"Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 тамыздағы № 278 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда № 4486 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 27 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 08.06.2016 № 27 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 218 "Темір ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4155 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Темір" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер "3 369 623,6" сандары "3 383 642,3" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша "439 623,6" сандары "453 642,3" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар "3 403 390,9" сандары "3 417 409,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) 8 тармақта:
төртінші абзацтың бөлігінде:
"2 000" сандары "3 150" сандарымен ауыстырылсын;
3) 11 тармақта:
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"4 533" сандары "1 702,3" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге 13 499,4 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 11 августа 2015 года № 278. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 21 августа 2015 года № 4486. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 27
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 08.06.2016 № 27.
В соответствии со статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 218 "О бюджете Темирского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4155, опубликованное 23 января 2015 года в газете "Темір") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "3 369 623,6" заменить цифрами "3 383 642,3", в том числе по:
поступлениям трансфертов цифры "439 623,6" заменить цифрами "453 642,3";
в подпункте 2):
затраты цифры "3 403 390,9" заменить цифрами "3 417 409,6";
2) в пункте 8:
в части четвертого абзаца:
цифры "2 000" заменить цифрами "3 150";
3) в пункте 11:
в части шестого абзаца:
цифры "4 533" заменить цифрами "1 702,3";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов (улиц города) 13 499,4 тысяч тенге;
на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений

ведомстволық бағыныстағы білім беру мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына 2 200 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімдегі 1-қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
сессиясының төрағасы хатшысы
А.ҚОҚАНОВ Н.ӨТЕПОВ
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 11 тамыздағы
№ 278 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 218 шешіміне 1 – қосымша
Темір ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
2015 жылға нақтыланған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер

и организаций образования 2 200 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
А.КУКАНОВ Н.УТЕПОВ
Приложение
к решению районного маслихата
от 11 августа 2015 года № 278
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 218
Бюджет Темирского района на 2015 год
Категория
Уточненный бюджет на 2015 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы