Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 172 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 225 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 желтоқсанда № 4643 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 172 "2015-2017 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4169 тіркелген, 2015 жылғы 26 қаңтарда "Қобда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат сессиясының
төрайымы
Аудандық мәслихаттыңхатшысы
Ж. Атамұратова Л.Исмағамбетова
2015 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 225 Қобда аудандық
мәслихатының шешіміне
қосымша
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 172 Қобда аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған Қобда ауданның бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 172 "О бюджете Хобдинского района на 2015-2017 годы"
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 9 декабря 2015 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 декабря 2015 года № 4643. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хобдинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 172 "О бюджете Хобдинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4169, опубликованное 26 января 2015 года в газете "Қобда") следующие изменения:
1) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районногомаслихата
Ж. Атамуратова Л. Исмагамбетова
Приложение к решению
районного маслихата
от 9 декабря 2015 года № 225
Приложение 1 к решению
районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 172
Бюджет Хобдинского района на 2015 год
Категория
Сумма, тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

006
Балаларға қосымша білім беру
44 670,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
37 833,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
37 833,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
128 591,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57 728,5
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 524,5
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 689,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстарды өткiзу
1 281,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
404,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
8 253,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 571,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 005,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
70 863,4
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
70 863,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
110 640,1
2
Әлеуметтiк көмек
93 973,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
93 973,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
36 126,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 323,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 304,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 124,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 200,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
2 511,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 342,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
7 041,6
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 667,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 667,1

006
Дополнительное образование для детей
44 670,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
37 833,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
37 833,0
9
Прочие услуги в области образования
128 591,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
57 728,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 524,5
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 689,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 281,0
012
Капитальные расходы государственного органа
404,1
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 253,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 571,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 005,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
70 863,4
037
Строительство и реконструкция объектов образования
70 863,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
110 640,1
2
Социальная помощь
93 973,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
93 973,0
002
Программа занятости
36 126,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 323,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 304,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 124,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 200,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 511,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 342,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 041,6
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 667,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 667,1