Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 172 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2015 жылғы 5 маусымдағы № 208 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 маусымда № 4370 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4169 тіркелген, 2015 жылғы 26 қаңтарда "Қобда" газетінде жарияланған) 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 172 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"3 680 663" деген цифрлар "2 877 733,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"3 320 653" деген цифрлар "2 517 723,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"3 706 023,8" деген цифрлар "2 903 094,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) 6 тармақта:
екінші абзацтың бөлігінде:
"75 988" деген цифрлар "53 692" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтың бөлігінде:
"33 856" деген цифрлар "32 787" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтың бөлігінде:
"6 885" деген цифрлар "7 041,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"380 212" деген цифрлар "130 779" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзац алынып тасталсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 172 "О бюджете Хобдинского района на 2015-2017 годы"
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 5 июня 2015 года № 208. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июня 2015 года № 4370. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 172 "О бюджете Хобдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4169, опубликованное 26 января 2015 года в газете "Қобда") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "3 680 663" заменить цифрами "2 877 733,6";
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "3 320 653" заменить цифрами "2 517 723,6";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "3 706 023,8" заменить цифрами "2 903 094,4";
2) в пунктте 6:
в части второго абзаца:
цифры "75 988" заменить цифрами "53 692";
в части третьего абзаца:
цифры "33 856" заменить цифрами "32 787";
в части четвҰртого абзаца:
цифры "6 885" заменить цифрами "7 041,6";
в части шестого абзаца:
цифры "380 212" заменить цифрами "130 779";
абзац седьмой исключить:

9 300,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
1 500,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9 065,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 025,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 205,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
69 345,7
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
69 345,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
122 404,1
2
Әлеуметтiк көмек
105 681,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
105 681,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
37 922,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 229,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
133,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 000,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6 399,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 868,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 746,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 342,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
7 041,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 723,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 723,1
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 832,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
240,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
651,1
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
73 537,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 063,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 063,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

9 300,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 500,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 065,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 025,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 205,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
69 345,7
037
Строительство и реконструкция объектов образования
69 345,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
122 404,1
2
Социальная помощь
105 681,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
105 681,0
002
Программа занятости
37 922,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 229,0
005
Государственная адресная социальная помощь
133,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 000,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6 399,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 868,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 746,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 342,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 041,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 723,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 723,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15 832,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
240,0
021
Капитальные расходы государственного органа
651,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
73 537,1
1
Жилищное хозяйство
2 063,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 063,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

8 748,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17 343,9
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 001,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 224,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 497,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
240,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
40,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
99 314,9
1
Ауыл шаруашылығы
45 706,6
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10 026,6
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 026,6
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 680,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 903,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
156,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 500,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
14 071,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 550,0
6
Жер қатынастары
5 646,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 646,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 646,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
47 962,3
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
47 962,3
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
47 962,3
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 874,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
41 874,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
41 874,3
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

8 748,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17 343,9
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 001,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 224,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 497,0
006
Капитальные расходы государственного органа
240,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
40,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
99 314,9
1
Сельское хозяйство
45 706,6
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10 026,6
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 026,6
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 680,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
15 903,0
003
Капитальные расходы государственного органа
156,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
500,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 500,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
14 071,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 550,0
6
Земельные отношения
5 646,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 646,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
5 954,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
47 962,3
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
47 962,3
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
47 962,3
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41 874,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
41 874,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
41 874,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)