"Хромтау ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 қарашадағы № 284 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 4593 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106-баптарына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 214 "Хромтау ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4152 болып тіркелген, 2015 жылдың 22 қаңтарында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 159 322,1" деген цифрлар "5 115 193" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 559 322,1" деген цифрлар "1 515 096,1" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 169 758,9" деген цифрлар "5 125 629,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру
"21 399" деген цифрлар "9 574,4" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"23 865" деген цифрлар "13 898" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу
"2 466" деген цифрлар "4 323,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"-51 835,8" деген цифрлар "-40 011,2" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын (профицитті) қаржыландыру
"51 835,8" деген цифрлар "40 011,2" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 7 тармақта:
үшінші абзацта:
"54 166" деген цифрлар "56 386" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"158 863" деген цифрлар "161 713" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 8 тармақта:
үшінші абзацта:
"8 360" деген цифрлар "12 360" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"836" деген цифрлар "57" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он екінші абзацта:
"196 700" деген цифрлар "187 169" деген цифрлармен ауыстырылсын.
4) 12 тармақта:
жетінші абзацта:
"118 364" деген цифрлар "108 705" деген цифрлармен ауыстырылсын.
5) 13 тармақта:
үшінші абзацта:
"10 000" деген цифрлар "0,0" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"23 327" деген цифрлар "0,0" деген цифрлармен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 214 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 9 ноября 2015 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 ноября 2015 года № 4593. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьями 9, 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 214 "Об утверждении бюджета Хромтауского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4152, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 159 322,1" заменить цифрами "5 115 193";
в том числе:
по поступлениям трансфертов
цифры "1 559 322,1" заменить цифрами "1 515 096,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 169 758,9" заменить цифрами "5 125 629,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "21 399" заменить цифрами "9 574,4";
в том числе:
бюджетные кредиты
цифры "23 865" заменить цифрами "13 898";
погашение бюджетных кредитов
цифры "2 466" заменить цифрами "4 323,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-51 835,8" заменить цифрами "-40 011,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета
цифры "51 835,8" заменить цифрами "40 011,2".
2) в пункте 7:
в абзаце третьем:
цифры "54 166" заменить цифрами "56 386";
в абзаце четвертом:
цифры "158 863" заменить цифрами "161 713".
3) в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифры "8 360" заменить цифрами "12 360";
в абзаце шестом:
цифры "836" заменить цифрами "57";
в абзаце двеннадцатом:
цифры "196 700" заменить цифрами "187 169".
4) в пункте 12:
в абзаце седьмом:
цифры "118 364" заменить цифрами "108 705".
5) в пункте 13:
в абзаце третьем:
цифры "10 000" заменить цифрами "0,0";
в абзаце четвертом:
цифры "23 327" заменить цифрами "0,0".

390
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәмле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
3 000
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
4 933
5
Тіркелген салық
560
08
1
Мемлекеттік баж
8 573
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынатын баж
2 940
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
1 085
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды рәсімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік баж
115
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
395
Аңшы куәлігін бергені және оны жыл сайын тіркегені үшін мемлекеттік баж
24
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
15
Қаруды және оның патрондарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
56
Тракторшы – машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
44
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
3891
2
Салықтық емес түсiмдер
580 432,9
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
8 941,9
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер

390
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
3 000
Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет
4 933
5
Фиксированный налог
560
08
1
Государственная пошлина
8 573
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
2 940
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
1 085
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
115
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении гражданства Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
8
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
395
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
24
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
15
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
56
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста -машиниста
44
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
3891
2
Неналоговые поступления
580 432,9
01
Доходы от государственной собственности
8 941,9
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности

210
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1100
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
25 048
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10 020
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
199 019
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
155 836,4
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
57
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
57
02
Әлеуметтiк көмек
139 366,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 546,3
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11 546,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
127 819,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
18 290,1
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 846
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
473
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 264
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
67 746,7
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 140
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 900
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
15 160
09
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 413,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 066
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 851
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
215
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1347,3
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1347,3
7
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық

210
012
Капитальные расходы государственного органа
1 100
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
25 048
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 020
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
199 019
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
155 836,4
01
Социальное обеспечение
57
464
Отдел образования района (города областного значения)
57
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
57
02
Социальная помощь
139 366,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 546,3
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 546,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
127 819,8
002
Программа занятости
18 290,1
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 846
005
Государственная адресная социальная помощь
473
006
Оказание жилищной помощи
1 264
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
67 746,7
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 140
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 900
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
15 160
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 413,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 066
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14 851
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
215
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 347,3
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 347,3
7
Жилищно-коммунальное хозяйство