Алматы облысының әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесін бекіту туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 45-264 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 29 мамырда № 3185 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Теміржол көлігі туралы" 2001 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 3-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облысының теміржол көлігі саласындағы әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Әбдірайымов Ғалымжан Райылұлына жүктелсін (келісім бойынша).
3. Алматы облыстық мәслхаты аппаратының басшысы Құрманбаев Ерлан Бақытжанұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыстық мәлихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Дөнсебаев
Облыстық
мәслихаттың хатшысы Е. Келемсеиіт
Мәслихаттың 2015 жылғы "20" мамырдағы № 45-264 шешімімен бекітілген
Алматы облысының теміржол көлігі саласындағы әлеуметтік мәні бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) және қала маңындағы жолаушылар қатынасының тізбесі
Қатынас
1
Жетіген-Достық-Жетіген

Об утверждении перечня социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Алматинской области
Решение маслихата Алматинской области от 20 мая 2015 года № 45-264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 мая 2015 года № 3185
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 3 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 2001 года "О железнодорожном транспорте", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Алматинской области в области железнодорожного транспорта согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Абдраймова Галымжана Раиловича (по согласованию).
3. Возложить на руководителя аппарата Алматинского областного маслихата Курманбаева Ерлана Бахытжановича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе областного маслихата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата К. Донсебаев
Секретарь областного
маслихата Е. Келемсеит
Утверждено решением маслихата от "20" мая 2015 года № 45-264
Перечень социально значимых пассажирских межрайонных (междугородных внутриобластных) и пригородных сообщений Алматинской области в области железнодорожного транспорта
Сообщения
1
Жетыген-Достык-Жетыген