2015 жылға Мәртөк ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 12 қаңтардағы № 1 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 ақпанда № 4194 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5 тармақшасына, 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға Мәртөк ауданы бойынша жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін қоғамдық жұмыстар өткізілетін ұйымдардың тізбесі, түрлері, көлемі және нақты жағдайлары қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Мәртөк аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Г.Алматбаева) осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Мәртөк аудандық экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі (А.Жұмабаева) 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмысты жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды жүзеге асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Б.Күзембаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап, туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі М. Елеусізов
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2015 жылғы "12" қаңтардағы № 1 қаулысына қосымша
2015 жылға Мәртөк ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары
Ұйымдар тізбесі
Қоғамдық жұмыстың түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс
Бекітілді
Қоғамдық жұмысқа қатысушының еңбек ақысының көлемі
Қаржыландыру көздері
Жұмыс орын саны
Жұмыс орын саны
1
"Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округі әкімінің аппараты" ММ
Халық санағын жүргізу
5000 дана
23
23
ҚР заңнамасымен белгіленген төменгі еңбекақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
Ауыл аумағын тазарту

Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по Мартукскому району на 2015 год
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 12 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 04 февраля 2015 года № 4194. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5 статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия для организации временной занятости безработных по Мартукскому району на 2015 год, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Мартукский районный отдел занятости и социальных программ" (Г.Алматбаева) обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Мартукский районный отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства" (А.Жумабаева) обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузембаеву Б.Б.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района М. Елеусизов
Приложение к постановлению
акимата Мартукского района
№ 1 от "12" января 2015 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ по Мартукскому району на 2015 год
Перечень организации
Виды общественных работ
Объем выполня-емых работ и услуг в натуральных показателях
Заявленная потребность
Утверждено
Размер оплаты участников общественных работ
Источники финансирования
Количество рабочих мест
Коли-чество рабочих мест
1
ГУ "Аппарат акима Мартукского сельского округа Мартукского района"
Проведение переписи населения
5000 штук
23
23
Минимальная заработная плата, установленная законодательством РК
Финансируется за счет средств местного бюджета
Очистка территорий села

100,0 шаршы метр
500 дана
2
2
Барлығы:
300
300
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары:
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күндерімен 5 күнді құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат. Еңбек ақысы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.

100,0 квадратных метров
500 штук
2
2
Итого:
300
300
Конкретные условия общественных работ:
Продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.