Хромтау ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 31 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 4202 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 173 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімдігінің 11.05.2016 № 173 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы №836 қаулысына сәйкес Хромтау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін, қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Хромтау ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды іске асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Д.Аспеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғаш ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан пайда болған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі А.Усмангалиев
Хромтау ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Хромтаускому району
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 27 января 2015 года № 31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 февраля 2015 года № 4202. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 11 мая 2016 года № 173
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хромтауского района Актюбинской области от 11.05.2016 № 173.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года №836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования для организации временной занятости безработных, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования" обеспечить осуществление финансирования общественных работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Аспенова А. А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотнашения, возникшие с 1 января 2015 года.
Аким района А.Усмангалиев
Приложение к постановлению акимата
Хромтауского района

2015 жылғы 27 қаңтардағы
№ 31 қаулысына
қосымша
Хромтау ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері.
Мекемелер
атауы
Жұмыс және қызмет түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің
табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс
Бекітілді
Қоғамдық жұмысқа
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыланды-ру көздері
Жұмыс
орнының
саны
Жұмыс орнының
саны
1
2
3
4
5
6
7
8
1
"Хромтау қаласы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
көп қабатты 100 үйлер 3470222 шаршы метр
2500 дана
10
10
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
2
"Абай ауылдық округі әкiмiнің аппараты"
мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
(Абай, Жарабұтақ, Тассай, Аралтөбе) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 500 бас
ұсақ мал
1500 бас
5
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
3
"Акжар ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құқықтық тәртіпті қорғау. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
(Акжар, Жазық бекеті) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 1000 бас
ұсақ мал
2825 бас
1000 дана
12
9
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
4
"Аққұдық ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы. Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
(Аққұдық, Адыр) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 800 бас
ұсақ мал
2050 бас
4
4
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
5
"Бөгетсай ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
(Бөгетсай, Талдыбұлақ, Шіліктісай, Қарлау) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 1200 бас
ұсақ мал
2089 бас
5
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
6
"Дөң ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
(Дөн, Оңгар) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 1200 бас
ұсақ мал
1900 бас
4
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
7
"Қопа ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
(Қопа, Молодежная, Амангелді) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 500 бас
ұсақ мал
1500 бас
2500 дана
13
6
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
8
"Көктөбе ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
(Болат, Көктерек) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 1600 бас
ұсақ мал
2300бас
3000 дана
4
4
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
9
"Қызылсу ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету.
(Қызылсу, Еңбекші,Сарсай) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал
800 бас
ұсақ мал
1100 бас
1500 дана
6
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
10
"Құдықсай ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
(Ойсылқара, Құдықсай) елді мекендері
мүйізді
ірі қара мал 1800 бас
ұсақ мал
2200 бас
1500 дана
12
6
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
11
"Табантал ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
(Бақай, Көптоғай, Жайлаусай, Табантал) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 1000 бас
ұсақ мал
2825 бас
1500 дана
4
4
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
12
"Тассай ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы. Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
(Тассай,
Степное) елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 900 бас
ұсақ мал
1500 бас
1000 дана
16
8
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
13
"Тасөткел ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
(Тасөткел, Ақтас, Үйтас)
елді мекендері
мүйізді ірі қара мал 1000 бас
ұсақ мал
2825 бас
2500 дана
5
5
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
14
"Никельтау ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету

от 27 января 2015 года
№ 31
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Хромтаускому району
Наименования организаций
Виды работ и услуг
Объем выполняемых
работ и услуг
в натуральных показателях
Заявленная потребность
Утверждено
Размер оплаты труда
участников общественных работ
Источники финансирования
Количество рабочих мест
Количество
рабочих мест
1
2
3
4
5
6
7
8
1
Государственное учреждение "Аппарат акима города Хромтау"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Другие виды работ".
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
100 многоэтажных домов
3470222 квадратных метров
2500 штук
10
10
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Абай"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
населенные пункты (Абай, Жарабутак, Тассай, Аралтобе)
крупно рогатый скот 500 голов
мелкий скот 1500 голов
5
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
3
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Акжар"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ".
Охрана правопорядка. Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
населенные пункты (Акжар, станция Жазык)
крупно рогатый скот 1000 голов
мелкий скот 2825голов
1000 штук
12
9
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
4
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Аккудук"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
населенные пункты (Аккудук, Адыр)
крупно рогатый скот 800 голов
мелкий скот 2050 голов
4
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
5
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Бугетсай"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство".
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
населенные пункты (Богетсай, Талдыбулак, Шиликтисай, Карлау)
крупно рогатый скот 1200 голов
мелкий скот 2089 голов
5
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
6
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Дон"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
населенные пункты (Дон, Онгар)
крупно рогатый скот 1200 голов
мелкий скот 1900 голов
4
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
7
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Копа"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ". Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов.
населенные пункты (Копа, Молодежная, Амангельды)
крупно рогатый скот 500 голов
мелкий скот 1500 голов
2500 штук
13
6
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
8
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Коктюба"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ".
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
населенные пункты (Болат, Коктерек)
крупно рогатый скот 1600 голов
мелкий скот 2300 голов
3000 штук
4
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
9
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кызылсу"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство".
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ".
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
населенные пункты (Кызылсу,Енбекши,Сарсай)
крупно рогатый скот 800 голов
мелкий скот 1100 голоа
1500 штук
6
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
10
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кудуксай"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ".
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
населенные пункты (Ойсылкара, Кудуксай)
крупно рогатый скот 1800 голов
мелкий скот 2200голов
1500 штук
12
6
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
11
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Табантал"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ".
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
населенные пункты (Бакай, Коптогай,
Жайлаусай, Табантал)
крупно рогатый скот 1000 голов
мелкий скот 2825 голов
1500 штук
4
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
12
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Тассай"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ". Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов.
населенные пункты (Тассай, Степное)
крупно рогатый скот 900 голов
мелкий скот 1500 голов
1000 штук
16
8
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
13
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Тасуткел"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ". Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
населенные пункты (Тасуткел, Актас, Уйтас)
крупно рогатый скот 1000 голов
мелкий скот 2825 голов
2500 штук
5
5
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
14
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Никельтау"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство"
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ". Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов

585
шаршы метр
мүйізді ірі қара мал 500 бас
ұсақ мал
1862 бас
2500 дана
3
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
15
"Көктау ауылдық округі әкiмiнің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Ауыл шаруашылығы" жобасы Ауыл шаруашылығы өнімдерін өсіруге, дайындауға және жинауға маусымдық көмек көрсету. Малды егу және жасанды ұрықтандыру.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
893
шаршы метр
мүйізді ірі қара мал 1600 бас
ұсақ мал
2635 бас
2500 дана
7
7
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
16
"Хромтау аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Басқа жұмыстар" жобасы.
Жер өлшеу, анықтама беру, аз қамтылған азаматтарға жер сұрақтары бойынша ақысыз кеңес беру.
12000 азамат
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
17
"Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Мектептердің, балабақшалардың аулаларын тазалау, көркейту, ағаштарды кесу.
5 мектеп, 3 балабақша
1500 шаршы метр
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
18
"Хромтау ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
"Басқа жұмыстар" жобасы.
Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
12650 құжаттар
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
19
"Хромтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
Картотекамен жұмыс.
Бақылау - өткізу пунктіндегі кезекшілік.
81400 дана
15600 дана
8000 дана
24
12
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
20
РМК "Зейңетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
Картотекамен жұмыс.
5000 дана
7
4
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
21
"Ақтөбе облысының ішкі істер департаменті Хромтау ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Тұрғын үйлерде қоғамдық тәртіпті сақтау, пәтер ұрлықтары мен құқық бұзушылықтарға байланысты қылмыстарды анықтау, болдырмау және алдын-алу.
Сарбаздар – ауылдық округтер мен мал базары ауданында қоғамдық тәртіпті сақтау.
1600 үй
7
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
22
"Хромтау аудандық мәдениет үйі" Мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорын
Ауқымды мәдени іс-шараларды ұйымдастыруға көмек беру.
1500 дана
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
23
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақтөбе облысының Әділет Департаменті Хромтау ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
3000 дана
2500 дана
10
7
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
24
"Хромтау аудандық қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
3000 дана
2500 дана
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
25
"Хромтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
6500 дана
5000 дана
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
26
Қазақстан Республикасы Ақтөбе облысының Хромтау аудандық прокуратурасы
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Басқа жұмыстар" жобасы. Құжаттарды реттеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету

585
квадратный метр
крупно рогатый скот 500 голов
мелкий скот 1862 голов
2500 штук
3
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
15
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Коктау"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Сельское хозяйство".
Сезонная помощь в выращивании, заготовке, уборке сельскохозяйствен- ных продукций. Прививка и искусственное осеменение скота.
Проект "Другие виды работ". Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов
893
квадратный метр
крупно рогатый скот 1600 голов
мелкий скот 2635 голов
2500 штук
7
7
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
16
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел земельных отношений"
Проект "Другие виды работ". Измерение земли, выдача справок, бесплатные консультации малообеспеченным гражданам по земельным вопросам.
12000 граждан
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
17
Государственное учреждение "Районный отдел образования"
Проект "Благоустройство". Расчистка дворов школ, детских садов, благоустройство, обрезка деревьев.
5 школ, 3 детских садов.
1500 квадратный метр
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
18
Государственное учреждение "Государственный архив Хромтауского района"
Проект "Другие виды работ". Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов.
12650 документов
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
19
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Хромтауского района"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
Работа с картотекой.
Дежурство контрольно – пропускного пункта.
81400 штук
15600 штук
8000 штук
24
12
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
20
РГКП "Государственный центр по выплате пенсий"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
Работа с картотекой.
5000 штук
7
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
21
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Хромтауского района Департамента внутренних дел Актюбинской области"
Охрана общественного порядка в жилых домах, выявление, пресечение, предупреждение преступлений, связанных с квартирными кражами и правонарушениями.
Сарбазы - охрана общественного порядка в сельских округах и в районе мал базара.
1600 дом
7
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
22
Государственное казенное коммунальное предприятие "Хромтауский районный дом культуры"
Помощь при организации масштабных мероприятий культурного развлечения.
1500 штук
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
23
Государственное учреждение "Управление юстиции Хромтауского района Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
3000 штук
2500 штук
10
7
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
24
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел финансов"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
3000 штук
2500 штук
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
25
Государственное учреждение "Аппарат Акима Хромтауского района"
"Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
6500 штук
5000 штук
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
26
Прокуратура Хромтауского района Актюбинской области Республики Казахстан
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Другие виды работ".
Оказание помощи в проведении технических работ по обработке документов

195,1 шаршы
метр
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
27
"Хромтау аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс
11000 дана
5000 дана
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
28
Қазақстан Республикасы Ақтөбе облысы Хромтау аудандық соты
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
10000 дана
8700 дана
6
4
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
29
"Хромтау аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі
"Көркейту" жобасы.
Екпе ағаштарды отырғызу және күту.
"Кітапқа екінші өмір" жобасы.
125,1 шаршы
метр
8
4
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
30
"Хромтау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
2500 дана
1000 дана
3
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
31
"Қазақстан мұсылмандары діни басқармасы" Республикалық ислами діни бірлестігінің филиалы Хромтау аудандық "Нұр" мешіті
Аумақты жинауға көмектесу.
100 шаршы метр
2
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
32
"Хромтау аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
15800 дана
8000 дана
6
3
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
33
"Хромтау аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
3000 дана
1600 дана
4
3
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
34
"Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиялық қадағалау комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Департаменті Хромтау ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиялық қадағалау басқармасы" емлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
4000 дана
2600 дана
1
1
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
35
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақтөбе облысы Әділет Департаментінің филиалы- Хромтау ауданының аумақтық бөлімі
"Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
15100 дана
11300 дана
6
4
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
36
"Нұр Отан" партиясы қоғамдық бірлестігі
Аумақты жинауға көмектесу.
200 шаршы метр
2
1
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
37
"Хромтау аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
3500 дана
1200 дана
2
1
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
38
"Хромтау аудандық сәулет, қала құрлысы және құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
1200 дана
4
2
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады

195,1 квадратный
метр
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
27
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа
11000 штук
5000 штук
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
28
Республики Казахстан Хромтауский районный суд Актюбинской области
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа
10000 штук
8700 штук
6
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
29
Государственное учреждение Хромтауская районная центральная библиотечная система"
Проект "Благоустройство". Посадка и уход за саженцами деревьев.
Проект "Книге вторую жизнь".
125,1 квадратный метр
8
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
30
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел культуры и развития языков"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа
2500 штук
1000 штук
3
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
31
Филиал Республиканского исламского религиозного обьединения "Духовные управление мусульман" Казахстана Хромтауская районная мечеть "Нур"
Помощь в уборке территории.
100 квадратный метр
2
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
32
Государственное учреждение
"Хромтауский районный отдел занятости и социальных программ"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа
15800 штук
8000 штук
6
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
33
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел предпринимательств"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
3000 штук
1600 штук
4
3
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
34
Государственное учреждение "Управление государственного санитарно-эпидемиологическоего надзора по Хромтаускому району Департамента комитета управление государственного санитарно-эпидемиологическоего надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Актюбинской области"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа
4000 штук
2600 штук
1
1
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
35
"Территориальный отдел Хромтауского района"- филиал Департамента юстиции Актюбинской области Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа
15100 штук
11300 штук
6
4
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
36
Общественное обьединение партия "Нур Отан"
Помощь в уборке территории.
200 квадратный метр
2
1
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
37
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел экономики и бюджетного планирования"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа
3500 штук
1200 штук
2
1
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
38
Государственное учреждение "Хромтауский районный отдел архитектуры, строительства в градостроительства"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
1200 штук
4
2
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
Всего

218
150
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары.
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс бір сағат. Еңбегіне төленетін ақы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.

218
150
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет пять дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв один час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.