Мұғалжар ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 2 "Мұғалжар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4206 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес Мұғалжар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Мұғалжар ауданы әкімінің 2013 жылғы 1 ақпандағы № 2 "Мұғалжар ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 3514 санымен тіркелген, 2013 жылғы 6 ақпанында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С.Шаңғұтов
Келісілді:
Мұғалжар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Ғ. Асқаров
Мұғалжар ауданы әкімінің
2013 жылғы "01" ақпандағы № 2 шешіміне қосымша
Мұғалжар ауданы әкімінің 2015 жылғы "26" ақпандағы № 5 шешіміне қосымша
Мұғалжар ауданының сайлау учаскелері № 305 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Жастық" мөлтек ауданы № 2, "СНПС-АқтөбеМұнайГаз" Акционерлік қоғамының, "Октябрьскнефть" мұнай газ өндіру басқармасы" ғимараты
"Жастық" мөлтек ауданы: № 1,3,4, 5, 6, 7, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 15 "Б";
А.Жұмағалиев көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Е. Баймұхамбетов көшесі: № 11, 12/1, 13,14, 16.
№ 306 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Жастық" мөлтек ауданы № 47 "В", Халыққа қызмет көрсету орталығының ғимараты
"Жастық" мөлтек ауданы: №38 "А", 38"Б", 39"А", 39"Б", 46, 47, 48, 49"А", 49"Б", 50;
Западная көшесі: № 1 "А", 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
Болашақ кенті: № 2, 3, 3 "А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 19/2, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 54, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 105, 105 "А", 106, 107, 107 "А", 109, 111, 112, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 152, 153, 154, 156, 157, 160, 161, 168, 169, 169А, 171, 174, 176, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 190, 192, 194, 198, 198 "А";
"Самал" мөлтек ауданы, кварталдар:

О внесении изменений и дополнений в решение акима Мугалжарского района от 1 февраля 2013 года № 2 "Об образовании избирательных участков в Мугалжарском районе"
Решение акима Мугалжарского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4206.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Мугалжарского района РЕШИЛ:
Внести в решение акима Мугалжарского района от 1 февраля 2013 года № 2 "Об образовании избирательных участков в Мугалжарском районе" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3514, опубликованное в районной газете "Мұғалжар" от 6 февраля 2013 года) следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Шангутов С.
Согласовано:
Председатель Мугалжарской
районной территориальной
избирательной комиссии Аскаров Г.
Приложение к решению акима
Мугалжарского района №2 от
"01" февраля 2013 года
Приложение к решению акима
Мугалжарского района №5 от
"26" февраля 2015 года
Избирательные участки Мугалжарского района Избирательный участок № 305 город Кандыагаш, микрорайон "Жастык" № 2, здание "Нефтегазодобывающее управление "Октябрьск Нефть" Акционерного общества "СНПС-АктобеМунайГаз"
микрорайон "Жастык": № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 15"Б";
улица А.Жумагалиева: № 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Е.Баймухамбетова: № 11, 12/1, 13,14, 16.
Избирательный участок № 306 город Кандыагаш, микрорайон "Жастык" № 47 "В", здание Центра обслуживания населения
икрорайон "Жастык": № 38"А", 38"Б",39"А", 39"Б", 46, 47, 48, 49"А", 49"Б", 50;
улица Западная: № 1"А", 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2;
поселок Болашак: №2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 19/2, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 50, 54, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 104, 105, 105"А", 106, 107, 107"А", 109, 111, 112, 113, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 124, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 152, 153, 154, 156, 157, 160, 161, 168, 169, 169"А", 171, 174, 176, 178, 179, 180, 182, 183, 184, 185, 186, 190, 192, 194, 198, 198"А";
микрорайон "Самал", кварталы:

1 квартал: № 2, 3, 5, 8, 10, 11, 13/2, 16, 17, 17/2, 18, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 36, 37, 43, 43"А", 48, 52, 53, 57, 58;
2 квартал: № 3, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 37, 40, 43, 48, 54;
3 квартал: № 2, 4, 5, 7, 18, 19, 20, 22, 23, 30, 32, 37, 38, 43, 46, 48, 54, 60, 62, 65, 67, 71;
4 квартал: № 33, 38, 39, 41, 44, 45, 46, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 63;
5 квартал: № 2, 3, 10, 12, 21, 22, 25, 36, 38, 40, 42, 46, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 62, 65;
6 квартал: № 1, 6, 8, 9, 11, 13, 27, 28, 34, 42, 51, 56, 59, 62, 72;
7 квартал: № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 17, 19, 20, 22, 23, 27, 28;
8 квартал: № 1, 2, 17.
№ 307 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Жастық" мөлтек ауданы, № 2 орта мектебінің ғимараты
"Жастық" мөлтек ауданы: № 7 "А", 16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
30 "А".
№ 308 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Жастық" мөлтек ауданы, № 4 орта мектебінің ғимараты
"Жастық" мөлтек ауданы: № 3 "А", 5 "А", 31, 31 "А , 37 "А", 37 "Б", 40, 41, 44, 45, 78, 80, 81.
№ 309 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, "Достық" мөлтек ауданы, № 3 гимназия-мектебінің ғимараты
"Достық" мөлтек ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 13, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
жеке тұрғын үйлер: № 1, 1 "А", 2, 2 "А", 3, 3 "А", 4, 5, 5 "А", 6, 6 "А", 7, 8, 9, 10, 10 "А", 10 "Б", 10 "А"/2, 11, 11 "Б", 12 "А", 13, 13 "Б", 13 "В", 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23 "А", 25 "Б", 26 "А", 26 "Д" 27, 28, 31, 32, 34,37, 39, 43, 47, 48, 49, 51, 55, 56;
Газовиков кенті: № 2 "А", 3 "А", 7"А", 8, 15, 16, 16/1, 16 "А", 16 "Б", 17, 17 "Б", 18, 19, 20, 21, 23, 23 "А", 24, 24 "А", 25, 26, 27, 28, 28 "А", 29, 30, 31, 31 "А", 32, 33, 33 "А", 35, 36, 37, 38, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57 "А", 58, 59, 60, 60 "А", 60 "Б", 64, 67, 68, 68 "Б", 70, 70 "А", 71, 71/1, 71/2, 72, 72 "А", 74, 77, 78, 81, 83, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 95 "А", 96, 96 "А", 98, 98 "А", 104, 106, 108,110, 114, 123;
"Самал" мөлтек ауданы, көп қабатты тұрғын үйлер: № 26 "А", 49;
жеке тұрғын үйлер: № 1, 1"А", 2, 3"А", 5, 8, 12, 16, 18, 19, 22 "А", 25, 33, 34, 35, 40, 41, 46, 48, 48 "Б", 55, 56, 59, 60, 63, 68, 128.
№ 310 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, Жеңіс даңғылы № 42 "Б", "Береке" сауда үйінің ғимараты
Р.Қошқарбаев көшесі: № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 7 "А", 8, 8 "А", 10, 11, 11 "А", 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 56/1, 57/2, 70;
Н.Орынбасаров көшесі: № 1, 1"А", 1"Б", 1"В", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 4"А", 5, 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 11, 11"А", 12, 14, 14"А", 15, 15"А", 17, 17"А", 17"Б", 19, 19/1, 19/2, 19"А", 20, 20/2, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 28"А", 29, 30, 30"А", 31, 32, 32"А", 33, 33"А", 33"А"/2, 34, 34"А", 35, 36, 36"А", 38, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42"А", 43, 43"А", 44, 45, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 60"А", 61"А", 63, 65, 83, 96, 99, 100, 101, 192, 193, 194;
І. Жансүгіров көшесі: № 1, 2, 3"Б", 4, 5, 5"А", 6, 7"А", 8, 12/1, 12/2, 13, 13"А", 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 15"А", 16, 23/2, 24, 24"А", 27, 28, 28/1, 28/2,
29"Б", 30, 30/1, 30/2, 32, 33 "А", 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 42, 42/1, 43, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48"А", 48"Б", 49, 49/1, 49/2, 49"Б", 50"А", 50/1, 56, 56/1, 75, 75/1, 75/2, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90/1, 90/2, 91"А", 93, 98, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 148;

1 квартал: № 2, 3, 5, 8, 10, 11, 13/2, 16, 17, 17/2, 18, 23, 25, 27, 28, 31, 32, 34, 36, 37, 43, 43"А", 48, 52, 53, 57, 58;
2 квартал: № 3, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 32, 37, 40, 43, 48, 54;
3 квартал: № 2, 4, 5, 7, 18, 19, 20, 22, 23, 30, 32, 37, 38, 43, 46, 48, 54, 60, 62, 65, 67, 71;
4 квартал: № 33, 38, 39, 41, 44, 45, 46, 54, 55, 57, 59, 60, 62, 63;
5 квартал: № 2, 3, 10, 12, 21, 22, 25, 36, 38, 40, 42, 46, 49, 51, 53, 54, 55, 59, 62, 65;
6 квартал: № 1, 6, 8, 9, 11, 13, 27, 28, 34, 42, 51, 56, 59, 62, 72;
7 квартал: № 1, 3, 5, 6, 7, 11, 13, 17, 19, 20, 22, 23, 27, 28;
8 квартал: № 1, 2, 17.
Избирательный участок № 307 город Кандыагаш, микрорайон "Жастык", здание средней школы № 2
микрорайон "Жастык": № 7"А",16, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30"А".
Избирательный участок № 308 город Кандыагаш, микрорайон "Жастык", здание средней школы № 4
микрорайон "Жастык": № 3"А", 5"А", 31, 31"А", 37"А", 37"Б", 40, 41, 44, 45, 78, 80, 81.
Избирательный участок № 309 город Кандыагаш, микрорайон "Достык", здание школы-гимназии № 3
микрорайон "Достык", многоэтажные дома: № 13, 14, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
частные дома: № 1, 1"А", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 9, 10,10"А", 10"Б", 10"А"/2, 11, 11"Б", 12"А", 13, 13"Б",13 "В", 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23"А", 25"Б", 26"А", 26"Д", 27, 28, 31,32, 34, 37, 38, 39, 43, 47, 48, 49, 51, 55, 56;
поселок Газовиков: № 2"А", 3"А", 7"А", 8, 15, 16, 16/1, 16"А", 16"Б", 17, 17"Б", 18, 19, 20, 21, 23, 23"А", 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28"А", 29, 30, 31, 31"А", 32, 33, 33"А", 35, 36, 37, 38, 45, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 57"А", 58, 59, 60, 60"А", 60"Б", 64, 67, 68, 68"Б", 70, 70"А", 71, 71/1, 71/2, 72, 72"А", 74, 77, 78, 81, 83, 84, 86, 88, 90,92, 94, 95, 95"А", 96, 96"А", 98, 98"А", 104, 106, 108, 110, 114, 123;
микрорайон "Самал", многоэтажные дома : № 26"А", 49;
частные дома: № 1, 1"А", 2, 3"А", 5, 8, 12, 16, 18, 19, 22"А", 25, 33, 34, 35, 40, 41, 46, 48, 48"Б", 55, 56, 59, 60, 63, 68, 128.
Избирательный участок № 310 город Кандыагаш, проспект Жениса № 42 "Б", здание торгового дома "Береке"
улица Р.Кошкарбаева: № 1, 1/1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 7, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 11"А", 13, 15, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 25/1, 25/2, 27, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 30/2, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 56/1, 57/2, 70;
улица Н.Орынбасарова: № 1, 1"А", 1"Б",1"В", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 4"А", 5, 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 11, 11 "А", 12, 14, 14"А", 15, 15"А", 17, 17"А", 17"Б", 19, 19/1, 19/2, 19"А", 20, 20/2, 21, 21 "А", 22, 23, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 28"А", 29, 30, 30"А", 31, 32, 32"А", 33, 33"А", 33 "А"/2, 34, 34 "А", 35, 36, 36"А", 38, 40, 40/1, 40/2, 41, 41/1, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 42"А", 43, 43"А", 44, 45, 47, 47/1, 47/2, 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 60"А", 61"А", 63, 65, 83, 96, 99, 100, 101, 192, 193, 194;
улица И.Жансугурова: № 1, 2, 3"Б", 4, 5, 5"А", 6, 7"А", 8, 12/1, 12/2, 13, 13"А", 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 15/1, 15/2, 15 "А", 16, 23/2, 24, 24 "А", 27, 28, 28/1, 28/2, 29 "Б", 30, 30/1, 30/2, 32, 33 "А", 36, 37/1, 37/2, 38, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 42, 42/1, 43, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 48"А", 48"Б", 49, 49/1, 49/2, 49"Б", 50"А", 50/1, 56, 56/1, 75, 75/1, 75/2, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90/1, 90/2, 91"А", 93, 98, 144, 145, 146, 146/1, 146/2, 148;

Пионерный көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 10/1, 11, 12, 12"А", 12"В",15, 15/1, 15/2, 15 "А", 15"В", 16, 17/1, 17/2, 19, 21, 21"А", 29, 49, 50;
Полевая көшесі: № 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
Б.Майлин көшесі: № 2, 2/1, 4, 5/1, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14 "А", 16, 18, 21"А", 25"А", 26, 28, 28 "А", 30, 30 "Б", 34, 91, 94;
Нефтяников кенті: № 1/1, 1"А", 3"А", 6/1, 6/2, 9, 16, 20/1, 24 "А", 25/1, 25/2, 25"А", 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30 "В", 31/1, 31/2, 32/1, 33/2, 34/2, 35/2, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 48/1, 52/1, 80/2, 104, 106, 107, 108, 109, 110/1, 110/2, 112, 120;
Достық көшесі: № 1/1, 2/2, 5, 5"А", 6, 6/2, 7, 7/1, 10/1, 10/2, 10"А", 11"А", 12/1, 12/2, 12"А", 13, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 30"А", 30"В", 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 37, 39, 41"А", 42, 43, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51"А", 51/1, 51/2, 52/1, 53, 55, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 59/1, 59/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 102, 116;
Жеңіс даңғылы: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 3"Б", 3/1, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 5 "Б", 6, 6 "А", 7 "А", 9, 9 "А", 10, 10/1, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 44, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
К.Ахметов көшесі: № 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 51, 51/1, 51/2, 97;
О.Өмірбаев көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5"А", 6, 8, 12, 14, 14"А", 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28;
Е.Баймұхамбетов көшесі: № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 12, 14, 16;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11 "А", 11"Б", 14, 16, 34, 38.
№ 311 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, Трансформаторная тұйығы № 2, Қандыағаш өнеркәсіптік - экономикалық колледжінің ғимараты
Ж.Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1 "А", 2, 2 "А", 2/1, 3, 3"А", 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10 "А",10 "Б", 10 "В", 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15"А", 18"Б", 20, 20"Б", 22, 23"А", 24, 25, 26, 26 "А", 28, 30, 32, 34, 36, 36"А", 38, 40 ,42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 58"А", 62"А", 68;
Көп қабатты тұрғын үй: № 10;
Есет батыр көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 10"А", 10"Б", 10"В", 11, 12"А", 12"Б", 13, 13/1, 13/3, 13/4, 14, 14 "Б", 16,17, 17 "А", 17 "Б", 18,19, 19"А", 19"Б", 19"Е", 20, 21, 22, 23, 24, 24"Б", 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 29, 30, 30"Б", 31, 31"А", 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 54"А", 55"А", 56;

улица Пионерный: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 10/1, 11, 12, 12"А", 12"В", 15, 15/1, 15/2, 15 "А", 15"В", 16, 17/1, 17/2, 19, 21, 21 "А", 29, 49, 50;
улица Полевая: № 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Б.Майлина: № 2, 2/1, 4, 5/1, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 21"А", 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"Б", 34, 91, 94;
поселок Нефтяников: № 1/1, 1"А", 3"А", 6/1, 6/2, 9, 16, 20/1, 24 "А", 25/1, 25/2, 25"А", 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 30 "В", 31/1, 31/2, 32/1, 33/2, 34/2, 35/2, 36/1, 36/2, 38, 39, 40/1, 40/2, 41, 48/1, 52/1, 80/2, 104, 106, 107, 108, 109, 110/1, 110/2, 112, 120;
улица Достык: № 1/1, 2/2, 5, 5"А", 6, 6/2, 7, 7/1, 10/1, 10/2, 10"А", 11"А", 12/1, 12/2, 12"А", 13, 15/1, 15/2, 16/1, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28, 29, 30/1, 30/2, 30 "А", 30 "В", 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36/1, 37, 39, 41"А", 42, 43, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 46/1, 46/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51"А", 51/1, 51/2, 52/1, 53, 55, 56, 57/1, 57/2, 58/1, 58/2, 59, 59/1, 59/2, 78/1, 78/2, 79/1, 79/2, 80, 80/1, 80/2, 102, 116;
проспект Жениса: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 3"Б", 3/1, 3/3, 3/4, 4, 4/1, 4/2, 4 А", 4"Б", 5,5"А", 5"Б", 6, 6"А", 7"А", 9, 9"А", 10, 10/1, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 15/2, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 22/2, 22/3, 22/4, 23/1, 23/2, 24/4, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 28, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 32, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 44, 51, 53, 55, 57, 57/2, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75;
улица К.Ахметова: № 2, 4, 6, 6/1, 6/2, 8, 51, 51/1, 51/2, 97;
улица О.Омирбаева: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5"А", 6, 8, 12, 14, 14"А", 15, 16, 20, 22, 24, 26, 26/1, 28;
улица Е.Баймухамбетова: № 1, 3, 4, 6, 7, 8, 8"А", 10, 10"А", 12, 14, 16;
улица Желтоксана: № 1, 2"А", 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11"А", 11"Б", 14, 16, 34, 38.
Избирательный учасок № 311 город Кандыагаш, переулок Трансформаторная №2, здание Кандыагашского политехническо-экономического колледжа
улица Ж.Жабаева, частные дома: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 2, 2"А", 2/1, 3, 3 "А", 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 5/4, 5"А", 6, 6/1, 6/2, 7, 7/2, 8, 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 10, 10"А", 10"Б", 10 "В", 12, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 15 "А", 18"Б", 20, 20 "Б", 22, 23"А", 24, 25, 26, 26"А", 28, 30, 32, 34, 36, 36"А", 38, 40 ,42, 44, 46, 48, 50, 52, 57, 58"А", 62"А", 68;
многоэтажный дом: № 10;
улица Есет батыра, частные дома: № 1, 1/1, 1/2 , 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2,4, 5/1, 5/2, 5/4, 6, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9, 10 "А", 10 "Б", 10 "В", 11, 12"А", 12"Б", 13, 13/1, 13/3, 13/4, 14, 14"Б", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 19"Б", 19"Е", 20, 21, 22, 23, 24, 24"Б", 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 28, 29, 30, 30"Б", 31, 31"А", 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ,51, 52, 53, 54, 54"А", 55"А", 56;

Көп қабатты тұрғын үйлер: № 12, 16, 18, 20;
С.Торайғыров көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1/1, 1/2, 1/3, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 12 "А", 13, 13"А",14, 14"А", 15 "А", 17, 18, 19, 20, 20/1, 20 "А", 20"Б", 22, 23, 24, 25, 25"А", 26, 27, 28, 28"А", 28 "Б", 29, 29"А", 30, 31, 31"А", 31"Б", 32, 32"А", 32"Б", 33, 34, 34"А", 35, 35"А", 35"Б", 36, 36"А", 37"Б", 38"А", 38, 38"А"/1, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 44"А", 44"Б", 45, 46, 47, 47/3, 48, 49, 51, 52, 52 "В", 53, 53 "А", 54, 54/1, 55, 55"А", 56, 57, 58, 59, 59"А", 60, 61, 62, 62"А", 63, 64, 64"А", 65, 67, 68, 70;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 15, 16, 17, 19, 21, 23;
А.Жұбанов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Д", 1"Д"/2, 2, 2 "А", 3/2, 4"А", 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 8"А"/2, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14 "А"/1, 14 "А"/3, 15, 15 "А", 16, 17, 17/1, 18, 18"А", 20, 20"А", 21, 21/1, 21/3, 21"А", 22, 22/1, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25"А", 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39"Б", 39"В", 40, 41, 42, 43"А", 44, 44"А", 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53 "А", 53 "Б", 53"В", 54, 54"А", 55, 55"А", 55"Б", 56, 57, 57"А", 57"Б", 57"Г", 58, 58"А", 59"Б", 60, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"Б", 64, 65, 65"Б", 65"В", 66, 67, 67"А", 68, 69, 69"А", 70, 71, 71"А", 71"Б", 72, 73, 73"А", 74;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 6, 16, 19;
А.Иманов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 17, 17"А",17"Б", 18, 19, 19"А", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27"А", 28, 29, 29/1, 29/2, 29"А", 30, 32, 34, 36, 38, 39/1, 40, 41/3, 41 "А", 42, 44, 45"Б", 46,47 "А", 47,48, 50, 52, 53,54, 56, 58, 60, 62, 62"А", 64, 66, 67, 68, 68"А", 70, 74, 74"А",76, 78, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108;
Көп қабатты тұрғын үй: № 15;
Н.Байғанин көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34"А", 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43"А", 44, 45, 46 ,47, 48, 49, 50, 51, 52, 52"А", 53, 54, 55, 56, 57, 60;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 2, 3, 5, 7, 10, 12;
Степная көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Б", 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 3"А"/2, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"А"/1, 4"А"/2, 5"А", 5"А"/1, 5"А"/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6"А"/1, 6"А"/2, 6"Б", 7 "А", 7/1, 7/2, 7"А"/ 1, 7"А"/2, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 9, 9/1, 9/2, 9 "А", 9 "А"/1, 9"А"/2, 10, 10/1, 10/2, 10"А", 10"Б", 10"Б"/1, 10"А"/2, 11, 11/1, 12, 12"А", 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20 "В"/1, 20 "В", 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24"А", 24 "Б", 25, 25 "А", 25 "Б", 25/1, 25/2, 26, 51, 69, 69 "А", 69 "Б", 69 "Б"/1, 69"Б"/2, 69 "В",71,74;

многожэтажные дома: № 12, 16, 18, 20;
улица С.Торайгырова, частные дома: № 1/1, 1/2, 1/3, 1, 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15"А", 17, 17"А", 18, 19, 20, 20/1, 20"А", 20"Б", 22, 23, 24, 25, 25"А", 26, 27, 28, 28"А", 28"Б", 29, 29"А", 30, 31, 31"А", 31"Б", 32, 32"А", 32"Б", 33, 34, 34"А", 35, 35"А", 35"Б", 36, 36"А", 37"Б", 38"А", 38, 38"А"/1, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 44"А", 44"Б", 45, 46, 47, 47/3, 48, 49, 51, 52, 52"В", 53, 53"А", 54, 54/1, 55, 55"А", 56, 57, 58, 59, 59"А", 60, 61, 62, 62"А", 63, 64, 64"А", 65, 67, 68, 70;
многоэтажные дома: № 15, 16, 17, 19, 21, 23;
улица А.Жубанова, частные дома: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Д", 1"Д"/2, 2, 2"А", 3/2, 4"А", 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 8"А"/2, 9, 10, 12, 14, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14"А"/1, 14"А"/3, 15, 15"А", 16, 17, 17/1, 18, 18"А", 20, 20"А", 21, 21/1, 21/3, 21"А", 22, 22/1, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 25 "А", 26, 26/1, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 29/2, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 39"Б", 39"В", 40, 41, 42, 43"А", 44, 44"А", 45, 46, 48, 49, 50, 51, 53, 53"А", 53"Б", 53"В", 54, 54"А", 55, 55"А", 55"Б", 56, 57, 57"А", 57"Б", 57"Г", 58, 58"А", 59"Б", 60, 61, 61"А", 62"А", 63, 63"Б", 64, 65, 65"Б", 65"В", 66, 67, 67"А",68, 69, 69"А", 70, 71, 71"А", 71"Б", 72, 73, 73"А", 74;
многоэтажные дома: № 6, 16, 19;
улица А.Иманова, частные дома: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 17, 17"А", 17"Б", 18, 19, 19"А", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 27"А", 28, 29, 29/1, 29/2, 29"А", 30, 32, 34, 36, 38, 39/1, 40, 41/3, 41"А", 42, 44, 45"Б", 46, 47, 47"А", 48, 50, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 62"А", 64, 66, 67, 68, 68"А", 70, 74, 74"А", 76, 78, 84, 86, 90, 92, 94, 98, 100, 102, 106, 108;
многоэтажный дом: № 15;
улица Н.Байганина, частные дома: № 8"А", 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34"А", 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 43"А", 44, 45, 46 ,47, 48, 49, 50, 51, 52, 52"А", 53, 54, 55, 56, 57, 60;
многоэтажные дома:№ 2, 3, 5, 7, 10, 12;
улица Степная: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"А"/1, 1"А"/2, 1"Б", 2, 2/1, 2/2, 3, 3/1, 3/2, 3"А", 3"А"/2, 4, 4/1, 4/2, 4"А", 4"А"/1, 4"А"/2, 5"А", 5"А"/1, 5"А"/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6"А"/1, 6"А"/2, 6"Б", 7 "А", 7/1, 7/2, 7"А"/1, 7"А"/2, 8, 8/1, 8/2, 8"А", 8"А"/1, 9, 9/1, 9/2, 9"А", 9"А"/1, 9"А"/2, 10, 10/1, 10/2, 10"А", 10"Б", 10"Б"/1, 10"А"/2, 11, 11/1, 12, 12"А", 12/1, 12/2, 13, 13/1, 13/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20 "В"/1, 20 "В", 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 24"А", 24"Б", 25, 25"А", 25"Б", 25/1, 25/2, 26, 51, 69, 69"А", 69 "В", 69"Б", 69"Б"/1, 69"Б"/2, 71, 74;

Б.Майлин көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1 "А", 2/1, 2 "Б", 3/1, 3/2 , 5/1, 5/2, 9, 20, 21"А", 23, 24, 25, 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"А", 30"Б", 97;
Теміржолшылар көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"Б", 2, 2"В", 3, 3"А", 3"Б", 4, 4/1, 4/2, 4"А"/1, 4"А"/2, 4"Б"/2, 5/1, 5/2, 5"А", 5"А"/1, 6, 7, 7/2,8, 8"А", 9"А", 9"Б", 10, 10"А", 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 14, 14 "А", 15, 16, 16"А", 17, 17"А", 17"Б", 17"А"/1, 17"А"/2, 17"Б"/1, 18, 18"А", 19"А", 19"Б", 19/2, 20, 22, 30, 30"А", 30"Б";
Базарный тұйығы: № 3, 5, 7, 11, 13, 15;
М.Әнешов тұйығы: № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 37, 57, 109/1;
А.Қалиев көшесі: № 2, 3, 3/1, 3/2, 8, 10, 10 "А", 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18"А";
Школьный тұйығы: № 5, 6, 7, 7/1, 7"А"/1, 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 15, 15/1, 43;
Строительная тұйығы: № 17;
Трансформаторная тұйығы: № 16.
№ 312 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, Ж.Жабаев көшесі № 54, Аудандық мәдениет үйінің ғимараты
Ж.Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 68"А", 68"Б", 69,70, 72, 72"А", 74"А", 74"Б", 74 "Б"/1, 76, 78, 80 ;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 19, 21, 68;
Есет батыр көшесі: № 57, 59, 61, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 71"А", 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80"Б", 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87"А", 87"Б", 87"Г", 88, 89, 90,100;
С.Торайғыров көшесі: № 62, 69, 70,71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ,99,118,13 "А";
А.Жұбанов көшесі: № 71 "Б", 75, 75 "В", 76, 78, 79, 80, 81, 83, 83 "Б", 85, 86, 87, 87 "Б", 88, 89, 90, 90 "А", 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99,100, 101, 102, 104, 106, 108:
А.Иманов көшесі: № 31/1, 31 "А"/1, 31 "А"/2, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41"А", 41"Б", 41"А"/1, 41"А"/2, 43, 43"А", 43/1, 45, 45"Б", 47, 47"А", 49"А", 51, 51"В", 53, 53"А", 55, 55"А", 55"В", 55"Г", 57, 59, 63, 65, 65"А", 67, 69, 69"А", 71, 75, 77, 77"А", 78, 79, 81, 83"А", 85, 87, 89, 91, 95"А", 97, 99, 99"А",100, 101, 101"А", 102, 105, 105"А", 105"В", 107, 108, 109, 109/1, 109/2, 110, 112, 112"А", 114, 115, 115"А", 115"Б", 116, 119, 120, 121"А", 122, 123, 123"А", 124, 126,127, 129, 130, 131;
Н.Байғанин көшесі: № 52 "А",58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78,79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 109"А", 110, 111, 112,120 "А";
Степная көшесі: № 71, 71"А", 71"Б", 73, 73"А", 73"Б", 74, 75, 75"А", 75"Б", 75"В", 78, 79 "А", 80, 81, 81 "А", 83, 83"А", 83"А"/1, 83"А"/2, 84, 84/2, 85, 85"А", 85"А"/1, 85"А"/2, 87, 87/2, 87"А"/1, 87"А"/2, 89, 89"А"/1, 89"А"/2, 89"Б", 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;

улица Б.Майлина: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 2/1, 2"Б", 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 9, 20, 21"А", 23, 24, 25, 25"А", 26, 28, 28"А", 30, 30"А", 30"Б", 97;
улица Темиржолшылар: № 1, 1/1, 1/2, 1"А", 1"Б", 2, 2 "В", 3, 3"А", 3"Б", 4, 4/1, 4/2, 4 "А" /1, 4 "А"/2, 4 "Б"/2, 5/1, 5/2, 5"А", 5 "А"/1, 6, 7, 7/2, 8, 8"А", 9"А", 9"Б", 10, 10"А", 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 14, 14"А", 15, 16, 16 "А", 17, 17"А", 17"Б", 17"А"/1, 17"А"/2, 17"Б"/1, 18, 18"А", 19"А", 19"Б", 19/2, 20, 22, 30, 30"А", 30"Б";
переулок Базарный: № 3, 5, 7, 11, 13, 15;
переулок М.Анешова: № 1, 3, 5, 6, 7, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 31, 37, 57, 109/1;
улица А.Калиева: № 2, 3, 3/1, 3/2, 8, 10, 10/1, 10"А", 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 18"А";
переулок Школьный: № 5, 6, 7, 7/1, 7"А", 8, 8/1, 8/2, 10, 10/1, 10/2, 13, 15, 15/1, 43;
переулок Строительная: № 17;
переулок Трансформаторная: № 16.
Избирательный участок № 312 город Кандыагаш, улица Ж.Жабаева № 54, здание районного Дома культуры
улица Ж.Жабаева, частные дома: № 68"А", 68"Б", 69, 70, 72, 72"А", 74"А", 74"Б", 74"Б"/1, 76, 78, 80 ;
многоэтажные дома: № 19, 21, 68;
улица Есет батыра: № 57, 59, 61, 62, 64, 65, 67, 69, 71, 71"А", 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80"Б", 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87"А", 87"Б", 87"Г", 88, 89, 90, 100;
улица С.Торайгырова: № 62, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 , 99, 118, 137 "А" ;
улица А.Жубанова: № 71"Б", 75, 75"В", 76, 78, 79, 80, 81, 83, 83"Б", 85, 86, 87, 87"Б", 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 104, 106, 108;
улица А.Иманова: № 31/1, 31"А"/1, 31"А"/2, 39/1, 39/2, 41, 41/1, 41/2, 41/3, 41"А", 41"Б", 41"А"/1, 41"А"/2, 43, 43"А", 43/1, 45, 45"Б", 47, 47"А", 49"А", 51, 51"В", 53, 53"А", 55, 55"А", 55"В", 55"Г", 57, 59, 63, 65, 65"А", 67, 69, 69"А", 71, 75, 77, 77"А", 78, 79, 81, 83"А", 85, 87, 89, 91, 95"А", 97, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 105, 105"А", 105"В", 107, 108, 109, 109/1, 109/2, 110, 112, 112"А", 114, 115, 115"А", 115"Б", 116, 119, 120, 121"А", 122, 123, 123 "А", 124, 126, 127, 129, 130, 131;
улица Н.Байганина: № 52 "А", 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 91, 93, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 120 "А";
улица Степная: № 71, 71"А", 71"Б", 73, 73"А", 73"Б", 74, 75, 75"А", 75"Б", 75"В", 78, 79"А", 80, 81, 81"А", 83, 83 "А", 83"А"/1 83 "А"/2, 84, 84/2, 85, 85"А", 85"А"/1, 85"А"/2, 87, 87/2, 87"А"/1, 87"А"/2, 89, 89"А"/1, 89"А"/2, 89"Б", 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100;

С.Сейфуллин көшесі: № 3, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29;
Почтовый тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 49;
Рабочий тұйығы: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25,40;
Тупиковый тұйығы: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 20.
№ 313 сайлау учаскесі Кандыағаш қаласы, Ж.Жабаев көшесі № 72 "А", Ақтөбе электрмен жабдықтау дистанциясының Қандыағаш электрмен жабдықтау мекемесінің әкімшілік ғимараты
Ж.Жабаев көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 82, 84, 86, 88, 90, 90"А", 91, 91"А", 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114"А", 116, 116"А", 118, 120, 122, 122"А", 122"Б";
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 81;
Есет батыр көшесі: № 91, 92, 93, 93"А", 94"А", 95, 95"А", 96, 97, 97"А", 98, 99, 99"А", 100, 101, 101"А", 102, 103, 103"А" , 104, 105, 105"А", 105"Б", 106, 107, 107"А", 109, 109"А", 110, 111, 111"А", 112, 113, 115"А", 116, 117, 117"А", 118, 119, 119"А", 120, 121, 121"А", 121"Б", 122, 123, 124, 125, 125"А", 126, 127, 127"А", 128, 129, 130, 130"А", 131, 132, 133, 133"А", 133"Б", 133"В", 134 ;
С.Торайғыров көшесі: № 100, 101, 101"Б", 102, 103, 103"А", 103"Б", 104, 104"А", 105, 105"А", 106, 106"А", 107"Б", 108, 108"А", 109, 110, 110"А", 111, 112, 112"Б", 114, 114"А", 114"Б", 115, 115"А", 116, 117, 118, 118"А", 119, 119"А",119"Б", 120, 120"Б", 121, 121"Б", 122"Б", 123"А", 124, 125, 125"А", 126, 126"А", 126"Б", 127, 127"А", 128, 128"А", 129"А", 131, 131"А", 132, 132"А", 133, 134, 134"А", 135, 136"А", 137, 137"А", 137"Б", 138, 138"A",140,142 "A";
А.Жұбанов көшесі: № 64, 101, 102, 103, 105, 107"А", 108, 109, 109 "А", 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122"А", 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 140, 142, 144, 145;
А.Иманов көшесі: № 83"А", 93"А", 107, 109, 109/2, 115, 116, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 144, 146, 148;
Н.Байғанин көшесі: № 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 120"А", 122, 123, 123"А", 124, 125, 127, 129,129 "А", 133, 135, 137, 148;
Степная көшесі: № 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104"А", 105, 106, 106"А", 106"Б", 108"А", 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 118, 120, 122;
Ө.Қалыбаев көшесі: № 1, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
Бейбітшілік көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 12, 14, 14/3, 14"А", 14"В", 18, 18"А", 19, 20, 20 "А", 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28 "А", 28/1, 29, 29"А", 29"В", 30, 30"А", 32, 34, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 37/2, 40, 40"А", 48"А", 49, 49"А", 50, 52, 54, 79, 79"А", 79"В", 81;

улица С.Сейфуллина: № 3, 5, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 21, 23, 25, 27, 29 ;
переулок Почтовый: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 20, 21, 22, 24, 49;
переулок Рабочий: № 1, 3, 4, 5, 8, 10, 13, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25, 40;
переулок Тупиковый: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1,16, 17, 20.
Избирательный участок № 313 город Кандыагаш, улица Ж.Жабаева №72 "А", административное здание Кандыагашского электроснабжения Актюбинской дистанции электроснабжения
улица Ж.Жабаева, частные дома: № 82, 84, 86, 88, 90, 90"А", 91, 91"А", 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114"А", 116, 116"А", 118, 120, 122, 122"А", 122"Б";
многоэтажные дома: № 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 81;
улица Есет батыра: № 91, 92, 93, 93"А", 94"А", 95, 95"А", 96, 97, 97"А", 98, 99, 99 "А", 100, 101, 101"А", 102, 103, 103"А", 104, 105, 105"А", 105"Б", 106, 107, 107"А", 109, 109"А", 110, 111, 111"А", 112, 113, 115"А", 116, 117, 117"А", 118, 119, 119"А", 120, 121, 121 "А", 121 "Б", 122, 123, 124, 125, 125"А", 126, 127, 127"А", 128, 129, 130, 130"А", 131, 132, 133, 133"А", 133"Б", 133"В", 134;
улица С.Торайгырова: № 100, 101, 101"Б", 102, 103, 103"А", 103"Б", 104, 104"А", 105, 105"А", 106, 106"А", 107"Б", 108, 108"А", 109, 110, 110"А", 111, 112, 112б, 114, 114"А",114 "Б", 115, 115 "А", 116, 117, 118, 118 "А", 119, 119 "А", 119 "Б", 120, 120 "Б",121, 121"Б", 122"Б", 123"А", 124, 125, 125"А", 126, 126"А", 126"Б", 127, 127"А",128, 128"А", 129"А", 131, 131"А", 132, 132"А", 133, 134, 134"А", 135, 136"А", 137, 137"А", 137"Б", 138, 138 "А", 140, 142 "А";
улица А.Жубанова: № 64, 101, 102, 103, 105,107 "А", 108, 109, 109"А", 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 122"А", 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 135, 136, 137, 138, 138"А", 139, 140, 142, 144, 145;
улица А.Иманова: № 83 "А", 93 "А", 107, 109, 109/2, 115, 116, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 144, 146, 148;
улица Н.Байганина: № 114, 115, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 120"А",122, 123, 123"А", 124, 125, 127, 129, 129 "А", 133, 135, 137, 148;
улица Степная:№ 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104"А", 105, 106, 106"А", 106"Б", 108"А", 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 115/1, 115/2, 116, 118, 120, 122;
улица У.Калыбаева: № 1, 3, 4,5, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25;
улица Бейбитшилик:№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 12, 14, 14/3, 14"А", 14 "В", 18, 18"А", 19, 20, 20"А", 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 27, 28, 28 "А", 28/1, 29, 29"А", 29"В", 30, 30"А", 32, 34, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 37/2, 40, 40"А", 48 "А", 49, 49"А", 50, 52, 54, 79, 79"А", 79"В", 81;

Западный городок көшесі: № 1, 1/1, 1/2, 2, 1/3, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 19, 19"А", 20, 20"А", 20"Б", 20"В", 21, 23, 24, 26, 27, 30, 31;
Вокзальный тұйығы: № 4, 5, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 25"А", 25"Б", 27, 33, 35/2, 36, 67.
№ 314 сайлау учаскесі Қандыағаш қаласы, Ю.Гагарин көшесі №8, №1 орта мектебінің ғимараты
Е.Қодаров көшесі: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 9/2, 10, 10"А", 12, 12"А", 13, 13/1, 13/2, 14;
И.Гриненко көшесі:№ 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6/1, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 18 ;
Ю.Гагарин көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4"А", 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 30 "А";
Көп қабатты тұрғын үйлер: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
Мир көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
Т.Байкунов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 77;
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 3, 4, 5, 69, 70, 71;
С.Шынтасов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 21, 21/2, 21/3, 22"А", 26, 29, 29 "А", 31, 33, 34, 35, 35"А", 35 "Б";
Көп қабатты тұрғын үйлер: № 1, 3, 5, 7, 9, 69;
Актюбинская тұйығы: № 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 8 "А";
А.Байтұрсынов көшесі, жеке тұрғын үйлер: № 2, 3"А", 4, 4"А", 5"А", 5"Б", 6, 7, 8, 8"Б", 9, 10, 10"А"/2, 12, 13, 14, 14"Б", 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 20"А", 22, 22/1, 22/2, 22"А", 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26"А", 28, 28/1, 28/2, 29, 30"А", 55;
Көп қабатты үйлер: № 4, 6, 10, 12, ;
С.Торайғыров көшесі: № 143, 144, 144"А", 144"Б", 144 "В", 145, 146, 146"А", 146"Б", 147, 148, 148"А", 148"Б", 149, 150, 150"А", 152, 154, 156;
ЛТЦ: № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/ 8;
Воздушный көшесі: № 1, 2, 3;
РТС: № 1/1, 1/2, 1/3,1/4, 1/6, 1/8, 3;
№ 47 разъезд.
№ 315 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Б.Момышұлы көшесі №5, № 4 орта мектебінің ғимараты
Б.Момышұлы көшесі: № 45, 45"А", 45"Б", 45"В", 46, 46"В", 49, 49"А", 53, 55, 59;
Ж.Әміров көшесі: № 26"Б", 26"В", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 40"А", 44, 44"А", 46, 46"А", 47, 48, 48"А", 50, 50"А", 52, 52"А", 54, 54"А", 55, 56, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
Есет батыр көшесі: № 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 138 "А", 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 189, 191, 191"А", 193, 193"А", 195, 195"Б", 197, 197"А", 199, 199"А", 201, 201"А", 203, 203"А", 205, 205"А", 207, 207"А", 209, 209"А", 211, 211"А", 215"А", 217, 223, 227, 229 ;

улица Западный городок: № 1, 1/1, 1/2, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 6, 7, 8, 14, 18, 19, 19"А", 20, 20"А", 20"В", 20 "Б", 21, 23, 24, 26, 27, 30, 31;
переулок Вокзальный: № 4, 5, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 21, 23, 24, 25, 25"А", 25"Б", 27, 33, 35/2, 36, 67.
Избирательный участок № 314 город Кандыагаш, улица Ю.Гагарина № 8, здание средней школы № 1
улица Е.Кодарова: № 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 6, 6/1, 6/2, 8, 9, 9/2, 10, 10"А", 12, 12 "А", 13, 13/1, 13/2, 14;
улица И.Гриненко: № 1, 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6/1, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 18;
улица Ю.Гагарина, частные дома: № 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 4 "А", 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6/1, 6/2, 7, 7"А", 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 30, 30 "А";
многоэтажные дома: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8;
улица Мир: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18;
улица Т.Байкунова, частные дома: № 4, 5, 6, 7, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7"А", 8, 8"А", 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 28, 72, 73, 75, 75/1, 75/2, 77;
многоэтажные дома:№ 1, 3, 4, 5, 69, 70, 71;
улица С.Шынтасова, частные дома: № 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/2, 7, 9, 10, 10/1, 10/2, 11, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 18/2, 21, 21/2, 21/3, 22 "А", 26, 29, 29 "А", 31, 33, 34, 35, 35 "А", 35 "Б";
многоэтажные дома: № 1, 3, 5, 7, 9, 69;
переулок Актюбинская: № 3, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5, 8 "А";
улица А.Байтурсынова, частные дома: № 2, 3"А", 4, 4"А", 5"А", 5"Б", 6, 7, 8, 8"Б", 9, 10, 10"А"/2, 12, 13, 14, 14"Б", 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20, 20/1, 20/2, 20"А", 22, 22/1, 22/2, 22"А", 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 24/2, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 26"А", 28, 28/1, 28/2, 29, 30"А", 55;
многоэтажные дома: № 4, 6, 10, 12;
улица С.Торайгырова: № 143, 144, 144"А", 144"Б", 144 "В", 145, 146, 146"А", 146"Б", 147, 148, 148"А", 148"Б", 149, 150, 150"А", 152, 154, 156;
ЛТЦ: № 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/8;
улица Воздушный: № 1, 2, 3;
РТС: № 1/1, 1/2, 1/3,1/4, 1/6, 1/8, 3;
Разъезд № 47.
избирательный участок № 315 город Эмба, улица Б.Момышулы №5, здание средней школы №4
улица Б.Момышулы: № 45, 45 "А", 45 "Б", 45 "В", 46, 46 "В", 49, 49 "А", 53, 55, 59;
улица Ж.Амирова: № 26 "Б", 26 "В", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 40 "А", 44, 44 "А", 46, 46 "А", 47, 48, 48 "А", 50, 50 "А", 52, 52 "А", 54, 54 "А", 55, 56, 63,65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99;
улица Есет батыра: №68, 69, 70, 72,73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 103, 105,106,107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114,115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134,135, 136, 137, 138, 138 "А", 139, 141, 143, 145, 147, 149, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 183, 185, 187, 189, 191, 191 "А", 193, 193 "А", 195, 195 "Б", 197, 197 "А", 199, 199 "А", 201, 201 "А", 203, 203 "А", 205, 205 "А", 207, 207 "А", 209, 209 "А", 211, 211 "А", 215 "А", 217, 223, 227, 229 ;

А.Жұбанов көшесі: № 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 70,71, 72, 72 "А", 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 180;
Т.Бигельдинов көшесі: № 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 77, 83, 84, 85, 87, 91"А", 93, 95, 97, 99, 99"А", 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133;
Амангелды көшесі: № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101,103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117;
Қазыбек би көшесі: № 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 88, 91, 93;
Төле би көшесі: № 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74"А", 75, 76, 76"Б", 77, 79, 80, 81, 84, 85, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
Ы.Алтынсарин көшесі: № 22, 25, 25"А", 26, 27,28, 29, 31, 32, 33, 33"А", 35, 37, 37"А", 39 43, 45;
Ш.Валиханов көшесі: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59"A", 60, 62, 64, 64"А", 65, 66, 67, 68;
З.Бралов тұйығы: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10"А", 10"Б", 12, 12"А", 14, 16, 17;
Мөңке Би көшесі: № 2, 2"А", 3, 4, 4"А", 4"Б", 5, 5"А", 6, 6"А", 7, 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 12"А", 13, 13"А", 14, 14"А", 15, 15"А", 16, 16"А", 18;
Локомотив тұйығы: № 1, 3 , 4, 5, 5"А", 6, 7, 8, 9, 10, 11;
ПМС-3 үйлері: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31"А", 32, 33, 35, 35"А", 37, 39, 41;
Метеостанция үйлері: № 1, 2;
Қырғыз бекеті;
№56 разъезд.
№ 316 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Ж.Төлепбергенов көшесі №5, № 2 орта мектебінің ғимараты
Т.Жездібаев көшесі: № 2, 8, 12, 14, 14 "А", 16, 18, 19, 20, 22, 26, 30, 32, 36, 40;
З.Елубаев көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 22"А", 23, 24, 25, 25"А", 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 37"А", 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46"А", 47"А", 49, 50, 50"А", 51, 52, 53, 53"А", 54, 55, 56, 56"А", 57, 58, 58"А", 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66"А", 68, 69, 70,71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90"А", 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102,103, 105, 107;
Ж.Жабаев көшесі: № 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 26, 27, 28, 36, 42;
Серғазы көшесі: № 4, 4"А", 4"Б", 6, 6"А", 6"Б", 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 18"А", 20, 22, 23, 24, 25, 26"А", 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41;
К.Алпанов көшесі: № 4, 5, 6, 6"А", 7, 8, 9, 11, 12, 12"А", 13"А", 13"Б", 14, 14"А", 15, 16, 17, 18, 18"А", 22, 23, 23"В", 24, 25, 26, 26"А", 27, 27"А", 27"Б", 28, 28"Б", 29, 29"А", 29"Б", 30, 30"А", 31, 33, 34, 36, 36"А", 37, 38"А", 40, 41, 42, 42"А", 42"Б", 43, 44, 45, 46, 46"А", 47, 47"А", 48;

улица А.Жубанова: № 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 72 "А", 74, 75, 76, 77, 78, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 101, 103, 107, 109, 113, 115, 121, 123, 125, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 155, 159, 180;
улица Т.Бигельдинова: № 31, 32, 33, 35, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 72, 73, 77, 83, 84, 85, 87, 91 "А", 93, 95, 97, 99, 99 "А", 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 117, 121, 123, 125, 129, 130, 131, 133;
улица Амангелды: № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115; 117;
улица Казыбек би: № 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 88, 91, 93;
улица Толе би: № 50, 51, 52, 54, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 74 "А", 75, 76, 76 "Б", 77, 79, 80, 81, 84, 85, 90, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106;
улица И.Алтынсарина: № 22, 25, 25 "А", 26, 27, 29, 31, 32, 33, 33 "А", 35, 37, 37 "А", 39 43, 45;
улица Ч.Валиханова:№ 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 64 "А", 65, 66, 67, 68;
Переулок З.Бралова:№ 1, 1 "А", 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10, 10 "А", 10 "Б", 12, 12 "А", 14, 16, 17;
улица Монке би: № 2, 2 "А", 3, 4, 4 "А", 4 "Б", 5, 5 "А", 6, 6 "А", 7, 8, 8 "А", 9, 10, 10 "А", 11, 12, 12 "А", 13, 13 "А", 14, 14 "А", 15, 15 "А", 16, 16 "А", 18;
переулок Локомотив: № 1, 3, 4, 5, 5 "А", 6, 7, 8, 9, 10, 11;
дома ПМС-3: № 2 , 3 , 4 , 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31 "А", 32, 33, 35, 35 "А", 37, 39, 41;
дома Метеостанции: № 1, 2;
станция Киргизский;
разъезд №56.
избирательный участок № 316 город Эмба, улица Ж.Тулепбергенова №5, здание средней школы № 2
улица Т.Жездибаева:№ 2, 8, 12,14, 14 "А", 16, 18, 19, 20, 22, 26, 30, 32, 36, 40;
улица З.Елубаева: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 22 "А", 23, 24, 25, 25 "А", 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 37 "А", 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46 "А", 47 "А", 49, 50, 50 "А", 51, 52, 53, 53 "А", 54, 55, 56, 56 "А", 57, 58, 58 "А", 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 66 "А", 68, 69, 70,71, 72, 74,75, 76,77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 90 "А", 92, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 102, 103, 105, 107;
улица Ж.Жабаева: № 5, 7,10, 11, 12, 13, 14, 15, 20, 22, 26, 27, 28, 36, 42;
улица Сергазы: № 4, 4 "А", 4 "Б", 6, 6 "А", 6 "Б", 8, 9, 10, 13, 15, 17, 18, 18 "А", 20, 22, 23, 24, 25, 26 "А", 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 40, 41;
улица К.Алпанова: № 4, 5, 6, 6 "А", 7, 8, 9, 11, 12, 12 "А", 13 "А", 13 "Б", 14, 14 "А", 15, 16, 17, 18, 18 "А", 22, 23, 23 "В", 24, 25, 26, 26 "А", 27, 27 "А", 27 "Б",
28, 28 "Б", 29, 29 "А", 29 "Б", 30, 30 "А", 31, 33, 34, 36, 36 "А", 37, 38 "А", 40, 41, 42, 42 "А", 42 "Б", 43, 44, 45, 46, 46 "А", 47, 47 "А", 48;

С.Сейфуллин көшесі: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 18, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 35"А", 37, 41, 43, 47, 51, 53, 55;
Е.Алдаберген тұйығы: № 3, 5, 6"А", 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 11"А", 11"Б", 12, 16, 20, 20"А", 21"Б";
Қабанбай батыр көшесі: № 3, 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 10, 14;
І.Жансүгіров көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А", 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20"А", 21, 21"Б", 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28"А", 30, 41;
Центральный тұйығы: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
Әбілхайыр хан көшесі: № 4, 5, 6, 7, 8, 8"А", 9, 10, 12, 13, 14, 16, 16"А", 17, 18, 18"А", 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39;
С.Жездібаев көшесі: № 2, 4, 5, 7, 8, 9, 9"А", 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 27"А", 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38"А";
Достық тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 1, 1"А", 2, 3, 3"А", 4, 5, 5"А", 6, 7, 7"А", 8, 9, 11, 11"А", 13, 13"А", 15, 17, 19, 19"А", 21, 21"А", 23, 23"А", 25, 27, 29, 33;
Ж.Төлепбергенов көшесі: № 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 16"А", 17, 18, 20, 20"А", 22"А", 24, 26, 26"А", 26"Б", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38"А", 40, 41, 42, 44, 46, 46"А", 50, 52, 56;
Әйтеке би көшесі: № 1, 2, 3"А", 4, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 26"А", 26"Б", 26"В", 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 40"Б", 40"В", 50"А";
РТС үйлері: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Нефтебаза үйлері: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6"А";
Жем көшесі: № 1, 2, 3, 5, 6, 7;
Первомайский тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 18"А", 20, 20"А", 22, 22"А", 23, 24, 26"А", 36, 38, 40"А", 44"А";
СМП-614 кенті: № 1, 1"А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 8, 10, 13, 18, 19, 23, 25, 29, 29"А", 37, 39;
Құдық разъезі.
№ 317 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Әйтеке би көшесі №21, № 7 Орта мектебінің ғимараты
Т.Жездібаев көшесі: № 3, 5, 9, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31;
Деповский тұйығы: № 3, 5, 7, 8, 8"А", 10, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
Мұғалжар тұйығы: № 7, 8, 13, 14, 19, 20, 21;
Дальный тұйығы: № 11, 12;
Ж.Төлепбергенов көшесі: № 1, 1"А", 40, 40"Б", 50"A", 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 106"А", 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 142"А", 144, 146, 148, 150, 150"Б", 152, 154, 156, 158, 160, 162;
Әйтеке би көшесі: № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46,47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 120, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;

улица С.Сейфуллина: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14,15, 18, 22, 24,25, 26, 27, 28, 29, 33, 35, 35 "А", 37, 41, 43, 47, 51, 53, 55;
переулок Е.Алдабергена: № 3, 5, 6 "А", 7, 7 "А", 8, 8 "А", 9, 10, 10 "А", 11, 11 "А", 11 "Б", 12, 16, 20, 20 "А", 21 "Б";
улица Кабанбай батыра: № 3, 4, 5, 5 "А", 6, 7, 7 "А", 8, 10, 14;
улица И.Жансугурова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 "А", 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 20 "А", 21, 21 "Б", 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28 "А", 30, 41;
переулок Центральный: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
улица Абулхаир хана: № 4, 5, 6, 7, 8, 8 "А", 9, 10, 12, 13, 14, 16, 16 "А", 17, 18, 18 "А", 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 35, 36, 37, 39;
улица С.Жездибаева: №2, 4, 5, 7, 8, 9, 9 "А", 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 27 "А", 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38 "А";
переулок Достык: № 1, 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13;
улица А.Молдагуловой: №1, 1 "А", 2, 3, 3 "А", 4, 5, 5 "А", 6, 7, 7 "А", 8, 9, 11, 11 "А", 13, 13 "А", 15, 17, 19, 19 "А", 21, 21 "А", 23, 23 "А", 25, 27, 29, 33;
улица Ж.Тулепбергенова: № 1 "А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 "А", 8, 9, 10, 12,14, 15, 16, 16 "А", 17, 18, 20, 20 "А", 22 "А", 24, 26, 26 "А", 26 "Б", 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38 "А", 40, 41, 42, 44, 46, 46 "А", 50, 52, 56;
улица Айтеке би: № 1, 2, 3 "А", 4, 6, 7, 8, 10, 11, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 26 "А", 26 "Б", 26 "В", 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36, 37, 39, 40, 40 "Б", 40 "В", 50"А";
дома РТС: № 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9;
дома Нефтебазы : № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6 "А";
улица Жем: № 1, 2, 3, 5, 6, 7;
переулок Первомайский :№ 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 16, 18, 18 "А", 20, 20 "А", 22, 22 "А", 23, 24, 26 "А", 36, 38, 40 "А", 44 "А";
поселок СМП-614: № 1, 1 "А", 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 "А", 8, 10, 13, 18, 19, 23, 25, 29, 29 "А", 37, 39;
разъезд Кудук.
избирательный участок №317 город Эмба, улица Айтеке би №21, здание средней школы № 7
улица Т.Жездибаева: № 3, 5, 9, 17, 19, 20, 23, 25, 27, 29, 31;
переулок Деповский: № 3, 5, 7, 8, 8 "А", 10, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;
переулок Мугалжар: № 7, 8, 13, 14, 19, 20, 21;
переулок Дальный: № 11, 12;
улица Ж.Тулепбергенова: № 1, 1 "А", 40, 40б, 50"А", 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 104, 106, 106"А", 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 128, 130, 134, 136, 138, 140, 140"А", 142, 142 "А", 144, 146, 148, 150, 150 "Б", 152, 154, 156, 158, 160, 162;
улица Айтеке би: № 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 90, 92, 93, 94, 96, 99, 101, 102, 104, 106, 108,
110, 112, 116, 120, 122, 126, 128, 132, 134, 136, 138, 140, 144, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164;

М.Маметова көшесі: № 3, 3"А", 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30"А", 31, 33, 34, 36, 36"А", 38, 55;
Е.Сагинов көшесі: № 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 68"А", 69, 71, 73, 75;
З.Елубаев көшесі: № 92, 93, 104, 106, 108, 111, 112, 112"А", 113, 114, 114"А", 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121,122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 146"А", 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 166, 168, 170, 172, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 188, 189, 190, 191, 192, 195, 197, 197"А", 199, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219;
Достық тұйығы: № 9, 10, 26, 28, 30, 32;
С.Жездібаев көшесі: № 31, 33, 33"А", 35, 38, 38"А", 41, 45, 48, 48"А", 50, 59, 61, 116;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 35, 37, 41, 43, 45, 45"А", 49, 49"А", 55, 55"А", 59, 61, 61"А", 62"А" ,63, 64, 69, 71, 75, 77, 77"А", 83, 87, 89, 91, 91"А", 91"Б", 91"В", 95, 99, 105, 107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131"А", 139, 143, 145, 153, 157, 159, 161, 173;
М.Жұмабаев көшесі: № 3, 4"А", 7, 8, 9, 11, 12, 16, 19, 21, 23"А";
Әбілхайыр хан көшесі: № 40, 40"А", 41, 42, 42"А", 45.
№ 318 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Геологов көшесі № 11, орталық кітапхананың ғимараты
Есет батыр көшесі: № 3, 5, 7, 9, 11, 13 ,15, 16, 23, 23"А", 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 66, 67;
А.Жұбанов көшесі: № 1, 2, 4, 6, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50;
Ы.Алтынсарин көшесі: № 2, 2"А", 3"Б", 4, 4"А", 5, 6, 7, 7"А", 8, 8"А", 9, 9"А", 10, 10"Б", 11, 11"А", 12, 13, 13"А", 14, 15, 15"А", 18, 19, 19"Б", 20, 21, 21"А", 22, 23, 23"А", 25, 31;
Геологов көшесі: № 2"А", 3, 4, 4"А", 4"Б", 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 13"А", 14, 15, 17, 19;
Т.Бигельдинов көшесі: № 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
Амангелды көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17,18;
Геологов тұйығы: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Қазыбек би көшесі: № 1, 1"Б", 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 25, 37;
Төле би көшесі: № 1, 2, 3, 4, 4"А", 5, 7, 8, 9, 9"А", 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 57;
Ш.Валиханов көшесі: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41"А", 42, 42"A", 43, 44, 44"А", 44 "Б", 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 68;

улица М.Маметовой: № 3, 3 "А", 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14,15,16,17, 18, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 30 "А", 31, 33, 34, 36, 36 "А", 38, 55;
улица Е.Сагинова: № 1, 2, 5, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58, 59, 62, 65, 66, 67, 68, 68 "А", 69, 71, 73, 75;
улица З.Елубаева: № 92, 93, 104, 106, 108, 111, 112, 112 "А", 113, 114, 114 "А", 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 128, 129, 130, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 145, 146, 146 "А", 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 160, 161, 162, 166, 168, 170, 172, 175, 176, 177, 179, 180, 181, 182, 184, 188, 189, 190, 191, 192, 195, 197, 197 "А", 199, 203 , 205, 207, 209, 211, 213, 217, 219;
переулок Достык: № 9, 10, 26, 28, 30, 32;
улица С.Жездибаева: № 31, 33, 33 "А", 35, 38, 38 "А", 41, 45, 48, 48 "А", 50, 59, 61, 116;
улица А.Молдагуловой: № 35, 37, 41, 43, 45, 45 "А", 49, 49 "А", 55, 55 "А", 59, 61, 61 "А", 62 "А", 63, 64, 69, 71, 75, 77, 77 "А", 83, 87, 89, 91, 91 "А", 91 "Б", 91 "В", 95, 99, 105,107, 108, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 131 "А", 139, 143, 145, 153, 157, 159, 161,173;
улица М.Жумабаева: № 3, 4 "А", 7, 8, 9, 11, 12, 16, 19, 21, 23 "А";
улица Абулхаир хана: № 40, 40 "А", 41, 42, 42 "А", 45.
избирательный участок № 318 город Эмба , улица Геологов №11, здание городской библиотеки
улица Есет батыра: № 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 23, 23 "А", 25, 27, 29, 31, 33, 35, 36, 37, 39, 40, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 66, 67;
улица А.Жубанова: № 1, 2, 4 ,6, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50;
улица И.Алтынсарина: № 2, 2 "А", 3"Б", 4, 4 "А", 4 "Б", 5, 6, 7, 7 "А", 8, 8 "А", 9, 9 "А", 10, 10 "Б", 11, 11 "А", 12, 13, 13 "А", 14, 15, 15 "А", 18, 19,19 "Б", 20, 21, 21 "А", 22, 23, 23 "А", 25, 31;
улица Геологов: № 2 "А", 3, 4, 4 "А", 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 13 "А", 14, 15, 17, 19;
улица Т.Бигельдинова: № 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
улица Амангелды: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
переулок Геологов: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Казыбек би: № 1, 1 "Б", 3, 5, 7, 9, 11, 13, 17, 25, 37;
улица Толе би: № 1, 2, 3, 4 , 4 "А", 5, 7, 8, 9, 9 "А", 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 53, 55, 57;
улица Ч.Валиханова: № 1, 1"А", 1"Б", 2, 2"А", 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35,
36, 37, 38, 39, 40, 41, 41 "А", 42, 42"А", 43, 44, 44 "А", 44"Б", 45, 47, 48, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 65, 67, 68;

Ғ.Жәнесов көшесі: № 17, 19, 21, 24, 25, 27, 29, 29"А", 31, 33, 37, 37"A", 39, 39"А", 41, 41"А", 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61"А", 67, 67"А", 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81"А".
№ 319 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Ж.Әміров көшесі № 26, № 1 орта мектебінің ғимараты
Ж.Әміров көшесі: № 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22"А", 23, 24, 24"А", 25, 26, 26"А", 26"В", 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 39"Б", 40"А", 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 54"Б", 55, 57, 59, 61, 71;
Б.Момышұлы көшесі: № 9, 11, 15, 17, 17"А", 19, 21, 27, 27"А", 28, 29, 29"А", 31, 31"А", 33, 33"А", 35, 35"А", 37, 37"А", 37"Б", 39, 39"А", 39"Б", 41, 41"А", 43, 43"А", 43"Б", 55;
Есет батыр көшесі: № 2, 4, 4"А", 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22"А", 23, 24, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
Ғ.Жәнесов көшесі: № 1, 1"А", 2"А", 5, 5"А", 7, 9, 11.
№ 320 сайлау учаскесі Ембі қаласы, Ш.Валиханов көшесі №3, № 3 орта мектебінің ғимараты
Н.Бекенбаев көшесі: № 1, 2, 3, 3"А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 65;
С.Жалбасов көшесі: № 1, 2, 3"А", 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 26;
А.Байтұрсынов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7"А", 31;
Қобланды батыр көшесі: № 3, 4, 5, 6;
Б.Майлин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Желтоқсан көшесі: № 1, 2, 4, 4"А", 5"A", 6, 6"А", 7"А", 8, 8"А", 9, 10, 10"А", 11, 12, 13, 14, 14"А", 16, 18, 18"А", 20, 22, 22"А", 24, 24"А", 26, 26"Б", 28, 29, 30, 30"А", 30"Б", 30"В", 32, 34, 34"Б", 35, 36, 36"А", 36"Б", 37, 38, 38"А", 38"Б", 40, 40"A", 40"Б", 40"В", 41, 42, 44, 46, 48, 52, 54,56"A".
№ 321 сайлау учаскесі Жем қаласы, Әйтеке би көшесі № 5, қалалық Мәдениет үйінің ғимараты
Жем қаласының шекарасында
№ 322 сайлау учаскесі Ақкемер ауылы, Есет батыр Көкіұлы көшесі №35, орта мектебінің ғимараты
Ақкемер ауылының шекарасында
№ 323 сайлау учаскесі Елек ауылы, Ә.Жұмабаев көшесі №16, мектеп ғимараты
Елек ауылының шекарасында
№ 324 сайлау учаскесі Көтібар ауылы, Достық көшесі №25, мектеп ғимараты
Көтібар ауылының шекарасында
№ 325 сайлау учаскесі Көктебе ауылы, Садовая көшесі № 2, мектеп ғимараты
Көктебе ауылының шекараларында
№ 326 сайлау учаскесі Жарық ауылы, А.Байтұрсынов көшесі № 3, мектеп ғимараты
Жарық ауылының шекарасында
№ 327 сайлау учаскесі Ащысай ауылы, Ө.Калыбаев көшесі №15, Мәдениет үйінің ғимараты
Ащысай ауылының шекарасында
№ 328 сайлау учаскесі Ақсу ауылы, Н.Досмағамбетов көшесі №41, мектеп ғимараты
Ақсу ауылының шекарасында

улица Г.Жанесова: № 17, 19, 21, 24, 25, 27, 29, 29 "А", 31, 33, 37, 37 "А", 39, 39 "А", 41, 41 "А", 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 61 "А", 67, 67 "А", 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 81 "А".
избирательный участок № 319 город Эмба, улица Ж.Амирова № 26, здание средней школы № 1
улица Ж.Амирова: № 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22 "А", 23, 24, 24 "А", 25, 26, 26 "А", 26 "В", 27, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 39 "Б", 40 "А", 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 54, 54 "Б", 55, 57, 59, 61, 71;
улица Б.Момышулы: № 9, 11, 15, 17, 17 "А", 19, 21, 27, 27 "А", 28, 29, 29 "А", 31, 31 "А", 33, 33 "А", 35, 35 "А", 37, 37 "А", 37 "Б", 39, 39 "А", 39 "Б", 41, 41 "А", 43, 43 "А", 43 "Б", 55;
улица Есет батыра: № 2, 4, 4 "А", 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 22 "А", 23, 24, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66;
улица Г.Жанесова: № 1, 1"А", 2 "А", 5, 5 "А", 7, 9, 11.
избирательный участок № 320 город Эмба, улица Ш.Валиханова №3, здание средней школы № 3
улица Н.Бекенбаева: № 1, 2, 3, 3 "А", 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 "А", 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 33, 65;
улица С.Жалбасова: № 1, 2, 3 "А", 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 20, 21, 22, 26;
улица А.Байтурсынова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7 "А", 31;
улица Кобланды батыра: № 3, 4, 5, 6;
улица Б.Майлина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Желтоксана: № 1, 2, 4, 4 "А", 5"А", 6, 6 "А", 7 "А", 8, 8 "А", 9, 10, 10 "А", 11, 12, 13, 14, 14 "А", 16, 18, 18 "А", 20, 22, 22 "А", 24, 24 "А", 26, 26 "Б", 28, 29, 30 "А", 30, 30 "Б", 30 "В", 32, 34, 34 "Б", 35, 36, 36 "А", 36 "Б", 37, 38, 38 "А", 38 "Б", 40, 40"А", 40"Б", 40 "В", 41, 42, 44, 46, 48, 52, 54,56"А".
избирательный участок №321 город Жем, улица Айтеке би №5, здание городского Дома культуры
в границах города Жем
избирательный участок №322 село Аккемер, улица Есет батыра Кокиулы №35, здание средней школы Аккемер
в границах села Аккемер
избирательный участок № 323 село Елек, улица А.Жұмабаев № 16, здание основной школы
в границах села Елек
избирательный участок № 324 село Котибар, улица Достык №25, здание школы
в границах села Котибар
избирательный участок № 325 село Коктобе, улица Садовая №2, здание школы
в границах села Коктобе
избирательный участок №326 село Жарык, улица А.Байтурсынова № 3, здание школы
в границах села Жарык
избирательный участок №327 село Ащысай, улица У.Калыбаева № 15, здание Дома культуры
в границах села Ащысай
избирательный участок № 328 село Аксу, улица Досмагамбетова №41, здание школы
в границах села Аксу

№ 329 сайлау учаскесі Сабындыкөл ауылы, Т.Тлегенов көшесі №12, мектеп ғимараты
Сабындыкөл ауылының шекарасында
№ 330 сайлау учаскесі Жағабұлақ ауылы, Н.Қаржаубаев көшесі № 6, Мәдениет үйінің ғимараты
Жағабұлақ ауылының шекарасында
№ 331 сайлау учаскесі Жаркемер ауылы, Жем көшесі № 17, мектеп ғимараты
Жаркемер ауылының шекарасында
№ 332 сайлау учаскесі Саға ауылы, Саға көшесі №12, мектеп ғимараты
Саға ауылының шекарасында
№ 333 сайлау учаскесі Қожасай ауылы, Тәуелсіздік көшесі №1, мектеп ғимараты
Қожасай ауылының шекарасында
№ 334 сайлау учаскесі Жұрын ауылы, А.Жұбанов көшесі № 6, Мәдениет үйінің ғимараты
Желтоқсан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
Х.Құрманалы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 34, 36;
С.Батпенов көшесі: № 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 59, 60, 63, 65, 69, 71, 73, 77, 79, 81;
Жанғожа батыр көшесі: № 28, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 47/1, 47/2, 48/2, 50, 52, 57/1, 57/2, 59, 63, 65;
М.Бөкенбаев көшесі: № 20, 21, 26, 28, 29, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
А.Жұбанов көшесі: № 8, 9, 11, 13;
Ш.Ибраев көшесі: № 7, 17, 19;
Ұ.Қонратбаев көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 26, 28, 32, 36;
Клуб тұйығы: № 1, 3, 4, 5, 6;
Диірмен тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ғ.Құрманғалиев көшесі: № 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18.
№ 335 сайлау учаскесі Жұрын ауылы, А.Құнанбаев көшесі №12, Қ.Жұбанов атындағы орта мектебінің ғимараты
М.Маметова көшесі: № 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 23, 23"А", 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 39, 43, 45;
М.Жаңабергенов көшесі: № 1/1, 1/2, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2;
Наурыз көшесі: № 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/ 1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
С.Батпенов көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27"А", 29;
Жанғожа батыр көшесі: № 1, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23;
М.Бөкенбаев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
Мир көшесі: № 2, 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33;
Ш.Ибраев көшесі: № 18, 20;
А.Құнанбаев көшесі: № 1, 3, 5/1, 5/2, 6, 8;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 1, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 16, 18.

избирательный участок № 329 село Сабындыкол, улица Т.Тлегенова №12, здание школы
в границах села Сабындыкол
избирательный участок №330 село Жагабулак, улица Н:Каржаубаева №6, здание Дома культуры
в границах села Жагабулак
избирательный участок № 331 село Жаркемер, улица Жем №17, здание школы
в границах села Жаркемер
избирательный участок № 332 село Сага, улица Сага №12, здание школы
в границах села Сага
избирательный участок № 333 село Кожасай, улица Тауелсиздик №1, здание школы
в границах села Кожасай
Избирательный участок № 334 село Журын, улица А.Жубанова №6, здание Дома культуры
улица Желтоксана: № 1, 2, 3, 4, 9, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22;
улица Х.Курманалы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 34, 36.
улица С.Батпенова: № 24, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 45, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 59, 60, 63, 65, 69, 71, 73, 77, 79, 81;
улица Жанкожа батыра: № 28, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 47/1, 47/2, 48/2, 50, 52, 57/1, 57/2, 59, 63, 65;
улица М.Бокенбаева: № 20, 21, 26, 28, 29, 31/1, 31/2, 32, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41, 42, 43, 44, 45, 47;
улица А.Жубанова: № 8, 9, 11, 13;
улица Ш.Ибраева: № 7, 17, 19;
улица У.Конратбаева: № 2, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 21, 22, 26, 28, 32, 36;
переулок Клуб: № 1, 3, 4, 5, 6;
переулок Диірмен: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Г.Курмангалиева: № 5, 7, 8, 10, 11, 13, 14, 16, 18.
Избирательный участок №335 село Журын, улица А.Құнанбаев № 12, здание средней школы имени К.Жубанова
улица М.Маметовой: № 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 23, 23"А", 24, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 34, 36/1, 36/2, 39, 43, 45;
улица М.Жанабергенова: № 1/1, 1/2, 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 46/1, 46/2, 48/1, 48/2, 50/1, 50/2;
улица Наурыз: № 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/ 1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
улица С.Батпенова: № 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 27 "А", 29;
улица Жанкожа батыра: №1, 3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 20, 23;
улица М.Бокенбаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18;
улица Мир: № 2, 3, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33;
улица Ш.Ибраева: № 18, 20;
улица А.Құнанбаев: № 1, 3, 5/1, 5/2, 6, 8.
улица А.Молдагуловой: №1, 2/1, 2/2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 12, 16, 18.

№ 336 сайлау учаскесі Көлденең Темір ауылы, Достық көшесі №30, мектеп ғимараты
Көлденең Темір ауылының шекарасында
№ 337 сайлау учаскесі Опытное бекеті, Жастар көшесі № 4/2
Опытное бекетінің шекарасында
№ 338 сайлау учаскесі Көбелей ауылы, Астана көшесі № 4, мектеп ғимараты
Көбелей ауылының шекарасында
№ 339 сайлау учаскесі Қаракөл ауылы, Мектеп көшесі № 5, А.Жұбанов атындағы орта мектебінің ғимараты
Қаракөл ауылының шекарасында
№ 340 сайлау учаскесі Жанатұрмыс ауылы, мектеп ғимараты
Жанатұрмыс ауылының шекарасында
№ 341 сайлау учаскесі Сағашилі ауылы, А.Құнанбаев көшесі №1, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты
Сағашилі ауылының шекарасында
№ 342 сайлау учаскесі Басшилі ауылы, Орталық көшесі №40, Ы.Мұхамбетжанов атындағы негізгі мектебінің ғимараты
Басшилі ауылының шекарасында
№ 343 сайлау учаскесі Тепсең-Қарабұлақ ауылы, Тәуелсіздік көшесі №47, Сергеевка негізгі мектебінің ғимараты
Тепсең-Қарабұлак ауылының шекарасында
№ 344 сайлау учаскесі Темір бекеті, Наурыз көшесі № 27/2, Теміржол вокзалының ғимараты
Темір бекеті шекарасында
№ 345 сайлау учаскесі Бұлақты ауылы, Т.Алдабергенов көшесі №12, орта мектебінің ғимараты
Бұлақты ауылының шекарасында
№ 346 сайлау учаскесі Миялыкөл ауылы, Ынтымақ көшесі, мектеп ғимараты
Миялыкөл ауылының шекарасында
№ 347 сайлау учаскесі Қайынды ауылы, Жылқышылар көшесі №11, Мәдениет үйінің ғимараты
Қайынды ауылының шекарасында
№ 348 сайлау учаскесі Алтынды ауылы, М.Мәметова көшесі №15, орта мектебінің ғимараты
Алтынды ауылының шекарасында
№ 349 сайлау учаскесі Бірлік ауылы, Достық көшесі №1, Мәдениет үйінің ғимараты
Бірлік ауылының шекарасында
№ 350 сайлау учаскесі Құмсай ауылы, Еңбекші көшесі, орта мектебінің ғимараты
Құмсай ауылының шекарасында
№ 351 сайлау учаскесі Құмжарған ауылы, Орталық көшесі №5, мектеп ғимараты
Құмжарған ауылының шекарасында
№ 352 сайлау учаскесі Шеңгелши ауылы, Ш.Курманиязова № 11, мектеп ғимараты
Шенгелши ауылының шекарасында
№ 353 сайлау учаскесі Құмсай ауылы, Н.Қаниев көшесі №3, Мәдениет үйінің ғимараты
Құмсай ауылының шекарасында
№ 354 сайлау учаскесі Жамбыл ауылы, кітапхана ғимараты
Жамбыл ауылының шекарасында
№ 355 сайлау учаскесі Талдысай ауылы, А.Жұмағалиев көшесі №6, Мәдениет үйінің ғимараты
Талдысай ауылының шекарасында
№ 356 сайлау учаскесі Еңбек ауылы, М.Маметова көшесі №15, клуб ғимараты
Еңбек ауылының шекарасында
№ 357 сайлау учаскесі Мұғалжар ауылы, Наурыза көшесі № 1"А", орта мектебінің ғимараты
Мұғалжар ауылы, № 57 "Тас" разъезді шекарасында

избирательный участок № 336 село Колденен-Темир, улица Достык №30, здание школы
в границах села Колденен-Темир
избирательный участок №337 станция Опытное, улица Жастар №4/2
в границах станции Опытное
избирательный участок №338 село Көбелей, улица Астана № 4, здание школы
в границах села Көбелей
избирательный участок №339 село Караколь, улица Мектеп № 5,
здание средней школы имени А.Жубанова
в границах села Караколь
избирательный участок № 340 село Жанатурмыс, здание школы
в границах села Жанатурмыс
избирательный участок № 341 село Сагашили, улица А.Кунанбаева №1, здание средней школы имени Абая
в границах села Сагашили
избирательный участок №342 село Басшили, улица Орталык №40, здание школы имени Ы.Мухамбетжанова
в границах села Басшили
избирательный участок №343 село Тепсен –Карабулак, улица Тауелсиздик № 47, здание школы Сергеевка
в границах села Тепсен- Карабулак
избирательный участок № 344 станция Темир, улица Наурыз № 27/2, здание железнодорожного вокзала
в границах станции Темир
избирательный участок № 345 село Булакты, улица Т.Алдабергенова №12, здание средней школы
в границахсела Булакты
избирательный участок № 346 село Миялыкол, улица Ынтымак, здание школы
в границах села Миялыкол
избирательный участок № 347 село Кайынды, улица Жылкышылар №11, здание Дома культуры
в границах села Кайынды
избирательный участок №348 село Алтынды, улица М.Мәметова №15, здание средней школы
в границах села Алтынды
избирательный участок № 349 село Бирлик, улица Достык № 1, здание Дома культуры
в границах села Бирлик
избирательный участок № 350 село Кумсай, улица Енбекши, здание школы
в границах села Кумсай
избирательный участок № 351 село Кумжарган, улица Орталык № 5, здание средней школы
в границах села Кумжарган
избирательный участок № 352 село Шенгелши, улица Ш.Курманиязовой № 11, здание школы
в границах села Шенгелши
избирательный участок № 353 село Кумсай, улица Н.Каниева №3, здание Дома культуры
в границах села Кумсай
избирательный участок №354 село Жамбыл, здание библиотеки
в границах села Жамбыл
избирательный участок № 355 село Талдысай, улица А.Жумагалиева № 6, здание Дома культуры
в границах села Талдысай
избирательный участок №356 село Енбек, улица М.Маметовой № 15, здание клуба
в границах села Енбек
избирательный участок № 357 село Мугалжар, улица Наурыза №1 "А", здание средней школы
в границах села Мугалжар, разъезда №57 "Тас".