Өтенай селолық округінің жаңа көшелеріне атау беру туралы
Алматы облысы Талдықорған қаласы Өтенай селолық округі әкімінің 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 18 ақпанда № 3068 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және Өтенай селолық округі халқының пікірін ескере отырып, Алматы облысы ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде, Өтенай селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өтенай селолық округінің жаңа көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1) Өтенай селолық округі Өтенай ауылының "Жастар 1" тұрғын үй алабының оңтүстік-шығысында орналасқан бірінші көшеге "Көкжиек", екінші көшеге "Нұрлы бастау", үшінші көшеге "Баян батыр", төртінші көшеге "Алпамыс батыр", бесінші көшеге "Жаңа қоныс", алтыншы көшеге "Астана", жетінші көшеге "Болашақ", сегізінші көшеге "Республика", тоғызыншы көшеге "А. Жұбанов", оныншы көшеге "28 панфиловшылар", он бірінші көшеге "К. Байсейітова", он екінші көшеге "Оқжетпес", он үшінші көшеге "Мереке", он төртінші көшеге "Қаблиса жырау", он бесінші көшеге "Қажымұқан", он алтыншы көшеге "Есім хан", он жетінші көшеге "Т. Бигелдиев", он сегізінші көшеге "Әбілқайыр хан", он тоғызыншы көшеге "Өтеген батыр", жиырмасыншы көшеге "Е. Иманғалиев", жиырма бірінші көшеге "Ш. Айманов", жиырма екінші көшеге "І. Есенберлин", жиырма үшінші көшеге "Домалақ ана", жиырма төртінші көшеге "Еңлік-Кебек", жиырма бесінші көшеге "Т. Рысқұлов", жиырма алтыншы көшеге "Біржан сал";
2) Өтенай селолық округі Өтенай ауылының "Жастар 2" тұрғын үй алабының батысында орналасқан бірінші көшеге "Ақын Сара", екінші көшеге "Төле би", үшінші көшеге "Балуан Шолақ", төртінші көшеге "Н. Алдабергенов", бесінші көшеге "Д. Қонаев", алтыншы көшеге "М. Жұмабаев", жетінші көшеге "Мұстафа Шоқай", сегізінші көшеге "М. Төлебаев", тоғызыншы көшеге "С. Мұратбеков", оныншы көшеге "Нұрлы жол", он бірінші көшеге "Қасым хан", он екінші көшеге "Жазиралы";
3) Өтенай селолық округі "Еңбек" ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Т. Төлеков", екінші көшеге "С. Ысқақов", үшінші көшеге "Н. Альбиланов", төртінші көшеге "Достық", бесінші көшеге "Нақұлы", алтыншы көшеге "Күйші Дина", жетінші көшеге "Қ. Жалайыри", сегізінші көшеге "Ескелді би";
4) Өтенай селолық округі "Ынтымақ" ауылының батысында орналасқан бірінші көшеге "Желтоқсан", екінші көшеге "М. Әуезов", үшінші көшеге "Абылай хан", төртінші көшеге "Бәйтерек", бесінші көшеге "Қабанбай батыр", алтыншы көшеге "А. Иманов", жетінші көшеге "Ынталы", сегізінші көшеге "Балпық би", тоғызыншы көшеге "Жайдарлы", оныншы көшеге "Тәуелсіздік", он бірінші көшеге "Бөгенбай батыр", он екінші көшеге "М. Мақатаев", он үшінші көшеге "Айша Бибі", он төртінші көшеге "Атамекен", он бесінші көшеге "Ақсу", он алтыншы көшеге "Ғ. Мүсірепов", он жетінші көшеге "Қ. Рысқұлбеков", он сегізінші көшеге "Ақбастау", он тоғызыншы көшеге "Сырымбет", жиырмасыншы көшеге "Ақ босаға", жиырма бірінші көшеге "Кенесары", жиырма екінші көшеге "Көктөбе", жиырма үшінші көшеге "Долана", жиырма төртінші көшеге "Ә. Молдағұлова", жиырма бесінші көшеге "Ақ тілек", жиырма алтыншы көшеге "Шырайлы", жиырма жетінші көшеге "Қуаныш", жиырма сегізінші көшеге "Сұлутөр", жиырма тоғызыншы көшеге "Игілік", отызыншы көшеге "Зере", отыз бірінші көшеге "Алтынемел", отыз екінші көшеге "Береке", отыз үшінші көшеге "Жаңа жол", отыз төртінші көшеге "Алаш", отыз бесінші көшеге "Шаған", отыз алтыншы көшеге "Ақан сері", отыз жетінші көшеге "Таңбалытас", отыз сегізінші көшеге "Ш. Қалдаяқов", отыз тоғызыншы көшеге "М. Мәметова", қырықыншы көшеге "Ш. Жиенқұлова", қырық бірінші көшеге "Ы. Алтынсарин", қырық екінші көшеге "Мүшелтой", қырық үшінші көшеге "Жұмбақтас", қырық төртінші көшеге "Наурыз", қырық бесінші көшеге "А. Байтұрсынов", қырық алтыншы көшеге "Сарыарқа";

О присвоении наименований новым улицам Отенайского сельского округа
Решение акима Отенайского сельского округа города Талдыкорган Алматинской области от 15 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 18 февраля 2015 года № 3068
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и c учетом мнения населения Отенайского сельского округа, на основании заключения ономастической комиссии Алматинской области, аким Отенайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам Отенайского сельского округа:
1) первой улице "Кокжиек", второй улице "Нурлы бастау", третьей улице "Баян батыр", четвертой улице "Алпамыс батыр", пятой улице "Жана коныс", шестой улице "Астана", седьмой улице "Болашак", восьмой улице "Республика", девятой улице "А. Жубанов", десятой улице "28 панфиловшылар", одиннадцатой улице "К. Байсейтова", двенадцатой улице "Окжетпес", тринадцатой улице "Мереке", четырнадцатой улице "Каблиса жырау", пятнадцатой улице "Кажымукан", шестнадцатой улице "Есим хан", семнадцатой улице "Т. Бигелдиев", восемнадцатой улице "Абилхайыр хан", девятнадцатой улице "Отеген батыр", двадцатой улице "Е. Имангалиев", двадцать первой улице "Ш. Айманов", двадцать второй улице "И. Есенберлин", двадцать третьей улице "Домалак ана", двадцать четвертой улице "Енлик-Кебек", двадцать пятой улице "Т. Рыскулов", двадцать шестой улице "Биржан сал" расположенные на юго-востоке жилого массива "Жастар 1" села Отенай Отенайского сельского округа;
2) первой улице "Акын Сара", второй улице "Толе би", третьей улице "Балуан Шолак", четвертой улице "Н. Алдабергенов", пятой улице "Д. Конаев", шестой улице "М. Жумабаев", седьмой улице "Мустафа Шокай", восьмой улице "М. Толебаев", девятой улице "С. Муратбеков", десятой улице "Нурлы жол", одиннадцатой улице "Касым хан", двенадцатой улице "Жазиралы" расположенные на западе жилого массива "Жастар 2" села Отенай Отенайского сельского округа;
3) первой улице "Т. Толеков", второй улице "С. Ыскаков", третьей улице "Н. Альбиланов", четвертой улице "Достык", пятой улице "Накулы", шестой улице "Куйши Дина", седьмой улице "К. Жалайыри", восьмой улице "Ескелди би" расположенные на западе села "Енбек" Отенайского сельского округа;
4) первой улице "Желтоксан", второй улице "М. Ауезов", третьей улице "Абылай хан", четвертой улице "Байтерек", пятой улице "Кабанбай батыр", шестой улице "А. Иманов", седьмой улице "Ынталы", восьмой улице "Балпык би", девятой улице "Жайдарлы", десятой улице "Тауелсиздик", одиннадцатой улице "Богенбай батыр", двенадцатой улице "М. Макатаев", тринадцатой улице "Айша Биби", четырнадцатой улице "Атамекен", пятнадцатой улице "Аксу", шестнадцатой улице "Г. Мусирепов", семнадцатой улице "К. Рыскулбеков", восемнадцатой улице "Акбастау", девятнадцатой улице "Сырымбет", двадцатой улице "Ак босага", двадцать первой улице "Кенесары", двадцать второй улице "Коктобе", двадцать третьей улице "Долана", двадцать четвертой улице "А. Молдагулова", двадцать пятой улице "Ак тилек", двадцать шестой улице "Шырайлы", двадцать седьмой улице "Куаныш", двадцать восьмой улице "Сулутор", двадцать девятой улице "Игилик", тридцатой улице "Зере", тридцатой первой улице "Алтынемел", тридцать второй улице "Береке", тридцать третьей улице "Жана жол", тридцать четвертой улице "Алаш", тридцать пятой улице "Шаган", тридцать шестой улице "Акан сери", тридцать седьмой улице "Танбалытас", тридцать восьмой улице "Ш. Калдаяков", тридцать девятой улице "М. Маметова", сороковой улице "Ш. Жиенкулова", сорок первой улице "Ы. Алтынсарин", сорок второй улице "Мушелтой", сорок третьей улице "Жумбактас", сорок четвертой улице "Наурыз", сорок пятой улице "А. Байтурсынов", сорок шестой улице "Сарыарка" расположенные на западе села "Ынтымак" Отенайского сельского округа;

5) Өтенай селолық округі "Мойнақ" ауылының оңтүстік-батысында орналасқан бірінші көшеге "Нұрлы болашақ", екінші көшеге "Атамұра", үшінші көшеге "Бастау", төртінші көшеге "Құрманғазы", бесінші көшеге "Н. Тілендиев", алтыншы көшеге "Райымбек батыр", жетінші көшеге "Ш. Құдайбердіұлы", сегізінші көшеге "Қазыбек би".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Өтенай ауылдық округі әкімінің орынбасары Жамаубаев Нурлан Кайдаровичқа жүктелсін.
3. Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық бөлімшесінің жетекші маманы Чаиков Фархад Сакеновичқа осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және әкімдіктің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Талдықорған қаласы
Өтенай селолық округінің әкімі Е. Джетыбаев

5) первой улице "Нурлы болашак", второй улице "Атамура", третьей улице "Бастау", четвертой улице "Курмангазы", пятой улице "Н. Тилендиев", шестой улице "Райымбек батыр", седьмой улице "Ш. Кудайбердиулы", восьмой улице "Казыбек би" расположенные на юго-западе села "Мойнак" Отенайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Отенайского сельского округа Жамаубаева Нурлана Кайдаровича.
3. Возложить на ведущего специалиста отделения жилищно-коммунального хозяйства Чаикова Фархада Сакеновича опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Отенайского сельского округа
города Талдыкорган Е. Джетыбаев