Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 28 тамыздағы № 228 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қыркүйекте № 4525 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 389 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға ауданы Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімінің 24.12.2015 № 389 шешімімен (қол қойылған күннен бастап күшіне енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Алға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылдың 25 тамызындағы № 6-10/91 ұсынысы негізінде, Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарағандысай ауылының Жолөткен қыстағының аумағында орналасқан "Светлана" шаруа қожалығында, мүйізді ұсақ малдарының арасында сарып ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Маржанбұлақ ауылдық округінің әкімі Б.Т. Кангужин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 28 августа 2015 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 сентября 2015 года № 4525, Утратило силу решением акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 24 декабря 2015 года № 389
Сноска. Утратило силу решением акима Маржанбулакского сельского округа Алгинского района Актюбинской области от 24.12.2015 № 389 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Алгинская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 25 августа 2015 года за № 6-10/91, аким Маржанбулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с выявлением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Светлана", расположенного на зимовке Жолоткен села Карагандысай.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Маржанбулакского сельского округа Кангужин Б.Т.