Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015 – 2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 42-244 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 06 ақпанда № 3030 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104–бабының 5–тармағына және 106–бабының 4–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне (2014 жылғы 22 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2964 тіркелген, 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 3 "Огни Алатау" және "Жетісу" газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "304 963 857" саны "305 324 482" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "275 653 070" саны "276 013 695" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"аудандық (қалалық) бюджеттерден трансферттер" "63 387 906" саны "63 748 531" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "296 702 779" саны "314 774 220" санына ауыстырылсын;
3) "таза бюджеттік кредит беру" "5 834 675" саны "5 210 233" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "6 082 798" саны "6 122 362" санына ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "248 123" саны "912 129" санына ауыстырылсын;
4) "қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо" "8 261 078" саны "8 361 078" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржылық активтерді сатып алу" "8 261 078" саны "8 361 078" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы (профициті)" "(-) 5 834 675" саны "(-)23 021 049" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "5 834 675" саны "23 021 049" санына ауыстырылсын.
6- тармақтағы:
"12 751 672" саны "13 777 867" санына ауыстырылсын;
"3 691 342" саны "4 717 537" санына ауыстырылсын;
"2 730 270" саны "3 438 965" санына ауыстырылсын;
"291 172" саны "412 172" санына ауыстырылсын;
"475 600" саны "535 000" санына ауыстырылсын;
10- тармақтағы:
"2 599 380" саны "2 637 217" санына ауыстырылсын;
"671 500" саны "701 400" санына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Решение Алматинского областного маслихата от 29 января 2015 года № 42-244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 февраля 2015 года № 3030
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алматинский областной маслихат Р Е Ш И Л:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 декабря 2014 года № 2964, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" от 10 января 2015 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифры "304 963 857" заменить на цифры "305 324 482", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифры "275 653 070" заменить на цифры "276 013 695", в том числе:
"трансферты из районных (городских) бюджетов" цифры "63 387 906" заменить на цифры "63 748 531".
2) "Затраты" цифры "296 702 779" заменить на цифры "314 774 220";
3) "чистое бюджетное кредитование" цифры "5 834 675" заменить на цифры "5 210 233", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифры "6 082 798" заменить на цифры "6 122 362";
"погашение бюджетных кредитов" цифры "248 123" заменить на цифры "912 129";
4) "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "8 261 078" заменить на цифры "8 361 078", в том числе:
"приобретение финансовых активов" цифры "8 261 078" заменить на цифры "8 361 078";
5) "дефицит (профицит) бюджета" цифры "(-) 5 834 675" заменить на цифры "(-) 23 021 049";
6) "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "5 834 675" заменить на цифры "23 021 049".
в пункте 6:
цифры "12 751 672" заменить на цифры "13 777 867";
цифры "3 691 342" заменить на цифры "4 717 537";
цифры "2 730 270" заменить на цифры "3 438 965";
цифры "291 172" заменить на цифры "412 172";
цифры "475 600" заменить на цифры "535 000";
в пункте 10:
цифры "2 599 380" заменить на цифры "2 637 217";
цифры "671 500" заменить на цифры "701 400";

"81 803" саны "89 740" санына ауыстырылсын;
16- тармақтағы:
"13 398 755" саны "14 214 843" санына ауыстырылсын;
17- тармақтағы:
"2 482 535" саны "3 498 344" санына ауыстырылсын;
"4 080 071" саны "5 756 786" санына ауыстырылсын;
18- тармақтағы:
"8 349 790" саны "9 802 291" санына ауыстырылсын;
19- тармақтағы:
"4 677 915" саны "5 293 133" санына ауыстырылсын;
20- тармақтағы:
"5 454 919" саны "9 069 747" санына ауыстырылсын;
25- тармақтағы:
"13 540 782" саны "13 690 706" санына ауыстырылсын;
28- тармақтағы:
"306 968" саны "328 787" санына ауыстырылсын;
29- тармақтағы:
"10 936 619" саны "11 305 375" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Көрсетілген шешімнің 4 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
4. Көрсетілген шешімнің 5 қосымшасы осы шешімнің 3 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
5. Көрсетілген шешімнің 11 қосымшасы осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
6. Көрсетілген шешімнің 12 қосымшасы осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
7. Көрсетілген шешімнің 13 қосымшасы осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
8. Көрсетілген шешімнің 14 қосымшасы осы шешімнің 7 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
9. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшасы осы шешімнің 8 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
10. Көрсетілген шешімнің 16 қосымшасы осы шешімнің 9 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

цифры "81 803" заменить на цифры "89 740";
в пункте 16:
цифры "13 398 755" заменить на цифры "14 214 843";
в пункте 17:
цифры "2 482 535" заменить на цифры "3 498 344";
цифры "4 080 071" заменить на цифры "5 756 786";
в пункте 18:
цифры "8 349 790 " заменить на цифры "9 802 291";
в пункте 19:
цифры "4 677 915" заменить на цифры "5 293 133";
в пункте 20:
цифры "5 454 919" заменить на цифры "9 069 747";
в пункте 25:
цифры "13 540 782" заменить на цифры "13 690 706";
в пункте 28:
цифры "306 968" заменить на цифры "328 787";
в пункте 29:
цифры "10 936 619" заменить на цифры "11 305 375".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
4. Приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
5. Приложение 11 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Приложение 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению.
7. Приложение 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 6 к настоящему решению.
8. Приложение 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 7 к настоящему решению.
9. Приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 8 к настоящему решению.
10. Приложение 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 9 к настоящему решению.

11. Көрсетілген шешімнің 18 қосымшасы осы шешімнің 10 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
12. Көрсетілген шешімнің 20 қосымшасы осы шешімнің 11 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Бюджет, қаржы және тарифтік саясат жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Басқарма басшысына (келісім бойынша Сатыбалдина Н.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыстық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

11. Приложение 18 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 10 к настоящему решению.
12. Приложение 20 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 11 к настоящему решению.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам бюджета, финансов и тарифной политики".
14. Возложить на руководителя Управления (по согласованию Сатыбалдина Н.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе областного маслихата.

15. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ. Дөнсебаев
Облыстық мәслихаттың
хатшысы Е. Келемсеиіт
Алматы облыстық Мәслихатының 2015 жылғы "29 " қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-244 шешіміне 1 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Алматы облысының 2015 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сынып Атауы
Сомасы, мың теңге
Ішкі сынып
I. Кірістер

15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
областного маслихата К. Донсебаев
Секретарь областного
маслихата Е. Келемсеит
Приложение 1 к решению Маслихата Алматинской области от "29" января 2015 года № 42-244 "О внесении изменений в решение Маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 1 к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Областной бюджет Алматинской области на 2015 год
Категория
Класс
Наименование
Сумма,
Подкласс
тысяч тенге
I. Доходы

98 151
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 924
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 935
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
24 193
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 178
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 353
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
115 340
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
113 761
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 861 082
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
39 135
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
39 135
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 681
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 681
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
60 581
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 581
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
43 779 776
1
Тұрғын үй шаруашылығы
11 394 959
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
1 956 231
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
1 956 231
271
Облыстың құрылыс басқармасы
9 255 130
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 756 786
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 498 344
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
183 598
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi

98 151
007
Капитальные расходы государственного органа
6 924
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
25 935
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
24 193
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 178
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
247 353
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
115 340
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
113 761
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 861 082
263
Управление внутренней политики области
39 135
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
39 135
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 681
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 681
270
Управление по инспекции труда области
60 581
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
60 581
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
43 779 776
1
Жилищное хозяйство
11 394 959
251
Управление земельных отношений области
1 956 231
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
1 956 231
271
Управление строительства области
9 255 130
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 756 786
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 498 344
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
183 598
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций

353 054
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
2 679 672
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
11 130
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
85 630
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
265 199
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
48 509
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 875
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
750 000
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
295 427
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
184 442
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
534 387
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
31 986
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
127 120
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
127 120
719
Облыстың ветеринария басқармасы
2 056 037
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 731
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 100
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
67 846
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 966 360
2
Су шаруашылығы
641 236
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
640 034
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу

353 054
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
2 679 672
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
11 130
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
85 630
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
265 199
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
48 509
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 875
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
750 000
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
295 427
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
184 442
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
534 387
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
31 986
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
159 000
271
Управление строительства области
127 120
020
Развитие объектов сельского хозяйства
127 120
719
Управление ветеринарии области
2 056 037
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
19 731
003
Капитальные расходы государственного органа
2 100
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
67 846
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 966 360
2
Водное хозяйство
641 236
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
640 034
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов

003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
464 365
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
87 185
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
87 185
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2 465 676
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
35 000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 321 625
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
78 000
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
31 051
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 286 911
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
300 000
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
140 000
037
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту
44 800
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
802 111
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
4 902 905
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 822
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
658
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
14 861
006
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
4 750 564
15
Трансферттер
51 630 651
1
Трансферттер
51 630 651
257
Облыстың қаржы басқармасы
51 630 651
007
Субвенциялар
51 274 489
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
71 755
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
284 407
III. Таза бюджеттік кредит беру
5 210 233
Бюджеттік кредиттер

003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
464 365
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
87 185
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
87 185
275
Управление предпринимательства области
2 465 676
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
35 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 321 625
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
78 000
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах
31 051
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 286 911
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
300 000
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
140 000
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
44 800
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
802 111
280
Управление индустриально-инновационного развития области
4 902 905
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
136 822
003
Капитальные расходы государственного органа
658
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
14 861
006
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
4 750 564
15
Трансферты
51 630 651
1
Трансферты
51 630 651
257
Управление финансов области
51 630 651
007
Субвенции
51 274 489
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
71 755
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
284 407
III. Чистое бюджетное кредитование
5 210 233
Бюджетные кредиты

257
Облыстың қаржы басқармасы
912 129
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
912 123
018
Республикалық бюджеттен берiлген пайдаланылмаған бюджеттiк кредиттердi қайтару
6
Алматы облыстық Мәслихатының 2015 жылғы "29 " қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-244 шешіміне 2 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 4 қосымша
Білім беруді дамыту үшін аудандық және қалалық бюджеттерге республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
мың теңге
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Барлығы
республикалық бюджеттен алынатын трансферттер есебінен
облыстық бюджет есебінен
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарда мемлекеттік тапсырысты іске асыруға
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
мектептерді күрделі жөндеу
іске қосылатын нысандардың шығындары
балабақшаларды күрделі жөндеу
"Балапан" бағдарламасын іске асыруға
1
Ақсу

257
Управление финансов области
912 129
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
912 123
018
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета
6
Приложение 2 к решению Маслихата Алматинской области от "29" января 2015 года № 42-244 "О внесении изменений в решение Маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 4 к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и городов на развитие образования
тысяч тенге
Наименование
Всего
за счет средств республиканского бюджета
за счет областного бюджета
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего среднего образования
капитальный ремонт школ
расходы вводимых объектов
капитальный ремонт детсадов
на реализацию программы "Балапан"
1
Аксуский

13 777 867
6 608 149
1 998 441
453 740
3 438 965
331 400
412 172
535 000
Алматы облыстық Мәслихатының 2015 жылғы "29 " қаңтардағы "Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42-244 шешіміне 3 қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 5 қосымша
Халыққа әлеуметтік көмек көрсетуге аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
мың теңге
Аудан (облыстық мәні бар қала) атауы
Барлығы
оның ішінде:
жергілікті бюджеттен
республикалық бюджеттен
халыққа тұрғын үй көмегін көрсетуге
облыс әкімінің гранттары
естелік күндерге біржолғы көмек
туберкулездің ауыр түрімен ауыратын науқастарға әлеуметтік пакет беруге
ҰОС -на қатысқандарға және мүгедектерге авто көлік сатып алуға
ҰОС -на қатысқандарға және мүгедектерге тұрғын үй сатып алуға
мүгедектердің өмірін жақсарту және құқықтарын қамтамасыз ету жоспарын іске асыруға (Инватакси)
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату және жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау
арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізу
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату және жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейту
ҰОС Жеңістің 70 жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Барлығы

13 777 867
6 608 149
1 998 441
453 740
3 438 965
331 400
412 172
535 000
Приложение 3 к решению Маслихата Алматинской области от "29" января 2015 года № 42-244 "О внесении изменений в решение Маслихата Алматинской области от 12 декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Приложение 5 к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых текущих трансфертов бюджетам районов и городов на оказание социальной помощи населению
тысяч тенге
Наименование
Всего
в том числе за счет средств:
областного бюджета
республиканского бюджета
жилищная помощь
гранты Акима области
единовременная помощь к памятным датам
выдача соцпакета больным активной формой туберкулеза
на приобретение автомашины для участников и инвалидов ВОВ
на приобретение квартиры участникам и инвалидам ВОВ
реализация плана по обеспечению прав и УКЖИ (Инватакси)
реализация плана по обеспечению прав и УКЖИ (дорож.знаки и светофоры)
введение стандартов специальных социальных услуг (БОМЖ)
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
установка дорожных знаков и обустройство пешеходных переходов звукавыми устройствами в местах расположения организаций, на обслуживание инвалидов
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
целевые текущие трансферты на проведение мероприятий, посвященных 70-ю Победы в ВОВ
Всего

Алматы облыстық мәслихатының 2014 жылғы " 12 " желтоқсандағы "Алматы облысының 2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" № 40-225 шешімімен бекітілген 12 қосымша
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға аудандар мен қалалар бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттердің сомасын бөлу
мың теңге
Аудан (облыстық мәні бар қала)
Барлығы
соның ішінде
атауы
республикалық бюджеттен
жергілікті бюджеттен
Барлығы
3 498 344

Приложение 12 к решению маслихата Алматинской области от " 12 " декабря 2014 года № 40-225 "Об областном бюджете Алматинской области на 2015-2017 годы"
Распределение целевых трансфертов бюджетам районов и городов на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
тысяч тенге
Наименование района (города областного значения)
Всего
в том числе:
республиканский бюджет
областной бюджет
Всего
3 498 344