Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 198 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде № 4292 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 252 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" "(Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4165 тіркелген, 2015 жылғы 27 қаңтарда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінің № 4-5 жарияланған) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне мынадай өзерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) 1 тармақшасында:
кірістер
"4 814 502,5" деген сандары "3 432 421,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"3 176 677,5" деген сандары "1 794 596,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"4 868 654,2" деген сандары "3 486 573,2" сандарымен ауыстырылсын ;
2) 7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7) 2015 жылға арналған аудандық бюджетте орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 10-11 класстар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты облыстық бюджетке түсетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
және "379 364" деген сандары "31 453" деген сандарымен ауысты-рылсын;
3) 8 тармақта:
үшінші абзацтағы "6 050" деген сандары "10 469" деген сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "23 154" деген сандары "0" деген санымен ауыстырылсын;
жетінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскер-леріне лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге";
және "355 005" деген сандары "157 781" деген сандарымен ауысты-рылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Алгинского района Актюбинской области от 03 апреля 2015 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 09 апреля 2015 года № 4292. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 252
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23.12.2015 № 252 (вступает в силу с 01.01.2016).
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4165, опубликованное 27 января 2015 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда" № 4-5) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "4 814 502,5" заменить цифрами "3 432 421,5";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 176 677,5" заменить цифрами "1 794 596,5";
в подпункте 2):
затраты
цифры "4 868 654,2" заменить цифрами "3 486 573,2";
2) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7) Учесть в районном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании";
и цифры "379 364" заменить цифрами "31 453";
3) в пункте 8:
в абзаце третьем цифры "6 050" заменить цифрами "10 469";
в абзаце шестом цифры "23 154" заменить цифрой "0";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий финансируемых из местных бюджетов";
и цифры "355 005" заменить цифрами "157 781";

сегізінші абзацтағы "21 371" деген сандары "15 104" деген сандарымен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "660 535" деген сандары "53 637" деген сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"азаматтық хал актілерін жазу бөлімінің штаттық санын ұстауға – 1 101,0 мың теңге;
жергілікті атқарушы органның агроөнеркәсіптік кешен бөлімшесін ұстауға – 2 262,0 мың теңге";
4) 9 тармақта:
екінші абзацтағы "44 746" деген сандары "0" деген санына ауысты-рылсын;

в абзаце восьмом цифры "21 371" заменить цифрами "15 104";
в абзаце десятом цифры "660 535" заменить цифрами "53 637";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 1 101,0 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 2 262,0 тысяч тенге";
4) в пункте 9:
в абзаце втором цифры "44 746" заменить цифрой "0"

үшінші абзацтағы "14 939" деген сандары "0" деген санына ауысты-рылсын;
төртінші абзацтағы "552 849" деген сандары "0" деген санына ауысты-рылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 56 214,0 мың теңге";
5) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
мәслихат хатшысы
А. Кайрушев

в абзаце третьем цифры "14 939" заменить цифрой "0";
в абзаце четвертом цифры "552 849" заменить цифрой "0";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы развития регионов до 2020 года – 56 214,0 тысяч тенге";
5) приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
маслихата, секретарь маслихата
А.Кайрушев

5317
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9932
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5696
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4236
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
83254
1
Ауыл шаруашылығы
30526
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5184
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5184
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
25342
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17285
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
60
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6997
6
Жер қатынастары
7759
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7759
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7559
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
44969
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
44969
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
44969
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46122,9
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
46122,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
46122,9
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7888
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
38234,9
12
Көлік және коммуникация
17747
1
Автомобиль көлігі
17747
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17747
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

5317
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9932
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5696
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4236
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
83254
1
Сельское хозяйство
30526
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5184
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5184
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
25342
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
17285
003
Капитальные расходы государственного органа
60
006
Организация санитарного убоя больных животных
1000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6997
6
Земельные отношения
7759
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7759
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района(города областного значения)
7559
007
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
44969
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
44969
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
44969
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46122,9
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
46122,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
46122,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7888
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
38234,9
12
Транспорт и коммуникация
17747
1
Автомобильный транспорт
17747
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17747
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах