Ақтөбе қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 наурыздағы № 319 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4244 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 389 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 14.12.2018 № 389 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 25.08.2016 № 92 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі № 66 "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 5 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қаласының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жергілікті бюджет қаражаты есебінен біржолғы 5 (бес) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде көмек берілсін.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жариялаған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының сессия төрағасы И. Назарбаев
Ақтөбе қалалық мәслихатының хатшысы С. Шынтасова

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Актобе
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 4 марта 2015 года № 319. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 марта 2015 года № 4244. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 14 декабря 2018 года № 389
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 14.12.2018 № 389 (вводится в действие со дня после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения –в редакции решения маслихата города Актобе Актюбинской области от 25.08.2016 № 92 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года № 66 "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах города Актобе, единовременно в размере 5 (пять) месячных расчетных показателей за счет средств местного бюджета.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата города Актобе И. Назарбаев
Секретарь маслихата города Актобе С. Шинтасова