"Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 241 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 қарашада № 4584 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 262 шешімімен (01.01.2016 бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 106 баптарына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 "Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4158 санымен тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Шалқар" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шалқар ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер                                            5250029,8 мың теңге,
оның ішінде :
салықтық түсімдер                                     2042112 ,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер                                6758,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер             11132,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері                                3190027,0 мың теңге;
2) шығындар                                            5314803,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу                         3108,7 мың теңге,
оның ішінде :
бюджеттік кредиттер                               5946,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу                         2837,3 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профицит)                    -67882,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру
(профицитті пайдалану)                               67882,7 мың теңге.";
7-тармақта:
екінші абзацта:
"69410,0" сандары "64910,0" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"33335,0" сандары "39277,0" сандарымен ауыстырылсын;
7-1 тармақта:
"875,0" сандары "1128,0" сандарымен ауыстырылсын;
7-2 тармақ алып тасталсын;
9-тармақта:
екінші абзацта:
"54271,0" сандары "57771,0" сандарымен ауыстырылсын;
төртінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 29 октября 2015 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 ноября 2015 года № 4584. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 262
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 25.12.2015 № 262 (вступает в силу с 01.01.2016).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 24 декабря 2014 года № 182 "О бюджете Шалкарского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4158, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Шалқар") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить бюджет Шалкарского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы                                       5250029,8 тысяч тенге,
в том числе:
налоговые поступления                         2042112,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления                         6758,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала       11132,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов                         3190027,0 тысяч тенге;
2) затраты                                     5314803,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование             3108,7 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                         5946,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                   2837,3 тысяч тенге;
4) дефицит бюджета (профицит)                   -67882,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита бюджета
(использование профицита)                   67882,7 тысяч тенге.";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "69410,0" заменить цифрами "64910,0";
в абзаце третьем:
цифры "33335,0" заменить цифрами "39277,0";
в пункте 7-1:
цифры "875,0" заменить цифрами "1128,0";
пункт 7-2 исключить;
в пункте 9:
в абзаце втором:
цифры "54271,0" заменить цифрами "57771,0";
в абзаце четвертом:

"1295,0" сандары "1476,8" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. Шалқар қаласы мен ауылдық округтер арасында жергілікті өзін-өзі басқару функцияларын іске асыруға аудан бюджетінен берілетін трансферттердің көлемі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.

цифры "1295,0" заменить цифрами "1476,8";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Утвердить объемы трансфертов из районного бюджета на реализацию функций местного самоуправления в разрезе города Шалкар и сельских округов согласно приложению 3.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.

2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Г. Сейтова
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Ә. Әбдіғапарова
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 29 қазандағы № 241 шешіміне № 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 182 шешіміне № 1 қосымша
Шалқар ауданының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
К І Р І С Т Е Р

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата Г. Сейтова
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
А. Абдигапарова
Приложение № 1 к решению районного маслихата №241 от 29 октября 2015 года
Приложение № 1 к решению районного маслихата № 182 от 24 декабря 2014 года
Бюджет Шалкарского района на 2015 год
Категория
сумма, тыс.
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Д О Х О Д Ы