"Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 199 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 31 наурызда № 4266 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімімен (01.01.2016 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 104 және 106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының "Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4158 санымен тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Шалқар" газетінің № 3 (8370) санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6206720,0 мың теңге,
оның ішінде :
салықтық түсімдер 1713362,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 83905,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 102733,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері 4306720,0 мың теңге;
2) шығындар 6271494,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 3599,0 мың теңге;
оның ішінде :
бюджеттік кредиттер 5946,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу       2347,0 мың теңге;
4) тапшылық - 68373,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 68373,0 мың теңге.";
9 тармақта:
алтыншы абзацта:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 13 марта 2015 года № 199. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 марта 2015 года № 4266. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.12.2015 № 262 (вступает в силу с 01.01.2016).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 9, 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Шалкарского района от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4158, опубликованное от 22 января 2015 года в газете "Шалкар" за № 3 (8370) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы 6206720,0 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления 1713362,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 83905,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 102733,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4306720,0 тысяч тенге;
2) затраты 6271494,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 3599,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 5946,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2347,0 тысяч тенге;
4) дефицит - 68373,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита) 68373,0 тысяч тенге.";
в пункте 9:
в шестом абзаце:

"18295,0" сандары "1974,0" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақ алынып тасталсын;
11 тармақта:
"42000,0" сандары "38000,0" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы О. Уксакбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 13 наурыздағы № 199 шешіміне № 1 қосымша

цифры "18295,0" заменить цифрами "1974,0";
пункт 10 исключить;
в пункте 11:
цифры "42000,0" заменить цифрами "38000,0";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата О. Уксакбаев
Секретарь районного маслихата С. Тулемисов
Приложение № 1 к решению районного маслихата № 199 от 13 марта 2015 года