок № 103
город Актобе, село Ясное,
Актюбинская средняя школа, тел. 98-83-61
В границах села Ясное, Ясное-2.
Жилые дома птицефабрики АО "Рамазан" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15.
Избирательный участок № 104
город Актобе, село Курашасай, участок № 400,
Курашасайская средняя школа, тел. 22-90-18
В границах села Курашасай.
Избирательный участок № 105
город Актобе, село Жанаконыс, улица Ленина, 25,
Новая средняя школа, тел. 99-75-17
улица Алма-Атинская № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 25;
улица Мира № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 21/1, № 23, № 23/1, № 24, № 25, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27/1, № 27/2, № 28, № 29/1, № 29/2, № 30, № 32, № 34, № 36;
улица 40 лет Победы № 1, № 1А, № 2, № 3, № 3/1, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 9А, № 10, № 11/2, № 13, № 13А, № 13/3, № 15А, № 15/1, № 15/2, № 16/2, № 17, № 17/1, № 18, № 19, № 20, № 20/1, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 25А, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 29;
переулок Садовый № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 6/1, № 6/2, № 7, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 10/1, № 10/2, № 12, № 12/1, № 12/2;
улица Ленина № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13, № 15, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 23/1, № 23/2, № 27, № 27А;
улица Комсомольская № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 18, № 20, № 20А, № 22, № 24, № 26, № 26А, № 26/2, № 27, № 29, № 33, № 38;
улица Степная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 7, № 8, № 9;
улица Больничная № 1, № 1А, № 2, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 10, № 12, № 14, № 14/1, № 14/2, № 16, № 16/1, № 16/2;
улица Молодежная № 1, № 2/2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22;
многоэтажные жилые дома № 1, № 2, № 5, № 3А, № 3Б.
в границах жилого массива "Жастар" (коттеджи, частный сектор).
Избирательный участок № 106
город Актобе, село Курайли,
Георгиевская средняя школа, тел. 98-01-02
улица Женис № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 1/6, № 1/7, № 1/8, № 1/9, № 1/10, № 1/11, № 1/12, № 1/13, № 1/14, № 1/15, № 1/16, № 1/17, № 1/18, № 3/1, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 3/5, № 3/6, № 3/7, № 3/8, № 3/9, № 3/10, № 3/11, № 3/12, № 3/13, № 3/14, № 3/15, № 3/16, № 3/17, № 3/18, № 5/1, № 5/3, № 5/4, № 5/5, № 5/6, № 5/7, № 5/8, № 5/9, № 5/10, № 5/11, № 5/12, № 5/13, № 5/14, № 5/15, № 5/16, № 5/17, № 5/18, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 7/4, № 7/6, № 7/7, № 7/8, № 7/9, № 7/10, № 7/11, № 7/12, № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16А, № 16, № 18, № 20, № 17/1, № 17/2, № 19/1, № 21/1, № 21/2, № 22/2, № 23/1, № 23/2, № 24/1, № 24/2, № 25/1, № 25/2, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 26/4, № 26/5, № 26/6, № 26/7, № 26/8, № 27/1, № 27/2, № 28/1, № 28/2, № 30/1, № 30/2, № 32/1, № 32/2, № 34/1, № 34/2, № 36/1, № 36/2, № 38/1, № 38/2, № 38/3, № 38/4, № 40/1, № 40/2, № 40/3, № 40/4, № 40/4, № 44;

Елек көшесі № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 3А, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 4/4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8А, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2;
Ю.Гагарин көшесі № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 5/1, № 5/2, № ;6/1, № 6/2, № 7А, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 96/1, № 96/2;
Мектеп-интернат № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
Ы.Алтынсарин көшесі № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7/1, № 8, № 10, № 11А, № 11/1, № 12/1;
Фучик көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14/1, № 14/2, № 14/3, № 14/4, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 15/4;
Украинский тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2;
Гофман көшесі № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2;
Новый тұйық көшесі № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14, № 15/1, № 15/2, № 16, № 17/1, № 17/2, № 18, № 19;
Целинный көшесі № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10/1, № 6/2, № 11, № 10/2;
Даңқ көшесі № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10/1, № 10/2;
Парковый тұйық көшесі № 1, № 1/1, № 1/2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 7А, № 8;
Вагонная көшесі № 2, № 3, № 4/1, № 4/2;
Тепличный көшесі № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 14, № 22, № 32, № 157, жаңадан салынған тұрғын үйлер;
Абай көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75/1, № 75/2, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 93, № 94, № 95;
Ардагерлер көшесі № 1, № 1А, № 1Б, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79;

улица Елек № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 3А, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 4/4, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8А, № 9/1, № 9/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14/1, № 14/2;
улица Ю.Гагарина № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 5/1, № 5/2, № ;6/1, № 6/2, № 7А, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 96/1, № 96/2;
Мектеп-интернат № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
улица Ы.Алтынсарина № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7/1, № 8, № 10, № 11А, № 11/1, № 12/1;
улица Фучика № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14/1, № 14/2, № 14/3, № 14/4, № 15/1, № 15/2, № 15/3, № 15/4;
переулок Украинский № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2;
улица Гофмана № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2;
переулок Новый № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11/1, № 11/2, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14, № 15/1, № 15/2, № 16, № 17/1, № 17/2, № 18, № 19;
улица Целинная № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10/1, № 6/2, № 11, № 10/2;
улица Данк № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 7/3, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10/1, № 10/2;
переулок Парковый № 1, № 1/1, № 1/2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6А, № 6Б, № 7, № 7А, № 8;
улица Вагонная № 2, № 3, № 4/1, № 4/2;
улица Тепличная № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 14, № 22, № 32, № 157, вновь построенные жилые дома;
улица Абая № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38, № 39, № 39А, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75/1, № 75/2, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 93, № 94, № 95;
улица Ардагерлер № 1, № 1А, № 1Б, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79;

Степной көшесі № 1/1, № 2, № 3/3, № 4;
Малый тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4;
Еңбек көшесі № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16;
Ақтөбе көшесі № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 2/4, № 2/5, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11/1, № 11/2, № 13/1, № 13/2, № ;13/3, № 17;
Т.Бегельдинов көшесі № 2/1, № 2/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 8;
Интернациональная көшесі № 1, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 19;
Ә.Молдағұлова көшесі № 1, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15, № 17, № 20, № 21, № 24;
Мектеп көшесі № 1, № 1А, № 1Б, № 2А, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8/1, № 8/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 118/2, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 27, № 28, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, жаңадан салынған тұрғын үйлер.
№ 107 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Өрлеу ауылы,
Россовхоз орта мектеп, тел. 76-18-97
Өрлеу ауылының шекарасында.
№ 108 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Оңтүстік-Батыс-2 тұрғын массиві, Х.Маманов көшесі, 9
№ 10 орта мектеп, тел. 53-46-75
Оңтүстік-Батыс, Оңтүстік-Батыс-2 тұрғын массивтерінің шекарасында:
Т.Жармағамбетов көшесі № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 104, № 105, № 107, № 108, № 124, № 125, № 126, № 128, № 129, № 130, № 131;
Ғ.Құрмашев көшесі № 310, № 311, № 312, № 313, № 314, № 315, № 316, № 317, № 318, № 322, № 359, № 360, № 361, № 363, № 364, № 365, № 366, № 367, № 368, № 369, № 370, № 371, № 372, № 373, № 374, № 375, № 376, № 377, № 378, № 379, № 388, № 392, № 393, № 394, № 395, № 396, № 397, № 398, № 399, № 400, № 401, № 402, № 403;
С.Мұқанов көшесі № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 41, № 51, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 112, № 113, № 117, № 118, № 132, № 133, № 134, № 136, № 137, № 139, № 140, № 151;
И.Тайманов көшесі № 3А, № 11, № 13А, № 14А, № 50, № 60, № 150, № 160, № 161, № 175, № 188, № 198, № 209, № 210, № 229, № 230, № 231, № 249, № 250, № 251, № 252, № 253, № 279, № 281, № 282, № 283, № 284, № 285, № 286, № 287, № 297, № 323, № 324, № 325, № 326, № 327, № 328, № 329, № 330, № 331, № 332, № 333, № 334, № 416, № 429, № 442, № 455, № 613, № 614, № 615, № 615/1;

улица Степная № 1/1, № 2, № 3/3, № 4;
переулок Малый № 1, № 2, № 3, № 4;
улица Енбек № 1, № 3, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16;
улица Актобе № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 2/4, № 2/5, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6/1, № 6/2, № 7/1, № 7/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11/1, № 11/2, № 13/1, № 13/2, № ;13/3, № 17;
улица Т.Бегельдинова № 2/1, № 2/2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 8;
улица Интернациональная № 1, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 17, № 19;
улица А.Молдагуловой № 1, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15, № 17, № 20, № 21, № 24;
улица Мектеп № 1, № 1А, № 1Б, № 2А, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8/1, № 8/2, № 10/1, № 10/2, № 11/1, № 118/2, № 12, № 13/1, № 13/2, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26/1, № 26/2, № 26/3, № 27, № 28, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, вновь построенные жилые дома.
Избирательный участок № 107
город Актобе, село Орлеу,
Россовхозная средняя школа, тел. 76-18-97
В границах села Орлеу.
Избирательный участок № 108
жилой массив Юго-Запад-2, ул.Х.Мамановой, 9,
средняя школа № 10, тел. 53-46-75
В границах жилого массива Юго-Запад, Юго-Запад-2:
улица Т.Жармагамбетова № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 104, № 105, № 107, № 108, № 124, № 125, № 126, № 128, № 129, № 130, № 131;
улица Г.Курмашева № 310, № 311, № 312, № 313, № 314, № 315, № 316, № 317, № 318, № 322, № 359, № 360, № 361, № 363, № 364, № 365, № 366, № 367, № 368, № 369, № 370, № 371, № 372, № 373, № 374, № 375, № 376, № 377, № 378, № 379, № 388, № 392, № 393, № 394, № 395, № 396, № 397, № 398, № 399, № 400, № 401, № 402, № 403;
улица С.Муканова № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 41, № 51, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 81А, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 112, № 113, № 117, № 118, № 132, № 133, № 134, № 136, № 137, № 139, № 140, № 151;
улица И.Тайманова № 3А, № 11, № 13А, № 14А, № 50, № 60, № 150, № 160, № 161, № 175, № 188, № 198, № 209, № 210, № 229, № 230, № 231, № 249, № 250, № 251, № 252, № 253, № 279, № 281, № 282, № 283, № 284, № 285, № 286, № 287, № 297, № 323, № 324, № 325, № 326, № 327, № 328, № 329, № 330, № 331, № 332, № 333, № 334, № 416, № 429, № 442, № 455, № 613, № 614, № 615, № 615/1;

А.Тарақұлы көшесі № 10, № 20, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 124, № 334, № 346, № 358, № 370, № 403, № 415, № 416, № 417, № 418, № 419, № 420, № 421, № 422, № 423, № 424, № 425, № 426, № 427, № 428, № 509, № 521, № 522, № 530, № 611, № 615/1;
І.Үргенішбаев көшесі № 265, № 278, № 380, № 381, № 382, № 383, № 384, № 385, № 386, № 387, № 391, № 404, № 405, № 406, № 407, № 408, № 409, № 410, № 411, № 412, № 413, № 414, № 415, № 428, № 441, № 454, № 467, № 471, № 472, № 473, № 474, № 475, № 476, № 477, № 478, № 479, № 480, № 481, № 482, № 498, № 499, № 500, № 501, № 502, № 503, № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509, № 522, № 523, № 524, № 525, № 526, № 527,№ 528, № 529;
Т.Шонанұлы көшесі № 3, № 4, № 6, № 10, № 11, № 15, № 17, № 22, № 38, № 39, № 41, № 53;
Х.Маманова көшесі № 20, № 25, № 34, № 40, № 46, № 54;
Досжан хазірет көшесі № 13, № 16, № 17, № 23, № 32, № 42, № 55;
Ақтан батыр көшесі № 1, № 8, № 9, № 12, № 14, № 15, № 18, № 19, № 20, № 22, № 23, № 31, № 32, № 33А, № 34, 47, № 48;
К.Деркаченко көшесі № 5, № 9, № 13;
К.Шанғытбаев көшесі № 8, № 10, № 12, № 14, № 15, № 19, № 20, № 22, № 28, № 30, № 36;
М.Сартаев көшесі № 6, № 8;
Жетес би көшесі № 3, № 6;
Арыстан батыр көшесі № 39, № 45, № 49;
Жер учаскелері № 3Б, № 5А, № 6А, № 6Б, № 7А, № 9А, № 10А, № 11А, № 12А, № 13Б, № 15А, № 16А,№ 16/1, № 17А, № 18А, № 18Б, № 19Б, № 19/1, № 20А, № 20Б, № 20/1, № 21/1, № 22А, № 22/1, № 24А, № 25А, № 27А, № 28А, № 29А, № 30А, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 33А, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 37А, № 38, № 40, № 44А, № 50/1, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 63/1, № 76/1, № 78А, № 80, № 81, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 105, № 109, № 110, № 135, № 138, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 147, № 148, № 149, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 172, № 173, № 174, № 176, № 179, № 180, № 182, № 183, № 185, № 186, № 187, № 189, № 190, № 191, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, № 197, № 199, № 200, № 201, № 202, № 203, № 205, № 206, № 207, № 208, № 212, № 213, № 214, № 215, № 216, № 218, № 218А № 219, № 220, № 221, № 222, № 225, № 227, № 228, № 233, № 234, № 235, № 236, № 237, № 237А, № 238, № 239, № 240, № 241, № 241/1, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, № 247, № 248, № 254, № 257, № 259, № 260, № 261, № 262, № 266, № 267, № 269, № 270, № 271, № 272, № 274, № 275, № 277, № 280, № 288, № 290, № 291, № 292, № 293, № 294, № 296, № 298, № 299, № 300, № 302, № 303, № 305, № 306, № 307, № 308, № 309, № 319, № 320, № 321, № 335, № 336, № 337, № 338, № 340, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 347, № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 355, № 356, № 357, № 430, № 431, № 432, № 433, № 434, № 435, № 437, № 439, № 440, № 443, № 444, № 445, № 446, № 449, № 450, № 451, № 452, № 453, № 456, № 457, № 458, № 459, № 460, № 461, № 462, № 463, № 464, № 465, № 466 № 470, № 488, № 490, № 494, № 495, № 496, № 497, № 510, № 511, № 513, № 514, № 515, № 516, № 520, № 531, № 532, № 534, № 535, № 536, № 537, № 549;
Оңтүстік-батыс-2 тұрғын массиві шекарасында.
№ 109 сайлау учаскесі

улица А.Таракулы № 10, № 20, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 124, № 334, № 346, № 358, № 370, № 403, № 415, № 416, № 417, № 418, № 419, № 420, № 421, № 422, № 423, № 424, № 425, № 426, № 427, № 428, № 509, № 521, № 522, № 530, № 611, № 615/1;
улица И.Ургенишбаева № 265, № 278, № 380, № 381, № 382, № 383, № 384, № 385, № 386, № 387, № 391, № 404, № 405, № 406, № 407, № 408, № 409, № 410, № 411, № 412, № 413, № 414, № 415, № 428, № 441, № 454, № 467, № 471, № 472, № 473, № 474, № 475, № 476, № 477, № 478, № 479, № 480, № 481, № 482, № 498, № 499, № 500, № 501, № 502, № 503, № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509, № 522, № 523, № 524, № 525, № 526, № 527,№ 528, № 529;
улица Т.Шонанулы № 3, № 4, № 6, № 10, № 11, № 15, № 17, № 22, № 38, № 39, № 41, № 53;
улица Х.Мамановой № 20, № 25, № 34, № 40, № 46, № 54;
улица Досжан хазирет № 13, № 16, № 17, № 23, № 32, № 42, № 55;
улица Актан батыра № 1, № 8, № 9, № 12, № 14, № 15, № 18, № 19, № 20, № 22, № 23, № 31, № 32, № 33А, № 34, 47, № 48;
улица К.Деркаченко № 5, № 9, № 13;
улица К.Шангытбаева № 8, № 10, № 12, № 14, № 15, № 19, № 20, № 22, № 28, № 30, № 36;
улица М.Сартаева № 6, № 8;
улица Жетес би № 3, № 6;
улица Арыстан батыра № 39, № 45, № 49;
Земельные участки № 3Б, № 5А, № 6А, № 6Б, № 7А, № 9А, № 10А, № 11А, № 12А, № 13Б, № 15А, № 16А,№ 16/1, № 17А, № 18А, № 18Б, № 19Б, № 19/1, № 20А, № 20Б, № 20/1, № 21/1, № 22А, № 22/1, № 24А, № 25А, № 27А, № 28А, № 29А, № 30А, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 33А, № 34, № 34А, № 35, № 36, № 36А, № 37, № 37А, № 38, № 40, № 44А, № 50/1, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 63/1, № 76/1, № 78А, № 80, № 81, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 105, № 109, № 110, № 135, № 138, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 147, № 148, № 149, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 172, № 173, № 174, № 176, № 179, № 180, № 182, № 183, № 185, № 186, № 187, № 189, № 190, № 191, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, № 197, № 199, № 200, № 201, № 202, № 203, № 205, № 206, № 207, № 208, № 212, № 213, № 214, № 215, № 216, № 218, № 218А № 219, № 220, № 221, № 222, № 225, № 227, № 228, № 233, № 234, № 235, № 236, № 237, № 237А, № 238, № 239, № 240, № 241, № 241/1, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, № 247, № 248, № 254, № 257, № 259, № 260, № 261, № 262, № 266, № 267, № 269, № 270, № 271, № 272, № 274, № 275, № 277, № 280, № 288, № 290, № 291, № 292, № 293, № 294, № 296, № 298, № 299, № 300, № 302, № 303, № 305, № 306, № 307, № 308, № 309, № 319, № 320, № 321, № 335, № 336, № 337, № 338, № 340, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 347, № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 355, № 356, № 357, № 430, № 431, № 432, № 433, № 434, № 435, № 437, № 439, № 440, № 443, № 444, № 445, № 446, № 449, № 450, № 451, № 452, № 453, № 456, № 457, № 458, № 459, № 460, № 461, № 462, № 463, № 464, № 465, № 466 № 470, № 488, № 490, № 494, № 495, № 496, № 497, № 510, № 511, № 513, № 514, № 515, № 516, № 520, № 531, № 532, № 534, № 535, № 536, № 537, № 549;
В границах жилого массива Юго-Запад-2.
Избирательный участок № 109

Ақтөбе қаласы, 11 шағын аудан, 31 А,
Құрылыс-монтаж колледжі, тел. 23-67-83
11 шағын аудан № 19, № 21, № 23, № 24, № 25, № 27, № 28, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36.
№ 110 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 11 шағын аудан, 92 А,
№ 35 орта мектеп, тел. 23-42-84
11 шағын аудан № 3, № 3А, № 3ВГ, № 8, № 8 кор.1, № 15, № 16, № 37, № 37А, № 39, № 39А, № 41, № 41Г, № 41В, № 42, № 43.
№ 111 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 11 шағын аудан, 98,
№ 37 мектеп, тел. 23-15-99
11 шағын аудан № 10, № 12, № 13, № 14, № 76, № 77, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83.
№ 112 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 12 шағын аудан,
№ 51 гимназия, тел. 23-60-11
12 шағын аудан № 16А, № 16Б, № 16В, № 16Г, № 16И, № 16/1, № 16/2, № 17, № 37, № 37А, № 38А, № 38Б, № 39, № 39А, № 39Б, № 41, № 42, № 43, № 43А, № 45, № 45Д, № 62, № 63, № 64, № 64А, № 64Б, № 64АБ, № 64ВГ, № 65, № 82.
№ 113 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Заречный кенті, А.Попов көшесі, 1,
Заречный мектеп - бақшасы, тел. 99-87-58
Заречный-2 кентінің шекарасында:
Центральный көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 9А № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33;
Восточный көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9;
А.Попов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46;
Дачная көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
Алмат-Самырат көшесі № 9, № 14, № 18, № 41, № 61;
Н.Имашев көшесі № 4, № 13, № 15, № 19, № 25, № 27, № 29, № 41;
Ө.Құдайбергенов көшесі № 2, № 3, № 6, № 8, № 9, № 18, № 20, № 40, № 48, № 75, № 83;
Қ.Медетов көшесі № 4, № 5, № 6, № 14, № 29, № 36, № 38, № 56;
Б.Өмірұлы көшесі № 26;
В.Мощенский көшесі № 4;
учаскелер № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 181, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 189А, № 190, № 191, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, № 197, № 198, № 199, № 200, № 201, № 202, № 203, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, № 212, № 213, № 214, № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 223, № 224, № 225, № 226, № 227, № 228, № 229, № 230, № 231, № 232, № 233, № 234, № 235, № 236, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, № 247, № 248, № 249, № 250, № 251, № 252, № 253, № 254, № 255, № 255А, № 256, № 257, № 258, № 259, № 260, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265, № 266, № 267, № 268, № 269, № 270, № 271, № 272, № 273, № 274, № 275, № 276, № 277, № 278, № 279, № 280, № 281, № 282, № 283, № 284, № 285, № 286, № 287, № 288, № 289, № 290, № 291, № 292, № 293, № 294, № 295, № 296, № 297, № 298, № 299, № 299А, № 300, № 301, № 302, № 303, № 304, № 305, № 306, № 307, № 308, № 309, № 310, № 311, № 312, № 313, № 314, № 315, № 316, № 317, № 318, № 319, № 320, № 321, № 322, № 323, № 324, № 325, № 326, № 327, № 328, № 329, № 330, № 331, № 332, № 333, № 334, № 335, № 336, № 337, № 338, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 346, № 347, № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 354, № 355, № 355А, № 356, № 357, № 358, № 359, № 360, № 361, № 362, № 363, № 364, № 365, № 366, № 367, № 368, № 369, № 370, № 371, № 372, № 373, № 374, № 375, № 376, № 376А, № 377, № 377А, № 378, № 379, № 380, № 381, № 382, № 385, № 386, № 387, № 388, № 389, № 390, № 391, № 392, № 393, № 394, № 395, № 396, № 397, № 398, № 399, № 400, № 401, № 402, № 403, № 404, № 405, № 406, № 407, № 408, № 408А, № 409, № 409А, № 410, № 410А, № 411, № 411А, № 412, № 412А, № 413, № 414, № 415, № 416, № 417, № 418, № 419, № 420, № 421, № 422, № 423, № 424, № 425, № 426, № 427, № 428, № 429, № 430, № 431, № 432, № 433, № 434, № 435, № 436, № 437, № 438, № 439, № 440, № 441, № 442, № 443, № 444, № 444А, № 445, № 446, № 447, № 448, № 449, № 450, № 451, № 452, № 453, № 454, № 455, № 456, № 457, № 458, № 459, № 460, № 461, № 462, № 463, № 464, № 465, № 466, № 466А, № 467, № 468, № 469, № 470, № 471, № 472, № 473, № 474, № 475, № 476, № 477, № 478, № 479, № 480, № 481, № 482, № 483, № 484, № 485, № 486, № 487, № 488, № 489, № 490, № 491, № 492, № 493, № 494, № 495, № 496, № 497, № 498, № 499, № 500, № 501, № 502, № 503, № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509, № 510, № 511, № 512, № 513, № 514, № 515, № 516, № 517, № 518, № 519, № 520, № 521, № 522, № 523, № 524, № 525, № 526, № 527, № 528, № 529, № 530, № 531, № 532, № 533, № 534, № 535, № 536, № 537, № 538, № 539, № 540, № 541, № 542, № 543, № 544, № 545, № 546, № 547, № 548, № 549, № 550, № 551, № 552, № 553, № 554, № 555, № 556, № 557, № 558, № 559, № 560, № 561, № 562, № 563, № 564, № 565, № 566, № 567, № 574, № 590, № 594, № 595, № 596, № 602, № 608, № 614, № 615, № 617, № 618, № 620, № 621, № 622, № 623, № 624, № 625, № 629, № 630, № 631, № 633, № 634, № 636, № 637, № 638, № 640, № 641, № 641Б, № 642, № 643, № 644, № 645, № 646, № 647, № 648, № 649, № 650, № 651, № 652, № 653, № 654, № 655, № 658, № 659, № 662, № 663, № 678, № 681, № 684, № 685, № 686, № 687, № 688, № 689, № 690, № 692, № 693, № 695, № 697, № 699, № 700, № 702, № 703, № 705, № 706, № 717, № 718, № 719, № 720, № 721, № 722, № 723, № 725, № 726, № 727, № 730, № 732, № 733, № 734, № 736, № 737, № 738, № 740, № 741, № 743, № 744, № 745, № 746, № 747, № 748, № 749, № 750, № 757, № 761, № 771, № 762, № 765, № 766, № 767, № 768, № 770, № 772, № 782, № 785, № 788, № 789, № 904, № 923;
Ескендіров, Тапалова, Қайдауыл батыр көшелерінің шекарасында;
"Келешек" тұрғындар массиві;
жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 114 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауылы, Қ.Сәтпаев көшесі, 72,

город Актобе, 11 микрорайон, 31 А,
строительно-монтажный колледж, тел. 23-67-83
11 микрорайон № 19, № 21, № 23, № 24, № 25, № 27, № 28, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36.
Избирательный участок № 110
город Актобе, 11 микрорайон, 92 А,
средняя школа № 35, тел. 23-42-84
11 микрорайон № 3, № 3А, № 3ВГ, № 8, № 8 кор.1, № 15, № 16, № 37, № 37А, № 39, № 39А, № 41, № 41Г, № 41В, № 42, № 43.
Избирательный участок № 111
город Актобе, 11 микрорайон, 98,
средняя школа № 37, тел. 23-15-99
11 микрорайон № 10, № 12, № 13, № 14, № 76, № 77, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83.
Избирательный участок № 112
город Актобе, 12 микрорайон,
гимназия № 51, тел. 23-60-11
12 микрорайон № 16А, № 16Б, № 16В, № 16Г, № 16И, № 16/1, № 16/2, № 17, № 37, № 37А, № 38А, № 38Б, № 39, № 39А, № 39Б, № 41, № 42, № 43, № 43А, № 45, № 45Д, № 62, № 63, № 64, № 64А, № 64Б, № 64АБ, № 64ВГ, № 65, № 82.
Избирательный участок № 113
город Актобе, поселок Заречный, улица А.Попова, 1,
Заречная школа-сад, тел. 99-87-58
В границах поселка Заречный-2:
улица Центральная № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 9А № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33;
улица Восточная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9;
улица А.Попова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46;
улица Дачная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8;
улица Алмат-Самырат № 9, № 14, № 18, № 41, № 61;
улица Н.Имашева № 4, № 13, № 15, № 19, № 25, № 27, № 29, № 41;
улица О.Кудайбергенова № 2, № 3, № 6, № 8, № 9, № 18, № 20, № 40, № 48, № 75, № 83;
улица К.Медетова № 4, № 5, № 6, № 14, № 29, № 36, № 38, № 56;
улица Б.Омирулы № 26;
улица В.Мощенского № 4;
участки № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 58, № 59, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 65, № 66, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 180, № 181, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188, № 189, № 189А, № 190, № 191, № 192, № 193, № 194, № 195, № 196, № 197, № 198, № 199, № 200, № 201, № 202, № 203, № 204, № 205, № 206, № 207, № 208, № 209, № 210, № 211, № 212, № 213, № 214, № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 223, № 224, № 225, № 226, № 227, № 228, № 229, № 230, № 231, № 232, № 233, № 234, № 235, № 236, № 237, № 238, № 239, № 240, № 241, № 242, № 243, № 244, № 245, № 246, № 247, № 248, № 249, № 250, № 251, № 252, № 253, № 254, № 255, № 255А, № 256, № 257, № 258, № 259, № 260, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265, № 266, № 267, № 268, № 269, № 270, № 271, № 272, № 273, № 274, № 275, № 276, № 277, № 278, № 279, № 280, № 281, № 282, № 283, № 284, № 285, № 286, № 287, № 288, № 289, № 290, № 291, № 292, № 293, № 294, № 295, № 296, № 297, № 298, № 299, № 299А, № 300, № 301, № 302, № 303, № 304, № 305, № 306, № 307, № 308, № 309, № 310, № 311, № 312, № 313, № 314, № 315, № 316, № 317, № 318, № 319, № 320, № 321, № 322, № 323, № 324, № 325, № 326, № 327, № 328, № 329, № 330, № 331, № 332, № 333, № 334, № 335, № 336, № 337, № 338, № 339, № 340, № 341, № 342, № 343, № 344, № 345, № 346, № 347, № 348, № 349, № 350, № 351, № 352, № 353, № 354, № 355, № 355А, № 356, № 357, № 358, № 359, № 360, № 361, № 362, № 363, № 364, № 365, № 366, № 367, № 368, № 369, № 370, № 371, № 372, № 373, № 374, № 375, № 376, № 376А, № 377, № 377А, № 378, № 379, № 380, № 381, № 382, № 385, № 386, № 387, № 388, № 389, № 390, № 391, № 392, № 393, № 394, № 395, № 396, № 397, № 398, № 399, № 400, № 401, № 402, № 403, № 404, № 405, № 406, № 407, № 408, № 408А, № 409, № 409А, № 410, № 410А, № 411, № 411А, № 412, № 412А, № 413, № 414, № 415, № 416, № 417, № 418, № 419, № 420, № 421, № 422, № 423, № 424, № 425, № 426, № 427, № 428, № 429, № 430, № 431, № 432, № 433, № 434, № 435, № 436, № 437, № 438, № 439, № 440, № 441, № 442, № 443, № 444, № 444А, № 445, № 446, № 447, № 448, № 449, № 450, № 451, № 452, № 453, № 454, № 455, № 456, № 457, № 458, № 459, № 460, № 461, № 462, № 463, № 464, № 465, № 466, № 466А, № 467, № 468, № 469, № 470, № 471, № 472, № 473, № 474, № 475, № 476, № 477, № 478, № 479, № 480, № 481, № 482, № 483, № 484, № 485, № 486, № 487, № 488, № 489, № 490, № 491, № 492, № 493, № 494, № 495, № 496, № 497, № 498, № 499, № 500, № 501, № 502, № 503, № 504, № 505, № 506, № 507, № 508, № 509, № 510, № 511, № 512, № 513, № 514, № 515, № 516, № 517, № 518, № 519, № 520, № 521, № 522, № 523, № 524, № 525, № 526, № 527, № 528, № 529, № 530, № 531, № 532, № 533, № 534, № 535, № 536, № 537, № 538, № 539, № 540, № 541, № 542, № 543, № 544, № 545, № 546, № 547, № 548, № 549, № 550, № 551, № 552, № 553, № 554, № 555, № 556, № 557, № 558, № 559, № 560, № 561, № 562, № 563, № 564, № 565, № 566, № 567, № 574, № 590, № 594, № 595, № 596, № 602, № 608, № 614, № 615, № 617, № 618, № 620, № 621, № 622, № 623, № 624, № 625, № 629, № 630, № 631, № 633, № 634, № 636, № 637, № 638, № 640, № 641, № 641Б, № 642, № 643, № 644, № 645, № 646, № 647, № 648, № 649, № 650, № 651, № 652, № 653, № 654, № 655, № 658, № 659, № 662, № 663, № 678, № 681, № 684, № 685, № 686, № 687, № 688, № 689, № 690, № 692, № 693, № 695, № 697, № 699, № 700, № 702, № 703, № 705, № 706, № 717, № 718, № 719, № 720, № 721, № 722, № 723, № 725, № 726, № 727, № 730, № 732, № 733, № 734, № 736, № 737, № 738, № 740, № 741, № 743, № 744, № 745, № 746, № 747, № 748, № 749, № 750, № 757, № 761, № 771, № 762, № 765, № 766, № 767, № 768, № 770, № 772, № 782, № 785, № 788, № 789, № 904, № 923;
в границах улиц Ескендирова, Тапаловой, Кайдауыл батыра;
жилой массив "Келешек";
прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 114
город Актобе, село Каргалинское, улица К.Сатпаева, 72,

№ 3 балалар музыка мектеп, тел. 99-51-73
Қарғалы ауылының шекарасында:
Қ.Сәтпаев көшесі № 2А, № 3, № 4, № 11А, № 19, № 36А, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 45, № 46, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 64А, № 66, № 66А, № 68, № 68А, № 70, № 71, № 71А, № 72, № 72/2, № 72/3, № 72А, № 72Б, № 73, № 74, № 76, № 77, № 77А, № 78, № 79, № 81, № 82, № 83, № 87, № 89, № 91, № 91А, № 95, № 97, № 99, № 101, № 361;
Геологическая көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 15Б, № 15В, № 17А, № 17Б, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 26, № 28, № 29;
Дальний тұйық көшесі № 1, № 3, № 4, № 6, № 8;
А.Құргұлов көшесі № 1, № 2, № 4, № 4А, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 24А;
Короткий тұйық көшесі № 3, № 3А, № 3Б, № 3В, № 3Г, № 5, № 5А, № 5Б, № 5В, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 12;
Матросов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37;
Рудная көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15В, № 16А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24;
Рудный тұйық көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7.
№ 115 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Авиақалашық, 23 А,
№ 29 орта мектеп, тел. 22-75-45
Авиақалашықтың тұрғын үйлері № 2В, № 19, № 22, № 22Б, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 28;
Ескі әуежай ауданы № 1, № 2, № 3;
Авиатор-1 тұрғындар массивінің шекарасында:
Гүлдер көшесі № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 13, № 14, № 18;
Бақыт көшесі № 6, № 7, № 16, № 22;
Рахат көшесі № 1, № 4, № 8, № 11, № 18;
учаскелер № 17, № 19, № 31, № 42, № 53, № 55, № 56, № 57;
Авиатор-2 тұрғындар массивінің шекарасында:
С.Аманғосов көшесі;
учаскелер № 1, № 2, № 3, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 7А, № 9, № 9А, № 9Б, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 20Б, № 21А, № 21Б, № 22, № 22А, № 23, № 23А, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 29Б, № 30, № 31, № 31А, № 33, № 37, № 38, № 42, № 44, № 48, № 57, № 60, № 63, № 64, № 73, № 77, № 84, № 85, № 98;
"Сельмаш" шағын ауданы № 4, № 6, № 7, № 8, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 21, № 30, № 31, № 32, № 35, № 36, № 37, № 39, № 42, № 43, № 45, № 47, № 50, № 51, № 53, № 54, № 55, № 60, № 61, № 68, № 69, № 72, № 73, № 77, № 78, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 96, № 97, № 100, № 102, № 104, № 105, № 107, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 117, № 118, № 121, № 122, № 124, № 125, № 127, № 131, № 138, № 139, № 140, № 143, № 144, № 145, № 147, № 151, № 153, № 157, № 161, № 162, № 165, № 168, № 169, № 171, № 173, № 174, № 177, № 180, № 183, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 192, № 199, № 200, № 202, № 207, № 208Б, № 209, № 212, № 219, № 221, № 222, № 225, № 226, № 230, № 231, № 237, № 238, № 239, № 242, № 244, № 247, № 251, № 255, № 256;
"Юнис-Сити" тұрғын кешені.
№ 116 сайлау учаскесі

детская музыкальная школа № 3, тел. 99-51-73
В границах села Каргалинское:
улица К.Сатпаева № 2А, № 3, № 4, № 11А, № 19, № 36А, № 42, № 42А, № 43, № 44, № 45, № 46, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 64А, № 66, № 66А, № 68, № 68А, № 70, № 71, № 71А, № 72, № 72/2, № 72/3, № 72А, № 72Б, № 73, № 74, № 76, № 77, № 77А, № 78, № 79, № 81, № 82, № 83, № 87, № 89, № 91, № 91А, № 95, № 97, № 99, № 101, № 361;
улица Геологическая № 1, № 3, № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 15Б, № 15В, № 17А, № 17Б, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 24, № 26, № 28, № 29;
переулок Дальний № 1, № 3, № 4, № 6, № 8;
улица А.Кургулова № 1, № 2, № 4, № 4А, № 6, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 18, № 20, № 24А;
переулок Короткий № 3, № 3А, № 3Б, № 3В, № 3Г, № 5, № 5А, № 5Б, № 5В, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 12;
улица Матросова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37;
улица Рудная № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15В, № 16А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24;
переулок Рудный № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7.
Избирательный участок № 115
город Актобе, Авиагородок, 23 А,
средняя школа № 29, тел. 22-72-45
Жилые дома Авиагородка № 2В, № 19, № 22, № 22Б, № 23, № 24, № 25, № 25А, № 26, № 27, № 28;
Район старого аэропорта № 1, № 2, № 3;
В границах жилого массива Авиатор-1:
улица Гульдер № 1, № 2, № 4, № 7, № 8, № 13, № 14, № 18;
улица Бакыт № 6, № 7, № 16, № 22;
улица Рахат № 1, № 4, № 8, № 11, № 18;
участки № 17, № 19, № 31, № 42, № 53, № 55, № 56, № 57;
в границах жилого массива Авиатор-2:
улица С.Амангосова;
участки № 1, № 2, № 3, № 5, № 5А, № 6, № 6А, № 7, № 7А, № 9, № 9А, № 9Б, № 10, № 11, № 12, № 13, № 15, № 16, № 17, № 17А, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 20Б, № 21А, № 21Б, № 22, № 22А, № 23, № 23А, № 24, № 24А, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 29А, № 29Б, № 30, № 31, № 31А, № 33, № 37, № 38, № 42, № 44, № 48, № 57, № 60, № 63, № 64, № 73, № 77, № 84, № 85, № 98;
микрорайон "Сельмаш" № 4, № 6, № 7, № 8, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 21, № 30, № 31, № 32, № 35, № 36, № 37, № 39, № 42, № 43, № 45, № 47, № 50, № 51, № 53, № 54, № 55, № 60, № 61, № 68, № 69, № 72, № 73, № 77, № 78, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 96, № 97, № 100, № 102, № 104, № 105, № 107, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 117, № 118, № 121, № 122, № 124, № 125, № 127, № 131, № 138, № 139, № 140, № 143, № 144, № 145, № 147, № 151, № 153, № 157, № 161, № 162, № 165, № 168, № 169, № 171, № 173, № 174, № 177, № 180, № 183, № 186, № 187, № 188, № 189, № 190, № 192, № 199, № 200, № 202, № 207, № 208Б, № 209, № 212, № 219, № 221, № 222, № 225, № 226, № 230, № 231, № 237, № 238, № 239, № 242, № 244, № 247, № 251, № 255, № 256;
жилой комплекс "Юнис-Сити".
Избирательный участок № 116

Ақтөбе қаласы, 101 атқыштар бригадасы көшесі, 10 А,
Қазанғап атындағы өнер мектеп, тел. 95-39-57
Ағ.Жұбановтар көшесі № 271, № 273, № 275, № 277, № 279, № 281, № 283, № 283А, № 283 корп. 1, № 283 корп. 3, № 283 корп. 4, № 285, № 298, № 300;
101 атқыштар бригадасы көшесі № 12.
№ 117 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қарғалы ауылы, Родниковый көшесі, 1,
Есет батыр атындағы Ақтөбе облыстық арнайы көпсалалы лицей-интернаты,
тел. 99-61-02
Қарғалы ауылының шекарасында:
Бәйтерек көшесі № 1, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 33;
Родниковая көшесі № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 8;
"Рауан" тұрғындар массивінің шекарасында:
Заречный-4 кентінің шекарасында:
Ә.Сәрсеков, Жиембет жырау, Жеңімпаз, Желкен, Жалаңтөс Бахадүр, Жетіген көшелерінің үйлері № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 11Б, № 12, № 12А, № 12Б, № 13, № 13А, № 13Б, № 13В, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 50, № 75, № 209, № 494, № 495, № 496А, № 499(А), № 511;
учаскелер № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 27А, № 28, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 33А, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 57, № 58, № 59, № 60, № 60А, № 61, № 68, № 71, № 72, № 73, № 74, № 80, № 81, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 89, № 90, № 91, № 92, № 94, № 96, № 97, № 99, № 100, № 101, № 103, № 106, № 107, № 108, № 110, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 126, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 138А, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 144А, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 158, № 159, № 160, № 161, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188Б, № 190, № 191, № 191А, № 192, № 193, № 194, № 195, № 195А, № 196, № 197, № 199, № 201, № 202, № 202А, № 203, № 204, № 205, № 206, № 210, № 211, № 212, № 212А, № 213, № 214, № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 225, № 226, № 227, № 243, № 244, № 245, № 246, № 249, № 252, № 253, № 254, № 255, № 256, № 258, № 259, № 260, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265, № 266, № 267, № 269, № 270, № 272, № 283, № 284А, № 285, № 288, № 295, № 295А, № 296, № 296А, № 297, № 299, № 300, № 301, № 302, № 307, № 308, № 309, № 311, № 313, № 494, № 495, № 495А, № 496А, № 499А.
№ 118 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Қурайлы ауылы,

город Актобе, улица 101 стрелковой бригады, 10 А,
школа искусств имени Казангапа, тел. 95-39-57
улица Бр.Жубановых № 271, № 273, № 275, № 277, № 279, № 281, № 283, № 283А, № 283 корп. 1, № 283 корп. 3, № 283 корп. 4, № 285, № 298, № 300;
улица 101 стрелковой бригады № 12.
Избирательный участок № 117
город Актобе, село Каргалинское, улица Родниковая, 1,
Актюбинский областной специализированный многопрофильный лицей-интернат имени Есет батыра, тел. 99-61-02
В границах села Каргалинское:
улица Байтерек № 1, № 10, № 11, № 12, № 14, № 15, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 32, № 33;
улица Родниковая № 1/1, № 1/2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 4/2, № 5, № 6, № 7, № 8;
в границах жилого массива "Рауан";
в границах поселка Заречный-4:
жилые дома улиц А.Сарсекова, Жиембет жырау, Женимпаз, Желкен, Жалантос Бахадура, Жетиген № 1, № 1А, № 2, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 11Б, № 12, № 12А, № 12Б, № 13, № 13А, № 13Б, № 13В, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 50, № 75, № 209, № 494, № 495, № 496А, № 499(А), № 511;
участки № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 8, № 9, № 10, № 10А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15А, № 16, № 16А, № 17, № 17А, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 23А, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 27А, № 28, № 30, № 31, № 32, № 32А, № 33, № 33А, № 35, № 35А, № 36, № 37, № 44, № 45, № 46, № 47, № 49, № 50, № 52, № 53, № 54, № 55, № 57, № 58, № 59, № 60, № 60А, № 61, № 68, № 71, № 72, № 73, № 74, № 80, № 81, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 89, № 90, № 91, № 92, № 94, № 96, № 97, № 99, № 100, № 101, № 103, № 106, № 107, № 108, № 110, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 126, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 138А, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 144А, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 158, № 159, № 160, № 161, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 172, № 173, № 174, № 175, № 176, № 177, № 178, № 179, № 182, № 183, № 184, № 185, № 186, № 187, № 188Б, № 190, № 191, № 191А, № 192, № 193, № 194, № 195, № 195А, № 196, № 197, № 199, № 201, № 202, № 202А, № 203, № 204, № 205, № 206, № 210, № 211, № 212, № 212А, № 213, № 214, № 215, № 216, № 217, № 218, № 219, № 220, № 221, № 222, № 225, № 226, № 227, № 243, № 244, № 245, № 246, № 249, № 252, № 253, № 254, № 255, № 256, № 258, № 259, № 260, № 261, № 262, № 263, № 264, № 265, № 266, № 267, № 269, № 270, № 272, № 283, № 284А, № 285, № 288, № 295, № 295А, № 296, № 296А, № 297, № 299, № 300, № 301, № 302, № 307, № 308, № 309, № 311, № 313, № 494, № 495, № 495А, № 496А, № 499А.
Избирательный участок № 118
город Актобе, село Курайли,

Елек орта мектеп, тел. 98-04-25
Ағ.Жұбановтар көшесі № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 1/6, № 1/7, № 1/9, № 1/10, № 1/11, № 1/12, № 1/13, № 1/14, № 1/15, № 1/16, № 2, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 3/5, № 3/6, № 3/7, № 3/8, № 3/9, № 3/10, № 3/11, № 3/12, № 3/13, № 3/14, № 3/15, № 3/16, № 4/1, № 4/2, № 6, № 8/1, № 8/2, № 10, № 12/1, № 12/2, № 14, № 16/1, № 16/2, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26/1, № 26/2, № 28/1, № 28/2, № 30/1, № 30/2, № 32, № 34;
Ш.Берсиев көшесі № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 10, № 11/1, № 12, № 13/1, № 13/2;
Пацаев көшесі № 1, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13, № 14/1, № 14/2, № 16;
Есет батыр көшесі № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14, № 20, жаңадан салынған тұрғын үйлер;
Жамбыл көшесі № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2;
Д.Қонаев көшесі № 1, № 2/1, № 2/2, № 3, № 4, № 5, № 6/1, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
Құрылысшылар көшесі № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8, № 9/1, № 9/2;
Асау-Барақ көшесі № 2, № 3/1, № 3/2, № 5/1, № 5/2, № 6;
Линейная көшесі № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 5/3;
Вокзальная көшесі № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 1/6, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 3/3;
учаскелер № 212, № 225, № 234, № 235, № 239, № 244, № 247, № 255, № 259, № 276, № 290, № 300, № 457;
39 разъезд.
№ 119 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Набережная көшесі, 78,
№ 43 "Гүлдәурен" бала-бақшасы, тел. 24-14-75
Набережная көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 10А, № 12, № 14, № 16, № 18, № 22, № 24, № 25, № 26, № 30, № 32, № 34, № 36, № 36А, № 38, № 40, № 42, № 48, № 50, № 52, № 54, № 54А, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 64А, № 66, № 66А, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 84А, № 85, № 86, № 87;
Д.Қонаев көшесі № 1, № 1А, № 1Б, № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 1/6;
Горпитомник № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 48А, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 58.
№ 120 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, 12 шағын аудан, 37В
№ 56 жалпы білім беретін орта мектеп, тел. 24-48-16
12 шағын аудан № 49, № 50, № 50А, № 50Б, № 50Г, № 51, № 51А, № 51Б, № 51В, № 51Г, № 52, № 53, № 53А, № 53/2, № 54, № 54А, № 54Б, № 54В, № 58, № 58А, № 58Б, № 58В, № 58Г, № 58Д, № 58Е, № 60;

Илекская средняя школа, тел. 98-04-25
улица Бр.Жубановых № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 1/6, № 1/7, № 1/9, № 1/10, № 1/11, № 1/12, № 1/13, № 1/14, № 1/15, № 1/16, № 2, № 3/2, № 3/3, № 3/4, № 3/5, № 3/6, № 3/7, № 3/8, № 3/9, № 3/10, № 3/11, № 3/12, № 3/13, № 3/14, № 3/15, № 3/16, № 4/1, № 4/2, № 6, № 8/1, № 8/2, № 10, № 12/1, № 12/2, № 14, № 16/1, № 16/2, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26/1, № 26/2, № 28/1, № 28/2, № 30/1, № 30/2, № 32, № 34;
улица Ш.Берсиева № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8, № 9, № 10, № 11/1, № 12, № 13/1, № 13/2;
улица Пацаева № 1, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10, № 11/1, № 11/2, № 12, № 13, № 14/1, № 14/2, № 16;
улица Есет батыра № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 6, № 7, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13/1, № 13/2, № 14, № 20, вновь построенные жилые дома;
улица Жамбыла № 1/1, № 1/2, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7/1, № 7/2, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14, № 15/1, № 15/2, № 16/1, № 16/2;
улица Кунаева № 1, № 2/1, № 2/2, № 3, № 4, № 5, № 6/1, № 7, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 10, № 11, № 12/1, № 12/2, № 13, № 14, № 15, № 16, № 18;
улица Курылысшылар № 1, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4, № 5, № 6/1, № 6/2, № 7, № 8, № 9/1, № 9/2;
улица Асау-Барака № 2, № 3/1, № 3/2, № 5/1, № 5/2, № 6;
улица Линейная № 1/1, № 1/2, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 4/1, № 4/2, № 5/1, № 5/2, № 5/3;
улица Вокзальная № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 1/6, № 2/1, № 2/2, № 3/1, № 3/2, № 3/3;
участки № 212, № 225, № 234, № 235, № 239, № 244, № 247, № 255, № 259, № 276, № 290, № 300, № 457;
39 разъезд.
Избирательный участок № 119
город Актобе, улица Набережная, 78,
детский сад № 43 "Гульдаурен", тел. 24-14-75
улица Набережная № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 10А, № 12, № 14, № 16, № 18, № 22, № 24, № 25, № 26, № 30, № 32, № 34, № 36, № 36А, № 38, № 40, № 42, № 48, № 50, № 52, № 54, № 54А, № 56, № 58, № 58А, № 60, № 61, № 62, № 63, № 64, № 64А, № 66, № 66А, № 68, № 70, № 72, № 74, № 76, № 78, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 84А, № 85, № 86, № 87;
улица Д.Кунаева № 1, № 1А, № 1Б, № 1/1, № 1/2, № 1/3, № 1/4, № 1/5, № 1/6;
Горпитомник № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47, № 48, № 48А, № 49, № 50, № 50А, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 58;
Избирательный участок № 120
город Актобе, 12 микрорайон, 37В
средняя школа № 56, тел. 24-48-16
12 микрорайон № 49, № 50, № 50А, № 50Б, № 50Г, № 51, № 51А, № 51Б, № 51В, № 51Г, № 52, № 53, № 53А, № 53/2, № 54, № 54А, № 54Б, № 54В, № 58, № 58А, № 58Б, № 58В, № 58Г, № 58Д, № 58Е, № 60;

12 Б шағын ауданның жаңадан салынған тұрғын үйлері мен коттедждері, келесі учаскелерді қоса: № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6Б, № 7, № 8, № 8А, № 8Б, № 9, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 17Б, № 19, № 20, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31Б, № 32, № 33, № 33А, № 33Б, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 38Б, № 39, № 40, № 42, № 43, № 43А, № 44, № 45, № 45Б, № 49, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 60, № 60А, № 61А, № 62, № 63, № 64, № 66, № 68, № 69, № 72, № 74, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 83, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 94Б, № 95, № 96, № 97, № 98, № 98Б, № 99, № 100, № 101, № 103, № 104, № 105, № 107, № 119, № 120;
Бөкенбай батыр көшесі ("Кең дала" тұрғындар массиві) № 22, № 22А, № 32И.
№ 121 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Бөкенбай батыр көшесі, 131 Б,
балалар және жасөспірімдер шығармашылығы үйі, тел. 77-90-79
Бөкенбай батыр көшесі № 129Б, № 129В, № 129Г, № 129Д, № 129Е корп. 1, № 129Е корп. 2, № 131 корп.1, № 131А, № 131Б, № 131В, № 131Г, № 133, № 133 корп.1, № 133А, № 133Б, № 133В, № 133Г;
Озерный көшесі № 101, № 103, № 105, № 107, № 115;
Бақтыбай батыр көшесі № 96, № 96 корп. 1, № 96 корп. 2, № 96 корп. 3, № 96 корп. 4, № 96 корп. 5, № 96 корп. 6, № 96 корп. 7;
бұрынғы № 168 мехколоннаның үйлері № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 9А, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34;
Екпінді көшесі № 71А, № 71Б, № 71В, № 73, № 73А;
12 ВГ шағын ауданның тұрғын үйлері мен коттедждері;
"Көктем" тұрғындар массивінің тұрғын үйлері мен коттедждері.
№ 122 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Заречный-1 кенті, "Казтрансойл" АҚ Батыс филиалының Ақтөбе
мұнай құбырлары басқармасы, тел. 94-22-65
Заречный-1 кентінің шекарасында:
Центральная көшесі № 2, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 2/4, № 4, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 4/4, № 6, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 8, № 8/2, № 8/3, № 10, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 12, № 12/1, № 12/2, № 12/4, № 14, № 14/1, № 16, № 16/1, № 18, № 20, № 20/1, № 20/2, № 22, № 24, № 24/1, № 24/2, № 24/3, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 46А, № 62, № 70;
Телефонная көшесі № 1, № 2, № 3, № 3А, № 3/2, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 12Б, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 26, № 29, № 32, № 32/2, № 32/3, № 32Б, № 33, № 34, № 34/1, № 34/2, № 35, № 36, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38/1, № 38/2, № 40/1, № 40/4, № 41, № 42, № 42/1, № 42/2, № 44, № 44/2, № 46, № 46/2, № 46/4, № 48, № 48/2, № 50;

Вновь построенные жилые дома и коттеджи 12 Б микрорайона, включая участки: № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 6Б, № 7, № 8, № 8А, № 8Б, № 9, № 10, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 17Б, № 19, № 20, № 23, № 24, № 25, № 26, № 26А, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 31Б, № 32, № 33, № 33А, № 33Б, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 38Б, № 39, № 40, № 42, № 43, № 43А, № 44, № 45, № 45Б, № 49, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 60, № 60А, № 61А, № 62, № 63, № 64, № 66, № 68, № 69, № 72, № 74, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 83, № 88, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 94Б, № 95, № 96, № 97, № 98, № 98Б, № 99, № 100, № 101, № 103, № 104, № 105, № 107, № 119, № 120;
улица Бокенбай батыра (жилой массив "Кен дала") № 22, № 22А, № 32И.
Избирательный участок № 121
город Актобе, улица Бокенбай батыра, 131 Б,
Дом детского и юношеского творчества, тел. 77-90-79
улица Бокенбай батыра № 129Б, № 129В, № 129Г, № 129Д, № 129Е корп. 1, № 129Е корп. 2, № 131 корп.1, № 131А, № 131Б, № 131В, № 131Г, № 133, № 133 корп.1, № 133А, № 133Б, № 133В, № 133Г;
улица Озерная № 101, № 103, № 105, № 107, № 115;
улица Бактыбай батыра № 96, № 96 корп. 1, № 96 корп. 2, № 96 корп. 3, № 96 корп. 4, № 96 корп. 5, № 96 корп. 6, № 96 корп. 7;
Дома бывшей мехколонны № 168 № 1, № 2, № 3, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 9А, № 10, № 10А, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34;
улица Екпинди № 71А, № 71Б, № 71В, № 73, № 73А;
жилые дома и коттеджи 12 ВГ микрорайона;
дома и коттеджи жилого массива "Коктем".
Избирательный участок № 122
город Актобе, поселок Заречный-1, Актюбинское нефтепроводное управление
западного филиала АО "Казтрансойл", тел. 94-22-65
В границах поселка Заречный-1:
улица Центральная № 2, № 2/1, № 2/2, № 2/3, № 2/4, № 4, № 4/1, № 4/2, № 4/3, № 4/4, № 6, № 6/1, № 6/2, № 6/3, № 8, № 8/2, № 8/3, № 10, № 10/1, № 10/2, № 10/3, № 12, № 12/1, № 12/2, № 12/4, № 14, № 14/1, № 16, № 16/1, № 18, № 20, № 20/1, № 20/2, № 22, № 24, № 24/1, № 24/2, № 24/3, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 46А, № 62, № 70;
улица Телефонная № 1, № 2, № 3, № 3А, № 3/2, № 4, № 4А, № 5, № 6, № 7, № 7А, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 12Б, № 13, № 14, № 15, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 21, № 23, № 24, № 26, № 29, № 32, № 32/2, № 32/3, № 32Б, № 33, № 34, № 34/1, № 34/2, № 35, № 36, № 36/1, № 36/2, № 37, № 38/1, № 38/2, № 40/1, № 40/4, № 41, № 42, № 42/1, № 42/2, № 44, № 44/2, № 46, № 46/2, № 46/4, № 48, № 48/2, № 50;

Полевая көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12;
Тополиная көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26;
Жауынгер-интернационалистер көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24;
Ф.Озмитель көшесі № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9Б, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15Б, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22, № 23, № 23А, № 25, № 26, № 27, № 31, № 33;
Молдавский көшесі № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 39;
Н.Папилов көшесі № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22;
А.Гуцало көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13/2, № 14, № 15, № 15/1, № 15/2, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23/1, № 23/2, № 24, № 25, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27, № 27/2, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 445, № 446, № 447, № 448, № 449;
М.Бөкенбаев көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 12А, № 12Б, № 14, № 14А, № 16, № 16А, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 26/1, № 26/2, № 28, № 28/1, № 28/2, № 30, № 30/1, № 30/2, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 60, № 62, № 66, № 68, № 70, № 72, № 75, № 76, № 80, № 96;
Наркологический көшесі № 1, № 2, № 2А, № 2Б, № 3, № 4, № 4Б, № 5, № 7, № 9, № 10, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 27, № 30, № 31, № 35А, № 36, № 37, № 38А, № 39, № 39А, № 41, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47;
учаскелер № 501, № 502, № 503, № 504, № 506, № 507, № 508, № 510, № 512;
орман шаруашылығының тұрғын үйлері;
Магаджановское ауылының тұрғын үйлері және жақын жатқан бау-бақша ұжымдары.
№ 123 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Жаңақоныс ауылы,
Новый орта мектеп, тел. 99-75-17
Советская көшесі № 1, № 3, 3А, № 5, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 2, № 4, № 4А, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 24А, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 46А;
Жыра көшесі № 1, № 3, 3А, № 5, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 2, № 4, № 4А, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 24А, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 46А, учаскелер;

улица Полевая № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12;
улица Тополиная № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26;
улица Воинов-интернационалистов № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24;
улица Ф.Озмителя № 1, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 9Б, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 15Б, № 16, № 16А, № 17, № 18, № 19, № 20, № 22, № 23, № 23А, № 25, № 26, № 27, № 31, № 33;
улица Молдавская № 1, № 1А, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 8, № 8А, № 9, № 10, № 11, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 14А, № 15, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 39;
улица Н.Папилова № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 2А, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22;
улица А.Гуцало № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 13/2, № 14, № 15, № 15/1, № 15/2, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 22, № 23, № 23/1, № 23/2, № 24, № 25, № 25/1, № 25/2, № 26, № 27, № 27/2, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 35, № 36, № 37, № 38, № 39, № 41, № 43, № 445, № 446, № 447, № 448, № 449;
улица М.Букенбаева № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 12А, № 12Б, № 14, № 14А, № 16, № 16А, № 18, № 20, № 22, № 24, № 26, № 26/1, № 26/2, № 28, № 28/1, № 28/2, № 30, № 30/1, № 30/2, № 32, № 34, № 36, № 38, № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, № 46А, № 47, № 48, № 49, № 50, № 51, № 52, № 53, № 54, № 55, № 56, № 57, № 57А, № 58, № 59, № 60, № 62, № 66, № 68, № 70, № 72, № 75, № 76, № 80, № 96;
улица Наркологическая № 1, № 2, № 2А, № 2Б, № 3, № 4, № 4Б, № 5, № 7, № 9, № 10, № 11А, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 18А, № 19, № 19А, № 20, № 21, № 22, № 23, № 24, № 24А, № 25, № 27, № 30, № 31, № 35А, № 36, № 37, № 38А, № 39, № 39А, № 41, № 43, № 44, № 45, № 46, № 47;
участки № 501, № 502, № 503, № 504, № 506, № 507, № 508, № 510, № 512;
жилые дома лесопитомника;
жилые дома села Магаджановское и прилегающие садоводческие коллективы.
Избирательный участок № 123
город Актобе, село Жанаконыс,
Новая средняя школа, тел. 99-75-17
улица Советская № 1, № 3, 3А, № 5, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 2, № 4, № 4А, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 24А, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 46А;
улица Жыра № 1, № 3, 3А, № 5, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 2, № 4, № 4А, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16, № 18, № 20, № 21, № 22, № 22А, № 23, № 24, № 24А, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 46А, участки;

Абай көшесі № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 5/1, № 6, № 8, № 8А, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 11, № 14, № 15, № 19, № 22, № 55, № 55А;
М.Әуезов көшесі № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 8А, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10А, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11А, № 12, № 12А, № 12/1, № 12/2, № 13, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29;
Базар жырау көшесі № 3, № 5, № 6, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 19, № 20, № 22, № 23, № 24, № 24/1, № 24/2, № 25, № 25/1, № 26, № 27, № 28;
А.Иманов көшесі № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 12А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 23, № 24, № 24Б, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30;
"Бірлік", "Шестихатка", тұрғындар массивтері, "А", "Б" кварталдары, "Живкомплекс", "Подстанция" шекарасында;
Жаңа құрылыс учаскелері, келесі учаскелерді қоса алғанда № 2, № 5, № 9А, № 11А, № 20, № 21, № 25, № 26, № 27, № 29, № 32, № 34, № 35, № 36, № 37, № 40, № 46, № 62, № 66, № 72, № 94, № 96, № 97, № 99, № 100, № 108, № 113, № 127, № 129, № 131, № 132, № 133, № 133А, № 134Б, № 135А, № 136Б, № 137, № 138Б, № 141, № 142, № 143, № 148Б, № 156, № 157, № 164, № 179, № 183.
№ 124 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Т.Шевченко көшесі, 34,
№ 30 "Ұрпақ" бала-бақшасы , тел. 22-75-33
Алматы көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16;
В.Зинченко көшесі № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 129А, № 129Б, № 131, № 133, № 135, № 135А, № 135Б, № 137, № 139, № 141, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173, № 175, № 177, № 563;
Маяковского көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21;
Суворов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17;
Н.Гоголь көшесі № 42, № 42А, № 42Б, № 44, № 46, № 48, № 50, № 50А, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 74А, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 88А, № 90, № 92, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144;
Эмбинский көшесі № 51, № 53, № 55, № 55А, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 74А, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 88А, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 95А, № 96, № 97, № 98, № 99, № 99А, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 128А, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 164; № 166, № 168, № 170;

улица Абая № 1, № 1/1, № 1/2, № 2, № 3/1, № 3/2, № 4/1, № 5/1, № 6, № 8, № 8А, № 8/1, № 8/2, № 9/1, № 9/2, № 11, № 14, № 15, № 19, № 22, № 55, № 55А;
улица М.Ауезова № 1, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 8А, № 8/1, № 8/2, № 9, № 10А, № 10/1, № 10/2, № 11, № 11А, № 12, № 12А, № 12/1, № 12/2, № 13, № 15А, № 16, № 17, № 18, № 19, № 19А, № 20, № 20А, № 21, № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29;
улица Базар жырау № 3, № 5, № 6, № 7, № 9, № 10, № 11, № 12, № 12А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 19, № 20, № 22, № 23, № 24, № 24/1, № 24/2, № 25, № 25/1, № 26, № 27, № 28;
улица А.Иманова № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 8, № 10, № 10А, № 11, № 12, № 12А, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, № 23, № 24, № 24Б, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30;
в границах жилых массивов "Бирлик", "Шестихатка", кварталов "А", "Б", "Живкомплекс", "Подстанция";
участки новостройки, включая участки № 2, № 5, № 9А, № 11А, № 20, № 21, № 25, № 26, № 27, № 29, № 32, № 34, № 35, № 36, № 37, № 40, № 46, № 62, № 66, № 72, № 94, № 96, № 97, № 99, № 100, № 108, № 113, № 127, № 129, № 131, № 132, № 133, № 133А, № 134Б, № 135А, № 136Б, № 137, № 138Б, № 141, № 142, № 143, № 148Б, № 156, № 157, № 164, № 179, № 183.
Избирательный участок № 124
город Актобе, улица Т.Шевченко, 34,
детский сад № 30 "Урпак", тел. 22-75-33
улица Алма-Атинская № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16;
улица В.Зинченко № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 129А, № 129Б, № 131, № 133, № 135, № 135А, № 135Б, № 137, № 139, № 141, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173, № 175, № 177, № 563;
улица Маяковского № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21;
улица Суворова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17;
улица Н.Гоголя № 42, № 42А, № 42Б, № 44, № 46, № 48, № 50, № 50А, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 74А, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 88А, № 90, № 92, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144;
улица Эмбинская № 51, № 53, № 55, № 55А, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 73А, № 74, № 74А, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 88А, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 95А, № 96, № 97, № 98, № 99, № 99А, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 128А, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 164; № 166, № 168, № 170;

Турксиб көшесі № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 85А, № 86, № 87, № 88, № 88А, № 89, № 90, № 90А, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 98А, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 118А, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 128А, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171;
Шевченко көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 22, № 24, № 24А, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 36А;
Абая көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 31, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 39;
В.Дубинина көшесі № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 36;
С.Лазо көшесі № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 9;
Н.Гастелло көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49.
№ 125 сайлау учаскесі
Ақтөбе қаласы, Нефтяников көшесі, 25,
қарттар және мүгедектер интернат Үйі, тел. 40-12-06
Қарттар және мүгедектер интернат Үйінің корпустары шекарасында.

улица Турксиба № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 85А, № 86, № 87, № 88, № 88А, № 89, № 90, № 90А, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 98А, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 118А, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 128А, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171;
улица Т.Шевченко № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 22, № 24, № 24А, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 36А;
улица Абая № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 31, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 39;
улица В.Дубинина № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 36;
улица С.Лазо № 1, № 2, № 3, № 3А, № 4, № 5, № 5А, № 6, № 7, № 9;
улица Н.Гастелло № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49.
Избирательный участок № 125
город Актобе, улица Нефтяников, 25,
Дом интернат для престарелых и инвалидов тел. 40-12-06
В границах корпусов Дома интерната для престарелых и инвалидов.