Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" №42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы № 45-191 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 17 ақпанда № 3058 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.05.2016 № 4-23 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104-бабы 4-тармағының 5) тармақшасына, 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2979 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 03 қаңтардағы № 01-02 (306-307) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
кірістер 6234095 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 998751 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 48000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 50000 мың теңге;
трансферттер түсімі 5137344 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2578405 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1268193 мың теңге;
субвенциялар 1290746 мың теңге;
шығындар 6211820 мың теңге;
таза бюджеттік кредиттеу 8883 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 11892 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3009 мың теңге;
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 38200 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) (-) 24808 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 24808 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Бөлім басшысына (келісім бойынша Сатыбалдиева А.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және қалалық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы Қ.Ахметтаев

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №42-174 от 19 декабря 2014 года "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 06 февраля 2015 года № 45-191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 17 февраля 2015 года № 3058. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.05.2016 № 4-23.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 4 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата № 42-174 от 19 декабря 2014 года "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в государственном Реестре нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2979, опубликованного в газете "Нурлы олке" № 01-02 (306-307) от 03 января 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 6234095 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 998751 тысяча тенге;
неналоговые поступления 48000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 50000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 5137344 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2578405 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1268193 тысячи тенге;
субвенции 1290746 тысяч тенге;
2) затраты 6211820 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 8883 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 11892 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 38200 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 24808 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 24808 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Возложить на руководителя Отдела (по согласованию Сатыбалдиева А.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе городского маслихата.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата К. Ахметтаев

Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-191 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2015 жылғы арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
І. Кірістер

Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 06 февраля 2015 года №45-191 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата №42-174 от 19 декабря 2014 года "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Приложение 1 к утвержденному решению Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года №42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Бюджет города Капшагай на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. Доходы