"2015 -2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 тамыздағы № 259 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 тамызда № 4490 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2015 -2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4160 тіркелген, 2015 жылғы 22, 29 қаңтардағы, 5 ақпандағы аудандық "Жаналық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 359 545,2" саңдар "3 459 432,7" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"2 612 745,2" саңдар "2 712 632,7" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
шығындар
"3 461 469,0" саңдар "3 561 356,5" саңдарымен ауыстырылсын;
2) 11 тармағында:
7 абзац бөлігінде
"208 592,0" саңдар "308 592,0 " саңдарымен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы:
хатшысы:
С.Кішкенебаев
А.Ермағамбет
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 195 шешіміне
1-Қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2015 жылғы
11 тамыздағы № 259 шешіміне
1-Қосымша
2015 жылғы арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
2015 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

"О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 11 августа 2015 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 августа 2015 года № 4490. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4160, опубликованное 22, 29 января, 5 февраля 2015 года в районной газете "Жаналық жаршысы") следущие изменения:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 359 545,2" заменить цифрами "3 459 432,7";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 612 745,2" заменить цифрами "2 712 632,7";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 461 469,0" заменить цифрами "3 561 356,5";
2) в пункте 11:
в части абзаца 7
цифры "208 592,0" заменить цифрами "308 952,0";
3) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата: районного маслихата:
С.Кишкенебаев А.Ермагамбет
Приложение – 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№195 от 24 декабря 2014 года
Приложение – 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 259 от 11 августа 2015 года
Бюджет Айтекебийского района на 2015 год
Категория
Уточненный бюджет на 2015 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ