"2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 маусымдағы № 294 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 4384 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 4161 тіркелген, 2015 жылдың 29 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтың:
1) тармақшасындағы:
кірістер-
"2 370 062" сандары "2 423 484,5" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"1 882 878" сандары "1 936 300,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасындағы:
шығындар –
"2 401 319,4" сандары "2 454 741,9" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
4 азат жолы бөлігінде:
"45 490" сандары "40 782,5" сандарымен ауыстырылсын;
6 азат жолы бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 250 "О бюджете Каргалинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 5 июня 2015 года № 294. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 июня 2015 года № 4384. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года №.250 "О бюджете Каргалинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4161, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Карғалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 370 062" заменить цифрами "2 423 484,5",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "1 882 878" заменить цифрами "1 936 300,5";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 401 319,4" заменить цифрами "2 454 741,9";
в пункте 10:
в части абзаца 4:
цифры "45 490" заменить цифрами "40 782,5";
в части абзаца 6:

"1 061" сандары "3 191" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдарымен толықтырылсын:
50 000 мың теңге - білім беру объектілерін салу және реконструкциялау,
6 000 мың теңге - коммуналдық шаруашылығын дамыту .
2) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Н. Смолинец
Аудандық мәслихат хатшысы Х. Жылқыбеков

цифры "1 061" заменить цифрами "3 191",
дополнить абзацами следующего содержания:
50 000 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования,
000 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства.
2) приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новый редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата Н. Смолинец
Секретарь районного маслихата Х. Жылкыбеков