Ақтөбе қалалық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы № 384 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қарашада № 4581 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 417 шешімімен
Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 417 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодексінің 109 бабына, 2015 жылғы 27 қазандағы № 341 "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 282 "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4170 санымен тіркелген, 2014 жылғы 29 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер: "40 149 833,5" сандары "39 955 578,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша: "12 533 698,5" сандары "12 339 443,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "43 568 181,4" сандары "43 373 926,1" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақтағы:
төртінші абзацтағы:
"712 014,1" сандары "733 128,1" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы:
"889 652" сандары "895 452" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы:
"243 522" сандары "230 508" сандарымен ауыстырылсын;
9-1 тармақтағы: "205 970" сандары "214 773" сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақтағы:
екінші абзацтағы:
"8 064" сандары "3 884,6" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацтағы:
"1 605 527,7" сандары "1 525 072,2" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзац алынып тасталсын;
жетінші абзацтағы:
"49 600" сандары "49 844" сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы:
"1 032 676" сандары "1 030 737,4" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы:
"192 223,2" сандары "242 871,8" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтағы:
"353 641" сандары "271 028,4" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2015 года № 4581. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 января 2016 года № 417
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.01.2016 № 417.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, решением сессии областного маслихата от 27 октября 2015 года № 341 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 250 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 282 "О бюджете города Актобе на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4170, опубликованное 29 января 2015 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "40 149 833,5" заменить цифрами "39 955 578,2", в том числе:
по поступлениям трансфертов: цифры "12 533 698,5" заменить цифрами "12 339 443,2";
в подпункте 2):
затраты: цифры "43 568 181,4" заменить цифрами "43 373 926,1";
в пункте 9:
в абзаце четвертом:
цифры "712 014,1" заменить цифрами "733 128,1";
в абзаце пятом:
цифры "889 652" заменить цифрами "895 452";
в абзаце шестом:
цифры "243 522" заменить цифрами "230 508";
в пункте 9-1: цифры "205 970" заменить цифрами "214 773";
в пункте 11:
в абзаце втором:
цифры "8 064" заменить цифрами "3 884,6";
в абзаце четвертом:
цифры "1 605 527,7" заменить цифрами "1 525 072,2";
абзац пятый исключить;
в абзаце седьмом;
цифры "49 600" заменить цифрами "49 844";
в абзаце десятом:
цифры "1 032 676" заменить цифрами "1 030 737,4";
в абзаце двенадцатом:
цифры "192 223,2" заменить цифрами "242 871,8";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "353 641" заменить цифрами "271 028,4";
в абзаце шестнадцатом:

"319 632,6" сандары "250 048,5" сандарымен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтағы:
"950 848,3" сандары "930 331,9" сандарымен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтағы:
"7 843" сандары "7 445,7" сандарымен ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 14-1 тармақпен толықтырылсын:
"14-1. 6-қосымшаға сәйкес 2015 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомаларын бөлу көлемдері бекітілсін".
3) аталған шешімнің 1, 2, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

цифры "319 632,6" заменить цифрами "250 048,5"
в абзаце семнадцатом:
цифры "950 848,3" заменить цифрами "930 331,9"
в абзаце восемнадцатом:
цифры "7 843" заменить цифрами "7 445,7"
2) Дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Утвердить на 2015 год распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6".
3) приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.