Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2015 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемін айқындау туралы
Алматы облысы әкімінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 5-5 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 маусымда № 3237 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау ережесін бекіту туралы" 2006 жылғы 4 сәуірдегі № 237 Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысымен бекітілген Қағидаларының 8-тармағына сәйкес Алматы облысы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:

Об определении объема субсидий по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2015 год
Решение акима Алматинской области от 18 мая 2015 года № 5-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 июня 2015 № 3237
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 апреля 2006 года № 237 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" аким Алматинской области РЕШИЛ:

1. Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2015 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемдері осы шешімнің қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е.Шинтуринов) жергілікті бюджеттен субсидиялауды жүзеге асырсын.
3. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2014 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемін айқындау туралы" облыс әкімінің 2014 жылғы 2 маусымдағы № 2-6 (2014 жылғы 11 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2746 тіркелген және 2014 жылғы 14 маусымдағы № 69 "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

1. Определить объем субсидий стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2015 год, согласно приложению к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Шинтуринов Е.) произвести субсидирование из местного бюджета.
3. Признать утратившим силу решение акима области "Об определении объема субсидий по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2014 год" от 2 июня 2014 года № 2-6 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 июня 2014 года № 2746 и опубликованного в газетах "Жетысу" и "Огни Алатау" от 14 июня 2014 года № 69).

4. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С.Бескемпіровке жүктелсін.

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата области.
5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.

6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Облыс әкімінің 2015 жылғы "18" мамыр "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2015 жылға арналған су беру жөніндегі субсидия көлемін айқындау туралы" № 5-5 шешіміне қосымша
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге 2015 жылға арналған су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау көлемдері
№ рс
Аудан, қала атаулары
Берілетін су көлемі, миллион текше метр
Жоспарланған субсидия көлемі, теңге
1
Алакөл

6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Приложение к решению акима области "Об определении объема субсидий по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2015 год" от "18" мая 2015 года № 5-5
Объемы субсидий стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям на 2015 год
№ пп
Наименование городов, районов
Объем подаваемой воды, миллион кубических метров
Запланированный объем субсидий, тенге
1
Алакольский