Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 02 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 26 ақпанда № 3078 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 30.10.2015 № 10 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау комиссияларымен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қайрат Найманбайұлы Бұлдыбаевқа жүктелсін.
3. Қала әкімі аппаратының басшысы Марлен Қапашұлы Көлбаевқа осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Алпысов
Талдықорған қаласы әкімінің 2015 жылғы "20" ақпан "Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" № 2 шешіміне қосымша
Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері.
№ 856 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Е. Ярославский көшесі № 6, Талдықорған гуманитарлық-техникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, І. Айтықов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), А. Радищев (толық), А. Шахворостов № 1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 178-ге дейін (жұп жағы), В. Блюхер (толық), В. Терешкова (толық), В. Чкалов № 38, № 44, № 46, № 48, № 50, Е. Пугачев № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Е. Ярославский (толық), Жаңа ғасыр (толық), Жаңа дәуір (толық), Желтоқсан № 1-ден 19в-ға дейін (тақ жағы), Жеңіс (толық), И. Репин (толық), К. Циолковский № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), Құрманғазы (толық), М. Гамарник (толық), Менделеев (толық), Мереке (толық), С. Буденный (толық), Үшбұлақ (толық) көшелері.
№ 857 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган
Решение акима города Талдыкорган Алматинской области от 20 февраля 2015 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 26 февраля 2015 года № 3078. Утратило силу решением акима города Талдыкорган Алматинской области от 30 октября 2015 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима города Талдыкорган Алматинской области от 30.10.2015 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в городе Талдыкорган по согласованию с избирательными комиссиями образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Булдыбаева Кайрата Найманбаевича.
3. Возложить на руководителя аппарата акима города Кольбаева Марлена Капашовича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е.Алпысов
Приложение к решению акима города Талдыкорган от "20" февраля 2015 года № 2 "Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в городе Талдыкорган.
Избирательный участок № 856
Центр: город Талдыкорган, ул. Е. Ярославского № 6, Талдыкорганский гуманитарно-технический колледж.
В границах: город Талдыкорган, улицы Айтыкова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона), А. Радищева (полностью), А. Шахворостова с № 1 по 153 (нечетная сторона), с № 2 по 178 (четная сторона), В. Блюхер (полностью), В. Терешковой (полностью), В. Чкалова № 38, № 44, № 46, № 48, № 50, Е. Пугачева с № 1 по 73 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона), Е. Ярославского (полностью), Жана гасыр (полностью), Жана дауир (полностью), Желтоксан с № 1 по 19в (нечетная сторона), Женис (полностью), И. Репина (полностью), К. Циолковского с № 1 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 92 (четная сторона), Курмангазы (полностью), М. Гамарника (полностью), Менделеева (полностью), Мереке (полностью), С. Буденного (полностью), Ушбулак (полностью).
Избирательный участок № 857

Орталығы: Талдықорған қаласы, И. Белов көшесі № 123, Н. Островский атындағы № 8 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай № 1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 122-ге дейін (жұп жағы), Ә. Дайыров № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), А. Затаевич № 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 1-ден 11-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 16а-ға дейін (жұп жағы), А. Фадеев (толық), Б. Ақылбеков (толық), Бұлақты (толық), В. Иванилов (толық), В. Чкалов № 2-ден 28-ге дейін (жұп жағы), Е. Брусиловский № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), И. Белов № 1-ден 157-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Қ. Сәтпаев (толық), Л. Бетховен (толық), Попов № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Шалқар № 1-ден 35-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Ш. Құдайбердиев № 1-ден 123-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы) көшелері; № 1-ші бөлімше; "Агропромышленник", "Сарыарқа" бағбандар тұтынушы кооперативтері; "Плодопитомник" тұрғын ауданы.
№ 858 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 44, № 2 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай № 111-ден 211-ге дейін (тақ
жағы), № 124-тен 224-ке дейін (жұп жағы), Абылай хан № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), А. Затаевич № 19-дан 87-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 13-тен 99-ға дейін (тақ жағы), Ақ қайың (толық), В. Чкалов № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Е. Брусиловский № 41-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 38-ден 98-ге дейін (жұп жағы), Жетісу (толық), Ж. Сыздықов (толық), И. Белов № 159-дан 277-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 284-ке дейін (жұп жағы), И. Крылов (толық), Қапал (толық), М. Кұрманов № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), М. Талқыбаев № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), М. Тухачевский (толық), Ойжайлау (толық), П. Нахимов (толық), Ф. Ушаков (толық), Шалқар № 39-дан 69-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Ш.Құдайбердиев № 125-тен 181-ге дейін (тақ жағы), № 84-тен 156-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
№ 859 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 77, Ө. Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ә.Дайыров № 8-ден 138-ге дейін (жұп жағы), № 25-тен 139-ға дейін (тақ жағы), Ақсу № 2а-дан 10-ға дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 18-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Әлем (толық), А. Матросов (толық), Біржан Сал № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 66-ға дейін (жұп жағы), В. Маяковский (толық), В. Чкалов № 35-тен 49-ға дейін (тақ жағы), Гаухар ана № 83-тен 89-ға дейін (тақ жағы), № 94/100, № 102-ден 126-ға дейін (жұп жағы), Дарабоз ана № 96-дан 116е-ге дейін (жұп жағы), № 93-тен 109-ға дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 56-дан 66-ға дейін (жұп жағы), Қазақстан № 1-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 96/102-ге дейін (жұп жағы), № 104, М. Құрманов № 56-дан 104-ке дейін (жұп жағы), № 97-ден 135-ке дейін (тақ жағы), М. Талқыбаев № 57-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 52-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Н. Некрасов (толық), Попов № 15-тен 49-ға дейін (тақ жағы), № 30-дан 66-ға дейін (жұп жағы), Т. Шевченко № 1-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 124-ке дейін (жұп жағы) көшелері; Ә.Дайыров № 2-ден 16а-ға дейін (жұп жағы) бұрылысы.
№ 860 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Гаухар ана көшесі № 87, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талдықорған қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: қалалық аурухана, өңірлік жұқпалы аурулар ауруханасы, облыстық кардиологиялық орталық.
№ 861 сайлау учаскесі

Центр: город Талдыкорган, улица И. Белова № 123, средняя школа № 8 имени Н. Островского.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 1 по 109 (нечетная сторона), с № 2 по 122 (четная сторона), А. Даирова с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), А. Затаевича с № 1 по 17 (нечетная сторона), Акын Сары с № 1 по 11 (нечетная сторона), с № 2 по 16а (четная сторона), А. Фадеева (полностью), Б. Акылбекова (полностью), Булакты (полностью), В. Иванилова (полностью), В. Чкалова с № 2 по 28 (четная сторона), Е. Брусиловского с № 1 по 39 (нечетная сторона) с № 2 по 36 (четная сторона), И. Белова с № 1 по 157 (нечетная сторона), с № 2 по 160 (четная сторона), К. Сатпаева (полностью), Л. Бетховена (полностью), Попова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Шалкар с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Ш. Кудайбердиева с № 1 по 123 (нечетная сторона), с № 2 по 82 (четная сторона); отделение № 1, потребительские кооперативы садоводов "Агропромышленник", "Сарыарка"; жилой район "Плодопитомник".
3. Избирательный участок № 858
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра № 44, средняя школа
№ 2.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 111 по 211 (нечетная сторона), с № 124 по 224 (четная сторона), Абылай хана с № 1 по 69 (нечетная сторона), с № 2 по 70 (четная сторона), А. Затаевича с № 19 по 87 (нечетная сторона), с № 2 по 52 (четная сторона), Акын Сары с № 13 по 99 (нечетная сторона), Ак кайын (полностью), В. Чкалова с № 1 по 33 (нечетная сторона), Е. Брусиловского с № 41 по 93 (нечетная сторона), с № 38 по 98 (четная сторона), Жетысу (полностью), Ж. Сыздыкова (полностью), И. Белова с № 159 по 277 (нечетная сторона), с № 162 по 284 (четная сторона), И. Крылова (полностью), Капал (полностью), М. Курманова с № 2 по 54 (четная сторона), М. Талкыбаева с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), М. Тухачевского (полностью), Ойжайлау (полностью), П. Нахимова (полностью), Ф. Ушакова (полностью), Шалкар с № 39 по 69 (нечетная сторона), с № 52 по 118 (четная сторона), Ш. Кудайбердиева с № 125 по 181 (нечетная сторона), с № 84 по 156 (четная сторона).
4. Избирательный участок № 859
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 77, Академия экономики и права имени О. Жолдасбекова.
В границах: город Талдыкорган, улицы А. Даирова с № 8 по 138 (четная сторона), с № 25 по 139 (нечетная сторона), Аксу с № 2а по 10 (четная сторона), Акын Сары с № 18 по 118 (четная сторона), Алем (полностью), А. Матросова (полностью), Биржан Сал с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 66 (четная сторона), В. Маяковского (полностью), В. Чкалова с № 35 по 49 (нечетная сторона), Гаухар ана с № 83 по 89 (нечетная сторона), № 94/100, с № 102 по 126 (четная сторона), Дарабоз ана с № 96 по 116е (четная сторона), с № 93 по 109 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 56 по 66 (четная сторона), Казахстанская с № 1 по 109 (нечетная сторона), с № 2 по 96/102 (четная сторона), № 104, М. Курманова с № 56 по 104 (четная сторона), с № 97 по 135 (нечетная сторона), М. Талкыбаева с № 57 по 83 (нечетная сторона), с № 52 по 80 (четная сторона), Н. Некрасова (полностью), Попова с № 15 по 49 (нечетная сторона), с № 30 по 66 (четная сторона), Т. Шевченко с № 1 по 115 (нечетная сторона), с № 2 по 124 (четная сторона); переулок А. Даирова с № 2 по 16а (четная сторона).
5. Избирательный участок № 860
Центр: город Талдыкорган, улица Гаухар ана № 87, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талдыкорганская городская больница".
В границах: городская больница, региональная инфекционная больница, областной кардиологический центр.
6. Избирательный участок № 861

Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 62, № 4 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, І. Айтықов № 26-дан 42б-ға дейін (жұп жағы), А. Шахворостов № 173-тен 287-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 240-қа дейін (жұп жағы), Гаухар ана № 91-ден 97-ге дейін (тақ жағы), № 128-ден 136-ға дейін (жұп жағы), Ғ. Орманов № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), Дарабоз ана № 111-ден 119-ға дейін (тақ жағы), № 118-ден 132-ге дейін (жұп жағы), Е. Пугачев № 75-тен 109-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 108-ге дейін (жұп жағы), Жасталап (толық), Желтоқсан № 18а-дан 128-ге дейін (жұп жағы), № 21-ден 161-ге дейін (тақ жағы), К. Циолковский № 79-дан 107-ге дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 68-ден 114-ке дейін (жұп жағы), № 61-ден 129-ға дейін (тақ жағы), М. Құрманов № 106-дан 130-ға дейін (жұп жағы), № 139-дан 153-ке дейін (тақ жағы), М. Мәметова № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 9-ға дейін (тақ жағы), М. Талқыбаев № 82-ден 96-ға дейін (жұп жағы), № 89-дан 99-ға дейін (тақ жағы), Н. Щорс (толық), С. Есетов (толық), С. Тургенев (толық), Тәуелсіздік № 56-дан 98-ге дейін (жұп жағы), Т. Рустембеков № 1, № 13, № 3/15, № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы) көшелері.
№ 862 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Алдабергенов көшесі № 120, М. Ломоносов атындағы № 5 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Гаухар ана № 138-ден 182-ге дейін (жұп жағы), № 101-ден 151-ге дейін (тақ жағы), Дарабоз ана № 134-тен 172-ге дейін (жұп жағы), № 121-ден 161-ге дейін (тақ жағы), Желтоқсан № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Ж. Қалиев № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), К. Тимирязев (толық), Қабанбай батыр № 116-дан 156-ға дейін (жұп жағы), № 131-ден 157-ге дейін (тақ жағы), Л. Асанова № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), № 58-ден 82-ге дейін (жұп жағы), М. Глинка (толық), М. Құрманов № 132-ден 172-ге дейін (жұп жағы), № 155-тен 203-ке дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 71-ден 119-ға дейін (тақ жағы), Пархоменко (толық), Тәуелсіздік № 102-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Ю. Гагарин № 2-ден 106/110-ға дейін (жұп жағы), № 118, № 1-ден 105-ке дейін (тақ жағы), Ардагер (толық), Жиделі (толық), Сарыбел (толық), Сарытау (толық), Талдыбұлақ (толық), Шапағат (толық) көшелері.
№ 863 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 173, Талдықорған сервис және технология колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ә. Қастеев (толық), Алтын дән (толық), Бейбітшілік (толық), Гаухар ана № 184-тен 226-ға дейін (жұп жағы), № 153-тен 161-ге дейін (тақ жағы), Дарабоз ана № 163, № 167, № 169, № 174, № 176, Е. Сыпатаев № 1-ден 75-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 158-ден 170-ке дейін (жұп жағы), № 159, № 253, № 438, Қ. Жапсарбаев (толық), Л. Асанова № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы), М. Құрманов № 174-тен 204-ке дейін (жұп жағы), № 205-тен 219-ға дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 2-ден 124-ке дейін (жұп жағы), № 5-тен 69-ға дейін (тақ жағы), Н. Милованов (толық), С. Халтурин (толық), Тәуелсіздік № 173, № 175, № 175а, № 177, № 223, № 120, № 122, № 124, № 134, № 172, № 218, № 226 көшелері; "Жетісу" шағын ауданы № 1-ден 3-ке дейін, № 29-дан 33-ке дейін үйлер.
№ 864 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы № 15, Ш. Уәлиханов атындағы № 10 орта мектеп-гимназиясы.

Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 62, средняя школа № 4.
В границах: город Талдыкорган, улицы Айтыкова с № 26 по 42б (четная сторона), А. Шахворостова с № 173 по 287 (нечетная сторона), с № 180 по 240 (четная сторона), Гаухар ана с № 91 по 97 (нечетная сторона), с № 128 по 136 (четная сторона), Г. Орманова с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), Дарабоз ана с № 111 по 119 (нечетная сторона), с № 118 по 132 (четная сторона), Е. Пугачева с № 75 по 109 (нечетная сторона) с № 76 по 108 (четная сторона), Жасталап (полностью), Желтоксан с № 18а по 128 (четная сторона), с № 21 по 161 (нечетная сторона), К. Циолковского с № 79 по 107 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 68 по 114 (четная сторона), с № 61 по 129 (нечетная сторона), М. Курманова с № 106 по 130 (четная сторона), с № 139 по 153 (нечетная сторона), М. Маметовой с № 2 по 52 (четная сторона), с № 1 по 9 (нечетная сторона), М. Талкыбаева с № 82 по 96 (четная сторона) с № 89 по 99 (нечетная сторона), Н. Щорса (полностью), С. Есетова (полностью), С. Тургенева (полностью), Тауелсыздык с № 56 по 98 (четная сторона), Т. Рустембекова № 1, № 13, № 3/15, с № 2 по 26 (четная сторона).
7. Избирательный участок № 862
Центр: город Талдыкорган, улица Н. Алдабергенова № 120, средняя школа-лицей № 5 имени М. Ломоносова.
В границах: город Талдыкорган, улицы Гаухар ана с № 138 по 182 (четная сторона), с № 101 по 151 (нечетная сторона), Дарабоз ана с № 134 по 172 (четная сторона), с № 121 по 161 (нечетная сторона), Желтоксан с № 2 по 18 (четная сторона), Ж. Калиева с № 1 по 79 (нечетная сторона), с № 2 по 90 (четная сторона), К. Тимирязева (полностью), Кабанбай батыра с № 116 по 156 (четная сторона), с № 131 по 157 (нечетная сторона), Л. Асановой с № 1 по 93 (нечетная сторона), с № 58 по 82 (четная сторона), М. Глинки (полностью), М. Курманова с № 132 по 172 (четная сторона), с № 155 по 203 (нечетная сторона), Н. Алдабергенова с № 71 по 119 (нечетная сторона), Пархоменко (полностью), Тауелсыздык с № 102 по 118 (четная сторона), Ю. Гагарина с № 2 по 106/110 (четная сторона), № 118, с № 1 по 105 (нечетная сторона), Ардагер (полностью), Жидели (полностью), Сарыбел (полностью), Сарытау (полностью), Талдыбулак (полностью), Шапагат (полностью).
8. Избирательный участок № 863
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 173, Талдыкорганский колледж сервиса и технологий.
В границах: город Талдыкорган, улицы А. Кастеева (полностью), Алтын дан (полностью), Бейбитшилик (полностью), Гаухар ана с № 184 по 226 (четная сторона), с № 153 по 161 (нечетная сторона), Дарабоз ана № 163, № 167, № 169, № 174, № 176, Е. Сыпатаева с № 1 по 75 (нечетная сторона), с № 2 по 40 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 158 по 170 (четная сторона), № 159, № 253, № 438, К. Жапсарбаева (полностью), Л. Асановой с № 2 по 56 (четная сторона), М. Курманова с № 174 по 204 (четная сторона), с № 205 по 219 (нечетная сторона), Н. Алдабергенова с № 2 по 124 (четная сторона), с № 5 по 69 (нечетная сторона), Н. Милованова (полностью), С. Халтурина (полностью), Тауелсыздык № 173, № 175, №175а, № 177, № 223, №120, №122, № 124, №134, № 172, №218, № 226; микрорайон "Жетысу" дома с № 1 по 3, с № 29 по 33.
9. Избирательный участок № 864
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жетысу" № 15, средняя школа-
гимназия № 10 имени Ч. Валиханова.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы № 4-тен 28-ге дейін, № 35, № 37; № 1 әскери қалашық № 1-ден 3 дейін үйлер; "Красный камень" бағбандар тұтынушы кооперативі.
№ 865 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі № 226, Талдықорған политехникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Г. Котовский (толық), Желтоқсан № 130-дан 168-ге дейін (жұп жағы), № 163-тен 203-ке дейін (тақ жағы), Ж. Қалиев № 92-ден 132-ге дейін (жұп жағы), № 91-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Л. Асанова № 84-тен 124-ке дейін (жұп жағы), № 95-тен 133-ке дейін (тақ жағы), М. Мәметова № 54-тен 96-ға дейін (жұп жағы), № 11-ден 51-ге дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 152-ден 204-ке дейін (жұп жағы), № 143-тен 231-ге дейін (тақ жағы), Н. Алдабергенов № 126-дан 150-ге дейін (жұп жағы), № 139-дан 193-ке дейін (тақ жағы), О. Жампейісов (толық), Тәуелсіздік № 137-ден 173а-ға дейін (тақ жағы), Т. Рүстембеков № 28-ден 72-ге дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 166-дан 228-ге дейін (жұп жағы), Ю. Гагарин № 120-дан 168-ге дейін (жұп жағы), № 107-ден 141-ге дейін (тақ жағы), № 139/147 көшелері; № 1 әскери қалашық № 4-тен 6-ға дейін, № 8 үйлер.
№ 866 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қазақстан көшесі № 138/142, Абай атындағы № 1 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ғ. Орманов № 32-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 21/33-тен 45-ке дейін (тақ жағы), Қазақстан № 106, № 108, № 110, № 125, № 127/129, М. Төлебаев № 102-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Пржевальский (толық), Тәуелсіздік № 97-ден 135-ке дейін (тақ жағы), № 127/131, № 105/125, № 127/133, Т. Рүстембеков № 19-дан 31-ге дейін (тақ жағы), Т. Шевченко № 140, Ш.Сәпиев № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 89-ға дейін (тақ жағы) көшелері; "Достық" шағын ауданы № 22-ден 25-ке дейін үйлер.
№ 867 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Біржан Сал көшесі № 108, Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы № 18 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ғ. Орманов № 48-ден 56-ға дейін (жұп жағы), № 56/70, № 47, № 49, № 51/55, Қазақстан № 133/141, № 143/147, № 143/151, М. Төлебаев № 87/89, № 101, № 123-тен 141-ге дейін (тақ жағы), № 100, Тәуелсіздік № 91/95, Т. Рүстембеков № 43-тен 51-ге дейін (тақ жағы), Т. Шевченко № 134, № 136, № 138, № 142-ден 150-ге дейін (жұп жағы), Ш. Сәпиев № 60-тан 86-ға дейін (жұп жағы), № 91-ден 117-ге дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 106-дан 164-ке дейін (жұп жағы) көшелері; "Достық" шағын ауданы № 21/25 үй.
№ 868 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 75, Алматы
облыстық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру жөніндегі аумақтық комитет.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ақсу № 3-тен 59-ға дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 120-дан 154-ке дейін (жұп жағы), Біржан Сал № 68-ден 82-ге дейін (жұп жағы), № 102, № 104, № 114/118, № 55-тен 89-ға дейін (тақ жағы), Жоңғар (толық), Қабанбай Батыр № 35-тен 59-ға дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 84, № 86, Тәуелсіздік № 40-тан 54-ке дейін (жұп жағы), № 75-тен 87-ге дейін (тақ жағы), Т. Шевченко № 128-ден 132-ге дейін (жұп жағы), № 117-ден 143-ке дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 86-дан 102-ге дейін (жұп жағы) көшелері.
№ 869 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 67, І. Жансүгіров атындағы Мәдениет сарайы.

В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жетысу" с № 4 по 28, № 35, № 37; № 1 военный городок дома с № 1 по 3; потребительский кооператив садоводов "Красный камень".
10. Избирательный участок № 865
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова № 226, Талдыкорганский политехнический колледж.
В границах: город Талдыкорган, улицы Г. Котовского (полностью), Желтоксан с № 130 по 168 (четная сторона), с № 163 по 203 (нечетная сторона), Ж. Калиева с № 92 по 132 (четная сторона), с № 91 по 129 (нечетная сторона), Л. Асановой с № 84 по 124 (четная сторона), с № 95 по 133 (нечетная сторона), М. Маметовой с № 54 по 96 (четная сторона), с № 11 по 51 (нечетная сторона), М. Толебаева с № 152 по 204 (четная сторона), с № 143 по 231 (нечетная сторона), Н. Алдабергенова с № 126 по 150 (четная сторона), с № 139 по 193 (нечетная сторона), О. Жампеисова (полностью), Тауелсыздык с № 137 по 173а (нечетная сторона), Т. Рустембекова с № 28 по 72 (четная сторона), И. Жансугурова с № 166 по 228 (четная сторона), Ю. Гагарина с № 120 по 168 (четная сторона), с № 107 по 141 (нечетная сторона), № 139/147; № 1 военный городок дома с № 4 по 6, № 8.
11. Избирательный участок № 866
Центр: город Талдыкорган, улица Казахстанская № 138/142, средняя школа-гимназия № 1 имени Абая.
В границах: город Талдыкорган, улицы Г. Орманова с № 32 по 46 (четная сторона), с № 21/33 по 45 (нечетная сторона), Казахстанская № 106, № 108 № 110, № 125, № 127/129, М. Толебаева с № 102 по 144 (четная сторона), Пржевальского (полностью), Тауелсыздык с № 97 по 135 (нечетная сторона), № 127/131, № 105/125, № 127/133, Т. Рустембекова с № 19 по 31 (нечетная сторона), Т. Шевченко № 140, Ш. Сапиева с № 2 по 58 (четная сторона), с № 1 по 89 (нечетная сторона); микрорайон "Достык" дома с № 22 по 25.
12. Избирательный участок № 867
Центр: город Талдыкорган, улица Биржан Сал № 108, средняя школа-лицей № 18 имени Бактыбая Жолбарысулы.
В границах: город Талдыкорган, улицы Г. Орманова с № 48 по 56 (четная сторона), № 56/70, № 47, № 49, № 51/55, Казахстанская № 133/141, № 143/147, № 143/151, М. Толебаева № 87/89, № 101, с № 123 по 141 (нечетная сторона), № 100, Тауелсыздык № 91/95, Т. Рустембекова с № 43 по 51 (нечетная сторона), Т. Шевченко с № 134, № 136, № 138, с № 142 по 150 (четная сторона), Ш. Сапиева с № 60 по 86 (четная сторона), с № 91 по 117 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 106 по 164 (четная сторона); микрорайон "Достык" дом № 21/25.
13. Избирательный участок № 868
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 75, Алматинский территориальный комитет государственного имущества и приватизации.
В границах: город Талдыкорган, улицы Аксу с № 3 по 59 (нечетная
сторона), Акын Сары с № 120 по 154 (четная сторона), Биржан Сал с № 68 по 82 (четная сторона), № 102, № 104, № 114/118, с № 55 по 89 (нечетная сторона), Жонгар (полностью), Кабанбай батыра с № 35 по 59 (нечетная сторона), М. Толебаева № 84, № 86, Тауелсыздык с № 40 по 54 (четная сторона), с № 75 по 87 (нечетная сторона), Т. Шевченко с № 128 по 132 (четная сторона), с № 117 по 143 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 86 по 102 (четная сторона).
14. Избирательный участок № 869
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 67, Дворец культуры имени И. Жансугурова.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай № 226-дан 252-ге дейін (жұп жағы), № 213-тен 235-ке дейін (тақ жағы), Абылай хан № 72-ден 112-ге дейін (жұп жағы), № 71-ден 113-ке дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 101-ден 131-ге дейін (тақ жағы), № 131а, б, в, № 137, Балпық би № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), Гаухар ана № 2-ден 92-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 81-ге дейін (тақ жағы), Дарабоз ана № 2-ден 94-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), Қабанбай Батыр № 2-ден 54-ке дейін (жұп жағы), М. Құрманов № 1-ден 89-ға дейін (тақ жағы) көшелері; Алатау, Жаңа тұрмыс, Қарқара, Көгалды, Талдықорған, Шығыс, Э.Тельман бұрылыстары.
№ 870 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі № 150, Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын М. Арын атындағы № 24 экономика және бизнес арнаулы лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай № 254, № 256, № 264/270, № 272-ден 280-ге дейін (жұп жағы), № 239-дан 253-ке дейін (тақ жағы), Абылай хан № 126-дан 160/164-ке дейін (жұп жағы), № 115-тен 145-ке дейін (тақ жағы), А. Гайдар (толық), Ә. Ізбасаров № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 155-тен 171-ге дейін (тақ жағы), А. Пушкин № 1-ден 101-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 96-ға дейін (жұп жағы), Балпық би № 56-дан 106-ға дейін (жұп жағы), № 39-дан 115-ке дейін (тақ жағы), Ескелді би № 1-ден 83-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Ж. Жапаров (толық), І. Жансүгіров № 2-ден 80/84-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Қабанбай Батыр № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса жырау № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 71-ге дейін (тақ жағы), Қаратал № 2-ден 58-ге дейін (жұп жағы), М. Кутузов (толық), М. Төлебаев № 2-ден 76-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 69-ға дейін (тақ жағы), Тәуелсіздік № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), көшелері; Қ. Мұқатов, Мамыр, Парковский бұрылыстары; "Қаратал" шағын ауданы № 1, № 2, № 12, № 13, № 16, № 20, № 22, № 22а, № 28 үйлер.
№ 871 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгүров көшесі № 187а,
І. Жансүгіров атындағы Жетысу мемлекеттік университеті.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ж. Балапанов (толық), І. Жансүгіров № 183-тен 231-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса жырау № 213, № 213а, № 213б, № 215 көшелері; "Ғарышкер" шағын ауданы № 1-ден 3-ке дейін, № 3б, № 6-дан 11-ге дейін; № 1 әскери қалашық № 7, № 9-дан 27-ге дейін үйлер, "Украина" жатақханасы.
№ 872 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса жырау көшесі № 211, Талдықорған агро-техникалық колледжі.

В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 226 по 252 (четная сторона), с № 213 по 235 (нечетная сторона), Абылай хана с № 72 по 112 (четная сторона), с № 71 по 113 (нечетная сторона), Акын Сары с № 101 по 131 (нечетная сторона), № 131а, б, в, № 137, Балпык би с № 2 по 48 (четная сторона), с № 1 по 37 (нечетная сторона), Гаухар ана с № 2 по 92 (четная сторона), с № 1 по 81 (нечетная сторона), Дарабоз ана с № 2 по 94 (четная сторона), с № 1 по 91 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 2 по 54 (четная сторона), М. Курманова с № 1 по 89 (нечетная сторона); переулки Алатау, Жана турмыс, Каркара, Когалды, Талдыкорган, Шыгыс, Э. Тельмана.
15. Избирательный участок № 870
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана № 150, специализированный лицей экономики и бизнеса № 24 имени М. Арына для одаренных детей с обучением на трех языках.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая № 254, № 256, № 264/270, с № 272 по 280 (четная сторона), с № 239 по 253 (нечетная сторона), Абылай хана с № 126 по 160/164 (четная сторона), с № 115 по 145 (нечетная сторона), А. Гайдара (полностью), А. Избасарова с № 2 по 20 (четная сторона), с № 1 по 15 (нечетная сторона), Акын Сары с № 155 по 171 (нечетная сторона), А. Пушкина с № 1 по 101 (нечетная сторона), с № 2 по 96 (четная сторона), Балпык би с № 56 по 106 (четная сторона), с № 39 по 115 (нечетная сторона), Ескелды би с № 1 по 83 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Ж. Жапарова (полностью), И. Жансугурова с № 2 по 80/84 (четная сторона), с № 1 по 69 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 1 по 31 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 2 по 62 (четная сторона), с № 1 по 71 (нечетная сторона), Каратальская с № 2 по 58 (четная сторона), М. Кутузова (полностью), М. Толебаева с № 2 по 76 (четная сторона), с № 1 по 69 (нечетная сторона), Тауелсыздык с № 2 по 38 (четная сторона), с № 1 по 73 (нечетная сторона); переулки К. Мукатова, Мамыр, Парковский; микрорайон "Каратал" № 1, № 2, № 12, № 13, № 16, № 20, № 22, № 22а, № 28.
16. Избирательный участок № 871
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова № 187а, Жетысуский государственный университет имени И. Жансугурова.
В границах: город Талдыкорган, улицы Ж. Балапанова (полностью), И. Жансугурова с № 183 по 231 (нечетная сторона), Каблиса Жырау № 213, № 213а, № 213б, № 215; микрорайон "Гарышкер" с № 1 по 3, № 3б, с № 6 по 11; № 1 военный городок дома № 7, с № 9 по 27, общежитие "Украина".
17. Избирательный участок № 872
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау № 211, Талдыкорганский агро-технический колледж.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, А. Байтұғанов (толық), Е. Сыпатаев № 77-ден 115-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 222-ден 250-ге дейін (жұп жағы), № 215-тен 231-ге дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 165-тен 181-ге дейін (тақ жағы), № 173/175, Қаблиса жырау № 176-дан 206-ға дейін (жұп жағы), № 185-тен 211а, б, в, е, ж-ға дейін (тақ жағы), Қ. Байғожина (толық), Л. Асанова № 126-дан 146-ға дейін (жұп жағы), № 135-тен 191-ге дейін (тақ жағы), М. Нестеров (толық), Н. Алдабергенов № 152-ден 198-ге дейін (жұп жағы), № 211-ден 247-ге дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 204-тен 268-ге дейін (жұп жағы), № 181-ден 195-ке дейін (тақ жағы), Ю. Гагарин № 170-тен 230-ға дейін (жұп жағы), № 161-ден 203-ке дейін (тақ жағы) көшелері; "Ғарышкер" шағын ауданы № 14-тен 20-ға дейін, № 20/22, № 21, № 24-тен 31-ге дейін, № 33, № 34, № 37, № 36/38 үйлер.
№ 873 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса жырау көшесі № 174, № 13 орта мектеп (арнаулы сыныптарымен).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Ә. Исмаилов (толық), Байқоныр (толық), Ғ. Орманов № 72-ден 160-қа дейін (жұп жағы), № 61-ден 131-ге дейін (тақ жағы), Желтоқсан № 205-тен 257а-ға дейін (тақ жағы), № 170-тен 220-ға дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 156-дан 220-ға дейін (жұп жағы), № 155-тен 213-ке дейін (тақ жағы), Ж. Қалиев № 134-ден 170-ке дейін (жұп жағы), № 131-ден 169-ға дейін (тақ жағы), І. Жансүгіров № 131-ден 163-ке дейін (тақ жағы), К. Қазыбаев (толық), Костенко (толық), Қаблиса жырау № 134-тен 170-ке дейін (жұп жағы), № 131-ден 183-ке дейін (тақ жағы), Қазақстан № 114-тен 202-ге дейін (жұп жағы), Л. Толстой (толық), М. Горький (толық), М. Мәметова № 98-ден 146-ға дейін (жұп жағы), № 53-тен 95-ке дейін (тақ жағы), Н. Островский (толық), Т. Рүстембеков № 84-тен 140-қа дейін (жұп жағы), № 53-тен 147-ге дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 156-дан 202-ге дейін (жұп жағы), № 141-ден 179-ға дейін (тақ жағы), Ш. Сәпиев № 88-ден 126-ға дейін (жұп жағы), № 119-дан 167-ге дейін (тақ жағы) көшелері.
№ 874 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі № 91/97, Д. Рақышев атындағы қазақ мектеп-интернаты.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай № 282-ден 316-ға дейін (жұп жағы), № 255-тен 283-ке дейін (тақ жағы), Абылай хан № 182-ден 208-ге дейін (жұп жағы), А. Грибоедов № 2-ден 12-ге дейін (жұп жағы), А. Иманов № 1-ден 43-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Ақсу № 48-ден 86 дейін (жұп жағы), № 61-ден 101-ге дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 164-тен 188-ге дейін (жұп жағы), № 181-ден 203-ке дейін (тақ жағы), Балқаш (толық), Біржан сал № 122/128-ден 156-ға дейін (жұп жағы), № 101-ден 125-ке дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 80-нен 154-ке дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 71-ден 129-ға дейін (тақ жағы) көшелері, Қаблиса Жырау № 64-тен 132-ге дейін (жұп жағы), № 73-тен 129-ға дейін (тақ жағы), Қазақстан № 149-дан 187-ге дейін (тақ жағы), М. Ломоносов (толық), Н. Чернышевский (толық), П. Чайковский (толық), Т. Шевченко № 152-ден 188-ге дейін (жұп жағы), № 147-ден 181-ге дейін (тақ жағы); Оңтүстік (толық) бұрылыс.
№ 875 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 316, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкология диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: онкология, наркологиялық, психоневралогиялық, туберкулез, тері-венерологиялық диспансерлері, уақытша қамауға алу изоляторы.
№ 876 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 297, Алматы облысы бойынша экология департаменті.

В границах: город Талдыкорган, улицы А. Байтуганова (полностью), Е. Сыпатаева с № 77 по 115 (нечетная сторона), с № 42 по 50 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 222 по 250 (четная сторона), с № 215 по 231 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 165 по 181 (нечетная сторона), № 173/175, Каблиса Жырау с № 176 по 206 (четная сторона), с № 185 по 211а, б, в, е, ж (нечетная сторона), К. Байгожина (полностью), Л. Асановой с № 126 по 146 (четная сторона), с № 135 по 191 (нечетная сторона), М. Нестерова (полностью), Н. Алдабергенова с № 152 по 198 (четная сторона), с № 211 по 247 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 204 по 268 (четная сторона), с № 181 по 195 (нечетная сторона), Ю. Гагарина с № 170 по 230 (четная сторона), с № 161 по 203 (нечетная сторона); микрорайон "Гарышкер" дома с № 14 по 20, № 20/22, № 21, с № 24 по 31, № 33, № 34, № 37, № 36/38.
18. Избирательный участок № 873
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау № 174, средняя школа № 13 (со спецклассами).
В границах: город Талдыкорган, улицы А. Исмайлова (полностью), Байконыр (полностью), Г. Орманова с № 72 по 160 (четная сторона), с № 61 по 131 (нечетная сторона), Желтоксан с № 205 по 257а (нечетная сторона), с № 170 по 220 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 156 по 220 (четная сторона), с № 155 по 213 (нечетная сторона), Ж. Калиева с № 134 по 170 (четная сторона), с № 131 по 169 (нечетная сторона), И. Жансугурова с № 131 по 163 (нечетная сторона), К. Казыбаева (полностью), Костенко (полностью), Каблиса Жырау с № 134 по 170 (четная сторона), с № 131 по 183 (нечетная сторона), Казахстанская с № 114 по 202 (четная сторона), Л. Толстого (полностью), М. Горького (полностью), М. Маметовой с № 98 по 146 (четная сторона), с № 53 по 95 (четная сторона), Н. Островского (полностью), Т. Рустембекова с № 84 по 140 (четная сторона), с № 53 по 147 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 156 по 202 (четная сторона), с № 141 по 179 (нечетная сторона), Ш. Сапиева с № 88 по 126 (четная сторона), с № 119 по 167 (нечетная сторона).
19. Избирательный участок № 874
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова № 91/97, казахская школа-интернат имени Д. Ракишева.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 282 по 316 (четная сторона), с № 255 по 283 (нечетная сторона), Абылай хана с № 182 по 208 (четная сторона), А. Грибоедова с № 2 по 12 (четная сторона), А. Иманова с № 1 по 43 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Аксу с № 48 по 86 (четная сторона), с № 61 по 101 (нечетная сторона), Акын Сары с № 164 по 188 (четная сторона), с № 181 по 203 (нечетная сторона), Балхаш (полностью), Биржан Сал с № 122/128 по 156 (четная сторона), с № 101 по 125 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 80 по 154 (четная сторона), И. Жансугурова с № 71 по 129 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 64 по 132 (четная сторона), с № 73 по 129 (нечетная сторона), Казахстанская с № 149 по 187 (нечетная сторона), М. Ломоносова (полностью), Н. Чернышевского (полностью), П. Чайковского (полностью), Т. Шевченко с № 152 по 188 (четная сторона), с № 147 по 181 (нечетная сторона); переулок Онтустик (полностью).
20. Избирательный участок № 875
Центр: город Талдыкорган, улица Абая № 316, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер".
В границах: онкологический, наркологический, психоневрологический, туберкулезный и кожно-венерологический диспансера, изолятор временного содержания.
21. Избирательный участок № 876
Центр: город Талдыкорган, улица Абая № 297, Департамент экологии по Алматинской области.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай № 318-ден 368-ге дейін (жұп жағы), № 285-тен 327-ге дейін (тақ жағы), Абылай хан № 210-нан 264-ға дейін (жұп жағы), А. Грибоедов № 14-тен 38-ге дейін (жұп жағы), А. Иманов № 44-тен 90-ға дейін (жұп жағы), № 45-тен 101-ге дейін (тақ жағы), № 105, Ақсу № 88-ден 142-ге дейін (жұп жағы), № 103-тен 155-ке дейін (тақ жағы), Ақын Сара № 194-тен 252-ге дейін (жұп жағы), № 258, № 205-тен 261-ге дейін (тақ жағы), Б. Берентаев (толық), Біржан Сал № 158-ден 210-ға дейін (жұп жағы), № 129-дан 181-ге дейін (тақ жағы), № 189, № 213, № 265, Ғ. Сланов № 78-ден 130-ға дейін (жұп жағы), № 162, № 65-тен 123-ке дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 81-ден 153-ке дейін (тақ жағы), Қазақстан № 189-дан 241-ге дейін (тақ жағы), М. Тынышбаев № 86-дан 120-ға дейін (жұп жағы), Т. Шевченко № 190-нан 240-қа дейін (жұп жағы), № 302, № 183-тен 221-ге дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 76-дан 154-ке дейін (жұп жағы), № 71-ден 137-ге дейін (тақ жағы), Ю. Лермонтов (толық) көшелері; Алтын Орда, Д. Байгутова, Теміржол, Теректі бұрылыстары; "Үйтас" бағбандар тұтынушы кооперативі.
№ 877 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі № 149, К. Ушинский атындағы № 7 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абылай хан № 153-тен 191-ге дейін (тақ жағы), Ә. Ізбасаров № 22-ден 100-ге дейін (жұп жағы), № 17-ден 85-ке дейін (тақ жағы), Ақбастау (толық), А. Пушкин № 98-ден 156-ға дейін (жұп жағы), № 103-тен 153-ке дейін (тақ жағы), Балпық би № 108-ден 152-ге дейін (жұп жағы), № 117-ден 171-ге дейін (тақ жағы), В. Белинский (толық), В. Панфилов № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), Ескелді би № 80-нен 124-ке дейін (жұп жағы), № 85-тен 131-ге дейін (тақ жағы), Ж. Жабаев № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), К. Майстрюк № 2-ден 36-ға дейін (жұп жағы), № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), Күншығыс (толық), Қаратал № 60-тан 278-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 173-ке дейін (тақ жағы), М. Фрунзе № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Н. Әмиргалиев № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы) көшелері; Бәйшешек (толық) бұрылысы; "Оңтүстік-Шығыс" тұрғын ауданы.
№ 878 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Пушкин көшесі № 205, А. С. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, 8-наурыз (толық), Абылай хан № 193-тен 257а-ға дейін, Ә. Ізбасаров № 102-ден 292-ге дейін (жұп жағы), № 87-ден 267-ге дейін (тақ жағы), А. Пушкин № 158-ден 274-ке дейін (жұп жағы), № 155-тен 225-ке дейін (тақ жағы), Балпық би № 154-тен 260-қа дейін (жұп жағы), № 173-тен 283-ке дейін (тақ жағы), В. Панфилов № 22-ден 112-ге дейін (жұп жағы), № 21-ден 125-ке дейін (тақ жағы), Ғ. Сланов № 44-тен 76-ға дейін (жұп жағы), № 33-тен 63-ке дейін (тақ жағы), Ескелді би № 126-дан 208-ге дейін (жұп жағы), № 133-тен 251а-ға дейін (тақ жағы), К. Майстрюк № 38-ден 90-ға дейін (жұп жағы), № 43-тен 135-ке дейін (тақ жағы), Л. Красин (толық), М. Әуезов (толық), М. Тынышбаев № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 57-ге дейін (тақ жағы), М. Фрунзе № 24-тен 80-ге дейін (жұп жағы), № 23-тен 89-ға дейін (тақ жағы), Н. Әміргалиев № 36-дан 54-ке дейін (жұп жағы), Н. Гоголь (толық), Н. Қойшыбеков (толық), Покрышкин № 26-дан 46-ға дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 39-дан 69-ға дейін (тақ жағы) көшелері.
№ 879 сайлау учаскесі

В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 318 по 368 (четная сторона), с № 285 по 327 (нечетная сторона), Абылай хана с № 210 по 264 (четная сторона), А. Грибоедова с № 14 по 38 (четная сторона), А. Иманова с № 44 по 90 (четная сторона), с № 45 по 101 (нечетная сторона), № 105, Аксу с № 88 по 142 (четная сторона), с № 103 по 155 (нечетная сторона), Акын Сары с № 194 по 252 (четная сторона), № 258, с № 205 по 261 (нечетная сторона), Б. Берентаева (полностью), Биржан Сал с № 158 по 210 (четная сторона), с № 129 по 181 (нечетная сторона), № 189, № 213, № 265, Г. Сланова с № 78 по 130 (четная сторона), № 162, с № 65 по 123 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 81 по 153 (нечетная сторона), Казахстанская с № 189 по 241 (нечетная сторона), М. Тынышбаева с № 86 по 120 (четная сторона), Т. Шевченко с № 190 по 240 (четная сторона), № 302, с № 183 по 221 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 76 по 154 (четная сторона), с № 71 по 137 (нечетная сторона), Ю. Лермонтова (полностью); переулки Алтын орда, Д. Байгутова, Темиржол, Теректы; потребительский кооператив садоводов "Уйтас".
22. Избирательный участок № 877
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана № 149, средняя школа № 7 имени К. Ушинского.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абылай хана с № 153 по 191 (нечетная сторона), А. Избасарова с № 22 по 100 (четная сторона), с № 17 по 85 (нечетная сторона), Акбастау (полностью), А. Пушкина с № 98 по 156 (четная сторона), с № 103 по 153 (нечетная сторона), Балпык би с № 108 по 152 (четная сторона), с № 117 по 171 (нечетная сторона), В. Белинского (полностью), В. Панфилова с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Г. Сланова с № 2 по 42 (четная сторона), с № 1 по 31 (нечетная сторона), Ескелды би с № 80 по 124 (четная сторона), с № 85 по 131 (нечетная сторона), Ж. Жабаева с № 2 по 78 (четная сторона), с № 1 по 79 (нечетная сторона), К. Майстрюка с № 2 по 36 (четная сторона), с № 1 по 41 (нечетная сторона), Куншыгыс (полностью), Каратальская с № 60 по 278 (четная сторона), с № 1 по 173 (нечетная сторона), М. Фрунзе с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Н. Амиргалиева с № 2 по 34 (четная сторона), с № 1 по 33 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона); переулок Байшешек (полностью); "Юго-Восточный" жилой район.
23. Избирательный участок № 878
Центр: город Талдыкорган, улица А. Пушкина № 205, средняя школа № 6 имени А. С. Макаренко с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талдыкорган, улицы 8 наурыз (полностью), Абылай хана с № 193 по 257а, А. Избасарова с № 102 по 292 (четная сторона), с № 87 по 267 (нечетная сторона), А. Пушкина с № 158 по 274 (четная сторона), с № 155 по 225 (нечетная сторона), Балпык би с № 154 по 260 (четная сторона), с № 173 по 283 (нечетная сторона), В. Панфилова с № 22 по 112 (четная сторона), с № 21 по 125 (нечетная сторона), Г. Сланова с № 44 по 76 (четная сторона), с № 33 по 63 (нечетная сторона), Ескелды би с № 126 по 208 (четная сторона), с № 133 по 251а (нечетная сторона), К. Майстрюка с № 38 по 90 (четная сторона), с № 43 по 135 (нечетная сторона), Л. Красина (полностью), М. Ауезова (полностью), М. Тынышпаева с № 2 по 82 (четная сторона), с № 1 по 57 (нечетная сторона), М. Фрунзе с № 24 по 80 (четная сторона), с № 23 по 89 (нечетная сторона), Н. Амиргалиева с № 36 по 54 (четная сторона), Н. Гоголя (полностью), Н. Койшыбекова (полностью), Покрышкина с № 26 по 46 (четная сторона), Ч. Валиханова с № 39 по 69 (нечетная сторона).
24. Избирательный участок № 879

Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Кивилев көшесі № 6, А. С. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (бастауыш сыныптар бөлігі).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абылай хан № 259-дан 361-ге дейін (тақ жағы), А. Герцен (толық), А. Кивилев (толық), А. Невский (толық), А. Пушкин № 276-дан 296-ға дейін (жұп жағы), № 227-ден 351-ге дейін (тақ жағы), Ә. Жангелдин (толық), Балпық би № 262-ден 322-ге дейін (жұп жағы), № 330, № 285-тен 351-ге дейін (тақ жағы), № 519, Ескелді би № 210-нан 298-ге дейін (жұп жағы), № 253-тен 333-ке дейін (тақ жағы), К. Майстрюк № 92-ден 258-ге дейін (жұп жағы), № 137-ден 345-ке дейін (тақ жағы), Қ. Байсеитов (толық), Мәдениет (толық), Н. Семашко (толық), О. Жандосов (толық), О. Кошевой (толық), Поддубный (толық), Покрышкин № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы), № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), С. Лазо (толық), С. Сейфуллин (толық), Хан тәңірі (толық) көшелері; Темірқазық (толық) бұрылысы.
№ 880 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы № 46, № 9 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы № 6а, № 6б,
№ 6в, № 7-ден 9-ға дейін, № 10а, № 10б, № 14а, № 14б, № 14в, № 14г, № 14д,
№ 15, № 17а, № 17б, № 17в, № 18/1, № 18/2, № 19а, № 19б, № 31, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37а, № 40, № 41а, № 42, № 43а, № 43б, № 43в, № 44, № 44а, № 44б, № 45а, № 45б, № 45в, № 49а, № 55, № 55а, № 55б, № 56, № 56а, № 56в, № 56г, № 57, № 57а, № 59, № 59б, № 59в, № 61, № 61а, № 62, № 63, № 64, № 116, № 120 үйлер.
№ 881 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі № 283, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: облыстық аурухана, облыстық балалар ауруханасы, облыстық перинаталдық орталық, "Нур-Авиценум", "ХАК" медицина орталықтары, "Зире" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
№ 882 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 22-ден 45-ке дейін, № 45а үйлер.
№ 883 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 4-тен 6-ға дейін, № 11а, № 12а, № 13, № 13а, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17-ден 21-ге дейін, № 46 үйлер; 6 шағын ауданы.
№ 884 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы, Д. Қонаев көшесі № 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).

Центр: город Талдыкорган, улица А. Кивилева № 6, средняя школа № 6 имени А. С. Макаренко с дошкольным мини-центром (блок начальных классов).
В границах: город Талдыкорган, улицы Абылай хана с № 259 по 361 (нечетная сторона), А. Герцена (полностью), А. Кивилева (полностью), А. Невского (полностью), А. Пушкина с № 276 по 296 (четная сторона), с № 227 по 351 (нечетная сторона), А. Жангелдина (полностью), Балпык би с № 262 по 322 (четная сторона), № 330, с № 285 по 351(нечетная сторона), № 519, Ескелды би с № 210 по 298 (четная сторона), с № 253 по 333 (нечетная сторона), К. Майстрюка с № 92 по 258 (четная сторона), с № 137 по 345 (нечетная сторона), К. Байсеитова (полностью), Мадениет (полностью), Н. Семашко (полностью), О. Жандосова (полностью), О. Кошевого (полностью), Поддубного (полностью), Покрышкина с № 2 по 24 (четная сторона), с № 1 по 31 (нечетная сторона), С. Лазо (полностью), С. Сейфуллина (полностью), Хан тенгри (полностью); переулок Темирказык (полностью).
25. Избирательный участок № 880
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" № 46, средняя школа № 9.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" дома № 6а, № 6б,
№ 6в, с № 7 по 9, № 10а, № 10б, № 14а, № 14б, № 14в, № 14г, № 14д, № 15, № 17а, № 17б, № 17в, № 18/1, № 18/2, № 19а, № 19б, № 31, № 34, № 35, № 36, № 37, № 37а, № 40, № 41а, № 42, № 43а, № 43б, № 43в, № 44, № 44а, № 44б, № 45а, № 45б, № 45в, № 49а, № 55, № 55а, № 55б, № 56, № 56а, № 56в, № 56г, № 57, № 57а, № 59, № 59 б, № 59 в, № 61, № 61а, № 62, № 63, № 64, № 116, № 120.
26. Избирательный участок № 881
Центр: город Талдыкорган, улица Ескелды би № 283, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница города Талдыкорган".
В границах: областная больница, областная детская больница, областной перинатальный центр, медицинские центры "Нур-Авиценум", "ХАК", товарищество с ограниченной ответственностью "Зире".
27. Избирательный участок № 882
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" № 44, средняя школа-гимназия № 12 (западное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома с № 22 по 45, № 45а.
28. Избирательный участок № 883
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" № 44, средняя школа-гимназия № 12 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома с № 4 по 6, № 11а, № 12а, № 13, № 13а, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, с № 17 по 21, № 46; 6 микрорайон.
29. Избирательный участок № 884
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар", улица Д. Конаева № 49, средняя школа-гимназия № 14 (северное крыло).

Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 1а, № 7-ден 9-ға дейін, № 9а, № 10, № 12 үйлер; "Жастар" шағын ауданы № 22-тен 34-ке дейін, № 35, № 35а, № 36, № 36а, № 36б, № 39а, № 49, № 57, № 59 үйлер.
№ 885 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі № 220, І. Жансүгіров атындағы Жетысу мемлекеттік университеті.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай 329-дан 351-ге дейін (тақ жағы), Абылай хан № 266-дан 290-ға дейін (жұп жағы), Алмалы (толық), Д. Қонаев (толық), Д. Рақышев (толық), Медеу (толық), Т. Рүстембеков № 142-ден 160-қа дейін (жұп жағы), № 149-дан 153-ке дейін (тақ жағы) көшелері; "Жастар" шағын ауданы № 1, № 1а, № 2, № 3-тен 7-ге дейін, № 7а, № 8, № 9, № 10, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17, № 18, № 20, № 69/72, № 70 үйлер.
№ 886 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 13, № 13а, № 21, № 21а, № 40, № 42, № 42а, № 42б, № 42в, № 42г, № 43, № 44, № 46, № 47, № 48 үйлер; "Самал" шағын ауданы № 1-ден 3-ке дейін, № 3а, № 10а, № 10б, № 11, № 11б, № 12б үйлер.
№ 887 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 52, № 16 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 37, № 38, № 39, № 60-тан 69-ға дейін, № 60/62, № 69/71, № 74-тен 78-ге дейін, № 78а, № 63/64, № 63/66, № 74/77 үйлер.
№ 888 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы № 144, № 17 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы № 12а, № 16-дан 22-ге дейін, № 25, № 25а, № 27-ден 31-ге дейін, № 33-тен 37-ге дейін, № 120/125 үйлер.
№ 889 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы № 14, М. Жұмабаев атындағы № 19 орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы № 1-ден 9-ға дейін, № 12, № 38-ден 42-ге дейін, "Ғарышкер" шағын ауданы № 4, № 4а, № 4б, № 4в, № 4г, № 4д, № 5, № 5а, № 5б, № 5в, № 5г; 7 шағын ауданы.
№ 890 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, "Көктал" шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі № 16, Еркін ауылындағы Есжан Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі.
Шекарасы: Еркін ауылы, "Көктал" шағын ауданы, "Көктал" тұрғын ауданы, "Алмалы", "Ащыбулақ", "Сарыбұлақ" бағбандар тұтынушы кооперативтері.
№ 891 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Болашақ көшесі № 20, Алматы облыстық кәсіби-техникалық оқу орталығы.
Шекарасы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ (толық), А. Кенжебаев № 9, № 11, № 6, № 16, № 18, Берліқожанов, Бесшатыр, Б. Момышұлы, Болашақ, Бұлақты, Қазақстан, Қаратал, Құрманғазы көшелері; Балықты (толық), Береке № 3-тен 7-ге дейін (тақ жағы), № 4, Қарасу (толық), Ө. Теміртекұлы № 7, № 9, № 15, № 17, № 8, № 10 бұрылыстары.
№ 892 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, А. Кенжебаев көшесі № 1, клуб-кітапхана.
Шекарасы: Еркін ауылы, Абай, Ақажанұлы, Гагарин, Жамбыл, Жеңіс,

В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома № 1а, с № 7 по 9, № 9а, № 10, № 12; микрорайон "Жастар" дома с № 22 по 34, № 35, № 35а, № 36, № 36а, № 36б, № 39а, № 49, № 57, № 59.
30. Избирательный участок № 885
Центр: город Талдыкорган, улица Желтоксан № 220, Жетысуский государственный университет имени И. Жансугурова.
В границах: город Талдыкорган, улицы Абая с № 329 по 351 (нечетная
сторона), Абылай хана с № 266 по 290 (четная сторона), Алмалы (полностью), Д. Конаева (полностью), Д. Ракишева (полностью), Медеу (полностью),
Т. Рустембекова с № 142 по 160 (четная сторона), с № 149 по 153 (нечетная сторона); микрорайон "Жастар" дома № 1, № 1а, № 2, с № 3 по 7, № 7а, № 8, № 9, № 10, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17, № 18, № 20, № 69/72, № 70.
31. Избирательный участок № 886
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" № 49, средняя школа-гимназия № 14 (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома № 13, № 13а, № 21, № 21а, № 40, № 42, № 42а, № 42б, № 42в, № 42г, № 43, № 44, № 46, № 47, № 48, микрорайон "Самал" дома с № 1 по 3, № 3а, № 10а, № 10б, № 11, № 11б, № 12б.
32. Избирательный участок № 887
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" № 52, средняя школа-гимназия № 16.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома № 37, № 38, № 39, с № 60 по 69, № 60/62, № 69/71, с № 74 по 78, № 78а, № 63/64, № 63/66, № 74/77.
33. Избирательный участок № 888
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" № 144, средняя школа № 17.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" дома № 12а, с № 16 по 22, № 25, № 25а, с № 27 по 31, с № 33 по 37, № 120/125.
34. Избирательный участок № 889
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" № 14, средняя школа-гимназия № 19 имени М. Жумабаева с дошкольным мини-центром.
В границах: микрорайон "Мушелтой" с № 1 по 9, № 12, с № 38 по 42, микрорайон "Гарышкер" № 4, № 4а, № 4б, № 4в, № 4г, № 4д, № 5, № 5а, № 5б, № 5в, № 5г; 7 микрорайон.
35. Избирательный участок № 890
Центр: село Еркин, микрорайон "Коктал", улица Т. Шевченко № 16, средняя школа № 11 имени Есжана Берликожаулы села Еркин.
В границах: село Еркин, микрорайон "Коктал"; жилой район "Коктал"; потребительские кооперативы садоводов "Алмалы", "Ащибулак", "Сарыбулак".
36. Избирательный участок № 891
Центр: село Еркин, улица Болашак № 20, Алматинский областной профессионально-технический учебный центр.
В границах: село Еркин, улицы Ащибулак (полностью), А. Кенжебаева № 9, № 11, № 6, № 16, № 18, Берликожанова, Бесшатыр, Б. Момышулы, Болашак, Булакты, Казахстан, Каратал, Курмангазы; переулки Балыкты (полностью), Береке с № 3 по 7 (нечетная сторона), № 4, Карасу (полностью), О. Темиртекулы № 7, № 9, № 15, № 17, № 8, № 10.
37. Избирательный участок № 892
Центр: село Еркин, улица А. Кенжебаева № 1, клуб-библиотека.

Кемарашы, Мерекеновтер, Сарыбұлақ, Сүлеев көшелері; А. Кенжебаев № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2, № 4, № 8, № 10, № 12, Береке № 2, № 6, Ө. Теміртекұлы № 1-ден 5-ке дейін (тақ жағы), № 11, № 19, № 21, № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы) бұрылыстары; № 3-ші бөлімше.
№ 893 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, № 15 орта
мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, А. Розыбакиев, А. Ружева, Ә. Қашаубаев, Ә. Қожабергенов, Б. Майлин, Б. Степанов, Виноградов, В. Суриков, Г. Безродный, Е. Есбатыров, И. Шадрин, Қ. Аманжолов, Қозыбаев, Қ. Терібаев, Л. Мечников, Л. Пастера, М. Сенгірбаев, М. Төлебаев, М. Шолохов, Н. Есболатов, Нұр, П. Дутов, П. Тольятти, С. Құсаинов, С. Олонцев, С. Шанышев, Ф. Шаляпин, Шапағат көшелері.
№ 894 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Т. Әбжалиева көшесі № 34, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Өтенай ауылы, Алатау, Алматы, Ә. Тұнғатов, Б. Қадржанов, Б. Слямов, Жаңалық, Жарық, Жастар, Жасұлан, К. Базарбаев, М. Жақсыкелдінов, Солнечная, С. Хван, Талдықорған, Т. Қарамырзанов, Т. Шевченко, Ш. Уәлиханов, Ә. Ыбраймолдаев көшелері; Жетісу, Жерұйық, 1-Новостройка, 2-Новостройка, 3-Новостройка, Таң нұры, Ұлытау бұрылыстары; "Жастар-1", "Жастар-2", "Жастар-3" тұрғын аудандары; Пригородное ауылы.
№ 895 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі № 18, Өтенай ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 орта мектеп.
Шекарасы: Өтенай ауылы, Абай, Амангелды, А. Нұрпеисов, А. Пушкин, Байқоңыр, Бейбітшілік, Бірлік, В. Терешкова, Гүлдер, Достық, Жамбыл, Жансүгіров, Жеңіс, Қарасай батыр, Н. Гоголь, Өркен, Садовая, Таңшолпан, Т. Әбжалиев, Шайқорған, МТФ көшелері; Алтай, Еңбекші, Ынтымақ бұрылыстары.
№ 896 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбек ауылы, Гагарин көшесі № 1а, Еңбек ауылындағы № 22 орта мектеп.
Шекарасы: Еңбек ауылы, Ынтымақ учаскесі; "Еңбек", "Ынтымақ" тұрғын аудандары.
№ 897 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойнақ ауылы, Ақбұлақ көшесі № 23, Мойнақ ауылындағы
№ 23 орта мектебі.
Шекарасы: Мойнақ ауылы, "Мойнақ" тұрғын ауданы.
№ 898 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, № 5514 әскери бөлімі.
Шекарасы: Талдықорған қаласының аумағында орналасқан әскери бөлімдер.
№ 899 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, № 15 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, А. Курчатов, А. Масанчи, В. Короленко, В. Шаталов, Ғ. Муратбаев, І. Жансүгіров, С. Есенин көшелері; 9 алаң; "Шығыс" тұрғын ауданы.
№ 900 сайлау учаскесі

В границах: село Еркин, улицы Абая, Акажанулы, Гагарина, Жамбыла, Женис, Кемеращи, Мерекеновых, Сарыбулак, Сулеева; переулки А. Кенжебаева с № 1 по 7 (нечетная сторона), № 2, № 4, № 8, № 10, № 12, Береке № 2, № 6, О. Темиртекулы с № 1 по 5 (нечетная сторона), № 11, № 19, № 21, с № 2 по 6 (четная сторона); отделение № 3.
38. Избирательный участок № 893
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", средняя школа № 15 (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", улицы
А. Кожабергенова, А. Розыбакиева, А. Ружевой, А. Кашаубаева, Б. Майлина, Б. Степанова, Виноградова, В. Сурикова, Г. Безродных, Е. Есбатырова, И. Шадрина, К. Аманжолова, Козыбаева, К. Терибаева, Л. Мечникова, Л. Пастера, М. Сенгирбаева, М. Толебаева, М. Шолохова, Н. Есболатова, Нур, П. Дутова, П. Тольятти, С. Кусайынова, С. Олонцева, С. Шанышева, Ф. Шаляпина, Шапагат.
39. Избирательный участок № 894
Центр: село Отенай, улица Т. Абжалиева № 34, Дом культуры.
В границах: село Отенай, улицы Алатау, Алматы, А. Тунгатова, Б. Кадржанова, Б. Слямова, Жаналык, Жарык, Жастар, Жасулан, К. Базарбаева, М. Жаксыкелдинова, Солнечная, С. Хван, Талдыкорган, Т. Карамырзанова, Т. Шевченко, Ч. Валиханова, А. Ыбраймолдаева; переулки Жетысу, Жеруйык, Новостройка-1, Новостройка-2, Новостройка-3, Тан нуры, Улытау; жилые районы "Жастар-1", "Жастар-2", "Жастар-3"; село Пригородное.
40. Избирательный участок № 895
Центр: село Отенай, улица А. Тунгатова № 18, средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром села Отенай.
В границах: село Отенай, улицы Абая, Амангельды, А. Нурпеисова, А. Пушкина, Байконыр, Бейбитшилик, Бирлик, В. Терешковой, Гулдер, Достык, Жамбыл, Жансугурова, Женис, Карасай батыра, Н. Гоголя, Оркен, Садовая, Т. Абжалиева, Таншолпан, Шайкорган, МТФ; переулки Алтай, Енбекши, Ынтымак.
41. Избирательный участок № 896
Центр: село Енбек, улица Гагарина № 1а, средняя школа № 22 села Енбек.
В границах: село Енбек, участок Ынтымак; жилые районы "Енбек", "Ынтымак".
42. Избирательный участок № 897
Центр: село Мойнак, улица Акбулак № 23, средняя школа № 23 села Мойнак.
В границах: село Мойнак, жилой район "Мойнак".
43.Избирательный участок № 898
Центр: город Талдыкорган, воинская часть № 5514.
В границах: войсковые части, расположенные на территории города Талдыкорган.
44. Избирательный участок № 899
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", средняя школа
№ 15 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, "Восточный" микрорайон, улицы А. Курчатова, А. Масанчи, В. Короленко, В. Шаталова, Г. Муратбаева, И. Жансугурова, С. Есенина; 9 площадка; "Восточный" жилой район.
45. Избирательный участок № 900

Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, А. Чехов, Б. Жолбарысұлы, Г. Ли, Е. Сиқымов, Өркениет көшелері; "Батыс", "Солтүстік-Батыс", "Шайқорған" тұрғын аудандары; "Ключи", "Қаратал", "Мерекелік", "Шайқорған" бағбандар тұтынушы кооперативтері.

Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра № 180, средняя школа № 25 с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талдыкорган, улицы А. Чехова, Б. Жолбарысулы, Г. Ли, Е. Сихимова, Оркениет; жилые районы "Западный", "Северо-Западный", "Шайкорган"; потребительские кооперативы садоводов "Ключи", "Каратал", "Мерекелик", "Шайкорган".