"2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы № 335 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 тамызда № 4492 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес және облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 27 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімін іске асыру мақсатында, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған Қарғалы ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 4161 тіркелген, 2015 жылдың 29 қаңтардағы аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
тармақшасындағы:
кірістер-
"2 423 484,5" сандары "2 423 336,7" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша-
"1 936 300,5" сандары "1 936 152,7" сандарымен ауыстырылсын;
тармақшасындағы:
шығындар –
"2 454 741,9" сандары "2 454 594,1" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақтағы:
10 абзац бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 250 "О бюджете Каргалинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10 августа 2015 года № 335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 августа 2015 года № 4492. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях реализации решения областного маслихата от 27 июля 2015 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 250 "О бюджете Каргалинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4161, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете "Каргалы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "2 423 484,5" заменить цифрами "2 423 336,7",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "1 936 300,5" заменить цифрами "1 936 152,7";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "2 454 741,9" заменить цифрами "2 454 594,1";
в пункте 10:
в части абзаца 10:

"1 023" сандары "875,2" сандарымен ауыстырылсын.
2) көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалар осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихатхатшысы
И.Кунакбаев Х.Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 10.08. № 335 шешіміне 1 ҚОСЫМША
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 250 шешіміне 1 ҚОСЫМША
Қарғалы ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1.Кірістер

цифры "1 023" заменить цифрами "875,2".
2) приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
сессии районного маслихата
Секретарь районного маслихата
И.Кунакбаев Х.Жылкыбеков
Приложение 1 к решению районного маслихата от 10 августа 2015 года № 335
Приложение 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 250
Бюджет Каргалинского района на 2015 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы