"Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 207 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 4305 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімімен (01.01.2016 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 "Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4158 санымен тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5090615,7 мың теңге,
оның ішінде :
салықтық түсімдер 1713362,0 мың теңге,
салықтық емес түсімдер 83905,0 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 102733,0 мың теңге,
трансферттердің түсімдері 3190615,7 мың теңге;
2) шығындар 5155389,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 3599,0 мың теңге;
оның ішінде :
бюджеттік кредиттер 5946,0 мың теңге,
бюджеттік кредиттерді өтеу       2347,0 мың теңге;
4) тапшылық -68373,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) 68373,0 мың теңге.";
6 тармақта:
"138769,0" сандары "6614,0" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"124742,0" сандары "69410,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"37007,0" сандары "33335,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:
"245329,0" сандары "14684,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"919668,0" сандары "201274,0" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзацта:
"5545,0" сандары "12393,7" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7-1, 7-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"7-1. Ауданның 2015 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен жергілікті атқарушы органдардың құрылымдарын ұстауға, оның ішінде азаматтық хал актілерін тіркейтін штаттық бірлігін ұстауға 875,0 мың теңге, агроөнеркәсіптік кешеннің мамандарын ұстауға 3180,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады."

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 1 апреля 2015 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 апреля 2015 года № 4305. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.12.2015 № 262 (вступает в силу с 01.01.2016).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4158, опубликованное от 22 января 2015 года в газете "Шалкар") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шалкарского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы 5090615,7 тысяч тенге,
в том числе:,
налоговые поступления 1713362,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления 83905,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 102733,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 3190615,7 тысяч тенге;
2) затраты 5155389,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 3599,0 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты 5946,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 2347,0 тысяч тенге;
4) дефицит -68373,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита) 68373,0 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифры "138769,0" заменить цифрами "6614,0";
в пункте 7:
во втором абзаце:
цифры "124742,0" заменить цифрами "69410,0";
в третьем абзаце:
цифры "37007,0" заменить цифрами "33335,0";
в четвертом абзаце:
цифры "245329,0" заменить цифрами "14684,0";
в пятом абзаце:
цифры "919668,0" заменить цифрами "201274,0";
шестой абзац исключить;
в девятом абзаце:
цифры "5545,0" заменить цифрами "12393,7";
дополнить пунктами 7-1, 7-2 следующего содержания:
"7-1. Предусмотреть в бюджете района на 2015 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на содержание штатной численности подразделений местных исполнительных органов, в том числе на содержание штатной единицы по регистрации актов гражданского состояния 875,0 тысяч тенге, на содержание специалистов агропромышленного комплекса 3180,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района."

"7-2. Ауданның 2015 жылға арналған бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға 13664,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферт бөлінгені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттің сомасын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.";
8 тармақта:
үшінші абзац алынып тасталсын;
төртінші абзац алынып тасталсын;
бесінші абзац алынып тасталсын;

"7-2. Предусмотреть в бюджете района на 2015 год поступление целевого текущего трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 13664,0 тысяч тенге.
Распределение суммы текущего целевого трансферта определяется на основании постановления акимата района.";
в пункте 8:
третий абзац исключить;
четвертый абзац исключить;
пятый абзац исключить;

көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
С. Тулемисов
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 1 сәуірдегі № 207 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 шешіміне № 1 қосымша
Шалқар ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
К І Р І С Т Е Р

приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
С.Тулемисов
Приложение № 1 к решению районного маслихата № 207 от 1 апреля 2015 года
Приложение № 1 к решению районного маслихата № 182 от 24 декабря 2014 года
Бюджет Шалкарского района на 2015 год
Категория
сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д О Х О Д Ы