2015 жылға Шалқар ауданы бойынша ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемін және нақты жағдайларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 66 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 наурызда № 4236 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 02 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № 02 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыссыздарды уақытша жұмыспен қамтуды ұйымдастыру үшін, қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Шалқар аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Шалқар ауданының экономика және бюджетті жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі 451-002-100 "Қоғамдық жұмыстар" бюджеттік бағдарламасы бойынша қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаржысы есебінен қаржыландыруды іске асыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Қарашолақоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Данағұлов
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 66 қаулысына қосымша
2015 жылға Шалқар ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Мекемелер атауы
Жұмыс және қызмет түрлері.
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс
Бекітілді
Қоғамдық жұмысқа қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері.
Жұмыс орнының саны
Жұмыс орнының саны
1
"Шалқар қаласы әкімінің аппараты" ММ-сі.
Шалқар қаласындағы көшелерді жинастыру, қоқыс шығару, ағаштарды кесу
80 км
60
50
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы.
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды-рылады.
2
"Инфраком-қызмет" ЖШС-гі
Шалқар қаласындағы көшелерді жинастыру, қоқыс шығару, ағаштарды кесу
95 км
70
58
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы.
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды-рылады
3
"Шалқар ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" ММ-сі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу. Карточкамен жұмыс.
5000 дана
13
13
Қазақстан Республикасы заңнамасымен белгіленген төменгі еңбек ақы.
Жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылады
Барлығы:

Об утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ по Шалкарскому району на 2015 год
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 27 февраля 2015 года № 66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2015 года № 4236. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 05 января 2016 года № 02
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 05.01.2016 № 02.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования для организации временной занятости безработных, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Шалкарский районный отдел занятости и социальных программ" обеспечить реализацию настоящего постановления.
3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования" обеспечить осуществление финансирования общественны работ за счет средств местного бюджета по бюджетной программе 451-002-100 "Общественные работы"
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Карашолакову Д.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Данагулов
Приложение к постановлению акимата района от 27 февраля 2015 года № 66
Перечень организаций в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условии общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Шалкарскому району на 2015 год.
Наименования организаций
Виды работ и услуг.
Объем выполняемых работ и услуг в натуральных показателях
Заявленная потребность
Утверждено
Размер оплаты труда участников общественных работ
Источники финансирования
Количество рабочих мест
Количество рабочих мест
1
ГУ "Аппарат акима города Шалкар"
Уборка улиц, вывоз мусора, обрезка деревьев в городе Шалкар
80 км
60
50
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета.
2
ТОО "Инфраком -қызмет".
Уборка улиц, вывоз мусора, обрезка деревьев в городе Шалкар
95 км
70
58
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета.
3
ГУ "Шалкарский районный отдел по обороне".
Техническая работа: помощь в обработке документов. Работа с картотекой
5000 штук
13
13
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета.
Всего:

143
121
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары. Жұмыс аптасының ұзақтығы, екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс – бір сағат. Еңбегіне төленетін ақы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есепшоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.

143
121
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет 5 дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв один час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.