"Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына өмірлік қиын жағдай туындаған кезде көрсететін әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 171 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 290 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 мамырда № 4333 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 наурыздағы № 406 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 02.03.2016 № 406 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 6 бабының 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 171 "Мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына өмірлік қиын жағдай туындаған кезде көрсететін әлеуметтік көмектің шекті мөлшерлерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 3761 тіркелген, 2014 жылғы 30 қаңтарда аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешімінің 2 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2. Ай сайын көрсетілсін :
1) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтерді төлеу үшін сегіз мың теңге көлемінде қаржылай әлеуметтік көмек;
2) "Қарғалы аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі ұсынған тізімдерге сәйкес үйден оқытылатын және тәрбиеленетін мүгедек балаларға үш мың теңге көлемінде қаржылай әлеуметтік көмек".
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат
сессия төрағасы хатшысы
Н.Смолинец Х.Жылқыбеков

О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 171 "Об утверждении предельных размеров социальной помощи, предоставляемой отдельным категориям нуждающихся граждан при наступлении трудной жизненной.ситуации"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 06 мая 2015 года № 290. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 29 мая 2015 года № 4333. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 02 марта 2016 года № 406
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 02.03.2016 № 406.
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
Решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 171 "Об утверждении предельных размеров социальной помощи, предоставляемой отдельным гражданам, при наступлении трудной жизненной ситуации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3761, опубликовано 30 января 2014 года в районной газете "Қарғалы") пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Ежемесячно оказывать:
1) участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на оплату коммунальных услуг денежную социальную помощь в размере восьми тысяч тенге;
2) детям инвалидам, обучающимся и воспитывающимся на дому, согласно списков, представленных государственным учреждением "Каргалинский районный отдел образования" денежную социальную помощь в размере трех тысяч тенге".
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Н.Смолинец Х.Жылкыбеков