Қапшағай қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 156 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 21 сәуірде № 3146 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 мамырдағы № 228 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 22.05.2015
№ 228 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 28-бабының 6-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қапшағай қалалық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Қапшағай қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Аққойшы Нұрлан Ерғазыұлына осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық әкімдіктің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппараты басшысының міндетін атқарушыға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
С.Кикимов
Қапшағай қаласы әкімдігінің 2015 жылғы "15" cәуірдегі "Қапшағай қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" № 156 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін белгіленген орындар
1. Қапшағай қаласы бойынша:
1) Абай көшесі, № 5, қалалық сот ғимаратының жанындағы стенд;
2) 1-ықшам аудан, № 33, №1 учаскелік полиция пункті ғимаратының жанындағы стенд;
3) 4-ықшам аудан, орта мектеп гимназиясы ғимараты жанындағы стенд;
2. Заречный ауылдық округі бойынша:
1) Заречный ауылы, Дзержинский көшесі, № 11, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
2) Заречный ауылы, Мира көшесі, № 16, Мира және Абая көшелерінің қиылысындағы стенд стенд;
3) Заречный ауылы, Садовая көшесі, нөмерсіз, "Қамқор" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимаратының жанындағы стенд;
4) Арна ауылы, Колхозная көшесі, № 5, фельдшерлік–акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в городе Капшагай
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 15 апреля 2015 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 апреля 2015 года № 3146. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 22 мая 2015 года № 228
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Капшагай Алматинской области от 22.05.2015 № 228.
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Капшагай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Капшагайской городской избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Капшагай" Аккойшы Нурлана Ергазиевича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского акимата.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности руководителя аппарата акима города Капшагай.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города
С.Кикимов
Приложение к постановлению акимата города Капшагай от "15" апреля 2015 года № 156 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов в городе Капшагай"
Места для размещения агитационных печатных материалов
1. По городу Капшагай:
1) улица Абая, № 5, стенд у здания городского суда;
2) 1-микрорайон, № 33, стенд у здания учаскового пункта полиции № 1;
3) 4-микрорайон, стенд у здания средней школы гимназии;
2. По Заречному сельскому округу:
1) село Заречное, улица Дзержинского, № 11, стенд у здания сельского клуба;
2) село Заречное, улица Мира, № 16, стенд на пересечении улиц Мира и Абая;
3) село Заречное, улица Садовая, без номера, стенд у здания государственного коммунального предприятия "Камкор";
4) село Арна, улица Колхозная, № 5, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;

3. Шеңгелді ауылдық округі бойынша:
1) Шеңгелді ауылы, Сейфуллин көшесі, № 34, Сейфуллин және Школьная көшелерінің қиылысындағы стенд;
2) Қосқұдық ауылы, Турксибская көшесі, № 19, ауылдық клуб ғимаратының жанындағы стенд;
3) Ақөзек ауылы, фельдшерлік–акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
4) Кербұлақ ауылы, Бахтиярская көшесі, номерсіз, фельдшерлік–акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;
5) Сарыбұлақ ауылы, Талгарская көшесі, номерсіз, фельдшерлік–акушерлік пункті ғимаратының жанындағы стенд;

3. По Шенгельдинскому сельскому округу:
1) село Шенгельды, улица Сейфуллина, № 34, на пересечении улиц Сейфуллина и Школьная;
2) село Коскудык, улица Турксибская, № 19, стенд у здания сельского клуба;
3) село Акозек, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
4) село Кербулак, улица Бахтиярская, без номера, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;
5) село Сарыбулак, улица Талгарская, без номера, стенд у здания фельдшерско-акушерского пункта;