2016 жылы әскерге шақыру учаскесіне тiркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданының әкімінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 20 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 қаңтарда № 4662 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Байғанин ауданы әкімінің 29.08.2016 № 6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы № 561-IV "Әскери қызмет және әскери қызметшiлердiң мәртебесi туралы" Заңының 16 бабына, Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2012 жылғы 27 маусымдағы № 859 "Әскери мiндеттiлер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргiзу қағидаларын бекiту туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкiмi ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 жылдың қаңтарынан наурызына дейiнгi кезеңде "Ақтөбе облысы Байғанин ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесінiң шақыру учаскесiне тiркеу жылы он жетi жасқа толатын 1999 жылы туған еркек жынысты азаматтарды, сонымен қатар, бұрын тiркеуден өтпеген, Байғанин ауданының аумағында тұрақты немесе уақытша тұратын ересек жастағы азаматтарды тiркеуден өткiзу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етiлсiн.
2. "Ақтөбе облысы Байғанин ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" Республикалық мемлекеттік мекемесінiң бастығы азаматтардың шақыру учаскесiне тiркелуiн ұйымшылдықпен жүргiзудi қамтамасыз ету жөнiнде шаралар қабылдасын, тiркеу қорытындысы туралы 2016 жылдың 10 сәуiрiнде аудан әкiмiне хабарласын.
3. Аудан әкімінің 2014 жылғы 27 қарашадағы № 21 "2015 жылы әскерге шақыру учаскесіне тiркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4097 санымен тіркелген, аудандық "Жем сағыз" газетінің 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 52 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары Ш.Спановға жүктелсiн.
5. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi М.Аққағазов

Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2016 году
Решение акима Байганинского района Актюбинской области от 10 декабря 2015 № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2016 года № 4662. Утратило силу решением акима Байганинского района Актюбинской области от 29 августа 2016 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Байганинского района Актюбинской области от 29.08.2016 № 6.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года № 561-IV "О воинской службе и статусе военнослужащих", постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2012 года № 859 "Об утверждении Правил ведения воинского учета военнообязанных и призывников", аким Байганинского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить проведение приписки к призывному участку Республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Байганинского района Актюбинской области" граждан мужского пола 1999 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, а также граждан старших возрастов, не прошедших ранее приписку, проживающих постоянно или временно на территории Байганинского района, в период с января по март 2016 года.
2. Начальнику Республиканского государственного учреждения "Отдел по делам обороны Байганинского района Актюбинской области" принять меры по обеспечению организованного проведения приписки граждан к призывному участку, о результатах приписки информировать акима района к 10 апреля 2016 года.
3. Признать утратившим силу решение акимата от 27 ноября 2014 года № 21 "Об организации и обеспечении проведения приписки к призывному участку в 2015 году" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4097, опубликованного в районной газете "Жем Сағыз" 30 декабря 2014 года).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Ш.Спанова.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Аккагазов