Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының Жайсаң ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қазанда № 4543 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Жайсаң ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 03 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Жайсаң ауылдық округінің әкімінің 03.12.2015 № 7 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 11-3/496 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан ауруының анықталуына байланысты Мәртөк ауданы Жайсаң ауылдық округі аумағында карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жайсаң ауылдық округінің әкімі: Ж. Есмухамбетов

Об установлении карантина
Решение акима Жайсанского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 18 сентября 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 октября 2015 года № 4543. Утратило силу решением акима Жайсанского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 03 декабря 2015 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Жайсанского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 03.12.2015 № 7.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 7 статьей 10-1 Закона Республика Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мартукской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 сентября 2015 года № 11-3/496 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории Жайсанского сельского округа Мартукского района в связи с выявлением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жайсанского сельского округа: Ж. Есмухамбетов