Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 "Алға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 01 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4213 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес Алға ауданының әкімі ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 "Алға ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3548 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 наурызда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің орыс тіліндегі атауы мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
"Об образовании избирательных участков на территории Алгинского района";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Шериязданов
КЕЛІСІЛДІ:
Алға аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
А. Абиляшев
Алға ауданы әкімінің 2013 жылғы 28 ақпандағы № 01 шешіміне қосымша
Алға ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 01 шешіміне 1қосымша
АЛҒА АУДАНЫНЫҢ САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ № 157 сайлау учаскесі Алға қаласы, Ленин көшесі, 128, № 1 орта мектеп, тел. 4-43-08
Алға қаласы, Гоголь көшесі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31,3 3, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65;
Абай көшесі № 2/1, 2/2, 6, 6а, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,32, 34,36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68,70,72, 113, 115, 115 а, 119,127,121,133, 135, 137, 149 а, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227;
Р. Ағниязов көшесі № 85,87, 89, 91, 93, 97, 99, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126,127,128, 129,130, 131, 132, 133, 134, 135, 138, 139, 140, 141, 143,145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 230;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алгинскому району"
Решение акима Алгинского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4213.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Алгинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Алгинскому району" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3548, опубликованное 12 марта 2013 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного решения на русском языке изложить в следующей новой редакции:
"Об образовании избирательных участков на территории Алгинского района";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Шериязданов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Алгинской
районной избирательной комиссии
А. Абиляшев
Приложение к решению № 01 акима Алгинского района от 28 февраля 2013 года
Приложение к решению № 01 акима Алгинского района от 26 февраля 2015 года
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ АЛГИНСКОГО РАЙОНА Избирательный участок № 157 город Алга, улица Ленина, 128, средняя школа № 1, тел. 4-43-08
город Алга, улица Гоголя № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31,3 3, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 65;
улица Абая № 2/1, 2/2, 6, 6 а, 8, 8 а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30,32,34,36, 38,40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62,64, 66, 68, 70,72,113, 115, 115 а,119, 127, 121,133, 135, 137, 149 а, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227;
улица Р. Агниязова № 85,87, 89, 91, 93, 97, 99, 102, 104, 106, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126,127,128, 129, 130,131, 132, 133, 134, 135, 138, 139, 140, 141, 143,145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160 161, 162, 163, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 228, 230;

Ленин көшесі № 90,91, 92, 93, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124, 126, 127,129,130 а, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223 а,224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236,237, 238,239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
Комсомол көшесі № 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94, 95,96,98,99,100,101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159,160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 а, 223 б, 224 б,224 а, 224 в,225, 225 а, 226, 227, 228,229,229 а, 230, 231(1), 231(2), 232, 233, 234(1), 234(2), 235, 236, 236 (2), 238 (1), 238 (2), 238 (2), 240;
Садовый көшесі № 1, 2, 2 а, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24 а, 26, 28, 30, 31, 30 а, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 44, 48, 50, 51.52, 54, 56, 58;
Елек көшесі № 1, 1-2, 1 а, 1 б, 1/3, 2/1, 2/2, 3,4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,24, 26, 26 а, 26 б, 26 в, 26 г, 28 а, 28 б, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2;
Қазақ көшесі № 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 а, 25, 26, 27,28, 30, 30 а, 32, 33, 35, 38;
Жамбыл тұйық көшесі № 2, 2 а, 5, 8, 10, 12;
Темір жолшылар үйлері № 1/1, 1/2,, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2, 2 а, 3/1, 3/2, 6,8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Подхоз 23.
№ 158 сайлау учаскесі Алға қаласы, С. Сейфуллин көшесі, 6, № 2 орта мектеп, тел. 4-38-71
Алға қаласы, С. Сейфуллин көшесі № 5,11, 19, 21, 22, 24;
5 шағын аудан, № 32;
Ә. Молдағұлова көшесі № 1,6, 7 а,13, 15, 17;
Овражный көшесі № 10,12, 14, 14 а,16, 18, 22, 22 А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 75;

улица Ленина № 90,91, 92, 93,96, 97, 98, 99, 100, 101, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 113, 115, 116, 117, 120, 121, 122, 124, 126, 127,129,130 а, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 223 а,224, 225, 226,227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235,236, 237, 238,239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253;
улица Комсомольская № 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84,85, 86,87,88, 89, 90, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220,221,222,223 а,223 б, 224 б, 224 а, 224 б, 224 в, 225, 225 а, 226, 227, 228, 229, 229 а, 230, 231 (1), 231(2), 232, 233, 234 (1), 234(2), 235, 236, 236 (2), 238(1), 238 (2), 238 (2), 240;
улица Садовая № 1, 2, 2а,3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 24 а, 26, 28, 30, 31, 30 а, 32, 33, 34, 35, 38, 40, 41, 44, 48, 50, 51,52,54,56,58;
улица Илекская № 1, 1-2, 1 а, 1 б, 1/3, 2/1, 2/2,3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22,24, 26, 26 а, 26 б, 26 в, 26 г, 28 а, 28 б, 30/1, 30/2, 31, 32/1, 32/2;
улица Казахская № 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 24 а, 25, 26, 27,28, 30, 30 а, 32,33, 35,38;
переулок Джамбула № 2, 2 а, 5, 8, 10, 12;
Дома путейцев № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2, 2 а, 3/1, 3/2, 6,8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Подхоз 23.
Избирательный участок № 158 город Алга, улица С. Сейфуллина, 6, средняя школа № 2, тел. 4-38-71
город Алга, улица С.Сейфуллина № 5,11, 19, 21, 22, 24;
5 микрорайон. № 32;
улица А. Молдагуловой № 1, 6, 7 а,13, 15, 17;
улица Овражная № 10,12, 14,14 а,16, 18, 22, 22 А, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70,71, 72, 75;

Пролетар көшесі № № 20, 22, 23, 24,25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60;
Октябрь көшесі № № 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23 а,24, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38;
Степной көшесі № 2-1, 2-2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 49;
Первомай көшесі № 26, 28, 32, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52;
Рабочий көшесі № № 1 а, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 34, 36, 38, 41, 43;
Набережный көшесі № 2, 3, 4, 5, 5 а, 11, 12, 13,14, 15, 16,19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28 а, 29, 34, 44, 46, 48, 50, 52;
Водопровод көшесі № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 31 а, 32, 33, 36;
Пионер көшесі № 2 а, 4 а, 5, 6 а, 8 а, 2, 4, 6, 7-1, 7-2, 8, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2;
Транспорт көшесі № 7, 7 А, 8-1, 8-2, 9, 9 А, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 33 А, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;
Трудовой көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49 а;
М. Горький көшесі № 7, 7 а;
Торговая 8.
№ 159 сайлау учаскесі Алға қаласы, Победа көшесі, 1, БЖСМ-нің спорт залы, тел. 4-12-15
Алға қаласы, Ш. Уәлиханов көшесі № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 19-А, 20, 21, 22;
Р. Айымбаев көшесі № 4, 6, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37.
Дос-1, Дос-15;
Победа көшесі № 6-А, 10, 12, 12-А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Фрунзе көшесі № 18;
С. Сейфуллин көшесі № 28.
№ 160 сайлау учаскесі Алға қаласы, Наурыз көшесі, 1, № 3 орта мектеп, тел. 4-23-50
Алға қаласы Чапаев көшесі № 1, 1-А, 2-2 А, 3, 3-А, 4,4-А, 5, 5-А, 6, 6-А, 7, 7-А, 8, 8-А, 9, 10,10-А,11, 13, 15, 16-1, 16-2,16-3, 17, 18, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 22-5, 22-6, 22-7, 22-8, 23, 24-1, 24-2, 25,27,29,31,33, 34, 35, 36-1, 36-2, 37, 38-1, 38-2, 39, 40-1, 40-2, 41, 42,42-2, 43, 44-1, 44-2, 45, 46, 46-2, 47, 48, 49, 50-1, 50-2, 51, 53, 55, 56-1, 56-2, 57, 59, 61, 63, 63-А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
Желтоқсан көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33-1, 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 33-6, 33-8, 34-1, 34-2, 34-3, 34-4, 34-6, 34-7, 34-8, 35, 35-1, 35-3, 35-4, 35-6, 35-7, 35-8, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 70-1, 70-2, 72-1, 72-2, 74-1, 74-2, 74 А-1, 74 А-2, 76, 78, 80, 82-1, 82-2, 84,-1, 84-2, 86-1, 86-2, 86-3, 88-1, 88-2;
Атаниязов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-2, 54;
В. Пацаев көшесі № 11, 15, 17-1, 17-2, 23, 25-1, 25-А, 29-1, 29-2, 31-1, 31-2, 35, 37-1, 37-2, 38, 41, 43, 71-1;
А. Иманов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 65-4, 65-5, 65-6, 65-7, 65-8, 65-9, 65-10, 65-11, 65-12, 65-13, 65-14, 65-15, 65-16, 66-1, 66-2, 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-7, 67-8, 67-9, 67-10, 67-11, 67-12, 67-13, 67-14, 67-15, 67-16, 68, 69-1, 69-2, 70, 71-1, 71-2, 72, 72-1, 73-1, 73-2, 75, 76-1, 76-2, 77-1, 77-2, 78-1, 78-2, 80-1, 80-2, 82-1, 82-2, 84-1, 84-2, 86, 88-1, 88-2;

улица Пролетарская № 20, 22, 23, 24, 25,26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 43, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60;
улица Октябрьская № 1, 1 а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 23 а,24, 26, 27, 29, 31, 32, 35, 36, 37, 38;
улица Степная № 2-1, 2-2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 29, 35, 39, 41, 43, 45, 49;
улица Первомайская № 26, 28, 32, 34, 36, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Рабочая № 1 а, 2,4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 34, 36, 38, 41, 43;
улица Набережная № 2, 3, 4, 5, 5 а, 11, 12, 13,14, 15, 16,19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 28 а, 29, 34, 44, 46, 48, 50, 52;
улица Водопроводная № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27,28, 30, 31, 31 а, 32, 33,36;
улица Пионерская № 2 а, 4 а, 5, 6 а, 8 а, 2, 4, 6, 7-1, 7-2, 8, 8-1, 8-2, 9-1, 9-2, 10-1, 10-2, 11-1, 11-2, 12-1, 12-2, 13-1, 13-2;
улица Транспортная № 7, 7 А, 8-1, 8-2, 9, 9 А, 10, 11, 12-1, 12-2, 13, 13 А, 14, 14 А, 15, 15 А, 16, 17 А, 18, 19, 19 А, 20, 21, 21 А, 22, 23, 23 А, 24, 25, 25 А, 26, 27, 27 А, 28, 29, 29 А, 30, 31, 31 А, 32, 33, 33 А, 34, 35,36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,45, 46, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69;
улица Трудовая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49 а;
улица М. Горького № 7, 7 а;
улица Торговая 8.
Избирательный участок № 159 город Алга, улица Победа 1, спорт зал ДЮСШ, тел. 4-30-17
город Алга, улица Ш. Валиханова № 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 17, 18, 19, 19-А, 20, 21, 22;
улица Р. Айымбаева № 4, 6, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37.
Дос-1, Дос-15;
улица Победа № 6-А, 10, 12, 12-А, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26
улица Фрунзе № 18;
улица С. Сейфуллина № 28;
Избирательный участок № 160 город Алга, улица Наурыз 1, средняя школа № 3, тел. 4-23-50
город Алга, улица Чапаева № 1, 1-А, 2-2 А, 3, 3-А, 4,4-А, 5, 5-А, 6, 6-А, 7, 7-А, 8, 8-А, 9, 10,10-А,11, 13, 15, 16-1, 16-2,16-3, 17, 18, 19, 20, 21, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 22-5, 22-6, 22-7, 22-8, 23, 24-1, 24-2, 25,27,29,31,33, 34, 35, 36-1, 36-2, 37, 38-1, 38-2, 39, 40-1, 40-2, 41, 42,42-2, 43, 44-1, 44-2, 45, 46, 46-2, 47, 48, 49, 50-1, 50-2, 51, 53, 55, 56-1, 56-2, 57, 59, 61, 63, 63-А, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91;
улица Желтоксан № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33-1, 33-2, 33-3, 33-4, 33-5, 33-6, 33-8, 34-1, 34-2, 34-3, 34-4, 34-6, 34-7, 34-8, 35, 35-1, 35-3, 35-4, 35-6, 35-7, 35-8, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 70-1, 70-2, 72-1, 72-2, 74-1, 74-2, 74 А-1, 74 А-2, 76, 78, 80, 82-1, 82-2, 84,-1, 84-2, 86-1, 86-2, 86-3, 88-1, 88-2;
улица Атаниязова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51-1, 51-2, 54;
улица В.Пацаева № 11, 15, 17-1, 17-2, 23, 25-1, 25-2, 29-1, 29-2, 31-1, 31-2, 35, 37-1, 37-2, 38, 41, 43;
улица А. Иманова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 65-1, 65-4, 65-5, 65-6, 65-7, 65-8, 65-9, 65-10, 65-12, 66-1, 66-2, 67-1, 67-2, 67-3, 67-4, 67-5, 67-6, 67-7, 67-8, 67-9, 67-10, 67-11, 67-12, 67-13, 67-14, 67-15, 67-16, 69-1, 69-2, 70, 68, 70-1, 71, 71-2, 72, 73-1, 73-2, 76-1, 76-2, 75, 77-1, 77-2, 78-1, 78-2, 80-1, 80-2, 84-1, 84-2, 88-1, 88-2, 82-1, 82-2;

Химиктер көшесі № 1, 2, 2-А, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 34, 35, 37, 38, 39,40,41,42, 44, 45, 50, 52, 54;
Әбубәкір көшесі № 1, 1 а, 2, 2-А, 3, 5, 6, 8, 14, 16, 17, 21, 23, 26, 28, 29, 30, 34, 38, 38-А, 41, 42, 44, 45, 46;
Фрунзе көшесі № 15-1, 15-2, 16, 17, 19, 20, 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 20-5, 20-6, 20-7, 20-8, 21, 22, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 23, 24, 24-1, 24-2, 24-3, 24-4, 24-5, 24-6, 25-1, 25-2, 27, 29-1, 29-2;
Наурыз көшесі № 1-1-1, 1-1-2, 1-1-3, 1-1-4, 1-2-1, 1-2-2, 1-2-3, 1-2-4, 1-2-5, 1-3-1, 1-3-2, 1-3-3, 1-3-4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34;
Ғ. Мұратбаев көшесі № 16-1, 16-2, 17, 17-А, 18, 18-1, 19, 19-А, 20-1, 20-2, 21-А, 21-1, 22, 22-1, 23-А, 24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26-1, 26-2, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29-1, 29-2, 30, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2.37;
І. Мәмбетов көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-1, 10-2, 11, 12, 12-1, 12-2, 13, 14-1, 14-2, 15, 16-1, 16-2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80-А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110,112,114;
М. Әуезов көшесі № 1, 3, 4,5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40,42, 44;
Северный тұйық көшесі № 2-1, 2-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2;
Орманшылар үйі;
Ә. Жангельдин көшесі № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14, 1-15, 1-17, 1-18, 1-19, 1-20, 1-21, 1-22, 1-23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
№ 161 сайлау учаскесі Алға қаласы, А. Байтұрсынов көшесі, 20, Алға индустриалдық-техникалық колледжі, тел.4-14-05
Алға қаласы Б. Мұхамбетов тұйық көшесі №-19, 30;
Есет-батыр көшесі №20, 21, 25, 25 а,27, 27-А, 27-Б, 28, 29, 30 а,30 б,31, 33, 35, 38, 40;
А.Байтұрсынов көшесі №10,14, 15, 15-А, 16, 17, 17-А, 18,19, 21, 23, 24, 25-1,25-2,29-А, 31, 33, 37, 41, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69;
2 шағын аудан № 2;
Тұрғын массив12, 14, 22, 26, 34, 54 ,55, 68, 69, 70, 71, 77, 82, 95, 120, 132, 133, 135, 149, 150, 174, 180, 210, 265, 305, 308, 318, 337.
№ 162 сайлау учаскесі Алға қаласы, 4 шағын аудан, № 4 орта мектеп, тел. 4-31-22
Алға қаласы, 4 шағын аудан № 3, 5, 6, 6-А, 7, 8, 12, 14, 15, 17;
А. Байтұрсынов көшесі № 9, 13.

улица Химиков № 1, 2, 2-А, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 26, 34, 35, 37, 38, 39,40,41,42, 44, 45, 50, 52, 54;
улица Абубакирова № 1, 1 а, 2, 5, 6, 8,14, 16, 17, 23, 26,28,29, 30, 34, 38, 38-а 41, 42, 44, 45, 46
улица Фрунзе № 15-1, 15-2, 16, 17, 19, 20, 20-1, 20-2, 20-3, 20-4, 20-5, 20-6, 20-7, 20-8, 21, 22, 22-1, 22-2, 22-3, 22-4, 23, 24, 24-1, 24-2, 24-3, 24-4, 24-5, 24-6, 25-1, 25-2, 27, 29-1, 29-2;
улица Наурыз № 1-1-1, 1-1-3-, 1-1-4, 1-2-2, 1-2-3, 1-2-4, 1-2-5, 1-3-1, 1-3-2, 1-3-3, 1-3-4, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 34;
улица Г. Муратбаева № 16-1, 16-2, 17-1, 17-2, 18-1, 18-2, 19-1, 19-2, 20-1, 20-2, 21-1, 21-2, 22-1, 22-2, 23-1, 23-2, 24-1, 24-2, 25-1, 25-2, 26-1, 26-2, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 31-1, 31-2, 32-1, 32-2, 33-1, 33-2,37;
улица И. Мамбетова № 1, 3, 4, 5,7,8, 9, 10-1, 11, 12-1, 13, 14-1, 14-2, 15, 16-1, 16-2, 17,18, 20, 21,22, 23,24, 25, 26, 27,28, 29, 30, 31,32, 33, 34, 35,36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80-А, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87,88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103,105, 106,108, 110, 112,114.;
улица М. Ауэзова № 4,5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18,19, 20, 22,23, 24, 25-1, 25-2, 26, 27-1, 27-2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 42, 44;
переулок Северный № 2-1, 2-2, 5-1, 5-2, 6-1, 6-2, 7-1, 7-2, 9-1, 9-2, 11-1, 11-2;
Дома лесхоза;
Улица А. Джангельдина № 1-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 1-7, 1-8, 1-9, 1-10, 1-11, 1-12, 1-13, 1-14, 1-15, 1-17, 1-18, 1-19, 1-20, 1-21, 1-22, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Избирательный участок № 161 город Алга, улица А. Байтурсынова 20
Алгинский индустриально-технический колледж, тел. 4-14-05
переулок Б. Мухамбетова №-19, 30;
улица Есет-батыра № 20,21, 25, 25 а, 27, 27 А, 27 Б, 28, 29, 30 а,30 б,31, 33, 35, 38, 40;
улица А.Байтурсынова № 10, 14, 15, 15-А, 16, 17, 17-А, 18, 19, 21, 23, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 29-А, 29-Б, 31, 33, 37, 41, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69;
2 микрорайон. № 2;
Жилой массив 12,14, 22, 26, 34, 54, 55, 68, 69, 70, 71, 77, 82, 95, 120, 132, 133, 135, 149, 150, 174, 180, 210, 265, 305, 308, 318, 337.
Избирательный участок № 162 город Алга, 4 микрорайон, средняя школа № 4, тел. 4-31-22
город Алга, 4 микрорайон. № 3, 5, 6, 6-А, 7, 8, 12, 14, 15, 17;
улица А. Байтурсынова № 9, 13.

№ 163 сайлау учаскесі Тоқмансай стансасы, тел. 7-18-36
Өлетті ауылы,
Тоқмансай стансасының шекарасында.
№ 164 сайлау учаскесі Тоқмансай ауылы, негізгі мектеп, тел. 7-18-66
Тоқмансай ауылының шекарасында.
№ 165 сайлау учаскесі Қайнар ауылы, орта мектеп, тел. 7-18-08
Қайнар ауылының шекарасында.
№ 166 сайлау учаскесі Есет батыр Көкіұлы ауылы, орта мектеп, тел. 38-5-80
Есет батыр Көкіұлы ауылы, Қызылту қыстағының шекарасында.
№ 167 сайлау учаскесі Талдысай ауылы, негізгі мектеп, тел. 7-20-41
Талдысай ауылының шекарасында.
№ 168 сайлау учаскесі Тамды ауылы, орта мектеп, тел. 3-58-80
Тамды ауылының шекарасында.
№ 169 сайлау учаскесі Еркішкүш ауылы, бастауыш мектеп, тел. 7-20-95
Еркінкүш ауылының шекарасында.
№ 170 сайлау учаскесі Самбай ауылы, орта мектеп, тел. 5-30-82
Самбай ауылының шекарасында.
№ 171 сайлау учаскесі Нұрбұлақ ауылы, орта мектеп, тел. 5-32-45
Нұрбұлақ ауылының шекарасында.
№ 172 сайлау учаскесі Бесқоспа ауылы, орта мектеп, тел. 5-33-00
Бесқоспа ауылының шекарасында.
№ 173 сайлау учаскесі Бестамақ ауылы, орта мектеп, тел. 3-53-04
Бестамақ аулының Бөкенбай батыр көшесінің жер үйлері, Алға, Есет батыр, Теміржол, Бекқұл, Елек, Достық, Жеңіс көшелері, Т. Әубәкір, Школьный, І. Мәмбетов тұйық көшелері, № 42 разъездің шекарасында.
№ 174 сайлау учаскесі Бестамақ ауылы, бастауыш мектеп, тел. 6-83-38
Бестамақ ауылының Бөкенбай батыр көшесінің 48, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 екі қатарлы тұрғын үйлері шекарасында.
№ 175 сайлау учаскесі Жерұйық ауылы, негізгі мектеп, тел. 7-15-97
Жерұйық ауылының шекарасында.
№ 176 сайлау учаскесі Үшқұдық ауылы, орта мектеп, тел. 6-84-26
Үшқұдық, Ақсазды ауылдарының шекарасында.
№ 177 сайлау учаскесі Құмсай ауылы, бастауыш мектеп, тел. 7-13-63
Құмсай ауылының шекарасында.
№ 178 сайлау учаскесі Қарақобда ауылы, орта мектеп, тел. 6-86-97
Қарақобда, Ерназар ауылдарының шекарасында.
№ 179 сайлау учаскесі Қарабұлақ ауылы, орта мектеп, тел. 7-16-99
Қарабұлақ ауылының шекарасында.
№ 180 сайлау учаскесі Амангелді ауылы, негізгі мектеп, тел. 7-15-30
Амангелді ауылының шекарасында.
№ 181 сайлау учаскесі Болгарка ауылы, орта мектеп, тел. 35-5-40
Болгарка ауылының шекарасында.
№ 182 сайлау учаскесі Сарықобда ауылы, орта мектеп, тел. 7-11-81
Сарықобда ауылының шекарасында.
№ 183 сайлау учаскесі Тікқайың ауылы, негізгі мектеп, тел. 6-87-00
Тікқайың ауылының шекарасында.
№ 184 сайлау учаскесі Көктоғай ауылы, негізгі мектеп, тел. 6-88-58
Көктоғай ауылының шекарасында
№ 185 сайлау учаскесі Қарақұдық ауылы, орта мектеп, тел. 5-35-36
Қарақұдық ауылының шекарасында.

Избирательный участок № 163 Станция Токмансай, тел. 7-18-36
В границах станции Токмансай, село Улетта.
Избирательный участок № 164 Село Токмансай, основная школа, тел. 7-18-66
В границах села Токмансай.
Избирательный участок № 165 Село Кайнар, средняя школа, тел. 7-17-35
В границах села Кайнар,
Избирательный участок №166 Село Есет батыр Кокиулы, средняя школа, тел. 38-5-80
В границах села Есет батыр Кокиулы, зимовка Кызылту
Избирательный участок № 167 Село Талдысай, основная школа, тел. 7-20-41
В границах села Талдысай.
Избирательный участок № 168 Село Тамды,средняя школа, тел. 3-58-80
В границах села Тамды.
Избирательный участок № 169 Село Еркинкуш, начальная школа, тел. 7-20-95
В границах села Еркинкуш.
Избирательный участок № 170 Село Самбай, средняя школа, тел. 5-30-82
В границах села Самбай.
Избирательный участок № 171 Село Нурбулак, средняя школа, тел. 5-32-45
В границах села Нурбулак.
Избирательный участок № 172 Село Бескоспа, средняя школа, тел. 5-33-00
В границах села Бескоспа.
Избирательный участок № 173 Село Бестамак, средняя школа, тел. 5-53-04
В границах частного сектора улиц Бокенбай батыра, Алга, Есет батыра, Темиржол, Беккул, Елек, Достык, Женис, переулков Т. Аубакирова, Школьный, Мамбетова, № 42 разъезда села Бестамак.
Избирательный участок № 174 Село Бестамак, начальная школа, тел. 6-83-38
В границах 2-х этажных жилых домов 48, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 улицы Бокенбай батыра села Бестамак.
Избирательный участок № 175 Село Жеруйык, основная школа, тел. 7-15-97
В границах села Жеруйык.
Избирательный участок № 176 Села Ушкудык, средняя школа, тел. 6-84-26
В границах села Ушкудык, Аксазды
Избирательный участок № 177 Села Кумсай, начальная школа, тел. 7-13-63
В границах села Кумсай
Избирательный участок № 178 Село Карахобда, средняя школа, тел. 6-86-97
В границах сел Карахобда, Ерназар.
Избирательный участок № 179 Село Карабулак, средняя школа, тел. 7-16-99
В границах села Карабулак.
Избирательный участок № 180 Село Амангельды, основная школа, тел. 7-15-30
В границах села Амангельды.
Избирательный участок № 181 Село Болгарка, средняя школа, тел. 35-5-40
В границах села Болгарка
Избирательный участок № 182 Село Сарыхобда, средняя школа, тел. 7-11-81
В границах села Сарыхобда.
Избирательный участок № 183 Село Тиккайын, основная школа, тел. 6-87-00
В границах села Тиккайын.
Избирательный участок № 184 Село Коктогай, основная школа, тел. 6-88-58
В границах села Коктогай.
Избирательный участок № 185 Село Каракудык, средняя школа, тел. 5-35-36
В границах села Каракудык.

№ 186 сайлау учаскесі Ақай ауылы, орта мектеп, тел. 7-11-60
Ақай ауылының шекарасында.
№ 187 сайлау учаскесі Көлтабан ауылы, негізгі мектеп, тел. 7-11-56
Көлтабан ауылының шекарасында.
№ 188 сайлау учаскесі Маржанбұлақ ауылы, орта мектеп, тел. 5-38-08
Маржанбұлақ ауылының шекарасында.
№ 189 сайлау учаскесі Қайыңдысай ауылы, негізгі мектеп, тел. 6-89-53
Қайыңдысай ауылының шекарасында.
№ 190 сайлау учаскесі Қарағандысай ауылы, бастауыш мектеп, тел. 7-15-19
Қарағандысай ауылының шекарасында.

Избирательный участок № 186 Село Акай, средняя школа, тел. 7-11-60
В границах села Акай.
Избирательный участок № 187 Село Культабан, основная школа, тел. 7-11-56
В границах села Культабан.
Избирательный участок № 188 Село Маржанбулак, средняя школа, тел. 5-38-08
В границах села Маржанбулак.
Избирательный участок № 189 Село Кайындысай, основная школа, тел. 6-89-53
В границах села Кайындысай.
Избирательный участок № 190 Село Карагандысай, начальная школа, тел. 7-15-19
В границах села Карагандысай.