Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаныны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы № 301 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 06 сәуірде № 3123 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 2021 жылғы 9 шілдедегі № 60 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қалалық мәслихатының 09.07.2021 № 60 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 2)-тармақшасына, 47-бабы 4-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талдықорған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Талдықорған қаласының жергілікті бюджетінің есебінен қаржыландырылатын, меншік нысаны мен ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілеріне қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жол жүру билетінің толық құнының елу пайызында (жазғы демалысты қоспағанда) жеңілдікпен жол жүру құқығы берілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Талдықорған қаласы әкімінің орынбасары Ғ.Т.Сарыбаевқа жүктелсін (келісім бойынша).
Осы шешім әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті ХХХХVІІІ сессияның төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы М.Бопазов
Талдықорған қалалық мәслихатының 2015 жылғы 11 наурыздағы № 301 "Барлық білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысаны бойынша білім алушылары мен тәрбиеленушілерінің қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" шешіміне келісім
КЕЛІСІЛДІ
Талдықорған қаласы
әкімінің орынбасары Сарыбаев Ғалиасқар Төлендіұлы
"Талдықорған қаласының білім бөлімі"
Мемлекеттік мекемесінің басшысы Тұрұсбеков Болат Кәметұлы

О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников всех организаций образования очной формы обучения
Решение Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 11 марта 2015 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 06 апреля 2015 года № 3123. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 9 июля 2021 года № 60
Сноска. Утратило силу решением Талдыкорганского городского маслихата Алматинской области от 09.07.2021 № 60 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, подпунктом 1) пункта 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", Талдыкорганский городской маслихат РЕШИЛ:
Предоставить право на льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения, независимо от формы собственности и ведомственной подчиненности, пятьдесят процентов от полной стоимости проездного билета (за исключением летних каникул), финансируемых за счет местного бюджета города Талдыкорган.
Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима города Талдыкорган Сарыбаева Г.Т. (по согласованию).
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной ХХХХVІІІ сессии,
секретарь городского маслихата Бопазов М.
Согласование решению Талдыкорганского городского маслихата от 11 марта 2015 года № 301 "О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанниках всех организаций образования очной формы обучения"
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель акима города Талдыкорган Сарыбаев Галиаскар Толендиевич
Руководитель ГУ "Отдел образования
города Талдыкорган" Турусбеков Болат Каметович