2015 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қарашадағы № 447 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 12 қарашада № 3544 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 шілдедегі № 395 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 19.07.2016 № 395 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына және "Басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының бұйрығымен бекітілген Қағидаларының 5-тармағына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий на 2015 год
Постановление акимата Алматинской области от 09 октября 2015 года № 447. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 ноября 2015 года № 3544. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19 июля 2016 года № 395
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 19.07.2016 № 395 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и с пунктом 5 Правил утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мыналар:
Алматы облысы бойынша 2015 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесі осы қаулының 1- қосымшасына сәйкес;
2015 жылға арналған басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес белгіленсін.

1. Установить:
перечень приоритетных сельскохозяйственных культур по Алматинской области на 2015 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
нормы субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2015 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Е. Шинтуринов) субсидиялауды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен жүзеге асырсын.
3. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы "2015 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" № 228 (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 4 маусымда № 3195 тіркелген және 2015 жылғы 6 маусымдағы "Жетісу" мен "Огни Алатау" газеттерінің № 64 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" (Шинтуринов Е.) осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 25 мая 2015 года № 228 "Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий на 2015 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 4 июня 2015 года за № 3195 и опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" 6 июня 2015 года № 64).

4. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.

4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата области.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бескемпирова С.