Мәртөк аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 150 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 маусымдағы № 178 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 шілдеде № 4408 болып тіркелді. 2018 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына сәйкес Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 150 "2015-2017 жылдарға арналған Мәртөк ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 4153, 2015 жылғы 22 қаңтарда "Мәртөк тынысы" газетінің № 4-5 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 343 626,0" деген цифрлар "3 085 704,9" деген цифрлармен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 848 329,0" деген цифрлар "2 590 407,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 362 529,8" деген цифрлар "3 104 608,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
8 тармақта:
төртінші абзацтың бөлігінде:
"6 025" деген цифрлар "11 316" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтың бөлігінде:
"403 868" деген цифрлар "151 944" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"13 789" деген цифрлар "0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтың бөлігінде:
"41 478" деген цифрлар "31 268" деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтың бөлігінде:
"51 323" деген цифрлар "49 460" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"агроөнеркәсіп кешені мамандарын қамтамасыз етуге – 1 141 мың теңге";
"азаматтық хал актілерін тіркеу мамандарын қамтамасыз етуге – 875 мың теңге";
"мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 70,9 мың теңге";
9 тармақта:
екінші абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 150 "О бюджете Мартукского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Мартукского района Актюбинской области от 10 июня 2015 года № 178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 01 июля 2015 года № 4408. Срок действия решения - до 1 января 2018 года
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 9 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95 Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 150 "О бюджете Мартукского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4153, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Мәртөк тынысы" № 4-5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 343 626,0" заменить цифрами "3 085 704,9", в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "2 848 329,0" заменить цифрами "2 590 407,9";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 362 529,8" заменить цифрами "3 104 608,7";
в пункте 8:
в части четвертого абзаца:
цифры "6 025" заменить цифрами "11 316";
в части пятого абзаца:
цифры "403 868" заменить цифрами "151 944";
в части шестого абзаца:
цифры "13 789" заменить цифрами "0";
в части седьмого абзаца:
цифры "41 478" заменить цифрами "31 268";
в части восьмого абзаца:
цифры "51 323" заменить цифрами "49 460";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на содержание специалистов агропромышленного комплекса" - 1 141 тысяч тенге";
"на содержание специалистов регистрации актов гражданского состояния" - 875 тысяч тенге";
"установка дорожных знаков и указателей в местах расположений организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов" - 70,9 тысяч тенге";
в пункте 9:
в части второго абзаца:

"354" деген цифрлар "2 837" деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтың бөлігінде:
"1 718" деген цифрлар "1 023" деген цифрлармен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 10 699 мың теңге";
осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Аткиев
Мәртөк аудандық мәслихатының хатшысы А. Исмагулов

цифры "354" заменить цифрами "2 837";
в части седьмого абзаца:
цифры "1 718" заменить цифрами "1 023";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 10 699 тысяч тенге";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Мартукского районного маслихата А. Аткиев
Секретарь Мартукского районного маслихата А. Исмагулов

19 400,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 597,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
11 316,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
13 938,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
13 938,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 648,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
290,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
49 500,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
13 624,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
716,0
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
716,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
978,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
978,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
307,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
307,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 623,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
174,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 449,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3 956,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 905,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
2 905,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 051,0
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
357,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
694,0
3
Елді-мекендерді абаттандыру
31 920,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 872,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
22 397,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
3 475,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

19 400,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 597,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
11 316,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
13 938,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
13 938,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
13 648,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
290,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
49 500,0
1
Жилищное хозяйство
13 624,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
716,0
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
716,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
978,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
978,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
307,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
307,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 623,0
003
Проектирование и (или) строительство,реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
174,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 449,0
2
Коммунальное хозяйство
3 956,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 905,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2 905,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 051,0
005
Развитие коммунального хозяйства
357,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
694,0
3
Благоустройство населенных пунктов
31 920,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 872,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
22 397,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
3 475,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2015 жылғы 10 маусымдағы № 178 аудандық мәслихаттың шешіміне 2 Қосымша
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 150 аудандық мәслихаттың шешіміне 5 Қосымша
2015 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық манызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бағдарламасының әкімдігінің бюджеттік бағдарламасы
Атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
Аққұдық а/о

Приложение 2 к решению районного маслихата от 10 июня 2015 года № 178
Приложение 5 к решению районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 150
Бюджетные программы администраторов программы 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2015 год
Наименование
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
Аккудукский с\о