Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 "2015-2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 316 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 4239 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 417 шешімімен
Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 417 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 104, 109 баптарына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 "2015-2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 санымен тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" № 11-12 газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "41 929 020" сандары "44 243 497" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша "165 000" сандары "2 078 256" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша "15 726 141" сандары "16 127 362" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "44 121 161" сандары "45 319 967,9" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-2 474 334" сандары "-1 358 663,9" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "2 474 334" сандары "1 358 663,9" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қарыздар түсімі "2 474 334" сандары "3 098 743" сандарымен ауыстырылсын;
қарыздарды қайтару "0" саны "1 913 256" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 173 176,9 мың теңге".
2) 11 тармақтағы:
төртінші абзацтағы:
"1 999 376" сандары "1 548 527,7" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы:
"81 699" сандары "45 581" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"1 327 282" сандарын "952 063" сандарымен ауыстырылсын;
он бірінші абзацтағы:
"506 472" сандары "1 494 563" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 4 марта 2015 года № 316. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2015 года № 4239. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 января 2016 года № 417
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.01.2016 № 417.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 104, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4170, опубликованное 29 января 2015 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник" № 11-12) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "41 929 020" заменить цифрами "44 243 497", в том числе:
по поступлениям от продажи основного капитала: цифры "165 000" заменить цифрами "2 078 256";
по поступлениям трансфертов: цифры "15 726 141" заменить цифрами "16 127 362";
в подпункте 2):
затраты: цифры "44 121 161" заменить цифрами "45 319 967,9";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифры "- 2 474 334" заменить цифрами "-1 358 663,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "2 474 334" заменить цифрами "1 358 663,9", в том числе:
поступление займов цифры "2 474 334" заменить цифрами "3 098 743";
погашение займов цифру "0" заменить цифрами "1 913 256";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств – 173 176,9 тысяч тенге".
2) в пункте 11:
в абзаце четвертом:
цифры "1 999 376" заменить цифрами "1 548 527,7";
в абзаце восьмом:
цифры "81 699" заменить цифрами "45 581";
в абзаце десятом:
цифры "1 327 282" заменить цифрами "952 063";
в абзаце одиннадцатом:
цифры "506 472" заменить цифрами "1 494 563";
в абзаце двенадцатом:

"147 625" сандары "155 908" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы:
"198 582" сандары "27 585" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы:
"183 176" сандары "178 641" сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 116 125 мың теңге";
"көлік инфрақұрылымын дамытуға – 950 848,3 мың теңге"
3) аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры "147 625" заменить цифрами "155 908";
в абзаце тринадцатом:
цифры "198 582" заменить цифрами "27 585";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "183 176" заменить цифрами "178 641";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на развитие благоустройства города и населенных пунктов - 116 125 тысяч тенге";
"на развитие транспортной инфраструктуры - 950 848,3 тысяч тенге".
3) приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.