Хромтау ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы №1 "Хромтау ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4209 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау ауданының әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы №1 "Хромтау ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3800 тіркелген, 2014 жылғы 19 наурызда "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Усманғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Хромтау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
________________С.Сағымбаев
Хромтау ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы "17" ақпандағы №1 шешiмiне қосымша
Хромтау ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы "26"ақпандағы № 2 шешiмiне қосымша
Хромтау ауданы аумағындағы сайлау учаскелерi № 447 сайлау учаскесі Ақжар ауылы, Әйтеке-би көшесі, 67, клуб ғимараты, тел: 38-4-95
Ақжар ауылының шекарасында.
№ 448 сайлау учаскесі Жазық бекеті, Бірлік көшесі, 2, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 78-3-10
Жазық бекетінің шекарасында.
№ 449 сайлау учаскесі Табантал ауылы, Табантал көшесі, 62, клуб ғимараты, тел: 77-8-90
Табантал, Жайлаусай ауылдарының шекараларында.
№ 450 сайлау учаскесі Бақай ауылы, Бақай көшесі, №26/1 үй, тел: 78-8-36
Бақай ауылының шекарасында.
№ 451 сайлау учаскесі Коптоғай ауылы, Көптоғай көшесі, №3А, үй, тел: 78-9-43
Көптоғай ауылының шекарасында.
№ 452 сайлау учаскесі Тассай ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, клуб ғимараты, тел: 77-7-17
Тассай ауылының шекарасында.
№ 453 сайлау учаскесі Көкпекті ауылы, Желтоқсан көшесі, 11, негізгі мектеп ғимараты, тел: 78-4-04
Көкпекті ауылының шекарасында.
№ 454 сайлау учаскесі Никельтау ауылы, Школьный көшесі, 1, клуб ғимараты, тел: 78-0-01
Никельтау ауылының шекарасында.
№ 455 сайлау учаскесі Қызылсу ауылы, Ы.Алтынсарин көшесі, 7, орта мектеп ғимараты, тел: 79-9-41
Қызылсу ауылының шекарасында.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Хромтауского района от 17 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Хромтауского района"
Решение акима Хромтауского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4209.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Хромтауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Хромтауского района от 17 февраля 2014 года №1 "Об образовании избирательных участков на территории Хромтауского района" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3800, опубликованное 19 марта 2014 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Усмангалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Хромтауской
районной территориальной
избирательной комиссии
_____________С.Сагимбаев
Приложение к решению акима Хромтауского района № 1 от "17" февраля 2014 года
Приложение к решению акима Хромтауского района № 2 от "26" февраля 2015 года
Избирательные участки на территрории Хромтауского района Избирательный участок № 447 село Акжар, улица Айтеке-би, 67, здание клуба, тел: 38-4-95
В границах села Акжар.
Избирательный участок № 448 станция Жазык, улица Бірлік, 2, здание начальной школы, тел: 78-3-10
В границах станции Жазык.
Избирательный участок № 449 село Табантал, улица Табантал, 62, здание клуба, тел: 77-8-90
В границах сел Табантал, Жайлаусай.
Избирательный участок № 450 село Бакай, улица Бакай, дом №26/1, тел: 78-8-36
В границах села Бакай.
Избирательный участок № 451 село Коптогай, улица Коптогай, дом №3А, тел: 78-9-43
В границах села Коптогай.
Избирательный участок № 452 село Тассай, улица Бейбітшілік, 16, здание клуба, тел: 77-7-17
В границах села Тассай.
Избирательный участок № 453 село Кокпекты, улица Желтоқсан, 11, здание основной школы, тел: 78-4-04
В границах села Кокпекты.
Избирательный участок № 454 село Никельтау, улица Школьная, 1, здание клуба, тел: 78-0-01
В границах села Никельтау.
Избирательный участок № 455 село Кызылсу, улица Ы.Алтынсарина, 7, здание средней школы, тел: 79-9-41
В границах села Кызылсу.

№ 456 сайлау учаскесі Сарысай ауылы, В.Ф.Величко көшесі, 34, клуб ғимараты, тел: 79-8-48
Сарысай ауылының шекарасында.
№ 457 сайлау учаскесі Абай ауылы, Мектеп көшесі, 17, орта мектеп ғимараты, тел: 78-6-05
Абай, Жарбутак, Аралтөбе, Тассай ауылдарының шекараларында.
№ 458 сайлау учаскесі Қудықсай ауылы, Мектеп көшесі, 1, орта мектеп ғимараты, тел: 77-5-58
Құдықсай ауылының шекарасында.
№ 459 сайлау учаскесі Ойсылқара ауылы, Бейбітшілік көшесі, 1, негізгі мектеп ғимараты, тел: 79-2-35
Ойсылқара ауылының шекарасында.
№ 460 сайлау учаскесі Қопа ауылы, Мәншүк Мәметова көшесі, 22, мәдениет үйі ғимараты, тел: 77-4-86
Қопа ауылының шекарасында.
№ 461 сайлау учаскесі Тамды ауылы, Ардагерлер көшесі, 1, орта мектеп ғимараты, тел: 77-5-12
Тамды ауылының шекарасында.
№ 462 сайлау учаскесі Аққұдық ауылы, Марат Оспанов көшесі, 13, орта мектеп ғимараты, тел: 79-0-40
Аққұдық, Қатынадыр ауылдарының шекараларында.
№ 463 сайлау учаскесі Көктау ауылы, Абай көшесі, 5, орта мектеп ғимараты, тел: 43-0-20
Көктау ауылының шекарасында.
№ 464 сайлау учаскесі Қарабаз ауылы, Қарабаз көшесі, №15 үй, тел: 77-2-17
Қарабаз ауылының шекарасында.
№ 465 сайлау учаскесі Майтөбе ауылы, Желтоқсан көшесі, 21, орта мектеп ғимараты, тел: 77-2-76
Майтөбе ауылының шекарасында.
№ 466 сайлау учаскесі Көктерек ауылы, Бейбітшілік көшесі, 27, дәрігерлік пункті ғимараты, тел: 77-2-88
Көктерек ауылының шекарасында.
№ 467 сайлау учаскесі Бөгетсай ауылы, Әлия Молдағұлова көшесі, 9, клуб ғимараты, тел: 47-0-99
Бөгетсай, Шіліктісай ауылдарының шекарасында.
№ 468 сайлау учаскесі Талдыбұлақ ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1-1, дәрігерлік пункті ғимараты, тел: 77-5-26
Талдыбұлақ ауылының шекарасында.
№ 469 сайлау учаскесі Қарлау ауылы, Абай көшесі, 1, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 77-5-65
Қарлау ауылының шекарасында.
№ 470 сайлау учаскесі Ақбұлақ ауылы, Мектеп көшесі, 1, бастауыш мектеп ғимараты, тел: 76-0-57
Ақбұлақ ауылының шекарасында.
№ 471 сайлау учаскесі Ақтасты селосы, Бақсайыс көшесі, 24, негізгі мектеп ғимараты, тел: 76-0-88
Ақтасты ауылының шекарасында.
№ 472 сайлау учаскесі Тасөткел ауылы, Сай көшесі, 24, клуб ғимараты, тел: 76-0-96
Тасөткел ауылының шекарасында.
№ 473 сайлау учаскесі Дөң ауылы, Байғанин көшесі, 13, орта мектеп ғимараты, тел: 41-2-25
Дөң ауылының шекарасында.
№ 474 сайлау учаскесі Оңғар ауылы, Адыр көшесі, 1, орта мектеп ғимараты, тел: 78-9-96
Оңғар ауылының шекарасында.
№ 475 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, Бейбітшілік көшесі, 30, "Горняк" мәдениет үйі ғимараты, тел: 34-6-01
Аманкелді көшесі 2, 3, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 35, 36, 37, 39;

Избирательный участок № 456 село Сарысай, улица В.Ф.Величко, 34, здание клуба, тел: 79-8-48
В границах села Сарысай.
Избирательный участок № 457 село Абай, улица Мектеп, 17, здание средней школы, тел: 78-6-05
В границах сел Абай, Жарбутак, Аралтобе, Тассай.
Избирательный участок № 458 село Кудуксай, улица Мектеп, 1, здание средней школы, тел: 77-5-58
В границах села Кудуксай.
Избирательный участок № 459 село Ойсылкара, улица Бейбітшілік, 1, здание основной школы, тел: 79-2-35
В границах села Ойсылкара.
Избирательный участок № 460 село Копа, улица Маншук Маметовой 22, здание дома культуры, тел: 77-4-86
В границах села Копа.
Избирательный участок № 461 село Тамды, улица Ветеранов, 1, здание средней школы, тел: 77-5-12
В границах села Тамды.
Избирательный участок № 462 село Аккудук, улица Марата Оспанова, 13, здание средней школы, тел: 79-0-40
В границах сел Аккудук, Катынадыр.
Избирательный участок № 463 село Коктау, улица Абая, 5, здание средней школы, тел: 43-0-20
В границах села Коктау.
Избирательный участок № 464 село Карабаз, улица Карабаз, дом №15, тел: 77-2-17
В границах села Карабаз.
Избирательный участок № 465 село Майтобе, улица Желтоқсан, 21, здание средней школы, тел: 77-2-76
В границах села Майтобе.
Избирательный участок № 466 село Коктерек, улица Бейбітшілік, 27, здание медпункта, тел: 77-2-88
В границах села Коктерек.
Избирательный участок № 467 село Богетсай, улица Алии Молдагуловой, 9, здание клуба, тел: 47-0-99
В границах сел Богетсай, Шиликтисай.
Избирательный участок № 468 село Талдыбулак, улица Ыбырая Алтынсарина, 1-1, здание медпункта, тел: 77-5-26
В границах села Талдыбулак.
Избирательный участок № 469 село Карлау, улица Абая, 1, здание начальной школы, тел: 77-5-65
В границах села Карлау.
Избирательный участок № 470 село Акбулак, улица Мектеп, 1, здание начальной школы, тел: 76-0-57
В границах села Акбулак.
Избирательный участок № 471 село Актасты, улица Баксайыс, 24, здание основной школы, тел: 76-0-88
В границах села Актасты.
Избирательный участок № 472 село Тасоткель, улица Сай, 24, здание клуба, тел: 76-0-96
В границах села Тасоткель.
Избирательный участок № 473 село Дон, улица Байганина, 13, здание средней школы, тел: 41-2-25
В границах села Дон.
Избирательный участок № 474 село Онгар, улица Адыр, 1, здание средней школы, тел: 78-9-96
В границах села Онгар.
Избирательный участок № 475 город Хромтау, улица Мира, 30, здание Дома культуры "Горняков", тел: 34-6-01
улица Амангельди 2, 3, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 35, 36, 37, 39;

Ахмет Байтұрсынов көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 18;
Шығанақ Берсиев көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Қазақстан көшесі 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26б, 27, 29, 31, 33, 37, 37а, 39, 41;
Дінмұхамед Қонаев көшесі 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13к, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
Юлия Куразова көшесі 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 26, 28, 28а;
Иван Мишин көшесі 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 33г, 33ж, 33к, 33л, 33м, 34, 74;
Спорт көшесі 2, 2к, 3, 4, 4к, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12г, 13, 15, 17, 17а, 18, 20, 20а, 20б, 22;
Иван Дуля көшесі 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Максим Горький көшесі 1, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17, 21, 23, 29, 40;
Әкімалы Қаржауов көшесі 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22а, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 60;
Анисим Конев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17к, 18, 19, 20, 20к, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 46, 50;
Құрманғазы көшесі 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36к, 37, 39, 39а, 40, 41, 41к, 42, 43, 43а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Дербісәлі Беркімбаев көшесі 1, 2, 3а, 4, 4а, 7, 8, 9, 10к, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Әйтеке-би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 51, 53;
Павел Долгов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;

улица Ахмета Байтурсынова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 18;
улица Шыганака Берсиева 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Казахстанская 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26б, 27, 29, 31, 33, 37, 37а, 39, 41;
улица Динмухамеда Кунаева 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13к, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
улица Юлии Куразовой 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 26, 28, 28а;
улица Ивана Мишина 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 33г, 33ж, 33к, 33л, 33м, 34, 74;
улица Спортивная 2, 2к, 3, 4, 4к, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12г, 13, 15, 17, 17а, 18, 20, 20а, 20б, 22;
улица Ивана Дули 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Максима Горького 1, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17, 21, 23, 29, 40;
улица Акималы Каржауова 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22а, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 60;
улица Анасима Конева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17к, 18, 19, 20, 20к, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 46, 50;
улица Курмангазы 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36к, 37, 39, 39а, 40, 41, 41к, 42, 43, 43а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Дербисалы Беркимбаева 1, 2, 3а, 4, 4а, 7, 8, 9, 10к, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47,49;
улица Кайрата Рыскулбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Айтеке-би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Джамбула 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; 45, 51, 53,
улица Павла Долгова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;

Дорожная көшесі 1, 1а, 1к, 2, 2а, 2в, 2к, 3, 3а, 4, 5, 5б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а;
Александр Матросов көшесі 11, 11а, 11к, 12, 18;
Дина Нұрпейісова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 14.
№ 476 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, № 5 мектеп- гимназиясы ғимараты, Әйтеке би көшесі, 57, тел: 24-4-09
Әйтеке- би көшесі 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
Айтжан Асанов көшесі 1, 1а, 1б, 1к, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Юрий Гагарин көшесі 1, 1а, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9д, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25к, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45к, 46, 47, 48, 49, 50, 50к, 51а, 52, 52к, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 70к, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80;
Жамбыл көшесі 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Павел Долгов көшесі 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Ақтөбе тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7;
Бибатпа Бекешова көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 16/1;
8 Наурыз көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10;
Әліби Жангелдин көшесі 1, 1к, 2, 2а, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 10а, 10б, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20к;
Божр Иманғазин көшесі 1, 1а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Мәншүк Мәметова көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
Иван Панфилов көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Переездная көшесі 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 15а, 15к, 16, 17, 18, 19;
Байзолла Алдияров көшесі 1, 3, 4, 4а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36к, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47/1, 47/2, 47б, 47в, 48, 48а, 48к, 49, 49к, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 62, 64, 66;
Павел Лахно көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 24к, 25, 25к, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 32, 33б, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 48, 54, 56, 60, 62;
Александр Пушкин көшесі 1, 1к, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Бейбітшілік көшесі 1, 1а, 1б, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 16, 17, 17а, 17б, 18, 24, 25.
№ 477 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, №1 орта мектеп ғимараты, Леонид Шиловский көшесі, 8, тел: 21-6-64
Леонид Шиловский көшесі 1, 3, 5, 7, 8, 10, 16, 18;

улица Дорожная 1, 1а, 1к, 2, 2а, 2в, 2к, 3, 3а, 4, 5, 5б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а;
улица Александра Матросова 11, 11а, 11к, 12, 18;
улица Дины Нурпеисовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 14.
Избирательный участок № 476 город Хромтау, здание школы-гимназии №5, улица Айтеке би, 57, тел: 24-4-09
улица Айтеке- би 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
улица Айтжана Асанова 1, 1а, 1б, 1к, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Юрия Гагарина 1, 1а, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9д, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25к, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45к, 46, 47, 48, 49, 50, 50к, 51а, 52, 52к, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 70к, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80;
улица Джамбула 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Павла Долгова 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
переулок Актюбинский 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица Бибатпы Бекешевой 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 16/1;
улица 8 Марта 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10;
улица Алиби Жангельдина 1, 1к, 2, 2а, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 10а, 10б, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20к;
улица Божра Имангазина 1, 1а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Маншук Маметовой 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
улица Ивана Панфилова 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Переездная 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 15а, 15к, 16, 17, 18, 19;
улица Байзоллы Алдиярова 1, 3, 4, 4а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36к, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47/1, 47/2, 47б, 47в, 48, 48а, 48к, 49, 49к, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 62, 64, 66;
улица Павла Лахно 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 24к, 25, 25к, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 32, 33б, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 48, 54, 56, 60, 62;
улица Александра Пушкина 1, 1к, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Мира 1, 1а, 1б, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 16, 17, 17а, 17б, 18, 24, 25.
Избирательный участок № 477 город Хромтау, здание средней школы №1, улица Леанида Шиловского, 8, тел: 21-6-64
улица Леонида Шиловского 1, 3, 5, 7, 8, 10, 16, 18;

Ғазиза Жұбанова көшесі 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а;
Лев Толстой тұйық көшесі 1, 13, 14, 15, 16, 17;
Школьный тұйық көшесі 1, 3, 5, 7, 9;
Мырзагерей Елкеев көшесі 1, 1а, 2, 5, 7, 7а, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62.
№ 478 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, №2 мектеп- гимназиясы ғимараты, Надежда Курченко көшесі, 1, тел: 21-9-42
Леонид Шиловский көшесі 9, 9а, 9б, 11, 13, 15, 17, 19;
Әлия Молдағұлова көшесі 1, 3, 5.
№ 479 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, Мектептен тыс оқыту орталығы ғимараты, Әлия Молдагулова көшесі, 7, тел: 22-1-30
Әлия Молдағұлова көшесі 2, 4, 10;
Есет батыр көшесі 1, 2, 4, 6;
Мұхтар Әуезов көшесі 1, 3;
Абай даңғылы 2, 4;
Шоқан Уәлиханов көшесі 3, 5;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі 34, 36, 38;
Молодежная көшесі 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 23;
Жеңіс даңғылы 8.
№ 480 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, тау-кең колледжі ғимараты, Есет Батыр көшесі, 9, тел: 21-0-46
Ғазиза Жұбанова көшесі 2а, 2б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Леонид Шиловский көшесі 20, 22, 24, 26;
Подстанция көшесі 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9;
Есет батыр көшесі 5, 5а, 7, 7а, 9а, 10, 12, 14, 16, 18;
Абай даңғылы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Шахтер тұйық көшесі 1, 1к, 3, 3а, 7;
Абай тұйық көшесі 8, 9, 13;
Сергей Жутеев көшесі 8, 9, 9а, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 45;
Дөң көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 15, 17, 19, 20, 23;
Байсеркеш Нұрлыбаева көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9в, 9г, 9к, 9м, 10, 11, 11б, 11в, 12, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 18к, 19, 19к, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31б, 32, 32а, 32к, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 44, 45, 47, 47к, 49, 51, 53, 55, 57;
Новая көшесі 1, 1/1, 2, 2/1, 2а, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 13/1, 13а, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24.
№ 481 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, № 3 орта мектеп ғимараты, Абая даңғылы, 7, тел: 21-6-81
Абай даңғылы 1, 3, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 12;

улица Газизы Жубановой 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а;
переулок Льва Толстого 1, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок Школьный 1, 3, 5, 7, 9;
улица Мырзагерея Елькеева 1, 1а, 2, 5, 7, 7а, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62.
Избирательный участок № 478 город Хромтау, здание школы-гимназии № 2, улица Надежды Курченко, 1, тел: 21-9-42
улица Леонида Шиловского 9, 9а, 9б, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Алии Молдагуловой 1, 3, 5.
Избирательный участок № 479 город Хромтау, здание Центра внешкольного образования, улица Алии Молдагуловой, 7, тел: 22-1-30
улица Алии Молдагуловой 2, 4, 10;
улица Есет батыра 1, 2, 4, 6;
улица Мухтара Ауезова 1, 3;
проспект Абая 2, 4;
улица Шокана Валиханова 3, 5;
улица Кайрата Рыскулбекова 34, 36, 38;
улица Молодежная 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 23;
проспект Победы 8.
Избирательный участок № 480 город Хромтау, здание горно-технического колледжа, улица Есет Батыра, 9, тел: 21-0-46
улица Газизы Жубановой 2а, 2б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Леонида Шиловского 20, 22, 24, 26;
улица Подстанция 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9;
улица Есет батыра 5, 5а, 7, 7а, 9а, 10, 12, 14, 16, 18;
проспект Абая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок Шахтерский 1, 1к, 3, 3а, 7;
переулок Абая 8, 9, 13;
улица Сергея Жутеева 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 45;
улица Донская 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Бауыржана Момышулы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 15, 17, 19, 20, 23;
улица Байсеркеша Нурлыбаева 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9в, 9г, 9к, 9м, 10, 11, 11б, 11в, 12, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 18к, 19, 19к, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31б, 32, 32а, 32к, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 44, 45, 47, 47к, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Новая 1, 1/1, 2, 2/1, 2 а, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 13/1, 13 а, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24.
Избирательный участок № 481 город Хромтау, здание средней школы №3, проспект Абая, 7, тел: 21-6-81
проспект Абая 1, 3, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 12;

Шоқан Уалиханов көшесі 1, 3а;
Лиза Чайкина көшесі 3, 5.
№ 482 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, № 4 орта мектеп ғимараты, Мұхтар Әуезов көшесі, 5, тел: 23-2-52
Мұхтар Әуезов көшесі 7, 9, 11, 13, 15;
Ағайынды Жұбановтар көшесі 6, 8, 10, 12, 14;
ШоқанУалиханов көшесі 7;
Лиза Чайкина көшесі 2, 4, 6.
№ 483 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, Элеватор ғимараты, Окраина көшесі, 1А, тел: 27-0-51
Ыбырай Алтынсарин көшесі 1, 1а, 1б, 1в, 1к, 2, 3, 3а, 3б, 3к, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Валерий Величко көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2г, 2д, 2к, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 8, 10, 11, 13, 15, 16б, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б;
Теміржол көшесі 1, 2, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 7а, 9а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15а, 16а, 21, 24, 25, 26, 28, 30;
Халиолла Кенжалин көшесі 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 5б, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40к, 41, 41а, 42, 42а, 42к, 43, 44, 45, 46, 47;
Қуанышбай Омаров көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 7б, 7к, 8, 9а, 10, 11, 12, 13;
Целинная көшесі 1, 1а, 1б, 2а, 2б, 2в, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20к, 22, 22а, 28, 28а, 30, 32, 36, 38;
Заготзерно көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 5к, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Привокзальная көшесі 1, 2;
Элеватор көшесі 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 21, 28, 45;
Виктор Пацаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Подхоз көшесі 4, 5а, 6;
Новая станция көшесі 1, 3/1к, 3/2, 3/3;
Асфалт көшесі 1, 1а, 2, 3, 3к, 4, 5, 5а, 5к, 6.
№ 484 сайлау учаскесі Хромтау қаласы, №6 мектеп гимназиясы ғимараты, Мұхтар Әуезов көшесі, 12Б, тел: 27-7-40
Мұхтар Әуезов көшесі 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
Ағайынды Жұбановтар көшесі 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 42, 42а, 44а, 46, 48, 54а;
Достық көшесі 1, 5, 5а, 9, 11, 13, 15, 15/1, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31а, 31б, 32, 34, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 42;
Республика көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 26, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59;
23 квартал көшесі 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1к, 1л, 1м, 1н, 1п, 1р, 1с, 1т, 1у, 1э, 1ф, 2а, 2б,
2в, 2г, 2д, 2е, 2к, 2л, 2м, 2п, 106, 108, 108а;
Тахауи Ахтанов көшесі 1, 1а, 1к, 3, 3а, 3д, 3к, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 12, 15, 15а, 16, 20, 20а, 48, 50, 52, 52к, 53, 54, 55, 78, 78а, 79, 79а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 102а, 103, 104, 104а, 106а, 107, 108, 110;

улица Шокана Валиханова 1, 3а;
улица Лизы Чайкиной 3, 5.
Избирательный участок № 482 город Хромтау, здание средней школы №4, улица Мухтара Ауезова, 5, тел: 23-2-52
улица Мухтара Ауезова 7, 9, 11, 13, 15;
улица Братьев Жубановых 6, 8, 10, 12, 14;
улица Шокана Валиханова 7;
улица Лизы Чайкиной 2, 4, 6.
Избирательный участок № 483 город Хромтау, здание Элеватора, улица Окраина, 1а, тел: 27-0-51
улица Ыбырая Алтынсарина 1, 1а, 1б, 1в, 1к, 2, 3, 3а, 3б, 3к, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Валерия Величко 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2г, 2д, 2к, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 8, 10, 11, 13, 15, 16б, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б;
улица Железнодорожная 1, 2, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 7а, 9а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15а, 16а, 21, 24, 25, 26, 28, 30;
улица Халиоллы Кенжалина 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 5б, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40к, 41, 41а, 42, 42а, 42к, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Куанышбая Омарова 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 7б, 7к, 8, 9а, 10, 11, 12, 13;
улица Целинная 1, 1а, 1б, 2а, 2б, 2в, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20к, 22, 22а, 28, 28а, 30, 32, 36, 38;
улица Заготзерно 1, 2, 3, 4, 5, 5к, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Привокзальная 1, 2;
улица Элеваторная 1, 1 а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 21, 28, 45;
улица Виктора Пацаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Подхоз 4, 5а, 6;
улица Новая станция 1, 3/1к, 3/2, 3/3;
улица Асфальтная 1, 1а, 2, 3, 3к, 4, 5, 5а, 5к, 6.
Избирательный участок № 484 город Хромтау, здание школы гимназии № 6, улица Мухтара Ауэзова, 12Б, тел: 27-7-40
улица Мухтара Ауэзова 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Братьев Жубановых 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 42, 42а, 44а, 46, 48, 54а;
улица Достык 1, 5, 5а, 9, 11, 13, 15, 15/1, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31а, 31б, 32, 34, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 42;
улица Республика 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 21, 24, 26, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59;
улица 23 квартал 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1к, 1л, 1м, 1н, 1п, 1р, 1с, 1т, 1у, 1э, 1ф, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2к, 2л, 2м, 2п, 106, 108, 108а;
улица Тахауи Ахтанова 1, 1а, 1к, 3, 3а, 3д, 3к, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 12, 15, 15а, 16, 20, 20а, 48, 50, 52, 52к, 53, 54, 55, 78, 78а, 79, 79а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 102а, 103, 104, 104а, 106а, 107, 108, 110;

Амантай Әліпов көшесі 1, 1а, 1г, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 22а, 24, 28, 30;
Болашақ көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 20;
Жастар көшесі 1, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21;
Наурыз көшесі 1а, 5, 6, 7, 11, 19, 21, 27, 29, 29а, 31;
Желтоқсан көшесі 4, 5, 7, 7а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16;
Көктем көшесі 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 17;
Мереке көшесі 1, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
Марат Оспанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Тельман Дәулеталин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

улица Амантая Алипова 1, 1а, 1г, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 22а, 24, 28, 30;
улица Болашак 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 20;
улица Жастар 1, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21;
улица Наурыз 1а, 5, 6, 7, 11, 19, 21, 27, 29, 29а, 31;
улица Желтоксан 4, 5, 7, 7а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16;
улица Коктем 2, 4, 5, 7, 10, 11, 12, 17;
улица Мереке 1, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
улица Марата Оспанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Тельмана Даулеталина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;