Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдары индекстерінің атауларын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 маусымдағы № 244 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 17 шілдеде № 3292 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2017 жылғы 10 мамырдағы № 192 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 10.05.2017 № 192 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Автомобиль жолдары туралы" 2001 жылғы 17 шiлдедегi Қазақстан Республикасы Заңының 13-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдары индекстерінің атаулары бекітілсін.
2. "Алматы облысының жолаушы көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің бірінші орынбасары М. Бигелдиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Баталов
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы "10" маусымдағы № 244 қаулысымен бекітілген
Облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдары индекстерінің атаулары
Автомобиль жолдарының индексі
Автомобиль жолдарының
атауы
КВ-1
Қапшағай-Бақанас-Қараой
КВ-2
Ақтерек-Шилібастау-Отар-Красногорка
КВ-3
Сұңқар-Қаншеңгел-Топар-Құйған
КВ-4
Республикалық жол Алматы-Бішкек- Жиренайғыр бекеті
КВ-5
Ұзынағаш-Ынтымақ-Фабричный
КВ-6
Көкөзек-Қызыл-Соқ-Ұзынағаш
КВ-7
Жамбыл мұражайы-Қызыләскер
КВ-8
Фабричный-Новороссийское
КВ-9
Қарасу-Еңбекші-Арал
КВ-10
Ұзынағаш-Бесмойнақ
КВ-11
Горный ауылы көшелер желісі
КВ-12
Ақтерек-Архарлы
КВ-13
Қопа-Шілбастау
КВ-14
Автомобиль жолы Байсерке-Междуреченское-Қараой-автомобиль жолы Қапшағай-Күрті
КВ-15
Алматы-Жетіген-Қапшағай су қоймасы
КВ-16
Республикалық жол Алматы-Өскемен- Қазақстан-Акши
КВ-17
Республикалық жол Алматы-Өскемен- Энергетический
КВ-18
Первомайка-Боралдай-"Водник" шағын ауданы
КВ-19
Боралдай-Шіліккемер-Ащыбұлақ
КВ-20
Есік-Қырбалтабай- Жетіген
КВ-21
Первомайка-Жаңаталап
КВ-22
Ащыбұлақ-Көкқайнар
КВ-23
Республикалық жол Алматы-Бішкек-Кемертоған-Ильич жолы-
Октябрь
КВ-24
Республикалық жол Алматы-Бішкек-Восход- автомобиль жолы Алматы-Шамалған
КВ-25
Автомобиль жолы Алматы-Шамалған- Райымбек-республикалық жол Алматы-Бішкек
КВ-26
Ильич жолы-ТЭЦ-2
КВ-27
Қаскелең-әк зауыты
КВ-28
Республикалық жол Алматы-Екатеринбург- Стаханово-Кульстан
КВ-29
Автомобиль жолы Кеген-Нарынқол- Тасашы-республикалық жол Көкпек-Кеген-Түп Саты-Құрметы
КВ-30
Автомобиль жолы Жалаңаш-Саты-Алғабас- Жіңішке
КВ-31
Республикалық жол Көкпек-Кеген-Түп- Жылысай-Кеңсу
КВ-32
Кеген-Жалаңаш
КВ-33
Қарқара-Ереуіл
КВ-34
Республикалық жол Алматы-Бішкек- Ұзынағаш бекеті -Күрті
КВ-35
Топар-Ақжар
КВ-36
Автомобиль жолы Кеген-Нарынқол- Қаратоған-Байынқол
КВ-37
Текес-Үкірші-Қаратоған
КВ-38
Автомобиль жолы Кеген-Нарынқол-Көмірші
КВ-39
Сарыжас-Қарасаз-Текес
КВ-40
Қарасаз-Қошқар-Талас
КВ-41
Текес-Көкпек-Қайнар
КВ-42
Нарынқол-Сүмбе
КВ-43
Шеңгелді- Қапшағай
КВ-44
Автомобиль жолы Алматы-Талғар - Белбұлак-Талғар
КВ-45
Талғар-"Спутник" пионер лагері
КВ-46
Дзержинский-туберкулез ауруханасы Алма-Тау
КВ-47
Талғар-Новоалексеевка
КВ-48
Талғар-Дальнее шатқалы
КВ-49
Үлкен Алматы каналы канал бойы автомобиль жолы
КВ-50
Төңкеріс-Октябрь
КВ-51
Автомобиль жолы Көкпек-Көлжат -
Дардамты-Сұңкар-автомобиль жолы Көкпек- Көлжат
Ардолайты ауылы кіре берісі
КВ-52
Шонжы-Тигермень-Ұзын-Там-республикалық жол Шонжы-Көктал
КВ-53
Автомобиль жолы Көкпек-Көлжат - Кіші Дехкан- Кетмен
КВ-54
Шелек-Нұрлы-республикалық жол Шонжы- Көктал
КВ-55
Автомобиль жолы Шонжы-Көлжат - Кетмен-Шалкөде шатқалы
КВ-56
Үлкен Ақсу-Сүмбе- автомобиль жолы Кеген-Шонжы
КВ-57
Маловодное-Жарсу- республикалық жол Алматы-Көкпек
КВ-58
Шелек-Винсовхоз- Гайрат-үлкен Алматы каналы
КВ-59
Шелек-Куликов-Кызыл-Жиде
КВ-60
Республикалық жол Алматы-Көкпек- Алексендровка-Нияз
КВ-61
Новоалексеевка-Қойшыбек- Алға
КВ-62
Есік-Александровка
КВ-63
Алматы-Ақсай-Шамалған
КВ-64
Түрген-Обсерватория
КВ-65
Автомобиль жолы Алматы-Шамалған- Боралдай-Шелеккемер
КВ-66
Алматы-Бағанашыл-автомобиль жолы Алматы- Космостанция
КВ-67
Алматы 1-Шамалған бекеті- Ұзынағаш
КВ-68
КИЗ-Жетісу-Бурундай- Шамалган бекеті
КВ-69
Алматы 1-Винсовхоз-Чапаево
КВ-70
Шамалған-Тұрар ауылы
КВ-71
Балтабай-Қарашенгел
КВ-72
Кеген-Нарынқол
КВ-73
Прудки-Үнгіртас
КВ-74
Фабричный-Новороссийское-Мыңбаево
КВ-75
Республикалық жол-"Ақсу-Арасан" мемлекеттік санаториі
КВ-76
Көлащы-Ұзын-Қарғалы
КВ-77
1 Май-Қайнар
КВ-78
Бөлек-Аймен
КВ-79
Түрген-үлкен Алматы каналы айналмасы
КВ-80
Республикалық жол Алматы-Көкпек- Қызыл-Ту-Покровка
КВ-81
Талдықорған-Текелі
КВ-82
Талдықорған-Үштөбе- Быжы-Мұқры
КВ-83
Көксу-Кировск-Қарабұлак-Қайнарлы
КВ-84
Республикалақ жол Сарыөзек-Қорғас- Коғалы-Көксу-Қарабұлақ
КВ-85
Қоғалы-Холмогоровка-Голубиновка
КВ-86
Республикалық жол Сарыөзек-Қорғас-Майтөбе
КВ-87
Көктал-Жаркент-Арасан
КВ-88
Жаркент-Сарыбел
КВ-89
Үшарал-Сарбұлак
КВ-90
Жаркент-Құндызды
КВ-91
Жансүгіров-Арасан
КВ-92
Жансүгіров-Матай
КВ-93
Сарқан-Тополевка
КВ-94
Қабанбай-Лепсі
КВ-95
Республикалық жол Алматы-Өскемен-
Ақтоғай
КВ-96
Қабанбай-Көктұма
КВ-97
Республикалық жол Алматы-Өскемен-Молалы-Үштобе
КВ-98
Үшарал-Қамысқала
КВ-99
Бескөл-Жайпақ
КВ-100
Республикалық жол Алматы-Өскемен- Лепсі-Ақтоғай
КВ-101
Лепсі-Балқаш көлі
КВ-102
Архарлы-Алтын дала
КВ-103
Үштөбе-Алмалы- Көпбірлік
КВ-104
Республикалық жол Алматы-Өскемен-Қызыл Қайың-Лепсі
КВ-105
Сағабұйен-Қызылту
КВ-106
Ақсу-Қаракөз
КВ-107
Ақсу-Жаңалык
КВ-108
Қойлық-Қарғалы
КВ-109
Екіаша-Аманбөктер
КВ-110
Республикалық жол Алматы-Өскемен- Көкөзек
КВ-111
Петропавловское-Садовое-Шатырбай
КВ-112
Қойлық-Қарғалы-Шатырбай
КВ-113
Республикалық жол Алматы-Өскемен-Архарлы
КВ-114
Төңкеріс-Көкжар-Голубев Запор-Лепсі
КВ-115
Лепсі-Төлебаев-Құрақсу-Матай
КВ-116
Тастөбе-Бесағаш
КВ-117
Кировск-Ақтекше
КВ-118

Об утверждении наименований индексов автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения
Постановление акимата Алматинской области от 10 июня 2015 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июля 2015 года № 3292. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 10 мая 2017 года № 192
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 10.05.2017 № 192 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования индексов автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима Алматинской области Бигельдиева М.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Баталов
Утвержден постановлением акимата Алматинской области от "10" июня 2015 года № 244
Наименования индексов автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения
Индекс автомобильной дороги
Наименование
автомобильной дороги
КВ-1
Капчагай-Баканас-Карой
КВ-2
Актерек-Чильбастау- Отар-Красногорка
КВ-3
Сункар-Колшен-Топар-Куйган
КВ-4
Республиканская дорога Алматы-Бишкек- станция Жиренайгыр
КВ-5
Узынагаш-Интымак- Фабричный
КВ-6
Кокузек-Кзыл-Сок- Узынагаш
КВ-7
Музей Жамбыла-Кзыласкер
КВ-8
Фабричный-Новороссийское
КВ-9
Карасу-Енбекши-Арал
КВ-10
Узунагаш-Бесмойнак
КВ-11
Уличная сеть п.Горный
КВ-12
Актерек-Архарлы
КВ-13
Копа-Шилибастау
КВ-14
Автомобильная дорога Байсерке-Междуречинское - Караой-автомобильная дорога Капчагай-Курты
КВ-15
Алматы-Жетыген- Капчагайское водохранилище
КВ-16
Республиканская дорога Алматы-Усть-Каменогорск-
Казахстан-Акший
КВ-17
Республиканская дорога Алматы-Усть-Каменогорск-Энергетический
КВ-18
Первомайка-Бурундай-микрорайон "Водник"
КВ-19
Бурундай-Чиликемир-Ащибулак
КВ-20
Есик-Кирбалтабай-Жетыген
КВ-21
Первомайка-Жанаталап
КВ-22
Ащибулак-Коккайнар
КВ-23
Республиканская дорога Алматы-Бишкек-
Кемертоган-Путь Ильича- Октябрь
КВ-24
Республиканская дорога Алматы-Бишкек-Восход-автомобильная дорога Алматы-Чемолган
КВ-25
Автомобильная дорога Алматы-Чемолган-
Райымбек- республиканская дорога Алматы-Бишкек
КВ-26
Путь Ильича-"ТЭЦ-2"
КВ-27
Каскелен-известковый завод
КВ-28
Республиканская дорога Алматы-Екатеринбург- Стаханово-Кульстан
КВ-29
Автомобильная дорога Кеген-Нарынкол-
Тасаши- республиканская дорога Кокпек-Кеген-Тюп
Саты-Курметты
КВ-30
Автомобильная дорога Жаланаш-Саты-Алгабас-Жинишке
КВ-31
Республиканская дорога Кокпек-Кеген-Тюп-Жылысай-Кенсу
КВ-32
Кеген-Жаланаш
КВ-33
Каркара-Ереуль
КВ-34
Республиканская дорога Алматы-Бишкек-
станция Узунагаш-Курты
КВ-35
Топар-Акжар
КВ-36
Автомобильная дорога Кеген-Нарынкол-
Каратоган-Байынкол
КВ-37
Текес-Укурчи-Каратоган
КВ-38
Автомобильная дорога Кеген-Нарынкол - Комерчи
КВ-39
Сарыжас-Карасаз-Текес
КВ-40
Карасаз-Кошкар-Талас
КВ-41
Текес-Кокпак-Кайнар
КВ-42
Нарынкол-Сюмбе
КВ-43
Шенгельды- Капчагайский
КВ-44
Автомобильная дорога Алматы-Талгар - Бейбулак-Талгар
КВ-45
Талгар- пионерский лагерь "Спутник"
КВ-46
Дзержинский-туберкулезная больница Алма-Тау
КВ-47
Талгар-Новоалексеевка
КВ-48
Талгар- урочище Дальнее
КВ-49
Приканальная автомобильная дорога большого Алматинского канала
КВ-50
Тонкурус-Октябрь
КВ-51
Автомобильная дорога Кокпек-Кольжат -
Дардамты-Сункар- автомобильная дорога Кокпек- Кольжат
КВ-52
Чунджа-Тигермень-Узунтам-республиканская дорога Чунджа-Коктал
КВ-53
Автомобильная дорога Кокпек-Кольжат-Малый Дехкан- Кетмень
КВ-54
Шелек-Нурлы- республиканская дорога Чунджа-Коктал
КВ-55
Автомобильная дорога Чунджа-Кольжат
Кетмень-урочище Чалкуде
КВ-56
Большой Аксу-Сюмбе- автомобильная дорога Кеген-
Чунджа
КВ-57
Маловодное-Жарсу- республиканская дорога Алматы-Кокпек
КВ-58
Шелек-Винсовхоз- Гайрат- большого Алматинский канал
КВ-59
Шелек-Куликов.-Кызыл жиде
КВ-60
Республиканская дорога Алматы-Кокпек- Алексендровка-Нияз
КВ-61
Новоалексеевка-Койшибек-Алга
КВ-62
Есик-Александровка
КВ-63
Алматы-Аксай-Чемолган
КВ-64
Тургень-обсерватория
КВ-65
Автомобильная дорога Алматы-Чемолган-Бурундай-Шиликемир
КВ-66
Алматы-Баганашил- автомобильная дорога Алматы-Космостанция
КВ-67
Алматы 1-станция Чемолган-Узунагаш
КВ-68
КИЗ-Жетысу-Бурундай- станция Чемолган
КВ-69
Алматы 1-Винсовхоз- Чапаево
КВ-70
Село Чемолган-Турар
КВ-71
Балтабай-Карачингиль
КВ-72
Кеген-Нарынкол
КВ-73
Прудки-Унгуртас
КВ-74
Фабричный-Новороссийское-Мынбаево
КВ-75
Государственный санаторий Аксу-Арасан
КВ-76
Кольащи-Узун-Каргалы
КВ-77
1 Мая-Кайнар
КВ-78
Болек-Аймен
КВ-79
Тургень- большой Алматинский канал с обходом
КВ-80
Республиканская дорога Алматы-Кокпек- Кызылту-
Покровка
КВ-81
Талдыкорган-Текели
КВ-82
Талдыкорган-Уштобе- Биже-Мукры
КВ-83
Коксу-Кировск-Карабулак-Кайнарлы
КВ-84
Республиканская дорога Сарыозек-Хоргос-
Кугалы-Коксу-Карабулак
КВ-85
Кугалы-Холмогоровка-Голубиновка
КВ-86
Республиканская дорога Сарыозек-Хоргос- Майтобе
КВ-87
Коктал-Жаркент- Арасан
КВ-88
Жаркент-Сарыбель
КВ-89
Ушарал-Сарбулак
КВ-90
Жаркент-Кундузды
КВ-91
Жансугуров-Арасан
КВ-92
Жансугурово-Матай
КВ-93
Сарканд-Тополевка
КВ-94
Кабанбай-Лепсинск
КВ-95
Республиканская дорога Алматы-Усть-Каменогорск-
Актогай
КВ-96
Кабанбай-Коктума
КВ-97
Республиканская дорога Алматы-Усть-Каменогорск-Мулалы-
Уштобе
КВ-98
Ушарал-Камыскала
КВ-99
Бесколь-Жайнак
КВ-100
Республиканская дорога Алматы-Усть-Каменогорск-Лепсы-Актогай
КВ-101
Лепсы-озеро Балхаш
КВ-102
Архарлы-Алтын дала
КВ-103
Уштобе-Алмалы- Копберлик
КВ-104
Республиканская дорога Алматы-Усть-Каменогорск-
Кызыл- Кайын-Лепсы
КВ-105
Сагабиен-Кзылту
КВ-106
Аксу-Каракоз
КВ-107
Аксу-Жаналык
КВ-108
Койлык-Каргалы
КВ-109
Екиаша-Аманбухтер
КВ-110
Республиканская дорога Алматы-Усть-Каменогорск-
Кокузек
КВ-111
Петропавловское- Садовое-Шатырбай
КВ-112
Койлык-Каргалы- Шатырбай
КВ-113
Республиканская дорога Алматы-Усть-Каменогорск-
Архарлы
КВ-114
Тонкурус-Кокжар-Голубев Запор-Лепсинск
КВ-115
Лепсы-Тулебаева- Караксу-Матай
КВ-116
Тастобе-Бесагаш
КВ-117
Кировск-Актекше
КВ-118

Алматы-Өскемен 410-426 шақырым

Алматы-Усть-Каменогорск километр 410-426