Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 маусымдағы № 244 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда № 4389 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 "2015-2017 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4176 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда және 5, 12 ақпанда "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"2 753 495" деген сандар "2 498 322" деген сандармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"2 493 895" деген сандар "2 238 722" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"2 767002,2" деген сандар "2 511 829,2" деген сандармен ауыстырылсын;
6 тармақта:
үшінші абзацта:
"51 184" деген сандар "39 529" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"1 010" деген сандар "4 656" деген сандармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта:
"299 069" деген сандар "113 963" деген сандармен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы оныншы абзацпен толықтырылсын:
"агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 2 005 мың теңге".
7 тармақта:
екінші, үшінші абзацтар алынып тасталсын;
8 тармақта:
бесінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 202 "О бюджете Уилского района на 2015-2017 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 11 июня 2015 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 июня 2015 года № 4389. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 202 "О бюджете Уилского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственных регистрации нормативных правовых актов за № 4176, опубликованное 29 января и 5, 12 февраля 2015 года в газете "Ойыл") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "2 753 495" заменить цифрами "2 498 322";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "2 493 895" заменить цифрами "2 238 722";
в подпункте 2):
затраты
цифры "2 767 002,2" заменить цифрами "2 511 829,2";
в пункте 6:
в абзаце третьем:
цифры "51 184" заменить цифрами "39 529";
в абзаце шестом:
цифры "1 010" заменить цифрами "4 656";
в абзаце восьмом:
цифры "299 069" заменить цифрами "113 963";
и дополнить десятым абзацем следующего содержания:
"2 005 тысячи тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса".
в пункте 7:
исключить абзацы второй, третий;
в пункте 8:
в части абзаце пятом:

"1 061" деген сандар "2 837" деген сандармен ауыстырылсын;
алтыншы, жетінші абзацтар алынып тасталсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімдегі 1 және 2 қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: А. Даулетов
Аудандық мәслихаттың хатшысы: Б. Бисекенов
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 11 маусымдағы № 244 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 202 шешіміне № 1 қосымша
2015 жылға арналған Ойыл ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер

цифры "1 061" заменить цифрами "2 837";
исключить абзацы шестой, седьмой;
2) приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата: А. Даулетов
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 11 июня 2015 года № 244
Приложение № 1 к решению районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 202
Бюджет Уилского района на 2015 год
Категория
Сумма
(тыс.тенге)
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы