Ойыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3 "Ойыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4208 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 2020 жылғы 14 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімінің 14.02.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Ойыл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3 "Ойыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3774 болып тіркелген, 2014 жылғы 4 ақпандағы "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: М. Абдуллин
КЕЛІСІЛДІ:
Ойыл аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
С. Қартбаев
Ойыл ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 қаңтардағы № 3 шешіміне қосымша
Ойыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешіміне қосымша
ОЙЫЛ АУДАНЫ АУМАҒЫНДА САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ
№ 389 сайлау учаскесі
Ойыл ауылы, Көкжар көшесі 68, аудандық мәдениет үйі
Құрманғазин Бейсұлла көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65/1, 65/2;
Жарылғасұлы Шернияз көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 66/4, 66/5, 66/8, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87/1, 88/1, 88/2, 89, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 95/1, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104, 105, 105А, 106, 107, 109, 111, 113/1, 113/2, 113/3, 115/1, 115/2, 115/3, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121, 123, 125, 125А, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 133, 135, 112;
Көкжар көшесі - 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32А, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 48, 53, 54, 55, 57, 59, 64, 65, 67, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 105/1, 105/2, 105/3, 106, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 112, 114, 116, 124;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Уилского района от 24 января 2014 года № 3 "Об образовании избирательных участков на территории Уилского района"
Решение акима Уилского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4208. Утратило силу решением акима Уилского района Актюбинской области от 14 февраля 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Уилского района Актюбинской области от 14.02.2020 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Уилского района РЕШИЛ :
1. Внести в решение акима Уилского района от 24 января 2014 года №3 "Об образовании избирательных участков на территории Уилского района", (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов №3774, опубликованное 4 февраля 2014 года в районной газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района: М. Абдуллин
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Уилской
районной территориальной
избирательной комиссии:
С. Картбаев
Приложение к решению акима Уилского района № 3 от 24 января 2014 года
Приложение к решению акима Уилского района № 1 от 26 февраля 2015 года
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ НА ТЕРРИТОРИИ УИЛСКОГО РАЙОНА
Избирательный участок № 389
село Уил, улица Кокжара № 68, районный Дом культуры
Улица Бейсулла Курмангазина - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 45, 46, 47, 48, 49, 50/1, 50/2, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65/1, 65/2;
Улица Шернияза Жарылгасулы - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 39, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 65, 66/4, 66/5, 66/8, 68, 69, 70, 73, 74, 75, 76, 78, 79, 80/1, 80/2, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87/1, 88/1, 88/2, 89, 90, 91/1, 91/2, 92, 93/1, 93/2, 94, 95/1, 95/2, 96, 97/1, 97/2, 98, 99/1, 99/2, 100, 101, 102/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104, 105, 105А, 106, 107, 109, 111, 112, 113/1, 113/2, 113/3, 115/1115/2, 115/3, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 121, 123, 125, 125А, 127/1, 127/2, 127/3, 129, 133, 135;
Улица Кокжар - 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32А, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 44, 45, 48, 53, 54, 55, 57, 59, 64, 65, 67, 71/1, 71/2, 72, 73/1, 73/2, 74, 75/1, 75/2, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80/180/2, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 99/1, 99/2, 100, 101102, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 105/1, 105/2, 105/3, 106, 107/1, 107/2, 108/1, 108/2, 108/3, 109, 110, 112, 114, 116, 124;

Берсиев Шығанақ көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 38, 40, 43, 50, 52, 54.
№ 390 сайлау учаскесі
Ойыл ауылы, Құрманов Исламғали көшесі 86,
Ж.Жүсібалиев атындағы қазақ орта мектебі
Құрманов Исламғали көшесі - 1, 2, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62/1, 62/2, 62/3, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 71, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79/1, 79/2, 80, 81, 81а, 82, 83, 84/2, 85, 87, 88/1, 88/2, 88/4, 89, 90/1, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
Ержанов Қуаныш көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 29, 31;
Амангелді Иманов көшесі - 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Қойшығұлов Ахметжан көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 50/1, 50/2;
Дәуленов Сәлкен көшесі - 1, 3, 6, 7, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 16, 17, 18, 19, 22, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 33, 35, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2;
Екібаев Амантұрлы көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/2, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 41, 46, 48, 50, 52.
№ 391 сайлау учаскесі
Ойыл ауылы, Клипанов Отар көшесі 19, "Энерго Система" ЖШС аудандық электр желісі учаскесінің әкімшілік ғимараты
Масатов Сауытбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 58, 62, 64;
Қарақұлов Ишанбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 46, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72;
Оноприенко Николай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Дүсіпов Үмбет көшесі - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18;
Төлебаев Мұса көшесі - 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18;

Улица Шыганака Берсиева - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 38, 40, 43, 50, 52, 54.
Избирательный участок №390
село Уил, улица Исламгалия Курманова № 86, казахская средняя школа
им. Ж.Жусибалиева
Улица Исламгалия Курманова - 1, 2, 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 32, 33, 34, 35, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 58/1, 58/2, 59/1, 59/2, 60/1, 60/2, 61/1, 61/2, 62, /1, 62/2, 62/3, 63/1, 63/2, 64, 65, 66, 67, 68, 69/1, 69/2, 71, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79/1, 79/2, 80, 81, 81а, 82, 83, 84/2, 85, 87, 88/1, 88/2, 88/4, 89, 90/1, 90/3, 90/4, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108;
Улица Куаныша Ержанова - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 19/4, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 25, 26, 29, 31;
Улица Амангелды Иманова- 1/1, 1/2, 3, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
Улица Ахметжана Койшыгулова- 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 48/3, 48/4, 50/1, 50/2;
Улица Салкена Дауленова -1, 3, 6, 7, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24/1, 24/2, 25, 27, 29, 33, 35, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 49/1, 49/2;
Улица Амантурлы Екибаева - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/2, 16, 18, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 37, 38, 39, 41, 46, 48, 50, 52.
Избирательный участок №391
село Уил, улица Отара Клипанова 19, административное здание участка электросети Уилского района ТОО "Энерго Система"
Улица Сауытбая Масатова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 50, 52, 56, 58, 64;
Улица Ишанбая Каракулова- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/1, 43/2, 46, 53, 54, 56, 57, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72;
Улица Николая Оноприенко- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Улица Умбета Дусипова - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 16, 18;
Улица Мусы Толебаева - 1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18;

Қлипанов Отар көшесі - 1/1, 1/2, 2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 21.
№ 392 сайлау учаскесі
Ойыл ауылы, Бақаев Бауетдин көшесі 6, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринарлық бақылау комитеті Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы" ММ-нің әкімшілік ғимараты
Бақаев Бауетдин көшесі - 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35/1, 35/2, 37, 39, 41, 43, 45;
Сатбаев Қаныш көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 15А, 17, 20, 21, 26, 31, 36;
Тапалова Нұрсұлу көшесі - 1, 2, 3, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 24;
Желтоқсан көшесі - 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19/1, 19/2, 21;
Еркінов Шүкір көшесі - 1, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13а, 14, 15/1, 15/2,
15/3, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 42, 45, 51, 57, 59;
Алтынсарин Ыбырай көшесі - 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2;
Медетбаев Дауылбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Сағырбаев Құрманғазы көшесі - 2, 3, 6, 9, 13, 15, 19;
Абай Құнанбаев көшесі - 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16а/1, 16а/2, 16б/1, 16б/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27, 29, 31;
Байғанин Нұрпейіс көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9/1, 9/2;
Молдағұлова Алия көшесі - 1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8;
Жолмырзаев Байсалбай көшесі - 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 42/13, 42/14, 42/15, 42/16, 42/17, 42/18, 42/20, 42/21, 42/22;
Тауелсіздіктің 20 жылдығы атындағы көшесі - 9, 15, 17, 19/1, 19/2, 21, 23, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 29, 41, 11.
№ 393 сайлау учаскесі
Екпетал ауылы, Екпетал негізгі мектебі ғимараты,
Екпетал ауылының шекарасында
№ 394 сайлау учаскесі
Қаракемер ауылы, Қаракемер негізгі мектебі,
Қаракемер ауылының шекарасында
№ 395 сайлау учаскесі
Ақшатау ауылы, Ақшатау орта мектебі,
Ақшатау ауылының шекарасында
№ 396 сайлау учаскесі
Құмжарған ауылы, Соркөл орта мектебі,
Құмжарған ауылының шекарасында
№ 397 сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Ш.Берсиев атындағы модульдік кітапханасы,
Қаратал ауылының шекарасында
№ 398 сайлау учаскесі
Қарасу ауылы, Құрманов бастауыш мектебі,
Қарасу ауылының шекарасында
№ 399 сайлау учаскесі
Аманкелді ауылы, Аманкелді орта мектебі,
Аманкелді ауылының шекарасында
№ 400 сайлау учаскесі
Қарасу ауылы, Қарасу негізгі мектебі,
Қарасу ауылының шекарасында
№ 401 сайлау учаскесі
Көптоғай ауылы, Құрманов орта мектебі,
Көптоғай ауылының шекарасында
№ 402 сайлау учаскесі
Шұбарши ауылы, Шұбарши ауылдық клубы,
Шұбарши ауылының шекарасында
№ 403сайлау учаскесі
Көптоғай ауылы, Көптоғай ауылдық клубы,

Улица Отара Клипанова- 1/1, 1/2, 2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 21.
Избирательный участок № 392
село Уил, улица Бауетдина Бакаева 6, административное здание ГУ "Уилской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан"
Улица Бауетдина Бакаева- 1, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 9, 10, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35/1, 35/2, 37, 39, 41, 43, 45;
Улица Каныша Сатбаева -1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 14, 15А, 17, 20, 21, 26, 31, 36;
Улица Нурсулу Тапаловой-1, 2, 3, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 12/3, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 24;
Улица Желтоксана- 1, 1А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17, 19/1, 19/2, 21;
Улица Шукира Еркинова - 1, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 12, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 13а, 14, 15/1,
15/2, 15/3, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 31, 35, 37, 42, 45, 51, 57, 59;
Улица Ыбырая Алтынсарина - 1/1, 1/2, 1/3, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2; Улица Дауылбая Медетбаева-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Улица Дауылбая Медетбаева-1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
Улица Курмангазы Сагырбаева - 2, 3, 6, 9, 13, 15, 19;
Улица Абая Кунанбаева-1, 2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16а/1, 16а/2, 16б/1, 16б/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 23, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27, 29, 31;
Улица Нурпеиса Байганина- 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9/1, 9/2;
Улица Алии Молдагуловой-1, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8;
Улица Байсалбая Жолмырзаева - 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 19, 23, 24, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42/1, 42/3, 42/4, 42/5, 42/6, 42/8, 42/9, 42/10, 42/11, 42/12, 42/13, 42/14, 42/15, 42/16, 42/17, 42/18, 42/20, 42/21, 42/22;
Улица Тауелсиздиктин 20 жылдыгы- 9, 15, 17, 19/1, 19/2, 21, 23, 25/1, 26, 27/1, 27/2, 29, 41, 11.
Избирательный участок №393
село Екпетал, Екпеталская основная школа,
в границах села Екпетал
Избирательный участок №394
село Каракемер, Каракемерская основная школа,
в границах села Каракемер
Избирательный участок №395
село Акшатау, Акшатауская средняя школа,
в границах села Акшатау
Избирательный участок №396
село Кумжарган, Сорколская средняя школа,
в границах села Кумжарган
Избирательный участок №397
село Каратал, модульная библиотека им.Ш.Берсиева,
в границах села Каратал
Избирательный участок №398
село Карасу, Курмановская начальная школа,
в границах села Карасу
Избирательный участок №399
село Аманкельды, Аманкельдинская средняя школа,
в границах села Аманкельды
Избирательный участок №400
село Карасу, Карасуская основная школа,
в границах села Карасу
Избирательный участок №401
село Коптогай, Курмановская средняя школа,
в границах села Коптогай
Избирательный участок №402
село Шубарши, Шубаршииский сельский клуб,
в границах села Шубарши
Избирательный участок №403
село Коптогай, Коптогайский сельский клуб,

Көптоғай ауылы: Қазақстан көшесі - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
Астанаға 10 жыл көшесі - 4, 2, және осы елді мекенге кіретін қоныстар.
№ 404 сайлау учаскесі
Сарбие ауылы, Сапақкөл орта мектебі,
Сарбие ауылының шекарасында
№ 405 сайлау учаскесі
Қаракөл ауылы, Қаракөл негізгі мектебі,
Қаракөл ауылының шекарасында
№ 406 сайлау учаскесі
Қараой ауылы, Қараой ауылдық клубы,
Қараой ауылының шекарасында
№407 сайлау учаскесі
Құбасай ауылы, Құбасай бастауыш мектебі,
Құбасай ауылының шекарасында
№ 408 сайлау учаскесі
Кемер ауылы, Ә.Дербісалин атындағы Саралжын орта мектебі,
Кемер ауылы және Қоңырат ауылы шекарасында
№409 сайлау учаскесі
Шиқұдық ауылы, Теректі негізгі мектебі,
Шиқұдық ауылының шекарасында
№410 сайлау учаскесі
Бестамақ ауылы, Бестамақ ауылдық клубы,
Бестамақ ауылының шекарасында
№ 411сайлау учаскесі
Ақкемер ауылы, Ақкемер ауылдық клубы,
Ақкемер ауылының шекарасында
№ 412 сайлау учаскесі
Ақжар ауылы, Қайыңды ауылдық клубы,
Ақжар ауылының шекарасында
№ 413 сайлау учаскесі
Көсембай ауылы, Көсембай негізгі мектебі,
Көсембай ауылының шекарасында

село Коптогай: улица Казахстана - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34;
улица Астанага 10 жыл - 4, 2, и в границах поселения
относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок №404
село Сарбие, Сапакколская средняя школа,
в границах села Сарбие
Избирательный участок №405
село Каракол, Каракольская основная школа,
в границах села Каракол
Избирательный участок №406
село Караой, Караойский сельский клуб,
в границах села Караой
Избирательный участок №407
село Кубасай, Кубасайская начальная школа,
в границах села Кубасай
Избирательный участок №408
село Кемер, Саралжинская средняя школа имени А.Дербисалина,
в границах села Кемер и поселения Конырат
Избирательный участок №409
село Шикудык, Теректинская основная школа,
в границах села Шиқудык
Избирательный участок №410
село Бестамак, Бестамакский селький клуб,
в границах села Бестамак.
Избирательный участок №411
село Аккемер, Аккемерский сельский клуб,
в границах села Аккемер
Избирательный участок №412
село Акжар, Кайындинский сельский клуб,
в границах села Ақжар
Избирательный участок №413
село Косембай, Косембайская основная школа,
в границах села Косембай