"2015-2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 261 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4600 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №195 "2015 -2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4160 тіркелген, 2015 жылғы 22, 29 қантардағы, 5 ақпандағы аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 459 432,7" саңдар "3 516 343,1" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша
"620 696,0" саңдар "722 816,0" саңдарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдері бойынша
"120 104,0" саңдар "19 984,0" саңдарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдері бойынша
"6 000,0" саңдар "4 000,0" саңдарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері бойынша
"2 712 632,7" саңдар "2 769 543,1" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 561 356,5" саңдар "3 618 266,9" саңдарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"39 478,0" саңдар "37 243,6" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"44 595,0" саңдар "44 106,0" саңдарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу
"5 117,0" саңдар "6 862,4" саңдарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы(профицит)
"-129 021,4" саңдар "- 139 167,4" саңдарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"129 021,4" саңдар "139 167,4" саңдарымен ауыстырылсын;
2) 7 тармағында:
сегізінші абзацта
"963,0" саңдар "545,0" саңдарымен ауыстырылсын;
3) 10 тармағында:
үшінші абзацта
"92 994,0" саңдар "91 174,1" саңдарымен ауыстырылсын;
4) 11 тармағында:
үшінші абзацта
"10 110,0" саңдар "20 816,3" саңдарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта
"308 952,0" саңдар "357 034,0" саңдарымен ауыстырылсын;

"О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 10 ноября 2015 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2015 года № 4600. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4160, опубликованное 22, 29 января, 5 февраля 2015 года в районной газете "Жаңалық жаршысы") следущие изменения:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 459 432,7" заменить цифрами "3 516 343,1";
в том числе по:
налоговым поступлениям
цифры "620 696,0" заменить цифрами "722 816,0";
неналоговым поступлениям
цифры "120 104,0" заменить цифрами "19 984,0";
поступлениям от продажи основного капитала
цифры "6 000,0" заменить цифрами "4 000,0";
поступлениям трансфертов
цифры "2 712 632,7" заменить цифрами "2 769 543,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 561 356,5" заменить цифрами "3 618 266,9";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "39 478,0" заменить цифрами "37 243,6";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "44 595,0" заменить цифрами "44 106,0";
погашение бюджетных кредитов
цифры "5 117,0" заменить цифрами "6 862,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-129 021,4" заменить цифрами "-139 167,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "129 021,4" заменить цифрами "139 167,4";
2) в пункте 7:
в абзаце восьмом
цифры "963,0" заменить цифрами "545,0";
3) в пункте 10:
в абзаце третьем
цифры "92 994,0" заменить цифрами "91 174,1";
4) в пункте 11:
в абзаце третьем
цифры "10 110,0" заменить цифрами "20 816,3";
в абзаце седьмом
цифры "308 952,0" заменить цифрами "357 034,0";

5) көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы: хатшысы:
И.Е Акжанов А.Ермағамбет
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2015 жылғы
10 қарашадағы № 261 шешіміне
Қосымша
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 195 шешіміне Қосымша
2015 жылғы арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
2015 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкiсыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР

5) приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата: районного маслихата:
И.Е Акжанов А.Ермагамбет
Приложение – 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 261 от 10ноября 2015 года
Приложение – 1
к решению Айтекебийского районного маслихата
№ 195 от 24 декабря 2014 года
Бюджет Айтекебийского района на 2015 год
Категория
Уточненный бюджет на 2015 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ

971,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
21041,3
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1500,0
6
Жер қатынастары
6777,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6777,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6777,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
53427,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
53427,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53427,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41753,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41753,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41753,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7284,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
34469,0
12
Көлiк және коммуникация
372040,3
1
Автомобиль көлiгi
372040,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15006,3
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15006,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
357034,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
357034,0
13
Басқалар
35647,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
5660,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
5660,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4660,0
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
1000,0
9
Басқалар
29987,4
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25763,9
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
25763,9
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі

971,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
21041,3
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1500
6
Земельные отношения
6777,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6777,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6777,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
53427,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
53427,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53427,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41753,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41753,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41753,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7284,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
34469,0
12
Транспорт и коммуникации
372040,3
1
Автомобильный транспорт
372040,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15006,3
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
15006,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
357034,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
357034,0
13
Прочие
35647,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
5660,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
5660,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
4660,0
003
Поддержка предпринимательской деятельности
1000,0
9
Прочие
29987,4
123
Аппарат акима района в городе,города районного значения, поселка, села, сельского округа
25763,9
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
25763,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)