Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 04 қыркүйектегі № 52-216 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 15 қыркүйекте № 3416 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 19 мамырдағы № 4-23 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 19.05.2016 № 4-23 шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 2979 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 03 қаңтардағы № 01-02 (306-307) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 06 ақпандағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 45-191 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 3058 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 09 (314), 03 наурыздағы № 10-11 (315-316), 21 наурыздағы № 12-13 (317-318) жарияланған), Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 49-202 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 10 маусымда № 3216 тіркелген, "Нұрлы өлке" газетінің 2015 жылғы 20 маусымдағы № 25 (330), 27 маусымдағы № 26 (331) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5743507 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 1039751 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 50000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 47000 мың теңге;
трансферттер түсімі 4606756 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2429996 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 886014 мың теңге;
субвенциялар 1290746 мың теңге;

О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 04 сентября 2015 года № 52-216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 сентября 2015 года № 3416. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19 мая 2016 года № 4-23
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 19.05.2016 № 4-23.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Капшагай РЕШИЛ:
1. Внести в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 декабря 2014 года № 2979, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 03 января 2015 года № 01-02 (306-307)), в решение Капшагайского городского маслихата от 06 февраля 2015 года № 45-191 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 февраля 2015 года № 3058, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 26 февраля № 09 (314), от 03 марта № 10-11 (315-316), от 21 марта 2015 года № 12-13 (317-318)), в решение Капшагайского городского маслихата от 27 мая 2015 года № 49-202 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 июня 2015 года № 3216, опубликованного в газете "Нурлы олке" от 20 июня № 25 (330), от 27 июня 2015 года № 26 (331)), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2015-2017 годы согласно приложениям
1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы 5743507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 1039751 тысяча тенге;
неналоговые поступления 50000 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 47000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4606756 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2429996 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 886014 тысяч тенге;
субвенции 1290746 тысяч тенге;

2) шығындар 5721232 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 1312954 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 1315963 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 3009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 38200 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1328879 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1328879 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) затраты 5721232 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 1312954 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 1315963 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 3009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 38200 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1328879 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1328879 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет, өндіріс, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Бөлім басшысына (келісім бойынша Сатыбалдиева А.Т.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По социально-экономическому развитию, бюджету, производству, развитию малого и среднего предпринимательства".
4. Возложить на руководителя Отдела (по согласованию Сатыбалдиева А.Т.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе городского маслихата.

5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы М. Танырбергенов хатшысы
Қалалық мәслихаттың Қ. Ахметтаев
Қапшағай қалалық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-216 шешіміне 1-қосымша
Қапшағай қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қапшағай қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-174 шешімімен бекітілген 1-қосымша
Қапшағай қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата М. Танырбергенов
Секретарь городского маслихата К. Ахметтаев
Приложение 1 к решению Капшагайского городского маслихата от 4 сентября 2015 года № 52-216 "О внесении изменений в решение Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Приложение 1 утвержденное решением Капшагайского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 42-174 "О бюджете города Капшагай на 2015-2017 годы"
Бюджет города Капшагай на 2015 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы