Ақтөбе қалалық мәслихатының "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 359 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 тамызда № 4466 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 417 шешімімен
Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 417 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 - IV Бюджеттік Кодексінің 109 бабына, 2015 жылғы 27 шілдедегі № 319 "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 "2015-2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 санымен тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "40 016 734,9" сандары "40 149 833,5" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша: "23 693 549" сандары "23 193 549" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша: "11 900 599,9" сандары "12 533 698,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "43 532 943,8" сандары "43 568 181,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо "142 455" сандары "240 316" сандарымен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу "142 455" сандары "240 316" сандарымен ауыстырылсын
9 тармақтағы:
төртінші абзацтағы:
"711 417" сандары "712 014,1" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"894 513" сандары "889 652" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақтағы:
төртінші абзацтағы:
"1 548 527,7" сандары "1 605 527,7" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"952 063" сандары "1 032 676" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 6 августа 2015 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 августа 2015 года № 4466. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 января 2016 года № 417
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.01.2016 № 417.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 - IV, решением сессии областного маслихата от 27 июля 2015 года № 319 "О внесении изменении и дополнении в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 250 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4170, опубликованное 29 января 2015 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "40 016 734,9" заменить цифрами "40 149 833,5", в том числе:
налоговые поступления: цифры "23 693 549" заменить цифрами "23 193 549";
по поступлениям трансфертов: цифры "11 900 599,9" заменить цифрами "12 533 698,5";
в подпункте 2):
затраты: цифры "43 532 943,8" заменить цифрами "43 568 181,4";
в подпункте 4)
сальдо по операциями с финансовыми активами цифры "142 455" заменить цифрами "240 316", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "142 455" заменить цифрами "240 316"
в пункте 9:
в абзаце четвертом:
цифры "711 417" заменить цифрами "712 014,1";
в абзаце пятом :
цифры "894 513" заменить цифрами "889 652";
в пункте 11:
в абзаце четвертом:
цифры "1 548 527,7" заменить цифрами "1 605 527,7";
в абзаце десятом:
цифры "952 063" заменить цифрами "1 032 676";
в абзаце двенадцатом: