Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 10 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 02 қарашада № 3516 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 11.12.2018 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 33-бабы 2-тармағына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін сайлау комиссиялармен келісілген сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. "Талдықорған қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Гаухар Жексенбайқызы Шоқановаға осы қаулының ресми жариялауын әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және қала әкімдігінің интернет-ресурста, сондай-ақ, қала әкімдігінің нормативтік құқықтық қаулыларын және қала әкімінің нормативтік құқықтық шешімдерін ресми жариялау құқығын алған мерзімді баспа басылымы "Талдықорған" газетінде жариялауын жүзеге асырсын.
3. Қала әкімінің 2015 жылғы 20 ақпандағы "Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 23 ақпандағы № 3078 тіркелген, "Талдықорған" газетінде 2015 жылдың 3 наурызында № 11 жарияланған) № 2 шешімнің күші жойылды деп танылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Қайрат Найманбайұлы Бұлдыбаевқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е. Алпысов
Талдықорған қаласы әкімінің 2015 жылғы "20" қазандағы "Талдықорған қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" № 10 шешіміне қосымша
Талдықорған қаласында дауыс беруді өткізу және дауыс санау үшін құрылған сайлау учаскелері.
1. № 856 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Е. Ярославский көшесі № 6, Талдықорған гуманитарлық-техникалық колледжі.

Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган
Решение акима города Талдыкорган Алматинской области от 30 октября 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 02 ноября 2015 года № 3516. Утратило силу решением акима города Талдыкорган Алматинской области от 11 декабря 2018 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима города Талдыкрган Алматинской области от 11.12.2018 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов в городе Талдыкорган по согласованию с избирательными комиссиями образовать избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю государственного учреждения "Аппарат акима города Талдыкорган" Шокановой Гаухар Жексенбаевне осуществить официальное опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и интернет-ресурсе акимата города, а также в газете "Талдыкорган", периодическом печатном издании, получившим право официального опубликования нормативных правовых постановлений акимата города и нормативных правовых решений акима города.
3. Признать утратившим силу решение акима города Талдыкорган от 20 февраля 2015 года № 2 "Об образовании избирательных участков по городу Талдыкорган" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 февраля 2015 года за № 3078, опубликованного в газете "Талдыкорган" от 3 марта 2015 года № 11).
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Булдыбаева Кайрата Найманбаевича.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Е.Алпысов
Приложение к решению акима города Талдыкорган от "30" октября 2015 года № 10 "Об образовании избирательных участков в городе Талдыкорган"
Избирательные участки, образованные для проведения голосования и подсчета голосов в городе Талдыкорган.
1. Избирательный участок № 856
Центр: город Талдыкорган, улица Е. Ярославского № 6, Талдыкорганский гуманитарно-технический колледж.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Айтықов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), А. Чехов (толық), Бақтыбай (толық), Бейбітшілік (толық), В. Блюхер (толық), Г. Ли (толық), Е. Cихимов (толық), Е. Ярославский (толық), Жаңа ғасыр (толық), Желтоқсан № 1-ден 19в–ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Қ. Жапсарбаев (толық), Менделеев (толық), Өркениет (толық), С. Буденный (толық), Үшбұлақ (толық); "Агропромышленник", "Сарыарқа" бағбандар тұтынушы кооперативтері; "Плодопитомник" тұрғын ауданы.
2. № 857 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, И. Белов көшесі № 123, Н. Островский атындағы № 8 орта мектебі (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Даиров № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), А. Радищев (толық), А. Фадеев (толық), А. Шахворостов № 1-ден 153-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 178-ке дейін (жұп жағы), Б. Ақылбеков № 15-тен 39-ға дейін (тақ жағы), № 16-ден 60-қа дейін ( жұп жағы), В. Терешковой (толық), В. Чкалов 16-дан 28-ге дейін (жұп жағы), 35-тен 49-ға дейін (тақ жағы), № 38, № 44, № 46, № 48, № 50, Е. Пугачев № 1-ден 73-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 74-ге дейін (жұп жағы), Жаңа дәуір (толық), Жеңіс (толық), И. Репин (толық), К. Сатпаев (толық), К. Циолковский (толық), Құрманғазы (толық), Л. Бетховен (толық), М. Гамарника (толық), Мереке (толық).
3. № 858 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 44, № 2 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 1-ден 239-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 252-ге дейін (жұп жағы), Абылай хан № 1-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 116-ға дейін (жұп жағы), Ә. Дайыров 8-ден 138-ге дейін (жұп жағы), 25-тен 139-ға дейін (тақ жағы), А. Затаевич (толық), Ақ қайын (толық), Алатау (толық), Алмалы (толық), Гаухар ана № 1 -ден 63-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Дарабоз ана № 2-ден 70-ке дейін ( жұп жағы), № 1-ден 67-ге дейін (тақ жағы), Ж. Сыздықов (толық), Жетісу (толық), Қабанбай батыр № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), Қапал (толық), Көгалды (толық), М. Кұрманов № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), М. Талқыбаев № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 32-ге дейін (жұп жағы), М. Тухачевский (толық), Ойжайлау (толық), П. Нахимов (толық), Талдықорган (толық), Ф. Ушаков (толық), Шалқар (толық), Шығыс (толық), Э. Тельман (толық).

В границах: город Талдыкорган, улицы: Айтыкова с № 1 по 37 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), А. Чехова (полностью), Бактыбая (полностью), Бейбитшилик (полностью), В. Блюхер (полностью), Г. Ли (полностью), Е. Cихимова (полностью), Е. Ярославского (полностью), Жана гасыр (полностью), Желтоксан с № 1 по 19в (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), К. Жапсарбаева (полностью), К. Менделеева (полностью), Оркениет (полностью), С. Буденного (полностью), Ушбулак (полностью); потребительские кооперативы садоводов "Агропромышленник", "Сарыарка"; жилой район "Плодопитомник".
2. Избирательный участок № 857
Центр: город Талдыкорган, улица И. Белова № 123, средняя школа № 8 имени Н. Островского (западное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Даирова с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), А. Радищева (полностью), А. Фадеева (полностью), А. Шахворостова с № 1 по 153 (нечетная сторона), с № 2 по 178 (четная сторона), Б. Акылбекова с № 15 по 39 (нечетная сторона), с № 16 по 60 (четная сторона), В. Терешковой (полностью), В. Чкалова с № 16 по 28 (четная сторона), с № 35 по 49 (нечетная сторона), № 38, № 44, № 46, № 48, № 50, Е. Пугачева с № 1 по 73 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона), Жана дауир (полностью), Женис (полностью), И. Репина (полностью), К. Сатпаева (полностью), К. Циолковского (полностью), Курмангазы (полностью), Л. Бетховена (полностью), М. Гамарника (полностью), Мереке (полностью).
3. Избирательный участок № 858
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра № 44, средняя школа № 2,
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 1 по 239 (нечетная сторона), с № 2 по 252 (четная сторона), Абылай хана с № 1 по 113 (нечетная сторона), с № 2 по 116 (четная сторона), А. Даирова с 8 по 138 (четная сторона), с 25 по 139 (нечетная сторона), А. Затаевича (полностью), Ак кайын (полностью), Алатау (полностью), Алмалы (полностью), Гаухар ана с № 1 по 63 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), Дарабоз ана с № 2 по 70 (четная сторона), с № 1 по 67 (нечетная сторона), Ж. Сыздыкова (полностью), Жетысу (полностью), Кабанбай батыра с № 2 по 46 (четная сторона), Капал (полностью), Когалды (полностью), М. Курманова с № 1 по 59 (нечетная сторона), с № 2 по 34 (четная сторона), М. Талкыбаева с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 32 (четная сторона), М. Тухачевского (полностью), Ойжайлау (полностью), П. Нахимова (полностью), Талдыкорган (полностью), Ф. Ушакова (полностью), Шалкар (полностью), Шыгыс (полностью), Э. Тельмана (полностью).

4. № 859 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 77, Ө. Жолдасбеков атындағы экономика және құқық академиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Даиров № 25-тен 133-ке дейін (тақ жағы), № 8-ден 128-ге дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 2-ден 116-ға дейін ( жұп жағы), № 43-тен 159-ға дейін (тақ жағы), А. Матросов (толық), Биржан Сал № 1-ден 57/61-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Гаухар ана № 64-тен 108-ге дейін (жұп жағы), № 65-тен 87-ге дейін (тақ жағы), № 73/75, №129, Дарабоз ана № 69-дан 103-ке дейін (тақ жағы), № 72-ден 110-ға дейін (жұп жағы), Е. Брусиловский № 55-тен 93-ке дейін (тақ жағы), № 64-тен 98-ге дейін (жұп жағы), Жаңа тұрмыс (толық), И. Белов № 159-дан 277-ге дейін (тақ жағы), № 162-ден 284-ке дейін (жұп жағы), И. Крылов (толық), Қарқара (толық), Қаратал № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 48-ден 62-ке дейін (жұп жағы), М. Кұрманов № 61-ден 113-ке дейін (тақ жағы), № 36-дан 74-ке дейін (жұп жағы), М. Талқыбаев № 31-ден 65-ке дейін (тақ жағы), № 34-тен 60-қа дейін (жұп жағы), Н. Некрасов (толық), Попов (толық), Тәуелсіздік № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Ш. Құдайбердиев № 125-тен 181-ге дейін (тақ жағы), № 84-тен 156-ке дейін (жұп жағы).
5. № 860 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Гаухар ана көшесі № 87, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Талдықорған қалалық емханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: қалалық аурухана, өңірлік жұқпалы аурулар ауруханасы, облыстық кардиологиялық орталық.
6. № 861 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, көшелер: Тәуелсіздік көшесі № 62, № 4 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, Әлем (толық), А. Шахворостов № 155/171-ден 287-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 240-қа дейін (жұп жағы), В. Маяковский (толық), Гаухар ана № 87а-дан 99-ға дейін (тақ жағы), № 110-нан 136-ға дейін (жұп жағы), Е. Пугачев № 75-тен 109-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 108-ге дейін (жұп жағы), Жасталап (толық), Қабанбай батыр № 64-тен 78б-ға дейін (жұп жағы), Қазақстан № 1-ден 55-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 96 дейін (жұп жағы), М. Кұрманов № 115-тен 149а-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 120-ға дейін (жұп жағы), М. Талқыбаев № 67-ден 99-ға дейін (тақ жағы), № 62-ден 96-ға дейін (жұп жағы), С. Есетов № 2-ден 88-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы), С. Тургенев (толық), Т. Шевченко № 2-ден 124 дейін (жұп жағы), № 1-ден 109-ға дейін (тақ жағы).
7. № 862 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Н. Алдабергенов көшесі № 120, М. Ломоносов атындағы № 5 орта мектеп-лицейі.

4. Избирательный участок № 859
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 77, Академия экономики и права имени О. Жолдасбекова
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Даирова с № 25 по 133 (нечетная сторона), с № 8 по 128 (четная сторона), Акын Сара с № 2 по 116 (четная сторона), с № 43 по 159 (нечетная сторона), А. Матросова (полностью), Биржан Сал с № 1 по 57/61 (нечетная сторона), с № 2 по 80 (четная сторона), Гаухар ана с № 64 по 108 (четная сторона), с № 65 по 87 (нечетная сторона), № 73/75, № 129, Дарабоз ана с № 69 по 103 (нечетная сторона), с № 72 по 110 (четная сторона), Е. Брусиловского с № 55 по 93 (нечетная сторона), с № 64 по 98 (четная сторона), Жана турмыс (полностью), И. Белова с № 159 по 277 (нечетная сторона), с № 162 по 284 (четная сторона), И. Крылова (полностью), Каркара (полностью), Каратальская с № 2 по 14 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 48 по 62 (четная сторона), М. Курманова с № 61 по 113 (нечетная сторона), с № 36 по 74 (четная сторона), М. Талкыбаева с № 31 по 65 (нечетная сторона), с № 34 по 60 (четная сторна), Н. Некрасова (полностью), Попова (полностью), Тауелсыздык с № 2 по 50 (четная сторона), Ш. Кудайбердиева с № 125 по 181 (нечетная сторона), № 84 по 156 (четная сторона).
5. Избирательный участок № 860
Центр: город Талдыкорган, улица Гаухар ана № 87, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Талдыкорганская городская больница".
В границах: городская больница, региональная инфекционная больница, областной кардиологический центр.
6. Избирательный участок № 861
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 62, средняя школа № 4
В границах: город Талдыкорган, улицы Алем (полностью), А. Шахворостова с № 155/171 по 287 (нечетная сторона), с № 180 по 240 (четная сторона), В. Маяковского (полностью), Гаухар ана с № 87а по 99 (нечетная сторона), с № 110 по 136 (четная сторона), Е. Пугачева с № 75 по 109 (нечетная сторона), с №76 по 108 (четная сторона), Жасталап (полностью), Кабанбай батыра с № 64 по 78б (четная сторона), Казахстанская с № 1 по 55 (нечетная сторона), с № 2 по 96 (четная сторона), М. Курманова с № 115 по 149а (нечетная сторона), с № 76 по 120 (четная сторона), М. Талкыбаева с № 67 по 99 (нечетная сторона), с № 62 по 96 (четная сторона), С. Есетова с № 2 по 88 (четная сторона), с № 1 по 91 (нечетная сторона), С. Тургенева (полностью), Т. Шевченко с № 2 по 124 (четная сторона), с № 1 по 109 (нечетная сторона).
7. Избирательный участок № 862
Центр: город Талдыкорган, улица Н. Алдабергенова № 120, средняя школа-лицей № 5 имени М. Ломоносова.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Алтын дән (толық), Гаухар ана № 101-ден 127-ге дейін (тақ жағы), № 138-ден 164-ке дейін (жұп жағы), Дарабоз ана № 105-тен 143-ке дейін (тақ жағы), № 112-ден 156-ға дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 21-ден 147-ге дейін (тақ жағы), № 18а-дан 116-ға дейін (жұп жағы), Ж. Калиев № 1-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 90-ға дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 80-нен 138-ге дейін (жұп жағы), К. Тимирязев (толық), М. Глинки (толық), М. Кұрманов № 151-ден 185-ке дейін (тақ жағы), № 122-ден 164-ке дейін (жұп жағы), М. Мәметова 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), М. Пархоменко (толық), Н. Щорс № 1-ден 39-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 80-ге дейін (жұп жағы), Ю. Гагарин № 1-ден 91-ге дейін (тақ жағы).
8. № 863 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 173, Талдықорған сервис және технология колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Кастеев (толық), Гаухар ана № 131-ден 161-ге дейін (тақ жағы), № 168-ден 226-ға дейін (жұп жағы), № 253, № 438, Дарабоз ана № 145-тен 171-ге дейін (тақ жағы), № 158-ден 172-ге дейін (жұп жағы), Е. Сихимов (толық), Е. Сыпатаев № 1-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 140-тан 170-ке дейін (жұп жағы), Л. Асанова № 1-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), М. Кұрманов № 187-ден 219-ға дейін (тақ жағы), № 164-тен 204-ке дейін (жұп жағы), Н. Алдабергенов № 5-тен 113-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Н. Милованов (толық), С. Халтурин (толық), Ю. Гагарин № 2-ден 104-ке дейін (жұп жағы).
9.№ 864 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы № 15, Ш. Уәлиханов атындағы № 10 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жетісу" шағын ауданы.
10. № 865 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі № 226, Талдықорған политехникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Желтоқсан № 149-дан 181-ге дейін (тақ жағы), № 118-ден 144-ке дейін (жұп жағы), Ж. Қалиев № 81-ден 109-ға дейін (тақ жағы), № 92-ден 110-ға дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 111-ден 159-ға дейін (тақ жағы), Котовский (толық), Л. Асанов № 91-ден 111-ге дейін (тақ жағы), № 76-дан 100-ге дейін (жұп жағы), М. Мәметова № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 42-ден 74-ке дейін (жұп жағы), М. Төлебаев № 152-ден 204-ке дейін (жұп жағы), Н. Алдабергенов № 115-тен 165-ке дейін (тақ жағы), № 120-дан 124-ке дейін (жұп жағы), Н. Щорс № 41-ден 59-ға дейін (тақ жағы), № 82-ден 92-ге дейін (жұп жағы), О. Жампеисов (толық), Рүстембеков № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік № 114-тен 124-ке дейін (жұп жағы), № 134, № 172, № 218, № 226, № 139-дан 177-ге дейін (тақ жағы), № 223, Ю. Гагарин № 93-тен 129-ға дейін (тақ жағы), № 106-дан 136/140-қа дейін (жұп жағы).

В границах: город Талдыкорган, улицы: Алтын дан (полностью), Гаухар ана с № 101 по 127 (нечетная сторона), с № 138 по 164 (четная сторона), Дарабоз ана с № 105 по 143 (нечетная сторона), с № 112 по 156 (четная сторона), Желтоксан с № 21 по 147 (нечетная сторона), с № 18а по 116 (четная сторона), Ж. Калиева с № 1 по 79 (нечетная сторона), с № 2 по 90 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 80 по 138 (четная сторона), К. Тимирязева (полностью), М. Глинки (полностью), М. Курманова с № 151 по 185 (нечетная сторона), с № 122 по 164 (четная сторона), М. Маметовой с 2 по 40 (четная сторона), М. Пархоменко (полностью), Н. Щорса с № 1 по 39 (нечетная сторона), с № 2 по 80 (четная сторона), Ю. Гагарина с № 1 по 91 (нечетная сторона).
8. Избирательный участок № 863
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 173, Талдыкорганский колледж сервиса и технологий.
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Кастеева (полностью), Гаухар ана с № 131 по 161 (нечетная сторона), с № 168 по 226 (четная сторона), № 253, № 438, Дарабоз ана с № 145 по 171 (нечетная сторона), с № 158 по 172 (четная сторона), Е. Сихимова (полностью), Е. Сыпатаева с № 1 по 75 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 140 по 170 (четная сторона), Л. Асановой с № 1 по 89 (нечетная сторона), с № 2 по 74 (четная сторона), М. Курманова с № 187 по 219 (нечетная сторона), с № 164 по 204 (четная сторона), Н. Алдабергенова с № 5 по 113 (нечетная сторона), с № 2 по 118 (четная сторона), (полностью), Н. Милованова (полностью), С. Халтурина (полностью), Ю. Гагарина с № 2 по 104 (четная сторона).
9. Избирательный участок № 864
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жетысу" № 15, средняя школа-гимназия № 10 имени Ч. Валиханова.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жетысу".
10. Избирательный участок № 865
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова № 226, Талдыкорганский политехнический колледж
В границах: город Талдыкорган, улицы Желтоксан с № 149 по 181 (нечетная сторона), с № 118 по 144 (четная сторона), Ж. Калиева с № 81 по 109 (нечетная сторона) с № 92 по 110 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 111 по 159 (нечетная сторона), Котовского (полностью), Л. Асановой с № 91 по 111 (нечетная сторона), с № 76 по 100 (четная сторона), М. Маметовой с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 42 по 74 (четная сторона), М. Толебаева с № 152 по 204 (четная сторона), Н. Алдабергенова с № 115 по 165 (нечетная сторона), с № 120 по 124 (четная сторона), Н. Щорса с № 41 по 59 (нечетная сторона), с № 82 по 92 (четная сторона), О Жампеисова (полностью), Рустембекова с № 2 по 50 (четная сторона), Тауелсыздык с № 114 по 124 (четная сторона), № 134, № 172, № 218, № 226, с № 139 по 177 (нечетная сторона), № 223, Ю. Гагарина с № 93 по 129 (нечетная сторона), с № 106 по 136/140 (четная сторона).

11. № 866 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қазақстан көшесі № 138/142, Абай атындағы № 1 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ақсу № 12-ден 49-ға (жұп жағы), № 19-дан 59- ға дейін (тақ жағы), Ғ. Орманов № 1-ден 49-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 46-ға дейін (жұп жағы), № 56/70, № 51/55, Е. Есетов № 93-тен 115-ке дейін (тақ жағы), № 90-нан 144-ке дейін (жұп жағы), Қабанбай батыр № 103-тен 137-ге дейін (тақ жағы), Қазақстан № 98-ден 110-ға дейін (жұп жағы) № 125, № 127/129, М. Төлебаев № 100-ден 142/150-ге дейін (жұп жағы), Пржевальский (толық), Тәуелсіздік № 52-ден 112-ге дейін (жұп жағы), № 91/95-тен 137-ге дейін, № 127/131, № 105/125, № 127/133, Т. Рүстембеков № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), Т. Шевченко № 126-дан 142-ге дейін (жұп жағы), Ш. Сәпиев № 1-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 56-ға дейін (жұп жағы).
12. № 867 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Біржан Сал көшесі № 108, Бақтыбай Жолбарысұлы атындағы № 18 орта мектеп-лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Біржан Сал № 82-ден 114/118-ге дейін (жұп жағы), Ғ. Орманов № 48-ден 70-ке дейін (жұп жағы), І. Жансүгүров № 111-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 100-ден 164/166-ға дейін (жұп жағы), Қазақстан № 143/151, № 127/129, № 133/141, № 143/147, М. Төлебаев № 123-тен 141-ге дейін (тақ жағы), № 87/89, № 101, Т. Рүстембеков № 43-тен 51-ге дейін (тақ жағы), Т. Шевченко № 111-ден 135/141-ге дейін (тақ жағы), №144-тен 168-ге дейін (жұп жағы), Ш. Сәпиев № 91-ден 117-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 86-ға дейін (жұп жағы); "Достық" шағын ауданы.
13. № 868 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 75, Алматы облыстық мемлекеттік мүлік және жекешелендіру жөніндегі аумақтық комитет.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 254-тен 314-ға дейін (жұп жағы), Ақсу № 3-тен 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 10-ға дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 161-ден 203-ке дейін (тақ жағы), № 118-ден 192-ге дейін (жұп жағы), Біржан Сал № 63-тен 127-ге дейін (тақ жағы), № 122/128-ден 134-ке дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 90-нан 128-ге дейін (жұп жағы), Жоңғар (толық), І. Жансүгүров № 72-ден 98-ге дейін (жұп жағы), № 87-ден 99/107-ге дейін (тақ жағы), Қабанбай батыр № 1-ден 101-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 85-тен 107-ге дейін (тақ жағы), № 78-ден 112-ге дейін (жұп жағы), Қазақстан № 57-ден 105-ке дейін (тақ жағы), М. Төлебаев № 67-ден 69-ға дейін (тақ жағы), № 52-ден 76-ға дейін (жұп жағы), № 84, №86, П. Чайковский (толық).
14. № 869 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Тәуелсіздік көшесі № 67 І. Жансүгіров атындағы Мәдениет сарайы.

11. Избирательный участок № 866
Центр: город Талдыкорган, улица Казахстанская № 138/142, средняя школа-гимназия № 1 имени Абая.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Аксу с № 12 по 46 (четная сторона), с № 19 по 59 (нечетная сторона), Г. Орманова с № 1 по 49 (нечетная сторона), с № 2 по 46 (четная сторона), № 56/70, № 51/55, Е. Есетова с № 93 по 115 (нечетная сторона), с № 90 по 144 (четная сторона), Кабанбай батыра с № 103 по 137 (нечетная сторона), Казахстанская с № 98 по 110 (четная сторона), № 125, № 127/129, М. Толебаева с № 100 по 142/150 (четная сторона), Пржевальского (полностью), Тауелсыздык с № 52 по 112 (четная сторона), с № 91/95 по 137, № 127/131, № 105/125, № 127/133, Т. Рустембекова с № 1 по 41 (нечетная сторона), Т. Шевченко с № 126 по 142 (четная сторона), Ш. Сапиева с № 1 по 89 (нечетная сторона), с № 2 по 56 (четная сторона).
12. Избирательный участок № 867
Центр: город Талдыкорган, улица Биржан Сал № 108, средняя школа-лицей № 18 имени Бактыбая Жолбарысулы.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Биржан Сал с № 82 по 114/118 (четная сторона), Г. Орманова с № 48 по 70 (четная сторона), И. Жансугурова с № 111 по 129 (нечетная сторона), с № 100 по 164/166 (четная сторона), Казахстанская с № 143/151, № 127/129, № 133/141, № 143/147, М. Толебаева с № 123 по 141 (нечетная сторона), № 87/89, № 101, Т. Рустембекова с № 43 по 51 (нечетная сторона), Т. Шевченко с № 111 по 135/141 (нечетная сторона), с № 144 по 168 (четная сторона) Ш. Сапиева с № 91 по 117 (нечетная сторона), с № 60 по 86 (четная сторона); микрорайон "Достык".
13. Избирательный участок № 868
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 75, Алматинский областной территориальный комитет государственного имущества и приватизации.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 254 по 314 (четная сторона), Аксу с № 3 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 10 (четная сторона), Акын Сара с № 161 по 203 (нечетная сторона), с № 118 по 192 (четная сторона), Биржан Сал с № 63 по 127 (нечетная сторона), с № 122/128 по 134 (четная сторона) Ж. Жабаева с № 90 по 128 (четная сторона), Жонгар (полностью), И. Жансугурова с № 72 по 98 (четная сторона), с № 87 по 99/107 (нечетная сторона), Кабанбай батыра с № 1 по 101 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 85 по 107 (нечетная сторона), с № 78 по 112 (четная сторона), Казахстанская с № 57 по 105 (нечетная сторона), М. Толебаева с № 67 по 69 (нечетная сторона), с № 52 по 76 (четная сторона), № 84, № 86, П. Чайковского (полностью).
14. Избирательный участок № 869
Центр: город Талдыкорган, улица Тауелсыздык № 67, Дворец культуры имени И. Жансугурова.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 241-ден 283-ке дейін (тақ жағы), Абылай хан № 153-тен 191-ге дейін (тақ жағы), № 140-тан 226-ға дейін (жұп жағы), Амангелді № 3-тен 43-ке дейін (тақ жағы), № 6-дан 60-қа дейін (жұп жағы), Әмірғалиев 2-ден 34-ке дейін (жұп жағы), 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), А. Пушкин № 103-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 98-ден 156-ға дейін (жұп жағы), Балпық би № 101-ден 111-ге дейін (тақ жағы), № 90-нан 152-ге дейін (жұп жағы), В. Панфилов № 1-ден 19-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ға дейін (жұп жағы), Ескелді би № 80-нен 124-ке дейін (жұп жағы), Жамбыл № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 20-ге дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 42-ден 88-ге дейін (жұп жағы), № 31-ден 87-ге дейін (тақ жағы), І. Жансүгүров № 68/70, № 58/56, № 160/164, Қаблиса Жырау № 35-тен 83-ке дейін (тақ жағы), № 64-тен 76-ға дейін (жұп жағы), К. Майстрюк № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы), М. Төлебаев № 55-тен 65-ке дейін (жұп жағы), М. Фрунзе № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 22-ге дейін (жұп жағы), Тәуелсіздік № 47-ден 65-ке дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов 40-тан 84-ке дейін (жұп жағы).
15. № 870 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі № 150, Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын М. Арын атындағы № 24 экономика және бизнес арнаулы лицейі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абылай хан № 115-тен 151-ге дейін (тақ жағы), А. Гайдар (толық), А. Ізбасаров № 1-ден 131-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 146-ға дейін (жұп жағы), Ақбастау 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), А. Пушкин № 1-ден 101 дейін (тақ жағы), № 2-ден 96-ға дейін (жұп жағы), Балпық би № 1-ден 99-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 88-ге дейін (жұп жағы), Бәйшешек (толық), В. Панфилов 75-тен 125-ке дейін (тақ жағы), № 66-дан 112-ге дейін (жұп жағы), Ескелді би № 1-ден 131-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 78-ге дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 2-ден 40-қа дейін (жұп жағы), № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), Ж. Жапаров (толық), І. Жансүгіров № 2-ден 52-ге дейін (жұп жағы), № 1-ден 57/63-ке дейін (тақ жағы), Қаратал № 1-ден 51-ге дейін (тақ жағы), 16-дан 114-ке дейін (жұп жағы), Қаблиса Жырау № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), Мамыр (толық), Мұқатаев (толық), М. Кутузов (толық), М. Төлебаев № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 50-ге дейін (жұп жағы), Парковский (толық), Тәуелсіздік № 1-ден 45-ке дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 2-ден 38-ге дейін (жұп жағы).
16. № 871 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгүров көшесі № 187а, І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті.

В границах: город Талдыкорган, Абая с № 241 по 283 (нечетная сторона), Абылай хана с № 153 по 191 (нечетная сторона), с № 140 по 226 (четная сторона), Амангельды с № 3 по 43 (нечетная сторона), с № 6 по 60 (четная сторона), Амиргалиева с № 2 по 34 (четная сторона), с 1 по 33 (нечетная сторона), А. Пушкина с № 103 по 153 (нечетная сторона), с № 98 по 156 (четная сторона), Балпык би с № 101 по 111 (нечетная сторона), с № 90 по 152 (четная сторона), В. Панфилова с № 1 по 19 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Ескелды би с № 80 по 124 (четная сторона), Жамбула с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 20 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 42 по 88 (четная сторона), с 31 по 87 (нечетная сторона), И. Жансугурова № 68/70, № 58/56, № 160/164, Каблиса Жырау с № 35 по 83 (нечетная сторона), с № 64 по 76 (четная сторона), К. Майстрюка с № 1 по 41 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), М. Толебаева с № 55 по 65 (четная сторона), М. Фрунзе с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 22 (четная сторона), Тауелсыздык с № 47 по 65 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с 40 по 84 (четная сторона).
15. Избирательный участок № 870
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана № 150, специализированный лицей экономики и бизнеса № 24 имени М. Арына для одаренных детей с обучением на трех языках.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абылай хана с № 115 по 151 (нечетная сторона), А. Гайдара (полностью), А. Избасарова с № 1 по 131 (нечетная сторона), с № 2 по 146 (четная сторона), Акбастау с № 2 по 42 (четная сторона), А. Пушкина с № 1 по 101 (нечетная сторона), с № 2 по 96 (четная сторона), Балпык би с № 1 по 99 (нечетная сторона), с № 2 по 88 (четная сторона), Байшешек (полностью), В. Панфилова с № 75 по 125 (нечетная сторона), с 66 по 112 (четная сторона), Ескелды би с № 1 по 131 (нечетная сторона), с № 2 по 78 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 2 по 40 (четная сторона), с № 1 по 29 (нечетная сторона), Ж. Жапарова (полностью), И. Жансугурова с № 2 по 52 (четная сторона), с № 1 по 57/63 (нечетная сторона), Каратальская с № 1 по 51 (нечетная сторона), с 16 по 114 (четная сторона), Каблиса Жырау с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), Мамыр (полностью), Мукатаева (полностью), М. Кутузова (полностью), М. Толебаева с № 1 по 45 (нечетная сторона), с № 2 по 50 (четная сторона), Парковский (полностью), Тауелсыздык с № 1 по 45 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 2 по 38 (четная сторона).
16. Избирательный участок № 871
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова № 187а, Жетысуский государственный университет имени И. Жансугурова.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Е. Сыпатаев № 77-ден 115-ке дейін (тақ жағы), Ж. Балапанов (толық), Ж. Жабаев № 226-дан 250-ге дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 183-тен 207-ге дейін (тақ жағы), № 146-дан 176-ға дейін (жұп жағы), Ж. Қалиев № 111-ден 129-ға дейін (тақ жағы), № 112-ден 132-ге дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 163-тен 231-ге дейін (тақ жағы), № 168-ден 228-ге дейін (жұп жағы), К. Байғожин № 1-ден 21-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Қаблиса Жырау № 197-ден 213-ке дейін (тақ жағы), № 172-ден 206-ға дейін (жұп жағы), Л. Асанова № 113-тен 173-ке дейін (тақ жағы), № 102-ден 138-ге дейін (жұп жағы), М. Төлебаев № 143-ден 231-ге дейін (тақ жағы), М. Мәметов № 35-тен 51-ге дейін (тақ жағы), № 76-дан 96-ға дейін (жұп жағы), Н. Алдабергенов № 167-ден 229-ға дейін (тақ жағы), № 126-дан 178-ге дейін (жұп жағы), Т. Рүстембеков № 52-ден 82-ге дейін (жұп жағы), Ю. Гагарин № 131-ден 159-ға дейін (тақ жағы), № 142-ден 214-ке дейін (жұп жағы).
17. № 872 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі № 211, Талдықорған агро-техникалық колледжі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Байтуғанов (толық), Ж. Жабаев № 219-дан 231-ге дейін (тақ жағы), К. Байғожин № 23-тен 31-ге дейін (тақ жағы), № 20-дан 30-ға дейін (жұп жағы), Л. Асанова № 175-тен 191-ге дейін (тақ жағы), № 140-тан 146-ға дейін (жұп жағы), Н. Алдабергенов № 231-ден 247-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 198-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 218-ден 268-ге дейін (жұп жағы), Ю. Гагарин № 216-дан 230-ға дейін (жұп жағы); "Ғарышкер" шағын ауданы.
18. № 873 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қаблиса Жырау көшесі № 174, № 13 орта мектеп (арнаулы сыныптарымен).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Исмаилов (толық), Байқоңыр (толық), Ғ. Орманов № 61-ден 131-ге дейін (тақ жағы), № 72-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 155-тен 217-ге дейін (тақ жағы), № 156-дан 224-ке дейін (жұп жағы), Ж. Калиев № 131-ден 169-ға дейін (тақ жағы), № 134-тен 170-ке дейін (жұп жағы), Желтоқсан № 209-дан 257а-ға дейін (тақ жағы), № 178-ден 220-ға дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 131-ден 161-ге дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 131-ден 195-ке дейін (тақ жағы), № 134-тен 170-ке дейін (жұп жағы), Қазақстан № 114-тен 202-ге дейін (жұп жағы), Қ. Қазыбаев (толық), Костенко (толық), Л. Толстой (толық), М. Мәметова № 53-тен 95-ке дейін (тақ жағы), № 98-ден 146-ға дейін (жұп жағы), М. Горький (толық), Н. Островский (толық), Т. Рүстембеков № 53-тен 147-ге дейін (тақ жағы), № 84-тен 140-қа дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 141-ден 195-ке дейін (тақ жағы), № 156-дан 216-ға дейін (жұп жағы), Ш. Сәпиев № 88-ден 126-ға дейін (жұп жағы), № 119-дан 167-ге дейін (тақ жағы), Ю. Гагарин № 161-ден 203-ке дейін (тақ жағы).

В границах: город Талдыкорган, улицы: Е. Сыпатаева с № 77 по 115 (нечетная сторона), Ж. Балапанова (полностью), Ж. Жабаева с № 226 по 250 (четная сторона), Желтоксан № 183 по 207 (нечетная сторона), с № 146 по 176 (четная сторона), Ж. Калиева с № 111 по 129 (нечетная сторона), с № 112 по 132 (четная сторона), И. Жансугурова с № 163 по 231 (нечетная сторона), с № 168 по 228 (четная сторона), К. Байгожина с № 1 по 21 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Каблиса Жырау с № 197 по 213 (нечетная сторона), с № 172 по 206 (четная сторона), Л. Асановой с № 113 по 173 (нечетная сторона), с № 102 по 138 (четная сторона), М. Толебаева с № 143 по 231 (нечетная сторона), М. Маметовой с № 35 по 51 (нечетная сторона), с № 76 по 96 (четная сторона), Н. Алдабергенова с № 167 по 229 (нечетная сторона), с № 126 по 178 (четная сторона), Т. Рустембекова с № 52 по 82 (четная сторона), Ю. Гагарина с № 131 по 159 (нечетная сторона), с № 142 по 214 (четная сторона).
17. Избирательный участок № 872
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау № 211, Талдыкорганский агро-технический колледж.
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Байтуганова (полностью), Ж. Жабаева с № 219 по 231 (нечетная сторона), К. Байгожина с № 23 по 31 (нечетная сторона), с № 20 по 30 (четная сторона), Л. Асановой с № 175 по 191 (нечетная сторона), с № 140 по 146 (четная сторона) Н. Алдабергенова с № 231 по 247 (нечетная сторона), с № 180 по 198 (четная сторона), Ч. Валиханова с № 218 по 268 (четная сторона), Ю. Гагарина с № 216 по 230 (четная сторона); микрорайон "Гарышкер".
18. Избирательный участок № 873
Центр: город Талдыкорган, улица Каблиса Жырау № 174, средняя школа № 13 (со спецклассами).
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Исмайлова (полностью), Байконыр (полностью), Г. Орманова с № 61 по 131 (нечетная сторона), с № 72 по 160 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 155 по 217 (нечетная сторона), с № 156 по 224 (четная сторона), Ж. Калиева с № 131 по 169 (нечетная сторона), с № 134 по 170 (четная сторона), Желтоксан с № 209 по 257а (нечетная сторона), с № 178 по 220 (четная сторона), И. Жансугурова с № 131 по 161 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 131 по 195 (нечетная сторона), с № 134 по 170 (четная сторона), Казахстанская с № 114 по 202 (четная сторона), К. Казыбаева (полностью), Костенко (полностью), Л. Толстого (полностью), М. Маметовой с № 53 по 95 (нечетная сторона), с № 98 по 146 (четная сторона), М. Горького (полностью), Н. Островского (полностью), Т. Рустембекова с № 53 по 147 (нечетная сторона), с № 84 по 140 (четная сторона), Ч. Валиханова с № 141 по 195 (нечетная сторона), с № 156 по 216 (четная сторона), Ш. Сапиева с 88 по 126 (четная сторона), с 119 по 167 (нечетная сторона), Ю. Гагарина с № 161 по 203 (нечетная сторона).

19. № 874 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, І. Жансүгіров көшесі № 91/97, Д. Рақышев атындағы қазақ мектеп-интернаты.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 285-тен 297-ге дейін (тақ жағы), № 316-ден 334-ке дейін (жұп жағы), А. Грибоедов (толық), Ақсу № 61-ден 121-ге дейін (тақ жағы), № 48-ден 106-ға дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 205-тен 219-ға дейін (тақ жағы), № 194-тен 212-ге дейін (жұп жағы), Амангелді № 45-тен 61-ге дейін (тақ жағы), № 62-ден 64-ке дейін (жұп жағы), Балқаш (толық), Б. Берентаев (толық), Біржан Сал № 129-дан 147-ге дейін (тақ жағы), № 136-дан 178-ге дейін (жұп жағы), Ж. Жабаев № 89-дан 153-ке дейін (тақ жағы), № 130-дан 154-ке дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 111-ден 129-ға дейін (тақ жағы), Қаблиса Жырау № 109-дан 129-ға дейін (тақ жағы), № 114-тен 132-ге дейін (жұп жағы), Қазақстан № 149-дан 211-ге дейін (тақ жағы), Оңтүстік (толық), П. Чайковкий (толық), Т. Шевченко № 165-тен 197-ге дейін (тақ жағы), № 170-тен 208-ге дейін (жұп жағы), Ш. Уәлиханов № 86-дан 154-ке дейін (жұп жағы), Ю. Лермонтов 1-ден 17-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы).
20. № 875 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 316, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкология диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: онкология, наркологиялық, психоневралогиялық, туберкулез және тері-венерологиялық диспансерлері, уақытша қамауға алу изоляторы.
21. № 876 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абай көшесі № 297, Алматы облысы бойынша экология департаменті.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абай № 299-дан 327-ге дейін (тақ жағы), № 336-дан 368-ге дейін (жұп жағы), А. Пушкин № 155-тен 177-ге дейін (тақ жағы), № 158-ден 180-ге дейін (жұп жағы), Абылай хан № 193-тен 273-ке дейін (тақ жағы), № 228-ден 264-ға дейін (жұп жағы), Ақын Сара № 221-ден 261-ге дейін (тақ жағы), № 214-тен 252-ге дейін (жұп жағы), Ақсу № 123-тен 155-ке дейін (тақ жағы), № 108-ден 140-қа дейін (жұп жағы), Алтын орда (толық), Амангелді № 63-тен 101-ге дейін (тақ жағы), № 66-дан 90-ға дейін (жұп жағы), Әмірғалиев № 36-дан 54-ке дейін (жұп жағы), Балпық би № 173-тен 195-ке дейін (тақ жағы), № 154-тен 180-ге дейін (жұп жағы), Біржан Сал № 149-дан 181-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 210-ға дейін (жұп жағы), В. Панфилов № 21-ден 41-ге дейін (тақ жағы), № 22-ден 38-ге дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 44-тен 162-ге дейін (жұп жағы), 33-тен 123-ке дейін (тақ жағы), Д. Байғұтов (толық), Ескелді би № 126-дан 182-ге дейін (жұп жағы), Жамбыл № 23-тен 153-ке дейін (тақ жағы), № 22-ден 78-ге дейін (жұп жағы), К. Майстрюк № 43-тен 63-ке дейін (тақ жағы), № 40-тан 58-ге дейін (жұп жағы), Қазақстан № 213-тен 241-ге дейін (тақ жағы), М. Фрунзе № 23-тен 45-ке дейін (тақ жағы), № 24-тен 46-ға дейін (жұп жағы), Т. Шевченко № 199-дан 221-ге дейін (тақ жағы), № 210-нан 240-қа дейін (жұп жағы), № 302, Теміржол (толық), Теректі (толық). Ш. Уәлиханов № 39-дан 137-ге дейін (тақ жағы), Ю. Лермонтов № 19-дан 49-ға дейін (тақ жағы), № 20-дан 50-ге дейін (жұп жағы).

19. Избирательный участок № 874
Центр: город Талдыкорган, улица И. Жансугурова № 91/97, казахская школа-интернат имени Д. Ракишева.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 285 по 297 (нечетная сторона), с № 316 по 334 (четная сторона), А. Грибоедова (полностью), Аксу с № 61 по 121 (нечетная сторона), с № 48 по 106 (четная сторона), Акын Сара с № 205 по 219 (нечетная сторона), с № 194 по 212 (четная сторона), Амангельды c № 45 по 61 (нечетная сторона), с № 62 по 64 (четная сторона), Балхаш (полностью), Б. Берентаева (полностью), Биржан Сал с № 129 по 147 (нечетная сторона), с № 136 по 178 (четная сторона), Ж. Жабаева с № 89 по 153 (нечетная сторона), с № 130 по 154 (четная сторона), И. Жансугурова с № 111 по 129 (нечетная сторона), Каблиса Жырау с № 109 по 129 (нечетная сторона), с № 114 по 132 (четная сторона), Казахстанская с № 149 по 211 (нечетная сторона), Онтустик (полностью), П. Чайковкого (полностью), Т. Шевченко с № 165 по 197 (нечетная сторона), с № 170 по 208 (четная сторона), Ч. Валиханова с № 86 по 154 (четная сторона), Ю. Лермонтова с 1 по 17 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона).
20. Избирательный участок № 875
Центр: город Талдыкорган, улица Абая № 316, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер".
В границах: онкологический, наркологический, психоневрологический, туберкулезный и кожно-венерологический диспансера, изолятор временного содержания.
21. Избирательный участок № 876
Центр: город Талдыкорган, улица Абая № 297, Департамент экологии по Алматинской области.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 299 по 327 (нечетная сторона), с № 336 по 368 (четная сторона), А. Пушкина с № 155 по 177 (нечетная сторона), с № 158 по 180 (четная сторона),Абылай хана с № 193 по 273 (нечетная сторона), с № 228 по 264 (четная сторона), Акын Сара с № 221 по 261 (нечетная сторона), с № 214 по 252 (четная сторона), Аксу с № 123 по 155 (нечетная сторона), с № 108 по 140 (четная сторона), Алтын орда (полностью), Амангельды с № 63 по 101 (нечетная сторона), с № 66 по 90 (четная сторона), Амиргалиева с № 36 по 54 (четная сторона), Балпык би с № 173 по 195 (нечетная сторона), с № 154 по 180 (четная сторона), Биржан Сал с № 149 по 181 (нечетная сторона), с № 180 по 210 (четная сторона), В. Панфилова с № 21 по 41 (нечетная сторона), с № 22 по 38 (четная сторона), Г. Сланова с № 44 по 162 (четная сторона), с № 33 по 123 (нечетная сторона), Д. Байгутова (полностью), Ескелды би с № 126 по 182 (четная сторона), Жамбыла с № 23 по 153 (нечетная сторона), с № 22 по 78 (четная сторона), К. Майстрюка с № 43 по 63 (нечетная сторона), с № 40 по 58 (четная сторона), Казахстанская с № 213 по 241 (нечетная сторона), М. Фрунзе с № 23 по 45 (нечетная сторона), с № 24 по 46 (четная сторона), Т. Шевченко с № 199 по 221 (нечетная сторона), с № 210 по 240 (четная сторона), № 302, Темиржол (полностью), Теректы (полностью), Ч. Валиханова с № 39 по 137 (нечеттная сторона), Ю. Лермонтова с № 19 по 49 (нечетная сторона), с № 20 по 50 (четная сторона).

22. № 877 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Абылай хан көшесі № 149,
К. Ушинский атындағы № 7 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Абылай хан № 219-дан 237-ге дейін (тақ жағы), А. Ізбасаров № 133-тен 159-ға дейін (тақ жағы), № 148-ден 178-ге дейін (жұп жағы), Ақбастау № 44-тен 210-ға дейін (жұп жағы), А. Пушкин № 179-дан 203-ке дейін (тақ жағы), № 182-ден 212-ге дейін (жұп жағы), Балпық би № 197-ден 225-ке дейін (тақ жағы), № 182-ден 210-ға дейін (жұп жағы), В. Белинский № 1-ден 29-ға дейін (тақ жағы), № 2-ден 30-ға дейін (жұп жағы), В. Панфилов № 43-тен 75-ке дейін (тақ жағы), № 40-тан 64-ке дейін (жұп жағы), Ғ. Сланов № 1-ден 31-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 42-ге дейін (жұп жағы), Ескелді би № 133-тен 191-ге дейін (тақ жағы), К. Майстрюк № 65-тен 91-ге дейін (тақ жағы), № 60-тан 80-ге дейін (жұп жағы), Қаратал № 53-тен 173-ке дейін дейін (тақ жағы), № 116-дан 278-ге дейін (жұп жағы), Күншығыс (толық), М. Тынышбаев № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы), М. Фрунзе № 47-ден 79-ға дейін (тақ жағы), № 48-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Мәдениет (толық), Н. Гоголь № 1-ден 27-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 26-ға дейін (жұп жағы), Н. Қойшыбеков № 1-ден 7-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 18-ге дейін (жұп жағы), Хан тәңірі № 1-ден 15-ке дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов № 1-ден 37-ге дейін (тақ жағы); "Оңтүстік-Шығыс" тұрғын ауданы.
23. № 878 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Пушкин көшесі № 205, А. С. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: 8 наурыз (толық), Абылай хан 275-тен 361-ге дейін (жұп жағы), А. Герцен (толық), А. Невский № 1-ден 23-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 6-ға дейін (жұп жағы), А. Ізбасаров № 161-ден 267-ге дейін (тақ жағы), № 180-нен 280-ге дейін (жұп жағы), А. Пушкин № 205-тен 231-ге дейін (тақ жағы), № 214-тен 276-ға дейін (жұп жағы), Балпық би № 227-ден 283-ге дейін (тақ жағы), № 212-ден 298-ге дейін (жұп жағы), В. Белинский № 32-ден 138-ге дейін (жұп жағы), Ескелді би № 184-тен 336-ға дейін (жұп жағы), № 193-тен 251а-ға дейін (тақ жағы), К. Байсеитов (толық), К. Майстрюк № 93-тен 149-ға дейін (тақ жағы), № 82-ден 120-ға дейін (жұп жағы), Л. Красин (толық), М. Тынышпаев № 1-ден 61-ге дейін (тақ жағы), М. Фрунзе № 81-ден 89-ға дейін (тақ жағы), № 76-дан 80-ге дейін (жұп жағы), Н. Гоголь № 29-дан 123-ке дейін (тақ жағы), № 28-ден 118-ге дейін (жұп жағы), Н. Қойшыбеков № 9-дан 39-ға дейін (тақ жағы), № 20-дан 44-ке дейін (жұп жағы), О. Кошевой (толық), Поддубный (толық), Покрышкин (толық), Хан тәңірі № 17-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 24-ке дейін (жұп жағы).

22. Избирательный участок № 877
Центр: город Талдыкорган, улица Абылай хана № 149, средняя школа № 7 имени К. Ушинского.
В границах: город Талдыкорган, улицы: Абылай хана с № 219 по 237 (нечетная сторона), А. Избасарова с № 133 по 159 (нечетная сторона), с № 148 по 178 (четная сторона), Акбастау с № 44 по 210 (четная сторона), А. Пушкина с № 179 по 203 (нечетная сторона), с № 182 по 212 (четная сторона), Балпык би с № 197 по 225 (нечетная сторона), с № 182 по 210 (четная сторона), В. Белинского с № 1 по 29 (нечетная сторона), с № 2 по 30 (четная сторона), В. Панфилова с № 43 по 75 (нечетная сторона), с № 40 по 64 (четная сторона), Г. Сланова с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 42 (четная сторона), Ескелды би с № 133 по 191 (нечетная сторона), К. Майстрюка с № 65 по 91 (нечетная сторона), с № 60 по 80 (четная сторона), Каратальская с № 53 по 173 (нечетная сторона), с № 116 по 278 (четная сторона), Куншыгыс (полностью), М. Тынышбаева с № 2 по 82 (четная сторона), М. Фрунзе с № 47 по 79 (нечетная сторона), с № 48 по 74 (четная сторона), Мадениет (полностью), Н. Гоголя с № 1 по 27 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Н. Койшыбекова с № 1 по 7 (нечетная сторона), с № 2 по 18 (четная сторона), Хан танери с № 1 по 15 (нечетная сторона), Ч. Валиханова с № 1 по 37 (нечетная сторона); "Юго-Восточный" жилой район.
23. Избирательный участок № 878
Центр: город Талдыкорган, улица А. Пушкина № 205, средняя школа № 6 имени А. С. Макаренко с дошкольным мини-центром.
В границах: город Талдыкорган, улицы: 8 наурыз (полностью), Абылай хана с 275 по 361 (нечетная сторона), А. Герцена (полностью), А. Невского с № 1 по 23 (нечетная сторона), с № 2 по 6 (четная сторона), А. Избасарова с № 161 по 267 (нечетная сторона), с № 180 по 280 (четная сторона), А. Пушкина с № 205 по 231 (нечетная сторона), с № 214 по 276 (четная сторона), Балпык би с № 227 по 283 (нечетная сторона), с № 212 по 298 (четная сторона), В. Белинского с № 32 по 138 (четная сторона), Ескелды би с № 184 по 336 (четная сторона), с № 193 по 251а (нечетная сторона), К. Байсеитова (полностью), К. Майстрюка с № 93 по 149 (нечетная сторона), с № 82 по 120 (четная сторона), Л. Красина (полностью), М. Тынышпаева с № 1 по 61 (нечетная сторона), М. Фрунзе с № 81 по 89 (нечетная сторона), с 76 по 80 (четная сторона), Н. Гоголя с № 29 по 123 (нечетная сторона), с № 28 по 118 (четная сторона), Н. Койшыбекова с № 9 по 39 (нечетная сторона), с № 20 по 44 (четная сторона), О. Кошевого (полностью), Поддубного (полностью), Покрышкина (полностью), Хан танери с № 17 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 24 (четная сторона).

24. № 879 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, А. Кивилев көшесі № 6, А. С. Макаренко атындағы № 6 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (бастауыш сыныптар бөлігі).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: А. Жангелдин (толық), А. Кивилев (толық), А. Пушкин № 233-тен 351-ге дейін (тақ жағы), № 278-ден 298-ге дейін (жұп жағы), Балпық би 285-тен 351-ге дейін (жұп жағы), 300-ден 322-ге дейін (жұп жағы), № 330, № 519, Ескелді би № 226-дан 298-ге дейін (жұп жағы), К. Майстрюк № 151-ден 345-ке дейін (тақ жағы), № 222-ден 258-ге дейін (жұп жағы), Н. Семашко (толық), О. Жандосов (толық), С. Лазо (толық), С. Сейфуллин (толық), Темірқазық (толық); "Үйтас" бағбандар тұтынушы кооперативі.
25. № 880 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы № 46, № 9 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы: № 1, № 2, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10а, № 10б, № 12, № 13, № 14а, № 14б, № 14в, № 14г, № 14д, № 15, № 16, № 17а, № 17б, № 17в, № 18/1, № 18/2, № 20, № 20а, № 22, № 22а, № 28, № 31, № 35, № 36, № 37, № 37а, № 40, № 40а үйлер.
26. № 881 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Ескелді би көшесі № 283, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: облыстық аурухана, облыстық балалар ауруханасы, облыстық перинаталдық орталық, "Нур-Авиценум", "ХАК" медицина орталықтары, "Зире" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
27. № 882 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы: № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30а, № 31-ден № 34-ке дейін, № 34а, № 35, № 36, № 37.
28. № 883 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы № 44, № 12 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Самал" шағын ауданы: № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 17, № 18, № 20, № 21, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 45а, № 46,
29. № 884 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы, Д. Қонаев көшесі № 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдыкорган қаласы, "Самал" шағын ауданы: № 1-ден № 3-ке дейін, № 9, № 10, № 10а, № 10б, № 11, № 11а, № 11б, № 12, № 12а, № 12б, № 13, № 13а, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а үйлер.
30. № 885 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Желтоқсан көшесі № 220, І. Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті.

24. Избирательный участок № 879
Центр: город Талдыкорган, улица А. Кивилева № 6, средняя школа № 6 имени А. С. Макаренко с дошкольным мини-центром (блок начальных классов).
В границах: город Талдыкорган, улицы: А. Жангельдина (полностью), А. Кивилева (полностью), А. Пушкина с № 233 по 351 (нечетная сторона), с № 278 по 298 (четная сторона), Балпык би с № 285 по 351 (нечетная сторона),с № 300 по 322 (четная сторона), № 330, № 519, Ескелды би с № 226 по 298 (четная сторона), К. Майстрюка с № 151 по 345 (нечетная сторона), с № 222 по 258 (четная сторона), Н. Семашко (полностью), О. Жандосова (полностью), С. Лазо (полностью), С. Сейфуллина (полностью), Темирказык (полностью); потребительский кооператив садоводов "Уйтас".
25. Избирательный участок № 880
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" № 46, средняя школа № 9 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" дома: № 1, № 2, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10а, № 10б, № 12, № 13, № 14а, № 14б, № 14в, № 14г, № 14д, № 15, № 16, № 17а, № 17б, № 17в, № 18/1, №18/2, № 20, № 20а, № 22, № 22а, № 28, № 31, № 35, № 36, № 37, № 37а, № 40, № 40а.
26. Избирательный участок № 881
Центр: город Талдыкорган, улица Ескелды би № 283, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная больница города Талдыкорган".
В границах: областная больница, областная детская больница, областной перинатальный центр, медицинские центры "Нур-Авиценум", "ХАК", товарищество с ограниченной ответственностью "Зире".
27. Избирательный участок № 882
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" № 44, средняя школа-гимназия № 12 (западное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома: № 22, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 30а, № 31 по № 34, № 34а, № 35, № 36, № 37.
28. Избирательный участок № 883
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" № 44, средняя школа-гимназия № 12 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома: № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 17, № 18, № 20, № 21, № 38, № 39, № 40, № 41, № 42, № 43, № 45, № 45а, № 46.
29. Избирательный участок № 884
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар", улица Д. Конаева № 49, средняя школа-гимназия № 14 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Самал" дома: с № 1 по № 3, № 9, № 10, № 10а, № 10б, № 11, № 11а, № 11б, № 12, № 12а, № 12б, № 13, № 13а, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а.
30. Избирательный участок № 885
Центр: город Талдыкорган, улица Желтоксан № 220, Жетысуский государственный университет имени И. Жансугурова.

Шекарасы: Талдықорған қаласы, Абай № 329-тен 351-ге дейін (тақ жағы), Абылай хан № 266-дан 290-ға дейін (жұп жағы), Алмалы (толық), Д. Қонаев (толық), Д. Рақышев (толық), Медеу (толық), Т. Рүстембеков № 142-ден 160-қа дейін (жұп жағы), № 149-дан 153-ке дейін (тақ жағы) көшелері; "Жастар" шағын ауданы: № 1, № 1а, № 2, № 3-тен 10-ға дейін, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17, № 18, № 20, № 69/72, № 70 үйлер.
31. № 886 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 49, № 14 орта мектеп-гимназиясы (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 13, № 13а, № 21, № 21а, № 29-дан 36б-ға дейін, № 39, № 39а, № 40, № 42, № 42а, № 42б, № 42в, № 42г, № 43, № 44, № 46, № 47, № 48, № 49, № 57, № 59 үйлер.
32. № 887 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы № 52, № 16 орта мектеп-гимназиясы.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Жастар" шағын ауданы: № 22-ден 28-ге дейін, № 37, № 38, № 39, № 60-тан 69-ға дейін, № 60/62, № 63/64, № 63/66, № 69/71, № 74-ден 78 дейін, № 78а, № 74/77 үйлер.
33. № 888 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы № 144, № 17 орта мектебі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы: № 12а, № 16-дан 22-ге дейін, № 25, № 25а, № 27-ден 31-ге дейін, № 33-тен 37-ге дейін, № 120/125 үйлер.
34. № 889 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы № 14, М. Жұмабаев атындағы № 19 орта мектеп-гимназиясы мектепке дейінгі шағын орталығымен.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Мүшелтой" шағын ауданы: № 1-ден 9-ға дейін, № 12, № 38-ден 42-ге дейін үйлер; 6, 7 шағын аудадары.
35. № 890 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылының, "Көктал" шағын ауданы, Т. Шевченко көшесі № 16, Еркін ауылындағы Есжан Берліқожаұлы атындағы № 11 орта мектебі.
Шекарасы: Еркін ауылы, "Көктал" шағын ауданы, "Көктал" тұрғын ауданы.
36. № 891 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Болашақ көшесі № 20, Алматы облыстық кәсіби-техникалық оқу орталығы.
Шекарасы: Еркін ауылы, көшелер: А. Кенжебаев (толық), Ащыбұлақ (толық), Б. Момышұлы (толық), Берліқожанов (толық), Бесшатыр (толық), Болашақ (толық), Бұлақты (толық), Қаратал № 2-ден 150-ге дейін (тақ жағы); Балыкты (толық), Ө. Теміртекұлы (толық); "Алмалы", "Ащыбулақ", "Сарыбұлақ" бағбандар тұтынушы кооперативтері.
37. № 892 сайлау учаскесі
Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі № 26, № 26 орта мектеп (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Еркін ауылы, көшелер: Ақажанұлы (толық), Гагарин (толық), Жамбыла (толық), Жеңіс (толық), Кемеращи (толық), Сулеев № 1-ден 115-ке дейін (тақ жағы), Сарыбұлак (толық); № 3 бөлімше.

В границах: город Талдыкорган, улицы: Абая с № 329 по 351 (нечетная сторона), Абылай хана с № 266 по 290 (четная сторона), Алмалы (полностью), Д. Конаева (полностью), Д. Ракишева (полностью), Медеу (полностью), Т. Рустембекова с № 142 по 160 (четная сторона), с № 149 по 153 (нечетная сторона); микрорайон "Жастар" дома: № 1, № 1а, № 2, с № 3 по 10, № 14, № 14а, № 15, № 16, № 16а, № 17, № 18, № 20, № 69/72, № 70.
31. Избирательный участок № 886
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" № 49, средняя школа-гимназия № 14 (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома: № 13, № 13а, № 21, № 21а, с № 29 по 36б, № 39, № 39а, № 40, № 42, № 42а, № 42б, № 42в, № 42г, № 43, № 44, № 46, № 47, № 48, № 49, № 57, № 59.
32. Избирательный участок № 887
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" № 52, средняя школа-гимназия № 16.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Жастар" дома: с № 22 по 28, № 37, № 38, № 39, с № 60 по 69, № 60/62, № 63/64, № 63/66, № 69/71, с № 74 по 78, № 78а, № 74/77.
33. Избирательный участок № 888
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" № 144, средняя школа № 17.
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" дома: № 12а, с 16 по 22, № 25, № 25а, с № 27 по 31, с № 33 по 37, № 120/125.
34. Избирательный участок № 889
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Мушелтой" № 14, средняя школа-гимназия № 19 имени М. Жумабаева с дошкольным мини-центром.
В границах: микрорайон "Мушелтой" дома: с № 1 по 9, № 12, с № 38 по 42, 6, 7 микрорайоны.
35. Избирательный участок № 890
Центр: село Еркин, микрорайон "Коктал", улица Т. Шевченко № 16, средняя школа № 11 имени Есжана Берликожаулы села Еркин.
В границах: микрорайон "Коктал"; жилой район "Коктал" села Еркин.
36. Избирательный участок № 891
Центр: село Еркин, улица Болашак № 20, Алматинский областной профессионально-технический учебный центр.
В границах: село Еркин, улицы А. Кенжебаева (полностью), Ащибулак (полностью), Б. Момышулы (полностью), Берликожанова (полностью), Бесшатыр (полностью), Болашак (полностью), Булакты (полностью), Каратал с № 2 по 150 (нечетная сторона), Балыкты (полностью), О. Темиртекулы (полностью); потребительские кооперативы садоводов "Алмалы", "Ащибулак", "Сарыбулак".
37. Избирательный участок № 892
Центр: село Еркин, улица Ащибулак № 26, средняя школа № 26 (северное крыло).
В границах: село Еркин, улицы: Акажанулы (полностью), Гагарина (полностью), Жамбыла (полностью), Женис (полностью), Кемеращи (полностью), Сулеева с № 1 по 115 (нечетная сторона), Сарыбулак (полностью); отделение № 3.

38. № 893 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, № 15 орта мектебі (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, көшелер: А. Розыбакиев (толық), А. Ружева (толық), Ә. Қашаубаев (толық), Ә. Қожабергенов (толық), Б. Майлин (толық), Б. Степанов (толық), Виноградов (толық), Ворошилов (толық), В. Суриков (толық), Г. Безродный (толық), Е. Есбатыров (толық), И. Шадрин (толық), Қ. Аманжолов (толық), Қозыбаев (толық), Қ. Терібаев (толық), Л. Мечников (толық), Л. Пастер (толық), М. Сенгірбаев (толық), М. Төлебаев (толық), М. Шолохов (толық), Н. Есболатов (толық), Нұр (толық), П. Дутов (толық), П. Тольятти (толық), С. Құсаинов (толық), С. Олонцев (толық), С. Шанышев (толық), Ф. Шаляпин (толық), Шапағат (толық).
39. № 894 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Т. Әбжалиев көшесі № 34, Мәдениет үйі.
Шекарасы: Өтенай ауылы, көшелер: Абай (толық), Амангелді (толық), А. Нұрпеисов (толық), А. Пушкин № 61-ден 119-ға дейін (тақ жағы), Байқоңыр (толық), Бейбітшілік (толық), Бірлік (толық), Б. Слямов (толық), Достық (толық), Еңбекші (толық), Жамбыл (толық), Жеңіс № 37-ден 75-ке дейін (тақ жағы), № 50-ден 72-ге (жұп жағы), І. Жансүгіров № 72-ден 118-ге (жұп жағы), Қарасай батыр (толық), Өркен (толық), Шайқорған № 2-ден 100-ге (жұп жағы), Новостройка-1 (толық), Новостройка-2 (толық), Новостройка-3 (толық), МТФ (толық); "Жастар-1" тұрғын ауданы; Пригородное ауылы.
40. № 895 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі № 18, Өтенай ауылындағы мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 орта мектеп (батыс қанаты).
Шекарасы: Өтенай ауылы, көшелер: Алтай (толық), А. Пушкин № 1-ден 59-ға дейін (тақ жағы), Ә. Ыбраймолдаев (толық), В. Терешков (толық), Гүлдер (толық), Жеңіс № 1-ден 35-ке (тақ жағы), № 2-ден 48-ге дейін (жұп жағы), І. Жансүгіров № 2-ден 70-ке дейін (жұп жағы), Н. Гоголь (толық), С. Хван № 2-ден 74-ке дейін (жұп жағы), Садовая (толық), Таңшолпан (толық), Т. Әбжалиев (толық), Т. Қарамырзанов (толық), Ынтымақ (толық), Шайқорған № 1-ден 93-ке дейін (тақ жағы), Ш. Уәлиханов (толық).
41. № 896 сайлау учаскесі
Орталығы: Еңбек ауылы, Гагарин көшесі № 1а, Еңбек ауылындағы № 22 орта мектеп.
Шекарасы: Еңбек ауылы, Ынтымақ учаскесі; "Еңбек", "Ынтымақ" тұрғын аудандары; "Коттедж қалашығы".

38. Избирательный участок № 893
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", средняя школа № 15 (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", улицы: А. Розыбакиева (полностью), А. Ружевой (полностью), А. Кашаубаева (полностью), А. Кожабергенова (полностью), Б. Майлина (полностью), Б. Степанова (полностью), Виноградова (полностью), Ворошилова (полнотью), В. Сурикова (полностью), Г. Безродных (полностью), Е. Есбатырова (полностью), И. Шадрина (полностью), К. Аманжолова (полностью), Козыбаева (полностью), К. Терибаева (полностью), Л. Мечникова (полностью), Л. Пастера (полностью), М. Сенгирбаева (полностью), М. Толебаева (полностью), М. Шолохова (полностью), Н. Есболатова (полностью), Нур (полностью), П. Дутова (полностью), П. Тольятти (полностью), С. Кусайынова (полностью), С. Олонцева (полностью), С. Чанышева (полностью), Ф. Шаляпина (полностью), Шапагат (полностью).
39. Избирательный участок № 894
Центр: село Отенай, улица Т. Абжалиева № 34, Дом культуры.
В границах: село Отенай, улицы: Абая (полностью), Амангельды (полностью), А. Нурпеисова (полностью), А. Пушкина с № 61 по 119 (нечетная сторона), Байконыр (полностью), Бейбитшилик (полностью), Бирлик (полностью), Б. Слямова (полностью), Достык (полностью), Енбекши (полностью), Жамбыл (полностью), Женис с № 37 по 75 (нечетная сторона), с № 50 по 72 (четная сторона), И. Жансугурова с № 72 по 118 (четная сторона), Карасай батыра (полностью), Оркен (полностью), Шайкорган с № 2 по 100 (четная сторона), Новостройка-1 (полностью), Новостройка-2 (полностью), Новостройка-3 (полностью), МТФ (полностью); жилой район "Жастар-1"; село Пригородное.
40. Избирательный участок № 895
Центр: село Отенай, улица А. Тунгатова № 18, средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром села Отенай (западное крыло).
В границах: село Отенай, улицы: Алтай (полностью), А. Пушкина с № 1 по 59 (нечетная сторона), А. Ыбраймолдаева (полностью), В. Терешковой (полностью), Гулдер (полностью), Женис с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 48 (четная сторона), И. Жансугурова с № 2 по 70 (четная сторона), Н. Гоголя (полностью), С. Хван с № 2 по 74 (четная сторона), Садовая (полностью), Таншолпан (полностью), Т. Абжалиева (полностью), Т. Карамырзанова (полностью), Ынтымак (полностью), Шайкорган с № 1 по 93 (нечетная сторона), Ч. Валиханова (полностью).
41. Избирательный участок № 896
Центр: село Енбек, улица Гагарина № 1а, средняя школа № 22 села Енбек.
В границах: село Енбек, участок Ынтымак; жилые районы "Енбек", "Ынтымак"; " Коттеджный городок".

42. № 897 сайлау учаскесі
Орталығы: Мойнақ ауылы, Ақбұлақ көшесі № 23, Мойнақ ауылындағы № 23 орта мектебі.
Шекарасы: село Мойнак, жилой район "Мойнак".
43. № 898 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, № 5514 әскери бөлімі.
Шекарасы: Талдықорған қаласының аумағында орналасқан әскери бөлімдер.
44. № 899 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, № 15 орта мектебі (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Шығыс" шағын ауданы, көшелер: А. Курчатов (толық), А. Масанчи (толық), В. Короленко (толық), В. Шаталов (толық), Г. Мұратбаев (толық), І. Жансүгіров (толық), С. Есенин (толық); 9 алаң; "Шығыс" тұрғын ауданы.
45. № 900 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (оңтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Солтүстік-Батыс" тұрғын ауданы; "Мерекелик" бағбандар тұтынушы кооперативі.
46. № 975 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, И. Белов көшесі № 123, Н. Островский атындағы № 8 орта мектебі (шығыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ақын Сара № 1-ден 41-ге дейін (тақ жағы), Б. Ақылбеков № 1-ден 13-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14-ке дейін (жұп жағы), Бұлақты (толық), В. Иванилов (толық), В. Чкалов № 1-ден 33-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 14а-ға дейін (жұп жағы), Е. Брусиловский № 1-ден 53-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 62-ге дейін (жұп жағы), И. Белов № 1-ден 157-ге дейін (тақ жағы), № 2-ден 160-қа дейін (жұп жағы), Ш. Құдайбердиев № 1-ден 123-ке дейін (тақ жағы), № 2-ден 82-ге дейін (жұп жағы); № 1 бөлімше.
47. № 976 сайлау учаскесі
Орталығы: Өтенай ауылы, Жасұлан көшесі № 48, аудандық пайдалану бөлімшесі.
Шекарасы: Талдықорған қаласы, № 1 әскери қалашығы, "Украина" жатақханасы.
48. № 977 сайлау учаскесі.
Орталығы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы № 46, № 9 орта мектебі (батыс қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, "Қаратал" шағын ауданы № 19а, № 19б, № 34, № 43а, № 43б, № 44, № 45, № 45а, № 45б, № 45в, № 49а, № 55, № 55а, № 56, № 56а, № 56б, № 56в, № 56г, № 56д, № 57, № 57а, № 59, № 60, № 61, № 61а, № 62 № 63, № 64, № 116, № 120, № 120а үйлер.
49. № 978 сайлау учаскесі
Орталығы: Талдықорған қаласы, Қабанбай батыр көшесі № 180, № 25 орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен (солтүстік қанаты).
Шекарасы: Талдықорған қаласы, көшелер: Ардагер (толық), Жиделі (толық), Сарыбел (толық), Сарытау (толық), Талдыбұлақ (толық), Шапағат (толық); "Батыс", "Шайқорған" тұрғын аудандары; "Қаратал", "Красный камень", "Ключи", "Шайқорған" бағбандар тұтынушы кооперативтері.

42. Избирательный участок № 897
Центр: село Мойнак, улица Акбулак № 23, средняя школа № 23 села Мойнак.
В границах: село Мойнак, жилой район "Мойнак".
43.Избирательный участок № 898
Центр: город Талдыкорган, воинская часть № 5514.
В границах: войсковые части, расположенные на территории города Талдыкорган.
44. Избирательный участок № 899
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", средняя школа
№ 15 (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Восточный", улицы: А. Курчатова (полностью), А. Масанчи (полностью), В. Короленко (полностью), В. Шаталова (полностью), Г. Муратбаева (полностью), И. Жансугурова (полностью), С. Есенина (полностью); 9 площадка; жилой район "Восточный".
45. Избирательный участок № 900
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра № 180, средняя школа № 25 с дошкольным мини-центром (южное крыло).
В границах: город Талдыкорган, жилой район "Северо-Западный"; потребительский кооператив садоводов "Мерекелик".
46. Избирательный участок № 975.
Центр: город Талдыкорган, улица И. Белова № 123, средняя школа № 8 имени Н. Островского (восточное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы Акын Сара с № 1 по 41 (нечетная сторона), Б. Акылбекова с № 1 по 13 (нечетная сторона), с № 2 по 14 (четная сторона), Булакты (полностью), В. Иванилова (полностью), В. Чкалова с № 1 по 33 (нечетная сторона), с № 2 по 14а (четная сторона), Е. Брусиловского с № 1 по 53 (нечетная сторона), с № 2 по 62 (четная сторона), И. Белова с № 1 по 157 (нечетная сторона), с № 2 по 160 (четная сторона), Ш. Кудайбердиева с № 1 по 123 (нечетная сторона), № 2 по 82 (четная сторона); отделение № 1.
47. Избирательный участок № 976.
Центр: село Отенай, улица Жасулан № 48, районная эксплуатационная часть.
В границах: город Талдыкорган, военный городок № 1; общежитие "Украина".
48. Избирательный участок № 977.
Центр: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" № 46, средняя школа № 9 (западное крыло).
В границах: город Талдыкорган, микрорайон "Каратал" дома: № 19а, № 19б, № 34, № 43а, № 43б, № 44, № 45, № 45а, № 45б, № 45в, № 49а, № 55, № 55а, № 56, № 56а, № 56б, № 56в, № 56г, № 56д, № 57, № 57а, № 59, № 60, № 61, № 61а, № 62, № 63, № 64, № 116, № 120, № 120а.
49. Избирательный участок № 978.
Центр: город Талдыкорган, улица Кабанбай батыра № 180, средняя школа № 25 с дошкольным мини-центром (северное крыло).
В границах: город Талдыкорган, улицы Ардагер (полностью), Жидели (полностью), Сарыбел (полностью), Сарытау (полностью), Талдыбулак (полностью), Шапагат (полностью); жилой район "Западный", "Шайкорган"; потребительские кооперативы садоводов "Каратал", "Красный камень", "Ключи" "Шайкорган".

50. № 979 сайлау учаскесі.
Орталығы: Еркін ауылы, Ащыбұлақ көшесі № 26, № 26 орта мектеп (батыс қанаты).
Шекарасы: Еркин, көшелер: Абай (толық), Береке (толық), Берліқожанов (толық), Қарасу (толық), Каратал № 1-ден 131-ге дейін (тақ жағы), Казақстан (толық), Курманғазы (толық), Мерекеновтер (толық), Сулеев № 2-ден 126-ға дейін (жұп жағы).
51. № 980 сайлау учаскесі.
Орталығы: Өтенай ауылы, Ә. Тұңғатов көшесі № 18, мектепке дейінгі шағын орталығы бар № 21 орта мектеп (шығыс қанаты).
Шекарасы: Өтенай ауылы, А. Тұңғатов (толық), Алматы (толық), Алатау (толық), Б. Қадржанов (толық), Жастар (толық), Жаңалық (толық), Жарық (толық), Жасұлан (толық), Жерұйық (толық), Жетісу (толық), К. Базарбаев (толық), М. Жақсыкелдінов (толық), С. Хван № 1-ден 87-ге дейін (тақ жағы), Солнечная (толық), Т. Шевченко (толық), Талдықорған (толық), Таң нұры (толық), Ұлытау (толық); "Жастар-2", "Жастар-3" тұрғын аудандар.

50. Избирательный участок № 979.
Центр: село Еркин, улица Ащибулак № 26, средняя школа № 26 (западное крыло).
В границах: село Еркин, улицы Абая (полностью), Береке (полностью), Берликожанова (полностью), Карасу (полностью), Каратал с № 1 по 131 (нечетная сторона), Казахстан (полностью), Курмангазы (полностью), Мерекеновых (полностью), Сулеева с № 2 по 126 (четная сторона).
51. Избирательный участок № 980.
Центр: село Отенай, улица А. Тунгатова № 18, средняя школа № 21 с дошкольным мини-центром (восточное крыло).
В границах: село Отенай улицы: А. Тунгатова (полностью), Алматы (полностью), Алатау (полностью), Б. Кадржанова (полностью), Жастар (полностью), Жаналык (полностью), Жарык (полностью), Жасулан (полностью), Жеруйык (полностью), Жетысу (полностью), К. Базарбаева (полностью), М. Жаксыкелдинова (полностью), С. Хван с № 1 по 87 (нечетная сторона), Солнечная (полностью), Т. Шевченко (полностью), Талдыкорган (полностью), Тан нуры (полностью), Улытау (полностью); жилые районы "Жастар-2", "Жастар-3".