2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 230 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 шілдеде № 4436 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1 тармақшасына сәйкес Мәртөк ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 15 июня 2015 года № 230. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 13 июля 2015 года № 4436. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 пункта Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Респбулике Казахстан", подпунктом 8-1 пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2015 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Күзембаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қалауов
Мәртөк ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № 230 қаулысына қосымша
2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Балабақша
(бөбек-бақша)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны (бала)
Жан басына шаққандағы қаржыландырудың бір айдағы мөлшері (теңге)
Ата-аналардың бір күнге ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
Мәртөк ауылы

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования в месяц и размер родительской платы на 2015 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнениям настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузембаевой Б.
3. Настоящее постановление вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Калауов
Приложение к постановлению
акимата Мартукского района
№ 230 от 15 июня 2015 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
(ясли-сад)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения (ребенок)
Размер подушевого финансирования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в день (тенге)
1
село Мартук