2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 163 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қазанда № 4540 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 07 шілдедегі № 125 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданының әкімдігінің 07.07.2016 № 125 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1 тармақшасына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2015 жылға мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары З.Бөлековаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: А. Бердалин
Әйтеке би ауданы әкімдігінің
"11" қыркүйектегі 2015 ж.
№ 163 қаулысымен
бекітілді
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік – аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын - орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын - орталықтар
Дербес толық күндік шағын - орталықтар
Дербес жарты күндік - орталықтар
Әйтеке би ауданы
693
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын - орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын -орталықтар
Дербес толық күндік шағын - орталықтар
Дербес жарты күндік шағын - орталықтар
27373
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата – аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын - орталықтар
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын -орталықтар
Дербес толық күндік шағын - орталықтар
Дербес жарты күндік шағын - орталықтар

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 11 сентября 2015 года № 163. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 октября 2015 года № 4540. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 07 июля 2016 года № 125
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 07.07.2016 № 125
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования родительской платы в дошкольных организациях образования по Айтекебийскому району на 2015 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района З.Болековой.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района: А.Бердалин
Утверждено
постановлением акимата
Айтекебийского района
от "11" сентября 2015 г. № 163
Административно – территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини – центры с полным днем пребывания при школе
Мини – центры с неполным днем пребывания при школе
Мини – центры с полным днем пребывания самостоятельный
Мини – центры с неполным днем пребывания самостоятельный
Айтекебийский район
693
Продолжение таблицы:
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Мини-центры с неполным днем пребывания при школе
Мини-центры с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центры с неполным днем пребывания самостоятельный
27373
Продолжение таблицы:
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центры с полным днем пребывания при школе
Мини-центры с неполным днем пребывания при школе
Мини-центры с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центры с неполным днем пребывания самостоятельный